• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
fim, nebydlíte náhodou u nás? :grinning:
nádobí teda akorát myje myčka, ale včera nějak stávkovala, tak jsem myla ručně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, nene, to zvládneme sami. Mám taky myčku - naštěstí. Ale je plná čistýho nádobí, tak není kam dávat špínu. Bych na to mohla vlítnout, dokavad kraken spinká. :sweat_smile: :confused:
11. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, tak to byste musely vidět u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: já teď volný chvilky trávila učením, takže si asi dovedete představit, že tu máme jak po výbuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bóďo zítra držíme Týnce moc moc palečky, ať je brzy ok a můžeme se vidět :slight_smile:. Písni sms, jak jste dopadly :wink:
13. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak držíme dneska palce, ať dobře dopadnete a malá je brzo fit :slight_smile:
14. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak hlásím úspěšný víkend.

1) poprvé byla Kiki celý den a noc u babičky a dědy a vše proběhlo na 1 s hvězdičkou :slight_smile:
2) myslím, že už by se dalo říct, že Kiki chodí. Je to sice stále vakrlaté, ale už přejde celý pokoj :sweat_smile:
14. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéje, ono je to dneska? Tak taky držíme pěstičky, ať to malá zvládá dobře. :wink:
Busti, tak to gratulka. :dizzy_face: My ještě nechodíme ani za ruce. :grinning:
14. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti tak gratulace k obojímu. Už jste ji dali přes noc jo? To já asi ještě s nocí vyčkám :sweat_smile:

U nás se ještě nechodí, max. dva krůčky za tlačícím chodítkem, jinak nic.

Dneska jsem byla u holiče, tak mám táááákovou radost, že si zase přijdu trochu jako člověk.
14. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak hoď fotku. Já si musím koupit barvu a až přijede moje babička z chaty, tak se taky chystám. Potřebuji hlídání na dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik - VELIKA GRATULACE
u nás chození zatím nic moc tak jeden krok a to jeste nejiste, ale za jednu ruku nam to jde uz moooc hezky, tak cekam, ze taky predbehneme rok.
Jinak desna zavislost, jak me vidi a nejdu k nemu je rev, kdyz je mimo ohradku mam ho porad zaveseneho na nohavici a zaclo to s rustem stolicek :frowning2:
15. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme zpět z nemocnice :dizzy_face:
Týnka zvládla vše na jedničku, byla moc statečná :wink:
operace proběhla dobře, jestli pomohla, zjistíme za 3 měsíce, je to 50:50.. kdyby ne, tak budou zatím opakovat tenhle šetrnější zákrok, a to malá zvládla dobře... takže asi brzy začneme zkoušet druhé :wink:
16. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a děkujeme všem za držení palečků :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak super, snad se to povedlo a už se malá nebude trápit :slight_smile:

my byli ráno na 7:30 na vojtovce, jako ospalí jsme byli oba :grinning:
cvičení OK, už máme jen jeden cvik, ten druhý nám ubrala, když viděla, jak Mikeš bojuje (a vyhrává)
na další jdem za 2 týdny a pak až zase za 3 týdny
a prý už se blížíme do cílové rovinky, počítám, že to cca v roce skončí, pak už budem cvičit jen na udržování

bavili jsme se o botičkách na chození, prý až bude Mikšík cca 3 týdny stát, koupit mu je, příště mi řekne více
hlavně kožené a gumová podrážka, žádné papučky a doma ho nechat na boso

malej mi usnul v 9:30 u baráku, klátil se v sedě v kočárku, lehnout si nechtěl, jak projelo auto, hned ho sledoval, fakt pohled pro bohy
doteď chrní v postýlce a na 14h jdem zase na plavčo, máme to dneska náročnější
16. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji, tak zatím jen malá gratulka, ať se nic nezakřikne a pak dej vědět, jestli je teda klid nadobro. Snad jo, moc vám to holky přeju. :dizzy_face:
Il, tak hurá - vidina konce musí být super, ne? Podle mě je to stejně už blbost, s takhle velkým dítětm cvičit.... No ale odborníci to asi vědí víc. Dík za radu s botkama - pořád nevím jestli už jo nebo ne - jen stojí, ale to už teda přes měsíc. Ale nechodíme, tak mi přijde zbytečný je kupovat....
16. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco pokud stoji tak klido muzes tim ze bude mit zpevneny kotnicek bude si jistejsi i v tapkani za rucicky...

Ja jsem akorat otravena, protoze je malej zas nemocnej :frowning2:
16. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, jakto? Co mu je? Rýma?
Já to taky čekám, že jsme už moc dlouho bez nudlí a poslední dobou občas zakašle. Ale tak se snažím ho otužovat a zaroveň pořádně oblíkat..... Uvidíme.
On zatím ještě ani neví, že se dají dávat nohy před sebe a střídat. Zatím umí jen bokem kolem nábytku, ale venku za ruce vůbec neví, jak na to. Začne se prohýbat dopředu a jde na kolena. Tak právě nevím...
16. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo vcera rano zacal kaslat a vecer se vzbudil s rymou, takze desetkrat za den prevlikam bud slintance nebo nudlance :frowning2: je porad mokrej nestiham utirat :frowning2: a to jsem si nedavno rikala je klided..

otuzovat otuzujeme taky sprchujeme i studenejsi vodou a prckovi se to libi, ale proti nejakym bacilum je to prd platny je to spis ze neni tak choulostivy na teplotni zmeny
16. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, vzhledem k ceně botiček bych nepospíchala. Jestli ti nestojí na špičkách, ale hezky na celé noze a pokud venku vydrží v kočárku, tak bych ještě počkala. Já to měla jednodušší v tom, že bylo teplé léto a tak ťapkala skoro pořád bosa. Kristýnka ale moc dlouho v kočárku nevydrží a chce se trochu proťapat, tak v téhle etapě už jsem boty pořizovala, aby když budeme na povrchu nevhodném pro boso a nebo při horším počasí, aby mohla chodit kolem kočárku nebo lavičky. :wink:
17. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám už ten kašel propukl naplno, dávám hedelix a snažím se do něj nacpat čaj proti kašli
s mizivým úspěchem :grinning:
18. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, dík za radu - s tím stojem na špičkách bych to ani netušila. Občas na nich stojí, ale pak se postaví na ceou plosku, tak snad je to v klidu. V kočárku vydrží, nějak ani není zvyklý na manýry, že bych ho vyndavala. Tak rychle ťuk ťuk, abych to nezakřikla.
Holky, já jsem furt nerozhodná s těma gofkama. Ráda bych je co nejdřív, až teda budou prachy, páč už mě prudí to skládání sporťáku do auta a tahání velkýho kočáru kvůli blbýmu sezení na verandě apod. Ale nechci jen tak rychlovka, ale aby měly všechno, páč pak budou naším jediným kočárkem, kde bude muset třeba i spinkat - myslím teda až na jaře, ale i tak. Mám několik favoritů a nemůžu se rozhodnout.
Co máte v merku vy? (Sorry, jestli jsem se už ptala. Ale já pořád neviiiim. :rolling_eyes: )
Il, tak ať to brzy přejde. :wink:
18. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, pro golfky nejsem rozhodnutá, my potřebujem právě kočár i do terénu a to golfky nejsou
líbily by se mi, neříkám že ne, hlavně když někam jedu sama vlakem, nebaví mě říkat si o pomoc, navíc se do dveří vejdem tak tak
ale nemáme místo na další kočár, parkujeme v předsíni, takže nejsem rozhodnutá, uvidím na jaře a podle toho, jestli bude Mikšík akční nebo se radši bude vozit v kočáře místo chození
18. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme za sebou první krvavý karambol
Mikšík dělal kravinky, lítal po čtyřech, ujela mu ruka a práskl sebou na obličej
a já za chvilku koukám, že mu tečou krvavé sliny
pravděpodobně si prokousl spodníma zubama dáseň, má to pěkně krvavé kolem těch horních zubů, vypadá to, že je vyražené nemá, tak snad to bude OK
18. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - my golfky sice mame ale pouzite jsou jen jednou, mam radeji nas sportacek. S tim vytahovanim z kocaru to vazne zatukej protoze malec co chodi za ruku tak v kocare proste bejt nechce, jak ho tam chci dat, tak se nasponuje a proste ho neposadim usmiva se, ale sedet nechce.

Jinak jsme dnes kupovali plne boticky kdyz je chladneji nebo mokro at nema paskovky a to podle jakeho klice nam obuvnice nabizela boty je fakt patent obula malymu botu s rozvazanou se mel projit pak mu strcila prct dozadu za patu a kdyz se tam vesel je bota OK takze muj broucek ma botu 23 no sila ale tapka se mu v nich ocividne dobre
18. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím, jak je při neděli?
nějak jsem se sem teď nedostala, sice nás z nemocnice pustili brzo, ale malá hned další den onemocněla, měla horečky, tak jsem se děsila, že je to zas zánět ledvin, ale naštěstí to vypadá jen na nachlazení, horečky už nejsou, zato nám pořádně teče z nosu... :confounded: ale koukám, že teda nejsme jediný, to už takhle brzo zase začíná chřipková sezóna, ty jo, vždyť je skoro ještě léto :wink:
jinak golfky zatím vybraný nemám, nějak to zvládáme ve sporťáku a asi to tak necháme i přes zimu, uvidím na jaře... totéž botky, zatím se nestaví, ale teda moc dík za postřehy, na co pak dát pozor :wink:

jinak teda budeme mít asi dítě knihomola, hejbat se to ne, ale jakmile se jí dostane do ruky knížka, nejlépe naše, papírová s písmenky nebo časák, tak to je o zábavu postaráno, kupodivu to ani nějak moc neničí, no a nejoblíbenější pořad v televizi jsou titulky, to pak slyšíme jen óóó jééé, óóó jééé :grinning:
20. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bóďo super, že to Týnka takhle dobře zvládla. Tak držíme palce, aby to bylo úspěšné a byla brzy ok.

Mončo, já mám peg perego pliko p3, z MMB za 2500 nebo 2900 teď už jsi nepamatuju a je super (pokud ho teda jako my neničíš v terénu a na chalupě že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Bytelně a schopně vypadají Chicco multiway, vyhrály i v testu MF a jsou za slušnou cenu. Musím říct, že jsem nad nimi taky uvažovala a i se mi líbí. Váha je tak nějak nastejno kolem 8 kg. Spousta golfek je i kolem 6 kg, ale bacha na to, nebývají tak bytelné a taky bacha na rozměr - inglesiny a jané bývají hodně úzké, takové ty chipolino omnia, nebo mark 3,4 a spousta jiných podobných jsou zase krátké, že ti brzy dítě naráží do střechy hlavoz. Ty jsou podle mě tak max. pro roční, rok a půl děti (pokud nejsou obříci).

Ad botičky, já ji doma na boso mít nemůžu, máme lino, takže bez ponožek by mi umrzla,s ponožkama jí to klouže a protiskluzky jsou naprd. Tak jsem jí koupila klasický bačkůrky kolem kotníku s vyztuženou patou a hotovo. Nosili jsme je celá rodina jako malý, nikdo s nohama problém nemáme a přijdou mi ok. Jako za boty na doma fakt litr dávat nebudu. Venku ji na zem většinou nedávám, takže jsme botky ještě nejupovali, počkám až bude opravdu chodit. Jinak moc pěkné mají Elefanten u Deichmanna, ale ta cena je na poblití :pensive:

Ilčo vítej do klubu, kája včera blbla v postýlce, ozval se hroznej řev a měla krvavej obličej. Tak jsem se zděsila, ale našetěstí se taky jenom kousla do dásně.
20. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holciny,
koukam ze nemocnych deticek je tu vice nas to nastesti opousti

A hlasim prvni samostatne krucky, ale netroskarime zkusil jeden pak dva a pak si lazo plazo presel obejvak ja koukala s otevrenou pusou
20. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mousunek - jj, takhle se normálně kupují botky :wink:

My golfáč máme, právě Chipolino, ale opravdu jsou krátké - naštěstí u nás to není problém :grinning: Já ho tahám několikrát za den do 1.patra, tak jsem chtěla něco lehčího jak 12kg sporťák. Ale na zimu se zase bude hodit a já holt nebudu vegetit doma, ale chodit na procházky, když Kiki přes den nespí jinde jak v kočárku :sweat_smile:

Boty - dneska jsem byla shánět botky, páč se mi zdá, že tyhle jí jsou už malé. Ale sehnat botu vel. 18 je nadlidský výkon - pokud tedy za ní nejsem ochotná dát litr či dva a to tedy nejsem. Nakonec má 19, ale sedí jí dobře. Musim také vybírat méně robusní, protože jak je malá tak v nich pak je jak kocour v botách. Taky jsem zjistila, že ač jsem před koupí preferovala tkaničky, tak Kiki prostě tak dlouho neposedí, abych je mohla dobře utáhnout, takže hurá sucháč. Jo a hezké "ohebné" botičky mají i v Renu.

No a nakonec i na nás dolehla rýma. Chrčí, nudle jí tečou, odsávat nechce - hrůza. A to máme v úterý a středu zkušební hodiny na cvičení a čtvrtek plavání. Ale hlavně o víkendu tu oslavu! Tak doufám, že když počasí je zatím nadějné, tak že Kikule nebude nemocná. By mě jeblo :zipper_mouth:
20. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě něco mě k těm botičkám napadlo. Já vím, že se doporučuje minimálně o číslo větší a je to asi myšleno dobře i z ekonomického hlediska, ale zkuste si chodit ve velkých botách - pro mě tedy nic moc a to už nějaký ten pátek chodit umím :grinning: Takže já jsem zastánce toho nekupovat botičky moc větší. Maximálně tak o půl čísla...
21. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, dík za zprávičky kolem golfáčů. Teď jsem nahlodaná, jestli nekoupit i golfky z druhý ruky. Ale já mám obavy, že na druh dítko by už byly rozvrklaný - jinak bych šla do těch P3..... :wink:
S botama mi ani nemluvte. Nedávno jsem koupila Toníkovi nablind bačkůrky v Globusu (přesně jak Hanka, kotníkový s přezkou, pevná pata... je to s žirafou, za 120,-). No nekupte to, když jsou levnější než capáčky.... a jak se ochladilo, tak aby nebyl venku jen v ponožkách.... Jenže už mu jsou malý. Tak jsem chtěla koupit nové, opět stejná cena, ale tentokrát tam byl se mnou manža a začal do toho plkat. Takže jsme koupili bačkory asi o 2 cm větší, ketrý ležej ve skříni a dám je Toníkovi stejně později a stejně mu musím koupit bačkůrky ještě někdy sama. On by mu totiž koupit takový, aby je měl volný kolem nártu - že ho má dost široký. Ale to pak dopadne právě tak, jako v sobotu. :rolling_eyes: Každopádně se děsím nákupu pořádných bot - to budu muset jít taky sama, páč to on asi nikdy nepochopí. Ale s tím nártem má pravdu - Toník ho má dost širokej, tak sand pak něco seženeme. Už teď se hrozim, jak lítáme po všech čertech, abychom koupili jedny botičky.... :rolling_eyes:
21. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco udelej si pak nekdy vylet do krasneho brezna je tam takove zasite obuvnictvi kde jsem botky sehnala v pohode i na hodne siroky a vysoky nart a jsou to boticky ktere jsou testovane a pro deti do tri let schvalene ministerstvem zdravotnictvi
21. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek