• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ty jo, nám když někdy usne v 6 večer, je za půl hodiny vzhůru a o to později pak jde spát, třeba i v 10h
12. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to on se taky vzbudi, ale jen na caj to se budi treba mezi sestou a devatou a pak uz ne, ja chodim spat az po desate jedenacte tak mi to nevadi
12. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se budí kolem 1h, teď už z 90% stačí jen čaj, ale někdy chce mlíko, jinak řve a neusne
pak kolem 5h na mlíko, většinou ještě usne, ale někdy taky ne
12. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem rada ze mliko od 3mesicu v noci nedavame, ja takhle nerada vstavam a jeste v noci vstavat delat mliko krmit brrrr jsem rada ze od toho mame klidek
12. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holciny a chlapeckove :slight_smile:
my jedeme ted naposled o prazdninach plavat, tak budte hodne :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxi to užijte
tady už je zase hic - slunko pere o 106
13. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, já s tím spaním už zkoušela všechno - přes den ji potrápit - ale to je pak strašně protivná, že je nevyspalá, pořád řve a je to děs. Asi to holt takhle potřebuje a je to ranní ptáče. Moje mamina miříkala, že jsme taky vstávaly brzy a jakmile jsme začaly chodit do školky, tak se to otočilo a s ranním vstáváním byl problém :wink:
Mony, teď jsme byly u doktorky a byla tam mamina s klučíkem, kterýmu bylo 14 měsíců - nechodil, nestavěl se a zuby měl dva. Takže bych to taky nijak neřešila.
Jak jezdíte s prckama ven, když teď zase budou ty hrozný vedra? Je mi jasný, že mazat, mazat, mazat, ale chráníte je nějak v kočárku. Ono v tom sporťáku to jde těžko, když ještě vykukujou, co se kde děje.
13. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já radši o jídle a spaní budu mlčet, jinak se mu zas všechno otočí. :grinning:
Simčo, já bych oblíkla moc moc nalehko, namazala a vyhledávala stín. :wink: Nic jinýho dělat nemůžeš.
13. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :dizzy_face:
13. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek, kde jsi se nám toulala? :grinning:
13. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejdřív týden s mamkou v Nymburce a pak další týden na chalupě :dizzy_face:
13. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak sis to užila, ne? :dizzy_face:
Holky, já frčim nakoupit a odpo na návštěvu - je to nějak nabitý. :unamused: Pa. :wink:
13. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holciny, tak jsme doma z plavani mame za sebou uspesne prvni potapeni :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, Kiki lezou dolní dvojky, tak je protivná jak 10 čertů. Hrůza. Jdu se jí věnovat, jinak se mi u té nohy vztekne. Poreferuji později
13. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik - no jo zoubky jsou mrsky drzte se obe :wink:
13. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mikeš je taky vzteklej, ale možná se spíš nudí :grinning:

tchýňka mi dnes vrátila totálně rudé dítě, všimla jsem si až doma, takže jsem se nezeptala
mám podezření, že ho někde opalovala, jinak to není možný :angry:
13. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mozne ze je prismahlej Viktor jak je na slunicku dele tak je taky cervenej
13. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, tak to bych se asi vztekla. Já mám z toho sluníčka takovej strach a tohle by mě teda rozčílilo - tedy jestli byli někde na sluníčku.
13. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož přijela s ním v úplně odkryté boudě, aby měl výhled, ale mě to hned nenapadlo, až jsem ho doma převlíkala :unamused:
13. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by to taky nenapadlo. Tak snad nebude nějak hodně, aby ho to ještě třeba nebolelo. :frowning2:
13. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - mel alespon ksiltovku nebo neco? hlavne ted dej pozor aby nemel teplotu a davej mu hodne pit to je dulůezite kdyz by byl spaleny a mazat, bude dobry neboj
13. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak klobouček měl a hlavičku samou potničku, jak se pod ním zpotil, to se mi ještě nestalo
je fakt, že teda žízeň měl pořádnou a to venku vypil tchýni skoro všechen čaj, co sebou měli - 200ml
tož teplotu nemá, akorát teda náš nový teploměr měří zajímavě, po odečtu má Mikeš 36,4 :sweat_smile:
zkoušela jsem měřit sebe a mám 35,5 :grinning: :grinning:

navíc chce tchýně vozit zase zítra, tož mám chuť to odříct
akorát že ona je furt děsně zvědavá, co každé odpoledne děláme a furt se vyptává kam jdeme a co jsme tam dělali
14. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ran ko,
ilci - jak dlouho s ni byl venku?
14. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dnešní noc byla hrozná. Dudlík jsem jí podávala snad 10x. Ve 2h. znovu uspávala vozením v kočáře. Naštěstí v půl 5 po mlíčku usnula a spala 3hodiny v kuse, tak jsem se alespoň trochu vyspala :pensive:

Zítra jedu se švagrovou k nim na chalupu, tak snad to tam s Kiki zvládneme. MM je smutný, že bude sám, ale já se těším. Zase trošku odbočení od stereotypu :wink:
14. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, 2 hodiny

busti, taky bych hned někam vyrazila :grinning:
14. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik - tak to spani nezavidim, u nas je ted problem s usinanim, ale kdyz uz usne mam klid...dnes vstaval v 6 dal si mlicko a jeste do pul devate usnul.... Ted usinal znovu a zase rev jak kdyz mu trhan nozicky tak jsem ho dala na brisko do postylky a behem chvilky byl usnutej a nebo ted casto usina s flaskou caje. Dudliky neche :frowning2:
taky bych nekam jela

ilci - no tak to je moc 2hodiny na slunicku my jdem na slunicko na par minut a jinak jsme v chladku ven chodime rano a pak az odpoledne kdyz neni tak silne slunce
14. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak u nás dnes byl svátek, protože jsme spaly až do 6:40 - to je zázrak, který se opakuje tak jednou za měsíc :grinning: Busti, taky se to u nás stává, že někdy dávám dudlík i 10x a jindy spí jak dudek.
S tím sluníčkem je to těžký - tady u nás je hodně otevřené prostranství a nedá se moc kam zalézt - včera jsme byli venku asi 1,5 hod. navečer a stejně ke konci byla taková netečná - asi z toho vedra.
14. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je nastesti zatazeno a pry maji prijit zas nejake bourky chjo
14. črc 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
na bouřky se těším, pokud dorazí zítra
tchánovci zase chtějí vozit a při dešti se jim moc nechce :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aloha, jsme doma. Byli jsme v ZOO a padala jsem tam mírně na ústa - vedro, hnus fialovej. navíc je do šílenýho krpálu. :rolling_eyes:
Holky, víte co se mi dneka povedlo? Odchytila jsem Toníka, když začal tlačit a vykadil se mi krásně do nočníku. Málem jsem to tatínkovi i nafotila. :grinning:
14. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek