• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Umožňuje náhrady - 10 dní za 2 měsíce, a to pro všechny. Tak to moc neumožňuje, když se tam všichni nevejdete. :angry:
Míšo, já vím. Ale taky je těch možností mnohem víc a přes prázdniny prostě nejednou, aby tohle nemuseli řešit. :wink: Což se mi zdá rozumný.
31. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to asi ju
31. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím při pondělku

u nás se ke slovu dostaly horní zuby, no mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
řve, je nevrlej atd.
do toho furt vedro, to mu nepřidá
3. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxem se těšila, že se ochladí a prd, velebnosti
furt je kolem 25st a doma není o moc líp :angry:
3. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdooooooooooo

se flákáte u vody, co :wink:
5. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky a kluci, tak jak se mate, co stale delate a co noveho za pokroky delate? :grinning:

u nas noveho celkem nic jen tatinka vcera pustili, tak sem tam posle sms, ale vypada to ze je to workoholik nejvyssiho stupne, takze z toho co nasliboval jak s nama bude nejspis nic nebude.
5. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdepak, já se u vody neflákám, páč mám mrchu a doma je docela fajn klima. My jsme bez táty, tak radši na koně moc nelezu, abych nepropadala závistivým depkám. :sunglasses:
Jinak my jsme se postavili v postýlce (to už je dýl), odvčera dělá mosty a jiné akrobatické kousky ze sedu. Ale je opatrnej, tak zatím nic rozbitýho nemáme. A snažíme se vydržet do neděle (psychicky), až nám přijede taťka. teda Tonda asi problém nemá, ale já jo. :grinning:
A v pondělí jedeme ještě na kratičkou dovču. :dizzy_face:
6. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
most dela prcek jen kdyz se vzteka :grinning:
6. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se jen piluje sezení a lezení
u nás se tatínek vrací v 19h a o víkendech je většinou taky v tahu, si připadám jak svobodná matka
6. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky mate doma tolik vos? ja je nestiham zabijet jednu znicih dve prileti :angry:
6. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem byla s plaváním fakt spokojená
byla tam paní z Prostějova a konečně mi uznala, že když jsem nevybrala základní kurz, nemám si nic platit, peníze mi odečetla ze zálohy na příští kurz, takže doberu všechny náhrady
měla nás pak i na plavání, bezvadně všechno vysvětlovala, ukazovala, nebyl žádný problém
ta co nás teď asi 3x měla je věčně zamračená, nervozní a mám z ní pocit, že jsem blbá, když něco dělám špatně :grinning:

jen to dítě furt béká, fakt asi ty zuby nebo nevím, takhle ho neznám

vosy doma nevedem, lítají jen po parku a já netuším, kam jsem dala síťku na kočár
ale stejně by mi ji asi zkopal, jak to dělá s pláštěnkou

tož chlap dorazí zase někdy po 20h a chtěla dojít tchýně
ještě že to MM odvolal, páč na ni fakt nemám náladu a poslouchat její poznámky - není uklizeno, z obýváku máme dětský pokoj atd., to mě fakt nebere :grinning:
6. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. My lítáme různě po venku. Doma se mi být nechce, když je takhle krásně.
My momentálně bojujeme s hrnečkem. Koupila jsem jí Avent, ale nechce ho. Tak jsem jí koupila Mum, ten má tu savičku měkkou a taky ho nechce. Nejvíc mě štve, že je to potvora. Ono jí to docela jde, ale na protest, že nejde, si nechá všechno co vypije zase z pusy vytéct :angry:
7. srp 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek vespolek

u nás vedou zuby - prořvané noci a ve dne pilně trénuje sed a šplhá se do vyšších sfér, takže opět musím něco uklidit zase o trochu výš :grinning:
8. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - ja uz zuby neciiii a lezou dalsi utirala jsem mu vlhkym hadrem pusu a on mi ho sebral a narval ho do kusny a chladil dasne botky na suchej zip mame taky na pul sezrane jak si ty dasne drbe... tak cekam na dalsi 4. Alepson ze to probiha bez place a bez nocniho buzeni :slight_smile:

Dnes kousal dudlik tak nam spadl do vytahove sachty :frowning2: musime koupit novej
8. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holciny,
tak jak mate vyspano? u nas noc desna kazdou chvilku knuceni :frowning2:
10. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už 2 noci jen 1x řev :grinning:
jsem docela vyspaná
10. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci tak to je super ja se uz tesim az bude zas chvilku klidek
10. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - tak se moc nenamlsej :grinning:
11. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes v noci opět jen 1 buzení, když jsem došla k postýlce, byla skoro zdemolovaná a dítě čilé :grinning:
mlíka si dal jen cca 100ml a nechtěl spát, potvůrka
v půl páté ráno
ale nakonec zabral a spí doteď :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě teď volala z rehabky, ať nechodím, že jde na pohřeb
měli jsme jít na 13h, no ještě že jsem malýho nevzbudila
ale docela mě to štve, odvolala jsem kvůli tomu plavání
kdyby zavolala dřív, mohla jsem jít aspoň tam :angry:

a chčije a chčije
11. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - moc hezka fotecka

u nas porad prudi zuby uz mi to docela vadi :frowning2: pozitivni ze dnes Vikous zacal rikat vedome mama a baba :slight_smile: tak jsem rada ze jsme se dockali sluvek
12. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči - krásná fotečka a mooooc sluší :slight_smile: Jsem dnes taky fotila, tak sem něco hodím :wink:
13. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dík :wink:

my se chystáme v neděli na dovču, snad se zase nějak nepokazí počasí jako minule
13. srp 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím po několika dovolenkách :slight_smile:
co tady nového? nám už snad konečně lezou první zuby a lezo-plazíme se :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějaký to slůvko už taky umíme...
no až bude víc času, něco dočtu, teď budu asi jen prát a prát a prát.... :wink:
17. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdar kočky, omlouvám se za absence - z dovči jsme doma sice od soboty, ale nějak není moc nálady, i Ústí na svoje poměry flákám - trochu jsme bojovali se spaním resp. buzením v noci, tak snad jsem to zas vychytala.
Jen jsem se přišla pochlubit, že:
- už bravurně zvládáme lezení po čtyřech
- čím dál častěji se stavíme
- a MÁME ZUB!!!!! :dizzy_face: :grinning: Tak jsem se konečně dočkala.
Jinak dává pusinky francouzáčky a na "táta" dělá paci paci (jakože táta koupil botičky) - občas i dlaněmi k sobě. :grinning: Jinak jednou ručičkou na hřbet druhé. :wink: A pápá dělá omylem, když chci paci paci nebo jen na kluka v zrcadle. :grinning:
Tak dobrou. Zkusim se polepšit. :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, Monce a Tonickovi posilam velkou gratulaci k zoubku.
U nas novinky chozeni kolem nabytku a za ruce,
sluvka mama, baba, deda, dej, ham, mnam a dokonale umi NENENE zvlaste kdyz se snazim ho nakrmit.
paci paci uz konecne umime taky, papa se mu povede kdyz chce a jen na nektere lidi, kdyz se pusti hudba a libi se mu tak tancuje a naucil se delat certa vyplazne jazyk a dela takove (bllbll) nejak jsem nevedela jak to napsat. Prstikama brm brm na pusinku uz dela na pozadani.
jinak 10 mesicni prohlidka ukazala 11,8kg a 78cm
20. srp 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zrovna si říkám, jak to tady všechny flákáme a že to bude asi tím krásným počasím. :slight_smile:
Holky, já se už ale normálka těším, až se trochu ochladí - strašně bych chtěla na výlety, ale v tomhle se to nedá. A koupaliště nejsou moje krevní skupina. :sunglasses:
My jsme už dopilovali paci paci a pápá. Jde to strašně rychle.:dizzy_face:
20. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ted jsou to takovi opicvaci co jim ukazes to zkousi taky...
Na ochlazeni se tesim taky uz jke toho vedra moc, tady jsou ted problemy s desti kdykoliv prsi ma pulka sidliste vytopeny byt pac mame vsichni okna od jedne firmy a vsichni udelany spatne v zari by nam to meli predelat
20. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je fakt radost - dvakrát bordel v bytě, o zničených omítkách a kobercích ani nemluvím. To bych snad chtěla i odškodný..... :angry:
My zatím nějak extra opičáka nemáme - to mu musíme ty ruce držet a mávat za něj, aby to příště zkusil třeba sám. A o řeči taky nemluvim - jednoznačně vede táta, jinak snad neříká nic. :grinning:
20. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek