• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ilci - taky bych s malym nesla tady na koupak, kdyz uz tak nejaky ten aqua park ale jinak ne-e
21. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči aha, tak snad to nebude nijak dlouho už :confounded:

My vyrážíme na nově zrekonstruovaný, mají tam i dětský bazének a půjčují i slunečníky, tak jsem zvědavá
21. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak to máte fajn
u nás tam někteří chodí oblečení a v botech a prostě jim nevysvětlíš, že mají mít plavky - dospělí i děti a prý je tam i dost rušno v tomto směru
my máte teď příštích 14 dní zase 4x plavčo, dobíráme zmeškané lekce a od září zase budem chodit na pokročilejší
tak aspoň něco :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to asi jo, tohle vypadá hodně slušně a je tam vstup 110 na den, tak nepředpokládám, že by tam lezli lidi v oblečení www.koupaliste-stirka.cz
akorát jsem zjistila, že tu vodu pro děti neohřívají a že má 22°, což tedy není moc, ale uvidíme. Aspoň budeme mít nějaké rozptýlení.
22. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - tak to mas super ze je plavco i pres prazdniny, u nas je az na konci srpna
22. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek. U nás je nové lezení po čtyřech, zatím jen namátkově, když se zapoemen rozplácnout, ale už je to 3. den víc a víc. :dizzy_face:
Koupák je fajn, ale nechci to přehánět. Myslím, že zahrada s nafukovacím bazénkem těm prckům bohatě stačí. :grinning: A já to mám aspoň bez čumilů. :grinning: :grinning: Ale bohužel nemám tu zahradu, tak aspoň balkón. :wink:
22. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Poznatek: výhody klekosedu - opora s jednou rukou - dosáhnu na víc CéDéček. :angry: :grinning:
22. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco tak to je super ze Tonicek leze, velika gratulace, za chvilku si bude stoupat a dosahne na vsechna CD :grinning: ted uz to pujde rychle :wink:
22. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak zjisti ze se k Tobe pri lezeni a staveni dostane lepe a sam bude to teprve mamanek a pronasledovatel :grinning: malej po me porad leze kdykoliv jdu kolem natahuje rucicky a kouka co bude, je to takovej malej opicak
22. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, gratulka :wink:

Mikeš zatím jen listuje tatínkovými fotoalby a trhá (když si maminka nevšimne a není dost rychlá)

vrani, tak koupaliště vypadá dobře
máte to někde blízko bydliště?
22. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě napadlo, nemáte někde takový ten dětský stan do bytu?
já o něm uvažuju, ještě by se nám sem do obýváku vešel :grinning: :grinning:
už ale poslouchám poznámky, že jsme udělali Mikšovi z obýváku dětský pokoj
ale je to největší místnost v bytě a můžem tu být všichni spolu :wink:
22. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, už ho mám koupenej - v akci byl za 180,-, jen takové to iglú. A až vyhodim hrací deku, dám mu sem stan. Teda do pokojíčku. Ale hračkám v obýváku se stejně neubráníš.
A mmch, ten stan jsem brala i na koupák, resp. třeba na zahradu místo slunečníku. Takže je víceúčelovej. :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, v pokojíčku jen přebalujem a hračky tam ani nemá
my jsme furt v obýváku :grinning: :grinning:
jj, říkala jsem si, že i na venek by se šikl
22. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj stan mame kupovali jsme kdyz malej jeste nestoupal pak zacal a snazil se postavit v nem
22. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě možná sjedem do Ikey, tak koukám, že tam nějaké stany mají
ale už se tam chystáme měsíc, tak uvidíme .....
22. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dáváte ještě kojo vodu nebo už obyč.?
22. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - jsem ji nedavala ani ze zacatku a nidky se mi nestalo ze by mel nejaky problem s tim ani prujem ani nadmerne zvraceni proste pohodicka. davam pochopitelne prevarenou
22. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás ta voda vypadá celkem dobře, ale co občas někam jedem třeba na výlet přes víkend, tak radši kupuju, páč někdy ji nepijeme ani my jak vypadá nic moc
22. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - tak to je síla, ještě že si ho zachytila.

Vrani - jaká je ta Stírka? Zkoušela jsem najet na ty stránky, ale jsou zavirované, tak mi to tu akorát udělalo paseku :sweat_smile:

Jinak Kristýnka je pěkný šašek. Dělá různé srandičky a jak řádí, když má parťáky. Včera s mojí 5letou sestřenicí málem zbouraly chalupu :grinning:
23. črc 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vodu ještě dávám kojeneckou - budu si muset nastudovat co už může a co ne, ať zbytečně neplaším :zipper_mouth:
23. črc 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mám poznatek k botičkám. Vy to možná budete mít trošičku jinak, protože nemáte děti takové prťouse, ale i tak se můj poznatek možná hodí. Jak už jsem tu psala, asi před 14 dny jsem Kiki koupila první botičky. Nechtěla jsem sandálky, protože když je vedro, tak je bosa. Chtěla jsem nějaké, když je po dešti a jdeme ven, tak aby mohla chodit kolem kočárku. Koupila jsem hezké kotníčkové, na zavazování, s pogumovanou špičkou. O číslo větší jak doporučují. Bohužel když Kristýnka nechce moc spolupracovat, tak nazutí je nemožné - hooodně povolit, nandat a následně hooodně utáhnout na zmítajícím se dítěti je opravdu oříšek. Pak mi z botiček vypadává a já to vzdávám a dám jí capáčky.
Teď jsem ale v Deichmannovi objevila značku Elefanten a oni dělají botičky něco mezi capáčkama a botičkama. Jsou takové měkoučké, mají "tvarovanou" podrážku, takže jsou hezky ohebné i při lezení. Cena je šílená (799), ale to je u všech dětských botiček. Jsou na sucháč, kotníkové a super se jí v nich chodí. Koupila jsem číslo 17, holt jí budou za měšíc malé, ale už jsem odmítla kupovat jí výrazně větší, pak to má jak ploutve a blbě se jí v tom chodí. Fakt jsem z nich nadšená. :wink: http://www.elefanten.de/catalogue/catalogue.do?act=showBookmark&favOid=141595
23. črc 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
busti v Praze už rozhodně můžeš dávat normální vodu z vodovodu, je hodně testovaná a naopak vychází kvalitnější než lecjaké vody balené. Já už ji dávám od 6 měs. a úplně v pohodě. Nejdřív převařenou a teď když třeba nemám převařené dost a potřebuju rozředit vodu aby byla studenější, tak ji doliju z vodovodu a úplně v pohodě. My doma nepijeme nic jiného než vodu z vodovodu.

Stírka dobrá, je to tam fajn, s dětmi můžeš být pod stromem, takže nejsou na přímém sluníčku. Jediný co, že ta voda byla fakt studená, prý 22°, jako dospělej to přežije, páč plave, ale mimina docela řvali. Ale i tak jsme je otužili no.
23. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :grinning:

A s tou vodou díky. Já furt dávám kojo, tak už taky asi přejdu na normoš, protože ona toho Kiki děsně vypije :grinning:
23. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti myslím že se nemáš čeho bát, tím spíš když ji budeš převařovat :wink:
23. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, já teda balenou dávám jen když ji ohřívám, jakmile je převařená, tak klidně obyč. Na kohoutkovu si netroufám. Kupuju po 5l barelech za pár korun, tak mi to zatím nijak nevadí. Ale kdybych byla někde na návštěvě a neměla balenou, tak se z toho taky neosypu. :wink:
A dík za odkaz na botičky. Sice to úplně nefachalo jak mělo, ale našla jsem je a jsou krásný. A boužel si myslím, že 800,- je docela normální cena, páč může být docela často i hůř. :frowning2:

Holky, co pijou vaše dětičky nejradši? Já dávám teda jen granulovaný čaje, páč ředěný šťávičky ho ani nebraly a je pitomý, že po otevření se musí brzy sdělat.... a ať má jakej chce, tak nejvíc vede broskvovej od Hami, pak možná ještě jablko-meduňka od Hippu a na malinovej, pomerančovej a další mi hází boobek. To tak leda ze začátku, když to bylo nový. Ale jinak pešek. :frowning2: A musím se přiznat, že jednou byla krizovka, potřebovala jsem mu dát nutně strašně rychle čaj a neměla jsem udělanej (v noci), tak jsem mu nalila trochu mýho černýho s cukrem s citrónkou s tím, že stejně jen prudí a pít ani nechce - ten se tý flašky chytil a tahal jak o život. :astonished: :grinning: Jestli mu to tak chutnalo.... nevím. :sunglasses:
23. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zatím kupuju kojo 5l za 15Kč, v kaci za 11Kč
to se dá
ale začínám mu to ředit i z kohoutku, my ju pijem taky, kyselky kupujem sem tam

Mikeš mi pije fenyklový granulovaný, zkoušela jsem průduškový, když byl nachlazený a to jsem mu i ředila šťávičkama a moc mu to nejelo
teď jsem koupila na posílení imunity, tak zase zkusím, dokud jsou horka a má žízeň
23. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Kiki pije jakýkoliv krom Bio čaje - banán s jablkem. A to jsem si říkala jakou jí nekupuji mňamku zdravoučkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco malej pije bud ty granulovane caje a kdyz je vedro a nechci aby mel sladky tak jsem dala jen prevarenou vodu ta ho vic osvezila nez sladke.
caj jablko medunka je fajn, pomerancovej moc nejede, cervena karkulka je OK sipkova ruzenka taky a ted jsme koupili broskev .
23. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás byla opět děsná noc, napřed se malej budil kvůli bouřce a od půlnoci cca po 30-60 min ječel, furt chtěl pít a nosit
vypil asi 500ml čaje, tak nevím, jestli byl tak vyprahlej nebo co
přitom mu dávám pít furt i přes den

měl sebou čaj i na prochajdě s babičkou, ale tchýňka při oddělávání vršku povolila závit a mám podezření, že malej si to na sebe vylil, místo aby čaj vypil
jednak děsně řval, když prej čaj došel - měl plnou flašku, což mu na hodinu bohatě stačí a ještě zbyde - a taky byl děsně mokrej kočárek, tak moc se zpotit nemohl
mě by to nenapadlo, ale ten závit byl fakt hodně povolenej a já to 100% utahovala :grinning:
24. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - nas celou noc obtezoval koar, ale nejsou tu ty velky co bejvaly ted jsou tu ty maly mrchy a kdyz jsem ho v noci hledala tak jsem proste nenasla, tak obtezoval az do 6rano :unamused:
24. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek