• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Jo, když slyší nebo vidí psa, tak začne štěkat. :grinning:
20. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak prselo ted 3x hodne tak maji skorem vsici znicene koberce malbu a znama ma znicenou plovoucku...

malej teda opici hrozhne kdyz mu vezmu ruce a chci udelat paci paci blokne se a nenecha ale kdyz mu ukazu tak dela po me... cece stekat jeste neumime :grinning:
20. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
néééé? ale to je stráááášně důležitý :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
reknu mymu psovi at ho to nauci :wink:
20. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek, ty jo, tak to je na palici s těmi okny :angry:
jinak teda jste fakt šikovní, malej je čiperka :wink:
fim, gratulujeme k zubu a závidíme :wink: u nás trošičku popovylezly, ale zas se zastavily, tak počítám, že malá bude po babči a zuby ji vyrostou až v roce a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak aspoň, že v tom kecání a napodobování nejsme tolik pozadu :grinning: už umí papa i paci paci, nene, ham, brm na pusinu, schovávat se za něco i za ručičky a bam (jako bum) a je to teda děsnej šklebák, dělá hrozný ksichty, naoko se mračí a pak se chechtá, funí, krčí nos jako králík, už je s těma děckama fakt prdel :grinning:
taky jak se začla kolem 8. měs. z ničehonic bát cizích lidí, tak už ji to pomalu přechází, se asi otrkala, teď na tý dovči u našich byla furt mezi hordou lidí :wink:
akorát teda ty noci furt děs, po půlnoci se budí co hodku, zlatý časy kdy byla malý miminko, to jsme se fakt vyspali víc :unamused:
21. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji, ono to je fakt orodvý - já měla zuby v 10m a bác, Toník taky. :wink: Jinak na to povídání jste fakt šikulky. Kamarádka mi to předpovídala u Toníka, že bude šikula na kecání a nic. Ale snad se taky dočkáme. :slight_smile:
O spaní už radši nemluvim - pak to blbě dopadá. :grinning:
21. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji - no na dnesek tu hlaseji zas privalove deste a bourky, zatim jen prsi, tak snad u tohozustane a nebude zadna smrst...
21. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že se máme dobře. A v pátek Kiki udělala první krůčky. Ne takové to mezi nábytkem, ale vyloženě se postavila uprostřed pokoje a udělala dva kroky. Včera už se jí zadařilo 3,5 :grinning: Já prorokovala, že bude 27.8. chodit, tak to třebas ještě dopiluje :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik - tak to odemne velka gratulace, taky cekame kdy Vikouse napadne postavit se a jit bez drzeni stoji cim dal tim dele za ruce chodi pekne, tak snad :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak to velká gratulace, teda, oč je kiki menší, o to je čipernější :wink:
my se zatím občas stavíme na čtyři, ale jinak se jen plazí :grinning:
23. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte hnolky, tak me Vikous zas dnes prekvapil necim novym postavil se bez pridrzovani nabytku a proste stal bez drzeni :slight_smile:
23. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, tak to budete brzo chodit, je to chlapák :wink:
24. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se na to tesim s jeho 12 kilama je to neco ho nosit
24. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím návrat z dovolené :grinning:
časem vás snad dočtu :wink:

jinak dovča bezva, Mikeš s náma chodil v manduce po prohlídkách
když kecal průvodkyni do výkladu, MM šel vždycky kousek stranou, ale naštěstí to nebylo často a po prohlídce nám lidi říkali, jaké je to hodné miminko :grinning:
takže jsme navštívili Žebrák, Točník, zámek v Březnici, Hořovicích a Hluboši, památník Dvořáka ve Vysoké, Rožmitál p.Třemšínem, obešli jsme Příbram, Svatou horu a areál hornického muzea, byli jsme se i koupat, chodili jsme túry a to je tak asi všechno :grinning:
24. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ilci, teda to jste byli pilní :wink: my tu dovču tak nějak spíš prokalili a proseděli u bazénu :grinning:
holky, tak i my se konečně dočkali, máme zubáka :grinning: tak už tady asi žádná bezzubá mláďata nejsou:wink:
24. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji, GRATULACE k zoubečku. :dizzy_face: To bylo radosti, viď? A kde? My máme zatím jen ten vlevo dole, jedničku.
Il, vítej z dovolené. Vy jste teda akčňáci. My sice taky lítali všude možně, ale byla jsem vyšťavená, že bych potřebovala ještě jednu dovču potom. :grinning:
A Míšo, vám gratulka k samostatnému stání. To už bude brzy trajdat sám. :dizzy_face: Ale stejně za ním zase budeš běhat, aby někam nevlezl apod. :grinning:
Jé Busti a koukám, že vy už jste taky tak šikovní. Tak taky gratulka. :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, taky vlevo dole jednička a vpravo by mohla brzo následova, už tam jsou taky vidět ty hrbolky, ale zatím se ještě neprořízl:wink:
no kéž by teď začla líp spát :pensive:
24. srp 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Monco tak ono je to v podstate same behani nejdrive aby nekam nespadl, pak kdyz leze tak aby nekde necio nekramoval a nekam nezalezl kdyz se stavi tak zas aby nespadl, ale teds mam klidek kdyz pada tak na zadek, tak lita volne po byte skrinky jsou zadelane ze nemuze otevrit a je to fajn :slight_smile:
Jen ten nocnik chtela jsem aby se vykadil tak jsem ho dala na nocnik a on prestal tlacit a vykadil se az kdyz jsem mu dala plenu

baji - taky velka gratulace k zoubku :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky díky, vypadá to, že v zápětí poleze druhej, už si zas nenechá šáhnout do pusy :wink:
25. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji - -jo jo vetsinou lezou po dvou..

My mame dneska zase skitaci den mel skitavku snad 15x za den je to hrozny a nepomuze vubec nic :frowning2:
25. srp 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, Tonda si teda do pusy šáhnout nechá a dokonce miluje, když mu o ten jedne zub klepu lžičkou. :grinning: Druhej sice asi taky leze - už je trochu vidět, ale teda pomalu pomaloučku. Tamten cinkl 11. a dneska je 25. a pořád nic. :sunglasses:
25. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poradna v 10 měsících : naše nedochůdče má 10,95kg a lehce přes 80cm, sestřička už neměla delší metr
až mě zase bude někdo uklidňovat, že už tak neporoste, asi ho bacím :grinning: :grinning:
jinak je to teda mamánek, vinul se po mě jak réva po plotě
26. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilc -i jeeejda ja si rikam ze je Vikous velkej a vy jste jeste o 2cm delsi nez on :grinning: (nas merila sestra ve stoje) takze taky z miminka nic co proste velkej chlap. Moje matka rika ze Vikous byl miminko tak 4mesice pak uz je pry moc pohyblivej a velikej :grinning:

Monco a co to chladive kousatko, zkousela jsi? malej ho sice nechce ale treba by si Tonicek dal rict
27. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, já si ho měřila už doma, takže mě délka nepřekvapila
fůra kalhot vel. 12m je mu už krátká, jako bojím se, co budu kupovat na zimu :grinning: :grinning:
jj, miminko je někde v trapu, fůra lidí mi říká, že vypadá na 2 roky
hlavně maminky, co mají drobné holčičky, které se chtějí podívat do kočárku na miminko a ono je to miminko větší než ony :grinning: :grinning:
myslím ty holčičky, ne maminky :wink:
27. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mam ze zimy trochu obavy dostali jsme kombinezu po 2letem prckovi a je nam mala, nastesti jsem pro prcka ted dostala dve zimno bundy 98 a 104 tak snad ho do toho navleknu je fakt ze nektere veci 92vyrazujeme ze jsou pres telicko kratke. Spousta maminek 3letych holcicek mi rika je vzdyt vazeji stejne :grinning: no jo no mame prerostle deti :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak jsem delší dobu nestíhala sem zajít :frowning2: Koukám, že všichni děláte pokroky a Ilči, vy jste teda fakt veliký :slight_smile:
My máme zatím 8 zubů, stojíme samy, tak jsem zvědavá, kdy se rozejde a spaní zatím super, až na to brzké vstávání. Teď má nějakej chrapot, skoro nemůže ani žvatlat, ale teplotu nemá, tak nevim.
Holky, za chvíli budeme slavit první narozeniny - jak to plánujete, co dort?
27. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il - s tím nakouknutím do kočárku si mě pobavila :grinning:
Baji - gratulaci k zoubku
Agli - doufám, že vydrží počasí a bude 1 veliká oslava venku s marcipánovým dortem - uvnitř našlehaný tvaroh a ovoce. Jasně, že marcipán oloupu a sním já :grinning: Když bude pršet, tak bude víc oslav doma, do toho pidi bytu by se celá naše rodina nevešla :sweat_smile:
28. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki 11.měsíců 66cm a 8kg
28. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda holky, tak jsem se dneska krásně vyhajala, až mě skoro bolí hlava z přespání a Tonda ještě spí. :sweat_smile:
No holky, s tou velikostí se můžeme k vám přidat. KOukám, co klučina, to chlap jako hora - my ještě na 10m prohlídce nebyli, ale podle manžy to vypadá, že má Toník 11,2kg. Tak doufám, že u Mudry navážíme kapánek míň. A měření nevím. Ale 80 nám je akorát. :wink:
Busti, a jak se vám jinak daří s tou ledvinkou? Už máte klid? Říkám si, že je tak maličká asi i tím, ne? My měli 8kg ve 4m. :zipper_mouth: :slight_smile:
Týjo, ty narozeniny se teda strašně rychle blížej. Já se zhrozila už v půl roce, ale co teď? :astonished: Zatím nic neplánuju, max. co mu tak koupím a že se konečně zbavím toho fláku masa z mysliveckýho plesu z mrazáku - asi bude velká sláva u nás doma s obědem, pak nějakej dortík - asi ovocný a jinak nic mě nenapadá. :dizzy_face:
28. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatím plánuju oslavu na den prckových narozenin jen my 3, chci předtím nějaké profi fotky, jinak dortík asi ovocnej a dostane tak 1-2 hračky
pak oslava s rodinou, to budu muset kolem nich běhat, takže bych si to tak neužila :grinning:
to bude jindy, páč mamka jede do Portugalska a kdybych to měla dělat pro každé prarodiče zvlášť, tak to úspěšně protáhnem až do mých narozek, pak můžem oslavit Mikšův svátek a jsou Vánoce :grinning: :grinning:
a taky naši jsou hovornější než tchánovci, ti jen sedí, mlčí, to je vždycky děsná nuda, s našima je větší legrace a šrumec :grinning:
snad stihnem předělat obývák, ať se sem všichni v klidu vejdem, počítám i s náma tak 10-12 lidí
28. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek