• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
hrozně :wink: na druhou stranu mi to přijde strašně dávno, co jsem se tu belhala s tím mega pupkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jo taky se musím pochlubit, že už taky konečně lezeme po čtyřech, stavět už se začala dřív...
11. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je super :wink:
hold každé dítě má svoje vlastní tempo
11. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Baji moc moc dekujeme a zaroven gratulace k lezeni. Ja dam bohuzel malymu k narozkam kontrolu na ORL snad uz posledni
11. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Hola, hola, připojujeme se s přáním všeho nejlepšího k dnešním Mikešovským prvním narozeninám! Přejeme všechno nej, hodné rodiče, spoustu radosti a ať pěkně roste a dělá rodičům samou radost :dizzy_face: !

Taktéž gratulujeme Vikymu.

Bóďo gratulace k lezení, vidíš jak Týnka frčí :grinning:

Holky to je mazec jak to uteklo. :confused:
11. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Viktorkovi k dnešním narozeninám všechno nejlepší, hodně zdravíčka a ještě spoustu lumpáren, ať se maminka nenudí :wink:
12. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj kočky, přejeme s Toníčkem všem oběma oslavencům všechno nejlepší. Hlavně zdravíčko a pak spokojenost a ty lumpárny taky. Ať drazí rodičově vědí, že je mají. :grinning: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dekujeme vsem za pranicko :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo a jak dopadla kontrola, už jste na ní byli?
12. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ju byli jsme dneska hned po prichodu do ordinace zacal prcek rvat, ale vsechno je v poradku i ouska i krk. Zitra jdem na rocni, tak cekam dalsi rev, ma uz asi alergii na bile plaste :grinning:
12. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Mikšíkovi a Viktorkovi přeji vše nej! :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
busti, mony, díky

my jdem na roční ve čtvrtek, jsem zvědavá na aktuální míry :grinning:
13. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jeste jednou taky mocv dekuju :slight_smile:
My jsme byli na rocni dneska Miry se mi moc nelibi malej bulel takze ho sestra zmerila tim zpusobem ze namerila o cm mene nez minule a divne ji to nebylo a jak byl prcek nemocnej tak za ty dva mesice nepribral ani gram :frowning2: teda pribral ale jak mel prujem a dva dny nebastil tak to zas shodil
13. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj kočky. Trocha vzpomínání - loni mi tento den odcházela dašlí část hlenové zátky. Takže jsem trochu vystresla manžílka, který původně den předtím dostal povolenku na saunu na druhým konci města. A bez auta. V cukuletu byl doma pro auto a v hospodě pil jen čaj a limču. :grinning: A takhle "legrační" to bylo i další den. :wink:
Mějte se krásně. U nás už poletoval sníh. :sweat_smile: :astonished:
14. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsme s Kiki a mojí kamarádkou s chlapečkem byli na focení. Bylo to až v Mladé Boleslavi, ale nám se to vyplatí si z Prahy dojet. Doufám, že fotky budou hezké, nafotila skoro 2 paměťové karty. Ale byl to tedy záhul. S kámoškou jsme byly spocené až na ..... :grinning: Ona to měla lehčí o převlíkání, měla jen 4 modely a pak už byl naháček s různýma rekvizitama, ale zase je těhu. To bylo - maminky upravit prcky naráz je položit a rychle pryč a za mě, aby koukaly stejným směrem. No záhul. Teď ještě po tom pozadí to klouzalo a dávat bacha, aby se nenatrhlo. Děti to v autě zalomily šuby dup a my bysme se tomu taky nebránily :grinning: Tak snad to bude stát zato :wink:
14. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Markét, a kolik za to chtějí? My jdeme 27.10. v Pze a je to za 2500 :astonished:
14. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Toníčkovi k zítřejšímu roku vše nej nej nej a hodně zlobeníať doma vědí že ho mají... :slight_smile:

Po odmlce a chvilce lezení hlásím další krůčky, tak snad už je to naše ťapkání hotovka :slight_smile: a taky hlásím vrchní pětky, ale lezly zároveň k bolesti oušek, tak to byl větší záhul
14. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky.
Loni touto dobou jsem už byla v porodnici a vydejchávala údajně utlumené kontrakce kapačkou. Čekala jsem povinně před narkózou a bylo mi bídně. I když vím, že mohlo být ještě víc. Každopádně už je to jen hodina a 37 minut do "narození" našeho chlapíka.
15. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Míšo, dík. :wink:
15. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Toníkovi přejem k významným narozeninám všechno nejlepší :wink:

tak jsme byli na roční prohlídce : 81 cm a váhu sestra odhadla na 11,5 kg, páč Mikeš furt vyskakoval a údaje kolísaly mezi 11,4kg a 12,1 kg
obvod hlavy 49cm, což mě pobavilo, páč když jsem pletla čepičku, bylo to podle návodu na 2leté dítě, obvod hlavy 45 cm

ad foto - já se ptala v několika ateliérech a např. v jednom by vyšly 3snímky prcka - jen vyfocení - 180Kč + 30kč/fotku tisk, a nedávají na CD
s rodiči to bylo tuším za 250Kč

a jak velkou paměťovou kartu měla? :sweat_smile:
15. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Il, my byli včera na roční taky a výšku teda nevím, to jsem se ještě nedostala k tomu ho změřit, ale váha 11,5kg. A obvod hlavy - já kupovala čepišky vel. 52 - 54 a jsou mu akorát. Když jsem teď háčkovala čepičku na dřívenarozenou holčičku, tak obvod má 44cm a nemyslím, že by byla zas tak malinká (ta čepička). Ty tvoje údaje jsou podle mě nějak zcestný (myslím v tom návodu). A Mikeš tímpádem není takovej obřík, jak se pořád hrozíš. :dizzy_face: Je to prostě pěkně rostlej chlap, co bude velkej po rodičích. :slight_smile:

Jo holky, kuk:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3414498#navigator
Nebylo to nic velkýho. Tatínek nám včera dorazil z práce až v šest, tak nebyla ani síla ani moc čas. :sunglasses:
16. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristýnce a Karolince vše nej k zítřejším krásným prvním narozeninám přejí já a chodící Vikouš :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Toníčkovi dodatečně vše nej, a gratulace také holkám Kristýnce a Karolínce :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se připojujeme ke gratulacím, všechno nej přejeme oslavenkyním Kristýnce a Karolínce

míšo, tak už pěkně chodíte, jo?
u nás žádná změna, když se mu chce, šupoce u nábytku

fim, tož neříkám, že je obřík, ale je větší než děti kolem mě a většinou si lidi myslí, že je starší
19. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, ona tě nafotí, pak ti pošle náhledy a ceník, kde jsou různé sety. Začíná to tuším od 24 fotek 10x15 za 1500kč. My jsme si vybraly s kamarádkou ten největší set za 3600kč, kde je 200 fotek 10x15, CD se všema fotkama, 4 fotky 20x30 a fotky do peněženky. Ale děláme to jako jednu objednávku, čili budu mít polovinu fotek, ale také za polovinu ceny, ale hlavně mi jde o to CD se všema fotkama. :wink: Já koukala tady na jednu fotografku z Pha 9, fotí náááádherně, ale 3 fotky za skoro litr a na CD jen tyto 3 fotky :angry:
19. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, děkujeme všem za gratulace a Karolínce taky přejeme všechno nej, ať dělá rodičům jen samou radost :dizzy_face:
Hani, vzpomínáš? touhle dobou jsi už byla dole na sále a já ti hrozně "záviděla", že furt nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Milé holčičky (Kája a Týnka), přejeme vám s Toníčkem všechno krásné a nejkrásnější k vašim dnešním prvním a jedinečným narozeninkám. Moc a moc si je užijte a ať děláte svým maminkám alespoň stejnou radost jako doposud. :dizzy_face:
19. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamulínky a špuntíci :slight_smile:
přejeme všem říjňátkům hlavně hodně zdraví, spokojenosti, hodné rodiče :dizzy_face: a spoustu lásky :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No nééééééé, kdopak se to tu ukázal? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Není to tak dlouho, co jsem se po tobě pídila na Budějicích, jestli chodíš aspoň tam.... vy jste se ale nějak stěhovali, že? A říkala jsem si, že se těch miminek 19. narodilo víc.

Takže my s Toníčke přejeme i Anetce vše nejlepší a nejkrásnější. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Zviz, Anetce vše nej!!!!!!!! :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, ještě Anetka do party, taky jí přejeme všechno nej :wink:
19. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek