• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
dobré ráno

tak jaký byl víkend?

my jsme v sobotu nakoupili nějaké skříně v Ikey a využili akci doprava zdarma, že to bude v neděli doma
měli večer přijet a přestal fungovat nákladní výtah :grinning:
taxme vymysleli, že to složíme v zasedačce v přízemí, ale zase jsme nemohli sehnat nikoho ze samosprávy kvůli klíčům
naštěstí má MM hodnou ženu, která si pamatovala, kdo v samosprávě je a v kterém patře bydlí, takže se nám podařil poslední pokus a paní byla doma
taky shánějte někoho v neděli v podvečer v takovém letním počasí :grinning:
27. črc 2009 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

u nas víkend deštivej takže na prd, sice jsme mezi deštěm chodili ven, ale moc toho nebylo.

Dnes ráno jsem našla osmý zub tak už máme všechny jedničky a dvojky a čekáme během pár dní vrchni špičáky.... jen ten dnesni musel byt uz minimalne vcera je uz nejaky moc vylezly
27. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojda. U nás byl víkend spíš lenošivej - v sobotu jsem byla poprvé sama doma!!!! :astonished: Manžel odjel s Toníčkem k tchýni. :wink: Holky, to bylo labůžo - akorát bohužel on o otm bude tak půl roku všem vyprávět místo, aby to co nejdřív uskutečnil znovu. :grinning: Bych to brala častěji. A kolik věcí jsem udělala, a v klidu, bez stresu..... i když stejně mi to pak vynahradil. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nic.
A včera nuda nuda šeď - vaření a procházka po obci. Nikde zajímavě, sami, tatínek na garáži, večer provrápal na zemi v pokojíčku - prostě na tečku. :frowning2:
Míšo, ty vaše zuby mě vždycky úplně popíchnou, že my stále nic.
Ale vlastně jedna novinka tu je - v neděli ráno s náma Toník blbnul v posteli, tak byl neustále v kleku na patách nebo ve vysokém s oporou a najednou šup - a z toho vysokého kleku se vyšvihnul a ležel mi na boku, podepřenej napnutýma nohama. Čuměli jsme jak blázni. :grinning:
Apropó Il, co to vaše cvičení? Ještě chodíte? :confused: Ze skříní bych měla radost. :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, na cvíčo chodíme furt, ale doma to flákám
už ho neudržím, věčně mi zdrhá apod., mám docela strach, ať mi nespadne ze stolu

na patách sedí taky často a dneska už skoro regulerní překážkovej sed - aspoň co jsem viděla já
akorát než si maminka donesla foťák, dítko prchlo :grinning:
27. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak překážkovej sed jsi vystihla- to už tak sedí tak tejden, ale už si tak 5x sedl ukázkově i bez opory, jinak s oporu se mu to daří taky docela často. Mám radost, najednou tolik věcí, na které jsem čekala tak dlouho... :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj Monco vsechno bude i zuby budou :slight_smile:ja z toho moc nadsena nejsem sice jsme ted hooodne dlouho neupadli, ale az zacne tapat tak to bude zas zuchancu.... ted se porad do neceho kouse a rve bud to odnese jazyk nebo prsty nechci videt az se kousne spicakem to bude neco.
taky po me prcek takhle leze v posteli ke me doleze stoupne si a placne sebou na me, koukam ze uz i sedite, to vis ted uz to pujde vsechno fofrem u nas se malej plazil najednou byl na kolinkach lezl dozadu behem par dni si sedl asi za tyden zacal lezt dopredu a do asi mesice se postavil...

a ted spinkaaaa hura :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, my víkend super. Slavili jsme Kiki svátek, přišlo hafo dětí a ikdyž 2x trošku sprchlo, tak se to vydařilo. Kiki večer odpadla ještě na gauči :grinning:
Taky už máme 8 zubů a dnes jsme byly na 10.měsíční kontrole, tak má 66 cm a 7,4kg.
Dneska jdeme zase slavit, synovec má zítra narozeniny, se těším na dorta. Mňam, mňam.
Jo a už za sebou máme přiskřípnuté prsty do šuplíku. Je hrozná. V kuchyni se bude muset všechno zabezpečit. Nejvíc jí zajímá skříňka s jejím jídlem. To pochopila moooooc hezky :grinning:
27. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
bustik - a jo svatek tak dodatecne vse nej :slight_smile: koukam zoubky nam rostou hezky jak houby po desti :slight_smile:
Skriplne prstilky mame za sebou taky ale malej oteviral troubu tak dlouho az si tam ten prst strcil smoulik
27. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Všem oslavencům, jak dnešním, tak i těm dřívějším přejeme s Toníčkem všechno nejlepčejšííí. :dizzy_face:
28. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Viktorek dekuje :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Čágo kočky, tak ode dneška mohu sledovat diskuzi, jak uspat stojící dítě :grinning:
29. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo Moni jsem Ti psala ze uz to bude fofr :slight_smile: ale myslim si ze problem s uspavanim bude jen chvilku malej mel problem dva dny ze poradnstal v postylce, ted uz mame stani jako samozrejmost, tak ho to nikterak nevzrusuje, pro Tonicka je to neco noveho si uzijes. Doporucuju postylku uplne na spodni polohu
29. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
právě, že tam je od včerejška a taky si v ní hned večer stoupnul :sweat_smile:
29. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidis super :slight_smile: mas sikovneho chlapecka :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
gratulujem oslavencům a Toníkovi ke stání :wink:
u nás se jen imrvére sedí na patách a paktikuje překážkový sed s oporou jedné ruky
včera jsme byli na plavču a zítra jdem zase, v pátek rehabka a je tu víkend :grinning:
29. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska pozoruju Mikše, jak už vymakal sezení na patách, zkouší překážkový sed a teď si dal dokonce i druhou nohu před sebe a hned se svalil jako špalek
jo, rovnováha :grinning: :grinning:
tak doufám, že to sezení za chvíli vymaká
ale je fakt sranda ho pozorovat
29. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ilci - podivej na Tonicka od Monci ani se nenadejes a budete taky stat :slight_smile:
29. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Il, my 6.6. začali s houpáním na kolínkách, až 20.7. jsme začali lézt a hned 21. seděl a včera večer stál. Ale to stání je i otázka příležitosti. Věřím, že kdyby měl rošt ještě na střední poloze, tak se nepostaví, páč se nemá k čemu přitáhnout. :wink:
29. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
29. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ještě neleze
takhe přesně si to vedeš?
to já vím jen zhruba :sweat_smile:
29. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nevedu, ale první houpání mám na fotce a tam je naštěstí datum a zbytek si zatím pamatuju :grinning: Tak jsem si to výjimečně i napsala. :wink:
Holky, já pádím. Papa
29. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nas to bylo
28.4 houpani na kolinkach
24.5 prekazkovy sed
30.5 se sam posadil
5.6 lezeme
19.6 stojime
29. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jak riikam jak to zkusi jednou a jde to tak uz je to fofr a kdyz jde jedno tak bude zkouset dalsi a dalsi
29. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Fim - šikula :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj

jsem se zase včera naštvala na plavču, páč nám propadnou 2 už placené lekce - už není v létě místo
když si vybírám náhradu, musím vždycky 1 lekci zaplatit, druhá je teprve náhrada
a v létě mají jen 10 dnů otevřeno, takže už jsem se nevešla a prý smůla
do září převést nejde :angry: :angry:
31. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Il, to jsou šmejdi. Jestli nesjou schopni poskytnout dostatek příležitostí na náhradu, tak by bylo slušnpstí peníze vrátit. Je to nedostatek v JEJICH službě, ne tvoje chyba. Tak proč za ni platit.... :angry:
31. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Monco, ale u nas me na tohle upozornila taky ze kdyz neco tak penize neprevadeji a kdyz nestihnu nahradni lekce mam smulu proto jsem si do konce plavani platila ty zkusebky hodinu co hodinu abych nedopadla takhle bez plavani i penez. Snazeji se vyjit maximalne vstric, ale holt je preplneno tak to maji takhle hloupe
Ale je to od nich blby to je fakt
31. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kdybych chodila v květnu, vyberu to v červnu
ale takhle není kdy, no :unamused:
u nás se to platí celé jako kurz
mám na září objednaný pokračovací, ale už jsem fakt otrávená, tak nevím
oni to provozují ještě v jiných městech a tam to prý na září převést jde
a šéfka to prý nerada převádí, že je to jen její dobrá vůle, že umožňuje náhrady a nevidí ráda, když na ni maminy v tomhle směru tlačí :angry:
31. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak me v tom cervnu nabidla ze bud si budu dokonce platit zkusebky a nebo si zaplatim cely kurz a budu muset litat 2x nebo 3x tydne na plavani mezi tim byl Vikous nemocny tak bych to stejne jako kurz nestihla
31. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek