Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
ilci
12. črc 2009
ty jo, nám když někdy usne v 6 večer, je za půl hodiny vzhůru a o to později pak jde spát, třeba i v 10h
mousunek
12. črc 2009
to on se taky vzbudi, ale jen na caj to se budi treba mezi sestou a devatou a pak uz ne, ja chodim spat az po desate jedenacte tak mi to nevadi
ilci
12. črc 2009
mě se budí kolem 1h, teď už z 90% stačí jen čaj, ale někdy chce mlíko, jinak řve a neusne
pak kolem 5h na mlíko, většinou ještě usne, ale někdy taky ne
mousunek
12. črc 2009
ja jsem rada ze mliko od 3mesicu v noci nedavame, ja takhle nerada vstavam a jeste v noci vstavat delat mliko krmit brrrr jsem rada ze od toho mame klidek
mousunek
13. črc 2009
dobre rano holciny a chlapeckove 🙂
my jedeme ted naposled o prazdninach plavat, tak budte hodne 😃 😃 😃
ilci
13. črc 2009
taxi to užijte
tady už je zase hic - slunko pere o 106
agla
13. črc 2009
Míšo, já s tím spaním už zkoušela všechno - přes den ji potrápit - ale to je pak strašně protivná, že je nevyspalá, pořád řve a je to děs. Asi to holt takhle potřebuje a je to ranní ptáče. Moje mamina miříkala, že jsme taky vstávaly brzy a jakmile jsme začaly chodit do školky, tak se to otočilo a s ranním vstáváním byl problém 😉
Mony, teď jsme byly u doktorky a byla tam mamina s klučíkem, kterýmu bylo 14 měsíců - nechodil, nestavěl se a zuby měl dva. Takže bych to taky nijak neřešila.
Jak jezdíte s prckama ven, když teď zase budou ty hrozný vedra? Je mi jasný, že mazat, mazat, mazat, ale chráníte je nějak v kočárku. Ono v tom sporťáku to jde těžko, když ještě vykukujou, co se kde děje.
fimautor
13. črc 2009
Holky já radši o jídle a spaní budu mlčet, jinak se mu zas všechno otočí. 😃
Simčo, já bych oblíkla moc moc nalehko, namazala a vyhledávala stín. 😉 Nic jinýho dělat nemůžeš.
vrana
13. črc 2009
Dobré ráno x-)
fimautor
13. črc 2009
Nazdárek, kde jsi se nám toulala? 😃
vrana
13. črc 2009
Nejdřív týden s mamkou v Nymburce a pak další týden na chalupě x-)
fimautor
13. črc 2009
Tak sis to užila, ne? x-)
Holky, já frčim nakoupit a odpo na návštěvu - je to nějak nabitý. :-| Pa. 😉
mousunek
13. črc 2009
Ahojky holciny, tak jsme doma z plavani mame za sebou uspesne prvni potapeni 🙂
bustik
13. črc 2009
Ahojte holky, Kiki lezou dolní dvojky, tak je protivná jak 10 čertů. Hrůza. Jdu se jí věnovat, jinak se mi u té nohy vztekne. Poreferuji později
mousunek
13. črc 2009
bustik - no jo zoubky jsou mrsky drzte se obe 😉
ilci
13. črc 2009
tak Mikeš je taky vzteklej, ale možná se spíš nudí 😃

tchýňka mi dnes vrátila totálně rudé dítě, všimla jsem si až doma, takže jsem se nezeptala
mám podezření, že ho někde opalovala, jinak to není možný ]-(
mousunek
13. črc 2009
to je mozne ze je prismahlej Viktor jak je na slunicku dele tak je taky cervenej
agla
13. črc 2009
Ilči, tak to bych se asi vztekla. Já mám z toho sluníčka takovej strach a tohle by mě teda rozčílilo - tedy jestli byli někde na sluníčku.
ilci
13. črc 2009
tož přijela s ním v úplně odkryté boudě, aby měl výhled, ale mě to hned nenapadlo, až jsem ho doma převlíkala :-|
agla
13. črc 2009
Mě by to taky nenapadlo. Tak snad nebude nějak hodně, aby ho to ještě třeba nebolelo. 😞
mousunek
13. črc 2009
ilci - mel alespon ksiltovku nebo neco? hlavne ted dej pozor aby nemel teplotu a davej mu hodne pit to je dulůezite kdyz by byl spaleny a mazat, bude dobry neboj
ilci
14. črc 2009
tak klobouček měl a hlavičku samou potničku, jak se pod ním zpotil, to se mi ještě nestalo
je fakt, že teda žízeň měl pořádnou a to venku vypil tchýni skoro všechen čaj, co sebou měli - 200ml
tož teplotu nemá, akorát teda náš nový teploměr měří zajímavě, po odečtu má Mikeš 36,4 :-N
zkoušela jsem měřit sebe a mám 35,5 😃 😃

navíc chce tchýně vozit zase zítra, tož mám chuť to odříct
akorát že ona je furt děsně zvědavá, co každé odpoledne děláme a furt se vyptává kam jdeme a co jsme tam dělali
mousunek
14. črc 2009
dobre ran ko,
ilci - jak dlouho s ni byl venku?
bustik
14. črc 2009
Teda dnešní noc byla hrozná. Dudlík jsem jí podávala snad 10x. Ve 2h. znovu uspávala vozením v kočáře. Naštěstí v půl 5 po mlíčku usnula a spala 3hodiny v kuse, tak jsem se alespoň trochu vyspala |-|

Zítra jedu se švagrovou k nim na chalupu, tak snad to tam s Kiki zvládneme. MM je smutný, že bude sám, ale já se těším. Zase trošku odbočení od stereotypu 😉
ilci
14. črc 2009
míšo, 2 hodiny

busti, taky bych hned někam vyrazila 😃
mousunek
14. črc 2009
bustik - tak to spani nezavidim, u nas je ted problem s usinanim, ale kdyz uz usne mam klid...dnes vstaval v 6 dal si mlicko a jeste do pul devate usnul.... Ted usinal znovu a zase rev jak kdyz mu trhan nozicky tak jsem ho dala na brisko do postylky a behem chvilky byl usnutej a nebo ted casto usina s flaskou caje. Dudliky neche 😞
taky bych nekam jela

ilci - no tak to je moc 2hodiny na slunicku my jdem na slunicko na par minut a jinak jsme v chladku ven chodime rano a pak az odpoledne kdyz neni tak silne slunce
agla
14. črc 2009
Holky, tak u nás dnes byl svátek, protože jsme spaly až do 6:40 - to je zázrak, který se opakuje tak jednou za měsíc 😃 Busti, taky se to u nás stává, že někdy dávám dudlík i 10x a jindy spí jak dudek.
S tím sluníčkem je to těžký - tady u nás je hodně otevřené prostranství a nedá se moc kam zalézt - včera jsme byli venku asi 1,5 hod. navečer a stejně ke konci byla taková netečná - asi z toho vedra.
mousunek
14. črc 2009
tady je nastesti zatazeno a pry maji prijit zas nejake bourky chjo
ilci
14. črc 2009
na bouřky se těším, pokud dorazí zítra
tchánovci zase chtějí vozit a při dešti se jim moc nechce 😃 😃 😃
fimautor
14. črc 2009
Aloha, jsme doma. Byli jsme v ZOO a padala jsem tam mírně na ústa - vedro, hnus fialovej. navíc je do šílenýho krpálu. 8-(
Holky, víte co se mi dneka povedlo? Odchytila jsem Toníka, když začal tlačit a vykadil se mi krásně do nočníku. Málem jsem to tatínkovi i nafotila. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli