• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
tak to blahopreju Monco k prvnimu bobsovi do nocniku :slight_smile: ja kdyz jdu do zoo tak jdu vrchnim vchodem je to lepsi, ale ty jezdis autem co
14. črc 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, bezva :wink:
já furt plánuju, že to taky ráno zkusím, ale kadí většinou u jídla (jeho nebo jím zase já) :grinning:
14. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcek ted vetsinou kadi ve stoje a kdyz se snazim ho dat na nocnik tak prestane, treba casem
14. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hele, ono to neni hned, že jo? Já než si všimla, než jsem doběhla pro nočník a přebalovací podložku, svlíkla ho... myslela jsem, že to bude dávno v plíně a ona suchá. navíc on přestal, když viděl, že se něco asi děje. A během 5 minut hotovo. :wink:
14. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas by na nocniku nezustal zacal by se stavet a bylo by taky hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A zkoušelas to? třeba by samým překvapením seděl a koukal. :sunglasses:
14. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikeš zatím nesedí, takže u nás bych musela držet nad nočníkem
a určo by byl tak vyjevenej, že by hned přestal :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ze jsem to zkousela a samym prekvapenim chtel zkoumat co to ma pod zadkem a stavel se a kdyz se nemohl stavet tak se alespon predklanel tak ze by mohl stat na hlave :slight_smile: a to mel v ruce muj mobil a dokonce ani ten ho nezabavil
14. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem na to taky zvědavá, jak se to bude vyvíjet. Jen jsem dneska neodolala, tlačil, čas na to byl, tak jsme to zkusili. On si ani pořádně neuvědomoval, co se děje. Prostě si hrál a pak se začal vrtět, že už mu to nebylo pohodlný. Ale to už bylo hotovo. :grinning:
14. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jsem odpolčo malýho natáčela, dělal blbinky, najednou takový vážný výraz a taky bylo hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky delate to taky, ze koukate ruznym maminam do fotogalerii? ja to uz delat nebudu, koukala jsem po miminkach a pak jsem otevrela jednu galerii, kde mela maminka mrtve umirajici mimi a pak fotky z rakve :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsem z toho uplne v pr***
14. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, dělám. A pak jsem zaprdlá, když si přečtu nějaký příběh se smutným koncem. :frowning2: Ale čučim tam furt. :sunglasses:
15. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
do alb koukám vyjímečně, spíš u lidí, které znám nebo když mě zaujme ta první fotka

takové věci se stávají, ale člověk si to nesmí připouštět
já takhle občas něco četla v těhu a pak jsem byla taky hotová, takže radši už po ničem nepátrám

už je tu zas hic, jdem se chvíli projít ven, doma 28st a je tu na zdechnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já taky koukán, jen když mě zaujme název nebo první fotka. JInak by se to ani nedalo zvládnout a ani mě to zas tak moc nezajímá. To spíš z diskuzí, když mě zaujme ten člověk třeba svými názory nebo hodí odkaz na nějakou zajímavost. Takhle jsem třeba ulovila odkaz na tříkolku, která se mi zdá moc fajn. Až na tu cenu. :
http://www.eshopbaby.cz/katalog/smart-trike-dx-3v1-leonardo-trikolka-ofrat-p4549/
:grinning:
15. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja z toho byla vcera hodne spatna, co jsem cetla tak pry to byl nasledek predcasne zavrene fontanely, tak se bojim, muze se to stat i uplne zdravemu mimcu :frowning2:

ilci - hic? a kde tady u nas je zatezeno a chvilema prsi
15. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahá, tak já to tipovala na Aninam, o které jediné vím, že má fotku malýho v rakvičce. O tomhle případu vůbec nevím. To bych si třebas přečetla kvůli tomu důvodu, ale nemusím mít všechno.
A jak se to dá teda ovlivnit? Já mám obavy, že spíš nedá. :frowning2:
15. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky myslim, ze to neovlivnis nicim, ten mozek je tam proste utlacovany a nemuze se vyvijet

ja mam zas dite nakyblovany u psa v pelechu
15. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož u nás je od rána 33 stupňů
byli jsme venku skoro do 12h, pěkně ve stínu, bylo líp než doma a prcek spal přes hodiu, paráda
ale v Čechách má být prý chladněji
doufám, že to brzo dorazí i sem :wink:
15. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak fontanela?
to je mazec, to fakt neovlivníš :unamused:
radši fakt ani nevědět, co všechno se může stát
15. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas pravdu lepsi je nevedet a byt klidnejsi, ja jsem maleho nechavala treba od malicka spat na brisku protoze jinak nechtel a teprve pak jsem cetla o SIDS, ale na brisku spi dal a chvalne jsem mu prejela pres hlavicku a fontanelu zda se ze ma podobne velikosti jako kdyz se narodil...

my jsme teda byli venku taky ale zmokli jsme. spal mi doma v postylce 2hodiny
15. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem prisla do kuchyne a prcek drzel v ruce prodluzovak kde byla zapojena lednice.... a ja si rikala ze je nejakej hodnej
15. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:

jj, jak je klid, je to podezřelé, to u nás platí 100%
15. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikeš spí na bříšku až teď, to se tak usádlí sám, nohy skrčené pod sebou, MM říká, jak běžec při startu :grinning:
a děsne ve spaní cestuje v postýlce, je schopen se několikrát za noc otočit v postýlce o 180st., takže nikdy nevím, kde má aktuálně hlavu
15. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jak je klid tak je zle :grinning:
taky v noci cestujeme v postylce, proto nechapu decka co spi ve spacaku, ten by byl nestastnej ze se nemuze hybat
15. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dítě usnulo před 2h a furt spí :sweat_smile:
zaspal i svačinu
u nás je teda furt děsnej hic, tak ho to možná unavilo, už ho chodím kontrolovat, ale monitor dechu je zapnutý, tak snad je OK
15. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tchánovci se ozvali, že je pozdě a už vozit nechtějí
tak zase o starost míň, páč já z toho mám vždycky nervy, ale asi jsem moc háklivá a mám bujnou představivost :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to mate holky s uspavanim? polozite a spi nebo musite uspavat....? malej zacal konecne usinat sam bez usmpani i pres den, tak jsem rada, uz mu to jde tyden, sice kdyz ho polozim tak chvilku protestuje, ale nakonec usne
15. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my z 75% uspáváme
když ho položím, vyskočí na čtyři, strhá mantinelya rejdí po postýlce, chce válet sudy apod.

fim, ty máš 3kolku?
15. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak u nás už je zase vedro. No aspoňvyzkoušíme bazének na balkoně, ale ven mně dnes nedostanou ani heverem :sunglasses:

Holky představte si, že jsem maloun zkusila posadit na nočník, už asi 3x a ona mi u toho řve jak protržená. Tak přemýšlím jak ji budu učit a jestli je možný že řve z toho nočníku, máme ten z ikey a nedosáhne nožičkama na zem. Jak je to u vás?

Jinak u nás se usíná samo, maximálně tam jdeme, když hodně huláká, že se někde šprajcla, ale jinak ne. A před usnutím poslouchá pohádky na MP3 :wink:
16. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana - kamoska posadii kluka na nocnik s plenou bez pleny rve taky.... je mu 19mesicu
16. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek