• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Mončo já bych se kočáru z druhé ruky nebála, ale chce to vybrat takový, který jev dobrém stavu a používaný pouze jako druhý kočár. Na MMB toho bývá dost, za docela slušnou cenu. Já bych pliko neměnila :wink: Samo lepší je to okouknout osobně než naslepo no
22. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nám dorazily poštou 2 dárečky. Jeden od DM - slevová knížka od 13.měsíce, kde je i 10% slevy do Deichmanna na botičky Elefanten. A druhý dopis (tedy vlastně mail) byl od Mimiklubu v Globuse, že tam máme na informacích malou pozornost. Ještě jsem tam ale nebyla, tak nevím co to je. :slight_smile:
26. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam dorazila kniizecka z tvrdeho papiru se zviratky a s basnickama od pojistovny a "pemprs" poslali slevove kupony ktere jsou platne od 24.7 do 30.9 ale z toho skoro cely srpen a 8.9 - 22.9 neplati tedy jsou na nic ve schrance byli ted v patek
26. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vám dorazily dárečky jako že k narozeninám dětí nebo jak?
26. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty Pampers kupóny jsou pro všechny, co jsou podle mě zaregistrovaní na stránkách Pampers nebo možná, jestli využili akce v Globusu na dárečky od FP skrz nákup Pampersek a ubrousků..... A jsou pro mě taky naprd. Takže akce jak stehno. :unamused:
Hani, to je asi dost málo pravděpodobný, že bych golfáče kupovala odtud odněkud za dobrou cenu, abych si je mohla i prohlídnout. Jinak máš samozřejmě pravdu. A já to myslela s těma dvouma dětma jako mejma, páč se mi nechce shánět potom ještě jiný. Takže asi radši koupíme teď nevý a necháme si je stejně jako velkej kočár. A po druhým to půjde všechno z baráku a budeme mít zase o trochu místa víc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je takovejch krámů, co už tu skladujeme.....
27. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Kristýnce od Bustika přejeme VŠECHNO NEJLEPČÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak už ta smršť narozeninek začíná i tady. :grinning: :astonished:
27. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik - jejda holky vsechno nej nej nej hlavne zdravicko
27. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, jsem prošvihla první narozeniny!!

Kristýnce všechno nej, hlavně zdraví a hodné rodiče :wink:

tak už jsem nachlazená i já, do toho malujem, paráda :wink:
28. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem totalne vyrizena, vecer zacal mit malej horecku 39,5 C nnic proti ni nepomohlo na pohotovosti doktor rekl angina to neni krk ma cisty a poslal nas na usni ze se mu zda leve ousko citlive, tak nam doktorka pichla prave ucho a rekla ze ma malej cerveny krk a ze nam da tedy antibiotika :frowning2: horecku mame porad do toho prujem a rostouci stolicky :frowning2: chjo uzivame si no
28. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: My taky přejeme Kristýnce dodatečně všechno nejlepší a těšíme se na fotky.

Mousunek, to je mi líto, tak ať je malej brzy ok.
28. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkujeme moc za gratulace. Oslava dopadla na 1 s hvězdičkou. Dárečky dostala super, všichni se trefili, žádné zbytečnosti a tak. Dneska jdeme na roční prohlídku, jsem zvědavá co se dozvíme za zajímavosti. Hlavně o jídle, když už Kiki dlabe všechno :sweat_smile: . Fotky dodám brzo a ještě se rozepíšu. Teď jdu ale ještě hodit chrupku :wink:

Mous - to je mi líto, tak ať je malému brzo líp :slight_smile:
29. zář 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, to mě mrzí. Tak ať malej přestane co nejdřív hicovat. A prosim tě, jednomu doktorovi se zdálo citlivé levé ucho a druhej mu píchnul pravý? Aby to nakonec nebyla opravdu to levý.... Jéje jéje, těch uší se hrozim. Nikdy nezapomenu, jak mě to šíleně bolelo. Bylo mi nějakých 20 let a brečela jsem bolestí, jak se to nedalo vydržet. :pensive:
29. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět z rehabky, dítě usnulo, snad mu to aspoň 2h vydrží

míšo, snad bude malej brzo v pořádku, mě stačí ta jeho rýma, kašel a zvýšená teplota, ne tak ještě uši, toho se taky děsím

rehabka dobrá, dělala rozbor, že se malej zase o něco zlepšil
jinak říkala, že jde do stoje správným způsobem a teď je hodně důležitá chůze do boku, že nepospíchat s chůzí do předu
rodiče s tím prý moc pospíchají a hlavně nevodit dítě za ruce, až půjde, tak půjde
jinak je prý na kluka vývojově v normě :grinning:
29. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, vám taky přejeme brzké udzravení. To nachlazení je hnus. :rolling_eyes: My už máme tak nějak po rýmě, občas zachrčí, ale nudle nemá. S tou rehábkou je to super. A dík za zprávy ohledně chůze - takže zatím děláme vše správně a to, že dopředu ještě nechápe, co se po něm chce, je taky nromoš. Mám radost. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky mame za sebou prvni plne prospanou noc :slight_smile:
Jinak ucho nam pichali v pondeli i v utery pokazde to prave tak jsme stravili obe noci na pohotovosti, vcera odpoledne se prccek malinko prospat a vecer uz povidal tak jsem rada, ted uz sam otevira pusinu na striknuti nurofenu. Jeste aby zacal bastit alespon trosku a bude dobre. Positam ze ma dole za ty 2dny kilco minimalne...
30. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, tak snad už jste fit :wink:

malej je celkem dobrej, ale mě se chřipka furt drží
no snad budu už příští týden fit, když bude mít Mikšík ten 1.rok, abych nepropásla oslavu :grinning:
ale stejně bude hlavní oslava až koncem října, protože se nějak furt nemůžem celá rodina sejít (tím myslím prarodiče apod.)

tož jsem dospěla k názoru, že Mikšík bude kouzelník
kouzlení si nacvičuje s dudlíkem ....
minulou noc se vzbudil, že mu vypadl dudlík, no zaboha jsem ho nemohla najít
malej vystupňoval řev do hysterického záchvatu, nic nepomáhalo, sousedi na nás mlátili a my s MM kmitali a hledali dudlík
protřepali jsme postýlku, malýho, spací vak, prohledali každý centimetr v ložnici a nic
nakonec se trochu uklidnil po mlíku a usnul u nás, páč jsme nenašli ani jeden dudlík :sweat_smile:
a ráno se vzbudím a koukám, Mikšík spí s dudlíkem !!!
jako fakt nevím, kde si ho vyčaroval .....
2. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - jo jo je to trochu lepsi, malej uz docela basti a pomalu zkousima zas mlicko kdyz uz kadinormalne...
Na Tebe mlati sousedi kdyz malej breci? :astonished: To bych jim prala aby meli od nedele do uterka za sousedku me by se asi umlatili malyho jak bolelo to ucho tak rval jak kdyz bere na noze... No zkusil by nejaky soused jen tuknout a nestihal by pocitat schody
2. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, tož občas na nás buší, nevím, jestli zdola nebo zhora :grinning:
to byl ječák děsnej, já chápu, že ve 3h ráno půl hodiny poslouchat hysterák je nic moc, neslyšeli jsme vlastního slova, byl to nářez
ale hold se nedá nic dělat, že, schválně to neděláme :wink:
2. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by me opravdu tvoji sousedi nemeli radi. Je fakt ze ted uz vim ze jak zacne hodne brecet vypada to jako vztekani a neni k utiseni tak supem na usni. Jsem si pred tim myslela ze horecka a prujem byla od zubu tak jsem se snazila to vydrzet a kdyz uz to neslo jelo se na pohotovost, ale to byl rev bych prala slyset tvoje sousedy :grinning:
3. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je ale mrtvo, dámy :grinning:

všichni zdraví, užíváte si posledních slunečních dní?
my jdem zítra po 3týdnech na plavčo a zrovna v době, kdy malej chodí spát, tak to bude mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame s plavanim na dlouho utrum kvuli tomu pichanemu ousku. Vcera jsme meli kontrolu a pristi pondeli jdem jeste jednou... Chjo uz jsem se tesila ze bude klid a toci se to s nama porad dokola prcek dobral antibiotika a zacla mu ryma, doktor uz ma podezreni na potize s mandlema zatim jen nosnima :frowning2:
6. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my zas byli týden na Moravě, tak jsem se sem nedostala... a hádejte co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem našla na testu stín //
6. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, tak to je mi líto, u nás už kašlu jen já a MM, prcek je dobrej

baji, tak gratulka
ty jo, já si to nedovedu představit, že bych měla být hned zase těhu :wink:
7. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda, fakt to tady pěkně flákáme. I když já radši pomlčim, já už ani na Ústí nedrbu jako dřív - nějak mi to Cipísek nedovoluje..... Co až budou někdy dva, to tu budu jen o víkendu. :grinning:
Baji - fakt gratulka. :dizzy_face: Na těhu se strašně moc těším, ale teď si to ještě nedovedu představit. A kor s těma prachama. Zrovna včera jsem uvažovala nad antikoncepcí, že by mi mohla pomoct s nějakýma obtížema, ale pak jsem si spočítala, že bychom ráda už za pár měsíců začli se snažením a to nemá podle mě smysl. Ráda bych měla kontrolu nad svým cyklem jinak, bez chemie.....
A v úterý jsem se dozvěděla, že se sousedce narodila holčička. O 5 týdnů dřív, drobínek malinkej (1500g). Tak jsem se z toho celá rozněžnila, ale nezáviděla - jsem taaaak ráda, že už je Toník trochu samostatnej a že se v noci jakžtakž vyspím. :grinning:
Holky, co přednarozeninový šílenství? U nás už řádí v plný palbě - máme pozvanou celou rodinu na oběd na sobotu 17. a já šílím, co všechno ještě uklidit, umejt, přeskládat, schovat, uavřit, udělat..... No blázinec. Chci to mít eňoňůňo. :slight_smile:
Míšo, vy už se uzdravte, ať si ty narozeninky taky užijete. Uši jsou svinstvo. Auau.
8. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holciny,
U nas se bude slavit ted o vikendu, tak tvorim prckovi dortik, nasla jsem na netu nepecenej kterej by mohl byt i dobrej, tak snad. Rano ho budu delat...

Baji velka gratulace a taky mas muj obdiv, takhle brzy po sobe bych si asi netroufla, zvlast kdyz by to druhe mel byt stejny zivel jako je Vikous :grinning:
8. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, ani mi nemluv o bytu eňoňůňo :angry:
my máme sice obývák zamalován, ale nemůžem sehnat koberec podle našich představ, takže obývák furt celej vyskládanej po zbytku bytu a doma neskutečný bo*del :angry: :angry:

my jdem v sobotu do ZOO - jako na oslavu a když to stihnu, spáchám taky nepečený dort - jabka, piškoty
rodina je sezvaná až na 31.října, páč mamka je teď 14dní v Portugalsku, což jí těžce závidím :grinning: :grinning:
a jestli ten byt nestihnem dodělat, tak to hold bude v hospůdce, stejně tam jdem na oběd, tak už mě to nemůže rozhodit ....
9. říj 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
K zítřejšímu roku přeji Mikešovi vše nej nej nej, Ilci Tobě pochopitelně taky hlavně samou radost z malýho :slight_smile:
10. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, díky :wink:

dneska se ZOO nekonala, páč lilo jak z konve, ale byli jsme na lepším obědě, tak aspoň něco
uvidíme zítra, jestli se počasí umoudří

aspoň jsem stihla ten dort z jablek, ale nemůžu najít svíčku :grinning:
10. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
moc gratulujeme:
Mikšíkovi k dnešním narozeninám
Viktorkovi k zítřejšním narozeninám
a do třetice i Toníčkovi, který bude mít rok už taky cobydup
chlapi, ať rostete jako z vody a rodičům děláte jenom samou radost :wink: :dizzy_face:
11. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, díky
uteklo to jako voda, že?
11. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek