• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
A co tys s tím máš dělat? Nějak jí nemůžu zapomenout, jak jsi psala o tom hlídání. :unamused:
17. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak to jste v pohodě :wink:

Mikeš měl taky v 8 měsících něco k 10kg, teď nevím :grinning:
17. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to u vás teda lilo, asi má stará okna?
17. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
monco ja mam fotak tak jsem ji to nafotila at sio obeha pojistovnu a hlavne at ji to druzstvo opravi púrotoze uz to opravovaqli asi 4x a porad na prd. Udelali nam plastaky asi pred 5rokama a hned jak byl vetsi dest tak celej barak oknama vytopenej.

prave ze ne ilci starejma aspon nezatejkalo
17. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nový? tak to je teda naprd
17. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - no mame je asi pet let a uz chcije znova... jeste ze bydlim na kopci a ze u nas povodne nehrozeji
17. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, tak jsem doufala, že se ochladí a už zas je 25st. :unamused:
tu je snad nejtepleji z celé republiky

v noci prcek 1,5h probrečel, nemohl usnout, ani mlíko nezabralo, tož fakt asi další zubiska

my bydlíme na mírném kopečku, ale v r.97 tu prý byla taky voda
18. črc 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano ilci,
Tak to nezavidim, tady je pod mrakem a o poznani chladneji.
Problem s usinanim u nas byl taky, teprve kdyz jsem dala nurofen tak prestal lezou nam vrchni spicaky.
A taky nocni bourka, jak nejsem lekava tak jsem vecer malem spadla ze zidle prestala dejchat a nevim co vsechno, mi tu uhodil blesk, ale to byla slupka jakou jsem jeste neslysela (a asi neuslysim zalehly mi usi) strileni z dela je o proti tomu tichy frajer, byl to hnus.
18. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda. Ony Zubrnice jsou taky na kopci, pokud se nepletu. :sweat_smile: U těch přívalových lijáků je to asi jedno.
No my jsme krásně v sedm vytuhli a stejně krásně měli v devět vyspáno - myslela jsem, že mě šlehne. Usnul pak až v půl jedenáctý. A zuby nám nerostou. Má to takhle rozházený už 3 dny nejmíň. :angry:
18. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano i Monce :slight_smile:
v Zubrnicich je cast v doliku (tedy z kopce)a ono to co se pocasi predvedlo vcera tak bych se nedivila kdyz by ten dolik byl pod vodou.
Alespon kdyz jsem mluvila s kolegou z deniku tak mi rekl ze jedou do Zubrnic na zatopene domy :astonished: nebyt na matrerske, tak tohle litani v terenu a foceni chytim je :grinning:
18. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tu furt 30st., dusno na padnutí a dítě odmítlo dopoledne spát
takže tu od 8h řádí :grinning:
18. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, prosim vás, až se zase jednou některá budete ptát na to, jak nám ostatním spí děti, tak respektujte, že vám neodpovím. Posledně jsem si myslela, že nebudu pověrčivá a už ZASE to má tááák rozhozený, že už fakt radši držim hubu. Usnul v osm, v devět vzhůru a teď zas hejká. Bůh ví, kdy zabere. :rolling_eyes: Tohle fakt není normální!!!!! :angry:
18. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikeš spal včera přes den jen necelou půl hodinu :wink:
noci teda ujdou, pokud neberu, že ječí kvůli zubům :grinning:
19. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco z toho si nic nedelej taky to mame ted rozhazeny usnul v 17:30 v 18:00 rval na mliko, takl jsem myslela ze ho nakrmim a usne a ono velky prd usnul az v devet. v noci asi kolem 2 se vzbudil sedel a desne rval jestli se neceho lekl nebo se mu neco zdalo pak uz byl klidek do 7hod po mliku zas zabral a vstal ted...jenze u nas je to pravdepodobne rozhazeny bud zubama, nebo krmenim upravuje si to podle sebe :frowning2: kdyz ho krmim v dobu jak normalne tak je z nej hysterik a proste nechce
19. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, co dáváte za mlíko? Já posledních pár dní Sunar - koupila jsem ho, že je levnější a navíc z něj jde uvařit pudlik, ale on to má nakonec možná z toho. Včera večer jsem ho vyndala, on se vyprděl, vyměnila jsem mu plínku a za chvíli zase chrupkal. No bombardoval teda vydatně, asi ho bolelo bříško. A tu kajdu má teď taky nějak míň - tak jestli ho ten Sunar neucpává..... :unamused:
19. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mozne ze to ma ze sunaru, protoze na nem zustava pena ja davam do sunaru sab simplech aby penu vymizel. a s ucpavanim nevim je fakt ze je malicko hustejsi nez treba beba.
19. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám sunar od půl roku
ta pěna mě taky štve
kadí ráno bobky a postupem dne to řídne :sweat_smile:
19. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame zas problem s krmenim prcek nechce uz pres tyden nic jist ani kase ani polivky proste nic :frowning2: vidi lzicku a uz macha rukama a rve :frowning2:
19. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, dneska jsem si na tebe při obědě vzpomněla :wink:
Mikeš prskal oběd, náramná zábava, všechno bylo od mrkve
takže jsem to zkusila za hodinu a už to jedl, ale to už bylo půl druhé, takže se nám další jídla trochu posunula
19. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem o hodinu posunula jenze u nas to zabava neni u nas je to hystericky rev a mlaceni rukama kolem sebe. a kdyz nahodou neco do pusinky da snazi se to vyzvracet takze mi vcera vyhodil po nekolika lzickach cely obed
19. črc 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi mu stahnu jidlo na 4x za den a bude jist 7, 12, 17, 21 treba to pomuze
19. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsme se předčasně v sobotu vrátili od švagrové z chaty. Jak začalo pršet a byla zima, tak je to se 3 malýma dětma v chatě na prd. :frowning2: On to byl záhul i tak :grinning: Neteřinka neměla své dny, takže vyhrála medaily za nejzlobivější dítě (furt jen řvala a chtěla babat - chovat). Zato Kiki byla hodňoučká, až jsem se jí musela omluvit, jak jí furt pomlouvám, že zlobí :sweat_smile: Ale tak užili jsme si to. Děti na čerstvém vzduchu, my se podívaly na hrady a hlavně tam nebylo takové nechutné nedýchatelno jako ve městě.

Bohužel stále bojujeme se spaním. Jsem z ní už zoufalá. Na té chatě opět usínala a po jedné noci, kdy se pořád převalovala a budila, nakonec v kočáře i spala. Teď jsem tedy doma zavedla usínání v postýlce, docela to zatím jde - do půl hodinky spí a ani to není masakr. Bohužel chce ale docela často podat dudlík nebo pít a kolem 2-3 hodiny se vzbudí a už nechce usnout. Takže přichází opět na řadu kočár a v něm spí až do rána :frowning2: Holky, co s tím? :pensive:
20. črc 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně, že ti aspoň usne v kočárku
nevadí ji něco v postýlce? nebo nestojí třeba někde v průvanu apod.?
fakt nevím
20. črc 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem uz dnes fakt nevedela jak donutit malyho jist, tak jsem ho polozila do kocaru a v leze bastil dobre, zvlastni
20. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli na rehabce
Mikeš se odmítal před cvíčem vyspat, jsem s ním rejdila skoro 1,5 venku, ale otočil se na bříško a čučel po autech a když jsem zajela do parku, kde jeli max. děti na kole, tak se vztekal a vřískal

na rehabce samozřejme lítostivě brečel, až srdce usedalo
po cviku si vždycky lehl na plínku, plakal a zavíral očka
tož fakt mě ho bylo líto, broučka
normálně se jen vzteká a hned se uklidní

jo a málem spadl ze stolu
fyz. se koukala, jak péruje na kolínkách a že dělá pokusy na sed
pak si šla ke stolu pro kartu a jak byl Mikeš na kolenách, chtěl se přetočit na záda, ale moc se vymrštil a už mu hlava vysela dolů a začal padat
já jsem stála na opačné straně, hrůzou jsem zařvala a chytla ho
no byla jsem celkem vyklepaná, páč ona má ten stůl dost vysoko a on by padal hlavou dolů
21. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jeste zes ho chytla se divim ze je doktorka tak "nezodpovedna" a nerekne ti sama od sebe jdete si k nemu u nas dr kam koliv jdem tak hned po vysetreni k decku posila aby se neco nestalo
21. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, tož já u něj stála, on si cvičil uprostřed stolu, to je jako větší postel
a najednou visel hlavou dolů, no
ona to není doktorka, ale to je fuk
21. črc 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem myslela, že jsem stála na opačné straně, než se on vymrštil, takže jsem se musela vymrštit taky, abych ho chytila
kdyby padal na moji stranu, tak je to OK
21. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak co nového? U nás všechno při starém, Kája sleze celý byt, hrůza, všude něco tahá. Staví se do kleku a šmátrá po stole, dávám jí max. 14 dní a stoupne si. Zase má v hlavě ty stroupky, ale tentokrát nejdou vyčesat, tak jsem z toho rozmrzelá. Jinak je s ní sranda, je z ní hrozná opička, pořád by se učila něco nového. Naposled se naučila foukat. Dneska jsme trénovali kde máš očička a pupík :grinning: Zítra se chystáme na koupák, má být vedro.

Ilči to je teda zážitek, hlavně že to dobře dopadlo a Mikšík neskončil na zemi. A na jak dlouho ještě máte to cvičení?

Busti to máš teda pech s tou Kiki, asi bych se hodně snažila ji to odnaučit, i když to bude asi těžký a bude to chtít pevný nervy, ale jakmile bude vědět, že si vždycky vyřve kočárek, tak tě z toho švihne.
21. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, kámoška končila, když malej lezl
taxem zvědavá, ale u nás je to kvůli zádům, ať nemá skoliozu, nemá pořádně zpevněné svaly
já u nás na koupák nejdu, páč když čtu, co tam vyvádí naši spoluobčané ....
21. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek