• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
u nás je taky vedro, ale jedu k našim, mají bazén na zahradě, aspoň se ochladíme - pro Mikše samozřejmě malý nafukovací :grinning:
16. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
i kdyz bys ho vzala do vetsiho a blbla tam s nim bude spokojeny :grinning:
16. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči větší bych tu ocenila taky, nevim nevim, jestli by mně Kája do svého metrového vzala :grinning: teda ona možná vzala, jen by už neměla žádnou vodu :grinning:
16. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aze u vas je holky porad slunecno, taky porad zatazeno, teplo je ale zatazeny
16. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, já právě zvažuju Brnou. Čekám, co z toho počasí vyleze. :rolling_eyes:
Il, nemám. ALe tahle se mi líbí, že kdyby byla nějak za rozumnou cenu, tak bych do ní šla. :wink:
16. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, já myslela kočár, sorry, blbě jsem to napsala
mě jde o to, jestli jsou 3kolky stabilní v terénu - les, kopce, hory, jak nájezdy na chodník, do baráku apod.

tož větší by byl asi fajn, ale zase ta voda v něm asi není nic extra, do malýho bazénku mu dám vodu čistou
ve velkým se koupe kde kdo - jako myslím celá rodina :grinning:
16. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim jestli je Brna zrovna vhodna pro Tonicka ono sice teplo je ale ta voda nikterak tepla nebude
16. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je sice mírně pod mrakem, ale opět hic
doma zase 28st. :angry:
v 11h nám jede autobus, tak nás chystám
16. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmmm, asi taky hodím bazének na balkón a bude klid. Sice se tam pak už nehnu, ale co jinýho dělat..... :confused: :sweat_smile:
16. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož co ten kočár - 3 kolka :wink:
16. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, no ten mám a řekla bych, abych nekecala, že v terénu se musí pořádně držet, ale jede se s ním jinak dobře. Je to i otázka zvyku. :wink: Co rozhodně není pravda, že by byl nestabilní, když stojí na rovině - jakože někdo straší, že když se ti tam začne dítě vrtět, tak se může převrátit. To neeee.
16. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk tak my už jsme na balkoně, někteří
16. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ted prisli z venku a je tak hnusny vedro ze jsme utekli domu asi dam taky bazenek na balkon
16. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se vyráchali v bazénech na zahradě :grinning: :grinning:

fim, dík
já právě hledám nějaký větší sporťák, aby neměl opěrku do půli hlavy
takže záda aspoň 50cm a to splňují - v kombinaci s nafukovacími koly - jedině 3 kolky
navíc máme nájezd do baráku po schodech ty kovové pásy a to bych asi musela couvat
16. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berusky :slight_smile:

my jsme se taky vycvachtali v bazenku na balkone tedy prcek se cvachtal a ja bylůa cela mokra s nim jak cakal :grinning:
16. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, dle mé zkušenosi se musí couvat pokaždé - musíš jet přeci tou rukojetí napřed. :wink: A co se konkrétně Cortiny týče, tak musím podotknout, že standartně bohužel nemá ve výbavě nafukovací kola, ale jen pěnová :sweat_smile: a pak ještě, že pokud zamýšlíš jezdit s malým v protisměru jízdy, tak u tříkolek je to pěkně naprd - zátěž na tom předním kolečku z něj dělá špatně ovladatelný. A to bude myslím u všech stejný. Já dala vpodstatě Toníka rovnou po směru jízdy, jinak se s tím jezdilo špatně. :unamused:
16. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak já teda necouvám, normálně to vytlačím nahoru a že těch schodů máme dost :confused:
ten protisměr je mi celkem jasný, já to vidím i teď na sporťáku, když ho mám obrácený k sobě a je to spíš dělaný na opačný směr - je jinde těžiště a hůř se to ovládá
ale jako fakt chci ten sporťák co největší, protože našich 88cm (z toho 40 záda) na 33cm nebo kolik je fakt málo :unamused:
16. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, já mám od mala v paměti příběh, kdy jsem jezdila meziměstským busem do školy (3. a 4. třída) a jeden děsně nepříjemnej řidič tenkrát neotevřel mamince zadní dveře, dokud si neotočila kočárek správně pro výstup. Ještě ji seřval, jestli chce, aby jí mimi vypadlo. Do té doby (pochopitelně vzhledem k mládí) mě ani nenapadlo, že se to může vlastně stát. A taknějak to mám v sobě zakořeněný, že vždycky musíš madlem napřed. Něco jinýho je u nízkopodlažního busu, kam si najíždíš sama, že jo, ale jinak do schodů takhle.
Teď je jiní doba, jsou kšíry a tak, ale stejně mám husinu, když vidím, jak některá maminka pomalu nedosáhne na rukojeť, když začne nastupovat blbě, ten co drží kočár dole, by se pomalu přerazil, pže jde do schodů ve dřepu a ona ruce do oblak, aby se kočár moc neklopil.
To byla jen taková asociace. :wink:

A cože to máš teď? Boldera? :confused:
17. črc 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Boldera

tak bus je mi jasný, i nízkopodlažní vlaky apod.
ale jako do schodů fakt valím kočár před sebou, páč jinak nemám šanci ho s nákupem apod. vytáhnout
i normálně nájezdy na mimoúrovňových chodnících, nikoho jsem neviděla s kočárem couvat
17. črc 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Boldera jsem chtěla původně taky, ale jsem ráda za Cortinu. :wink:
Jinak ono je to fakt na ten tah pěkně těžký. :frowning2:
17. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je děs, ty kočárky
co jsem měla favority, tak na stránkách s rozměry - pokud se toho dopátrám - uvádějí záda nějakých 44-45 cm
tož já chtěla aspoň 50 :grinning:
podle našeho sporťáku by měl Mikeš těch 44 zase už skoro mimo hlavu :angry:
17. črc 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo mám scestnou představu, že dítě by se mělo pohodlně opírat hlavou?
a prostě mu ta hlava přečuhovat má?
nebo další možnost - nikdo nepočítá, že dítě má v 9 měsících nějakých 79cm?
prostě děti téhle velikosti asi už chodí po svých :grinning:
17. črc 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci • mas pravdu decka jsou ted vetsi nez to prumerove byvalo a kocary jsou holt porad "male"

koukam docela slusnej chcanec.... pred chvilkou tu u kramu vykladal jeden zbozi z nakladaku a tim vetrem mu ulitla plachta
17. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, je to ale divný, pže ty sporťáky bývají uváděný, že jsou do 3 let - a to určitě Mikeš není větší než dvouleté dítě. :sweat_smile:
Míšo, já už psala na Ústí, jak mě to počasí naprdlo. Se přijď kdyžtak pobavit. :wink:
17. črc 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u nás hic jak blázen, furt přes 30st.

tož já nevím, jak máte velké děti a kočárky :wink:
17. črc 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocar mam sportak od cam a a dite ma asi 77cm
17. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono i ta váha - dítě do 15 kg nebude u některých jedinců do 3 let :wink:
17. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3035877&vReferer=
a vážíme podle mě něco kapánek přes 10 kg. :sweat_smile:
17. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí