• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Dobre ranko :slight_smile:
Moni, nestehovali :slight_smile: jen jsme nechavali udelat skrin do predsine a pokojicku a pak jeste takovy drobnustky... :wink: na Budejcich to ted nejak spi :sweat_smile: jsem spis na FB :sweat_smile:

Dekujeme za pranicka :dizzy_face: Jdu hodit nejakou aktualni fotku do albika :wink:
Oslavu mame az v sobotu, tak pak budou nejaky dalsi fotky :dizzy_face:
20. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky děkujeme za přáníčka.

Bóďo jj, taky jsem si včera zavzpomínala, úplně jsem z toho měla husinu :grinning: Bylo to úžasný. Ještě jak jsme si v sobotu s Jančou psaly smsky :grinning:

Včera jsme byli na roční prohlídce, dostala hexu, prevenar za 2 měsíce. Váží 10,3, výšku nevím, neměřili ale tipuju k 80 cm.
20. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
zvizatinka - tak Anetce dodatecne vse nej nej nej :slight_smile:

Ilci - jojo na narozeniny zacal a ted uz tu lita po byte obcas teda jeste po ctyrech, ale vetsinou smejdi po dvou :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
by jsme mohly zalozit na facebooku nejakou skupinu konikovek koukam ze je tam odtud spousta maminek
20. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Neeee, už takhle tam zmizely zářijovky a mě se facebook nelíbí, tak tam zajdu jednou za uherský rok :frowning2:
21. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem na FC furt :grinning:
21. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, vy už máte 4.hexu nebo jak? my až v 18m
21. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilčo jj, dala nám 4. hexu a na prevenar, myslím taky poslední, řekla za 2 měsíce. Mně přijde že to každej očkuje jinak. Jedna zářijovka byla na poslední hexe a prevenaru tak nějak kolem roku a pro změnu dohromady.
21. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem se na to právě dneska ptala, když jsem četla, že už jste byli
my jdem v 15m na jakousi vakcínu a hexa až později
21. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ilčo to jdete na ten trivivac? to jsou zarděnky, příušnice, spalničky a můžeš si připlatit i neštovice. To je ale až v 18 m. ne?
21. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo, teď na to koukám na prevenaru, ono je to docela variabilní, jukni http://www.prevenar.cz/Home/Očkování/Očkovacíkalendář/tabid/1239/Default.aspx
21. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jj posledni hexa je v roce v tech 18m jsou priusnice atd
21. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no, my máme v 15m ten triviac a v 18m hexu, dneska jsem se na to ptala
21. říj 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilčo však to nevadí, koukni na ten očkovací kalendář, máš tam rozpětí na 4. dávku 11.-18 m. a ten trivivac je v 15 měs., podle mě je to v pořádku. Budeš dávat trivivac nebo priorix s příušnicema? Já nad ním uvažuju, protože priorixu jsou jen 2 dávky, kdežto trivivacu 4

http://www.prevenar.cz/Home/Očkování/Očkovacíkalendář/tabid/1239/Default.aspx
21. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, zdravím, my na roční jdeme až příští týden... jsem zvědavá na míry, nějak mi Týnka přibírá čím dál tím míň, nějak se mi už delší dobu zasekla na 9,5 kg... :confused: ale mám dobrou zprávu, dneska jsme byli na UTZ na urologii a vypadá to, že operace pomohla, tak ještě aby to vydrželo až do ledna, to jdeme na rtg :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
baji, tak to je super

hani, v tom kalendáři, co je u zdravotního průkazu, je napsané 6m od 3.dávky (do 18m) a já to chápu jako přesně 6m, proto se ptám

mě nabízela v 15m očkování s ev. si připlacením neštovic, a to že by byli 2 dávky
ale názvy si nepamatuju
21. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jen pro zajímavost jsem našla tohle schéma

Dávkování hexavakcíny

9.-12. týden 1. dávka hexavakcíny
13.-16. týden 2. dávka hexavakcíny
17.-20. týden 3. dávka hexavakcíny
16.-22 (28) měsíc 4. dávka hexavakcíny

což by zase znamenalo neočkovat ve 12m, ale později :grinning:
21. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
No já myslím, že nám nezbývá než doktorům věřit.

Boďo to je super, tak držíme palce. S váhou si hlavu nelam, teď přibírají pomaleji a ona moc do výšky nevytáhla nebo jo?
22. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holciny, koukam je to tu nejake zamrzle, jak se mate co delate?
Jak vase ditka zvladaji casovy posun? u nas dobry proste jsme den o hodinu natahli a spinkat se slo jako normalne v 18hod tak jestli rano broucek vstane v 8 mame posun v pohode
25. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, mous, to teda čumím, viki ti chodí spát v šest a vstává v osm??? :sweat_smile: tak to máte dobrý spaní :wink:
chtěla jsem se taky zeptat, jak vám teď spí děcka přes den, mě Týnka zatím spávala dvakrát, dopo a po o, tak 1,5 - 2 hodky, ale to druhý spaní se jí teď čím dál víc posouvá, taky hůř usíná a spí někdy už jen půl hodky, tak uvažuju, že už bych ji dávala jen jednou...
no jinak jsme obě slehly s nějakou virozou, tak snad už se z toho brzo vykřešeme...
26. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Baji me spi Vikous taky jen jednou pres den chodi spinkat po obede nekdy spi do dvou a nekdy ho ve tri nemuzu vzbudit jako treba dneska jsem ho budila v pul ctvrte a koukal na me co chci... melai jsme asi tyden kdy taky spatne usinal a budil se i v noci kazdou pul hodinu nastesti je ted uz klidek....

Jinak brzke uzdraveni prejeme
26. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nazdárek, njn, nějak to tu flákám poslední dobou. Se zkusim zas na chvíli polešit (do dalšího slibu :sunglasses:) U nás časový posun docela v pohodě, i když myslela jsem, že projde v klidu ještě líp - dala jsem spát prcka v osm a on mi vstal stejně o hodinu dřív - prostě podle světla. Ale už si to zas postupně natahuje... JInak spaní přes den je mi doteď záhadou - někdy spí po obídku 1,5 - 2 hodiny a ještě odpo půl hoďky, jindy spí za celej den 45 minut, ale to záleží i na okolnostech. Doma je to většinou lepší. Jakmile jsme někde venku s dětma, tak by mu mohlo něco utéct, tak monituruje a nespí. Ale neni ani protivnej, prostě se baví. Je to asi jako když já jdu na flám - jindy v jedenáct odpadnu, ale na flámu vydržím do dvou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tož Mikeš už spí tak 2-3 měsíce jen po obědě, tak cca 2-2,5h
spát chodí kolem 20h a vstává teď v 6h, potvora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kde je to vstávání v 8-9h? :grinning:
30. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,
včera jsme byli na roční, týnka má 9,4 kg, takže trochu zhubla - asi v tý nemocnici a měří 76,5, jinak vše ok
dneska jsem byla na gyndě a je to tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3475693&vReferer=

jinak změnu času doháníme pozvolna, nejdřív se mi budila po staru, teď se to trochu posouvá... dvakrát jsem ji teď dala spát až v poledne, má teda co dělat, aby vydržela, ale spí hezky a večer dobře usíná, vytuhává pomalu už cestou k postýlce :grinning:
30. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Kristýnka zvládla změnu času úplně suprově. Já jsem prostě rovnou najela na nový čas a ona vůbec neprotestuje :grinning: Jinak je to super, začíná s ní být čím dál tím větší sranda. Každý týden je tu nové slovo či dovednost. Je to moje šikulka. Umí dělat pst a je sranda když za mnou přijde s knížkou a za chvíli mi už dává prst na pusu, že už má sklapnout :zipper_mouth: Taky se teď naučila zvedání v prostoru, což je výhoda hlavně venku, když spadne, tak mi pak neleze po mokrém písku po 4. Taky je to ale pěkná zlobilka a vzteklina. To bude mít po rodičích :sweat_smile:
Jo a dneska má novinku, když jí řekneme kde má oko, tak si ukazuje na čele (se jaksi neumí trefit :sweat_smile: ) a říká gogo gogo - místo oko. Tak si z ní MM dělá srandu, že všichni jsme tady gogo.
Jinak k tomu zlobení, jeden příklad ze včerejška. Udělala jsem jí jídlo, nechala ho na lince a když se vrátím, tak načapu kocoura, jak jí ho žere. Jsem jí tedy začala dělat nové a když se otočím, tak Kiki hrabe v šuplíku v pytli s kočičím žrádlem a jí ho. No nezabily byste je? Oba! :sweat_smile:
31. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky už máme ty testy co Kiki dělala Dr kvůli růstu - Kiki je chudokrevná, čili dlabe železo a jaterní testy vyšly hraniční, takže jí čeká další odběr za měsíc... :pensive:
31. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
bustik - u nas chodi prcek na granule psovi, kocoura jsem nastesti uz v tehu odstehovala k nasim :grinning:
Jinak u nas je kazdej teta. malej lita po byte a hulaka teta teta :grinning: a novinka jak slysi hudbu tak tancuje :grinning: (trochu se predkloni vystrci zadek a pohupuje se v kolenech) :grinning: o zabavu postarano
1. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Co to co to? Tady to ale vázne. My teď válčíme s rýmou a kašlem. K Dr se mi zatím nechce, určitě by jí dala antibiotika a když nemá teplotu, tak to nehrotím. Snad už bude ale příští týden fit.
6. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
bus - tak at jste brzy v pohode. ja musim zaklepat po dvou mesicich kdy mel prcek rymu nonstop jsme ted skoro 3 tydny bez, ale zas nam lezou spodni petky, takze si opet uzivame :frowning2:
6. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky - tak jak se vede?
Fim - Toníček je moc hezký chlapeček, koukala jsem do alba :wink:
Co se nás týče, tak se máme dobře. Kiki je tedy neposlucha neposlušná, můžu jí to říkat 100x, dát jí i přes ručičku, říkat klidně i křičet a stejně to na 101 udělá zase. Jinak je to ale naše sluníčko. Když se jí chce, tak moc hezky opakuje a rychle se učí. Přijde mi ale, že stále nenabaluje nové dovednosti, ale jakmile se nauší něco nového, tak něco starého vypustí. Teď pořád říká mimi mimi, z čehož nám jde hlava kolem, tak jí pořád opakujeme, že je Kiki a ne mimi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek