• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Styďte se, nikdo mi neodpovídat :grinning:
11. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je to tu ted nejaky zamrzly. Lidi co porad delate, ze tu nenechate ani pismenko?
12. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož jsou jiné priority :grinning:

ale je fakt, že už sem moc lidí nechodí, no
16. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já se vážně stydím. :sweat_smile: Ale slibovat už radši nic nebudu, ju? :sunglasses: Po těch narozeninách ze mě opadl stres a teď jsem ještě slavila svoje narozky, tak jsme byli věčně v luftě a ještě stále jsme neskončili. Ono esli to taky nesouvisí s těma našima šikulama. :dizzy_face: Toník teda zatím stále nechodí, takže můžu bejt ještě relatvině v klidu, ale kdybyste viděly ty mety po čtyrech, tak si myslím, že je to skoro jedno. :grinning: Už je to podle mě opravdu otázka dní, kdy se pustí a půjde. I když - o to asi ani tolik nejde jako o to, aby pochopil, že má dávat jednu nohu před druhou. Zatím nechodí ani za ruce - neví, jak na to. Ale když spolu řádíme, tak se věčně pouští, stojí s rukama nad hlavou, vítěznej výraz a kouká, jestli my koukáme. :grinning:
Jinak rýma se nám taky nevyhla, měli jsme ji 2x hned za sebou, ale teď je zas chvíli klid. Ťuk ťuk na dřevo. :zipper_mouth:
16. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No kočky!!!!!!! Tak kde jste?
Jo, mám novinky - minulé pondělí (16.11., večer) jsme poprvé zžuchli - z gauče.
A tuhle neděli jsme poprvé udělali dva samostatné minikrůčky. :dizzy_face: Od té doby zase nic, občas si nakročí, ale pak jde radši na kolena. :slight_smile:
Já se snažím háčkovat čepky a jiné propriety na kšeftík, co nejlevnějš, čili skoro zadara, navíc není moc času, tak žádnej velkej vejvar, ale lepší než drátem do voka - stejně neumím sedět u tv se založenejma rukama..... a asi zkusím i pletení z papíru - nějakej ten košík na vánoce příbuzenstvu a pak asi i sobě. :grinning:
A Ilčo, prosím prosím..... koukala jsem na tisk kalendářů - na print24 - ty se v tom vyznáš... nemáš náhodou doporučení na nějakej vlastní návrh dvoutýdenního kalendáře? Že bych si to někde stáhla a tam nechala jen vytisknout, víš? Moc a moc děkuju. :dizzy_face:
25. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky zatím chodí jen okolo nábytku, občas se teda pustí, ale buď padne na zadek nebo se zase rychle chytne :grinning:
za ruce nevodíme, páč nám to na rehabce zakázala, takže až bude chodit sám, tak bude
ale i tak je ho všude plno, však to znáte :wink:
furt mi vypíná zámek na pračce, dosáhne na okenní parapety, takže už máme uklizeno
jako fakt už nevím, kam ty věci dávat, hlavně kytky :slight_smile:

fim, 2týdenní teda nevím, to je celkem neobvyklé, řekla bych
viděla jsem týdenní, měsíční, roční
27. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Mikeš má taky několik uháčkovaných čapek, ale na holčičky s kytičkama jsou hezčí :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem prisla po dlouhe dobe a koukam moc pismenek tu neni.
Monco gratulace k prvnim kruckum ted uz to pujde rychle :slight_smile:
Ilci, u nas se taky pred prckem nic neschova je to dva dny co se mu do ruky dostala fialka jak se pouziva na afty aniz bych si vsimla ji otevrel a napil se, nic se mu nestalo, ale mela jsem co delat abych ho od toho umyla, jeste vcera chodil venku s fialovou rukou a carou na cele :grinning:

jinak u nas zmela jen ta ze Vikousek vsude splha vysape se na postel na sedacku a vsude a nevi jak dolu tak slejza po hlave...
Skritek uz lita jak torpedo, tak chodime tapkat ven bez kocaru a jak krasne spinka kdyz obejde barak sice ho obchazime pul hodiny pac ho vsechno zajima
27. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak Mikeš naštěstí umí slézat sám, tak aspoň to :grinning:
29. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:49 • sonaz
koukam mely jsme tu spam :slight_smile:
Vikous sleza zasadne hlavou napred :D
3. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo, Mikšíkovi všechno nejlepší k svátečku. :dizzy_face: Jak jste slavili?
JInak co se týče chození, tak udělal pár samostatných krůčků předminulou neděli a další přesně za 12 dní. :grinning: Tak to zas tak rychle nejde, ale nějak se nechal ukecat a zž jde občas za ručičku - ale jen kousíček a doma. Pak si vzpomene, že může na kolena a už s ním nehneme. :grinning:
Toník zatím nemá chuť odněkud slejzat, na gauči a posteli se mu líbí tak moc, že ho musíme sundavat násilím. Ale jinak má tendence naštěstí po nohách. :wink:
Míšo, já se furt děsím, kdy mi co čmajzne - hlavně hlídám kudly na kredenci. Tonda je nějak moc dlouhej, už mi na něj dosáhne dost daleko. :astonished:
6. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeejda tady byl svatecek, stydim se ani nevim tak vse nej nej nej :slight_smile:

Monco u nas to mame podobne taky dosahne vsude, hlavne kam nema. S tim chozenim bud rada ze to jde pomalu me se malej rozchodil v podstate behem 2mesicu tak ze chodime ven bez kocaru a obcas si rikam zlate casy kdyz lezl po ctyrech :slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za přání

my máme linku 1m vysokou (páč jsem delší, abych se nemusela hrbit) a ta malá potvora už tam taky dosáhne, i když na špičkách
dneska rozflákal velkou sklenici s přesnídávkou 500g (jsem nepostřela, že už zase dosáhne výš), střepy všude, přesnídávka všude a ještě se vztekal, že mu ty krásné střepy beru

člověk se fakt nenudí :grinning:

jinak furt nechodí, ale jak říká MM, je ho všude dost
8. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, u nás novinky - Toník už ujde 2 - 3 metry úplně sám. :dizzy_face: Akorát zvažuju, jaký ty golfky....
S tou přesnídávkou - mě takhle Toník rozflákal sklenici s červenou řepou. :grinning: No fakt psina, člověk se nenudí. Jinak my máme kredenc taky výš. Údajně, já to nějak neregistruju, ještě bych to kousek skoukla.
:sunglasses:
8. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze mame vsechny veselo :slight_smile:
me takhle drobecek nejakym zahadnym zpusobem sirup od jupika 4litrovy a dokazal se s nim polejt :slight_smile: + rozbity talir, holt dosahne vsude. Hlavne ze netece krev :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě jebne, předevčírem jsem koupila Kiki nové zimní boty a včera jsme jednu z kočárku vytratily :frowning2: Asi teda, protože doma jsem to už převrátila vzhůru nohama a bota nikde. Dneska jsme prošly část včerejší trasy a bota nikde. Jako naštěstí stály jen 300kč, ale byly poslední a v její velikosti se fakt botky blbě shání páč se moc nepočítá, že dítko chodí, a to už má 19tky :frowning2: no nemám pech :rolling_eyes:
18. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéjda, Busti. To je pitomý. Blbej dotaz - dole v nánožníku náhodou není? :confused:
JInak my včera Toníkovi konečně koupili boty. A jsou krááásný. Tak doufám, že je neztratí. Ale neměl by, jsou to kotníčkový kozajdy. :wink:
18. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám tedy, že tady to taky moc nežije.

Jak pak se máte? Co přípravy na Vánoce? Co dostanou vaše prťátka?

U nás dobrý. Kája chodí regulérně sama, už jsme byli i párkrát venku bez kočáru, teda jenom na chvilku a dneska na bobech. Taky už jsme koupili zimní botky, v Deichmannovi, stáli 399,- Jako ta cena mě fakt zarazila ale podrobila jsem je důkladné prohlídce a došla k názoru že jsou dobrý, tak jsem je vzala. Beztak toho v zimě moc venku nenachodí.
20. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holciny, tak to zavidim ze muzete kupovat levnejsi botky :frowning2: ja musela koupit zdravotni pac ty jedine prckovi byli a dala jsem zaq ne 869kc :frowning2:

vrana - já koupila malýmu robota Tomaška od FP, kuželky, kombinézu a nočník s řidítkama ten používáme už teď občas se podaří do něj vyčůrat :D
20. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, my koupili Toníkovi botky u Bati a to má podle mě hooodně široký nárt. Vešel se jen do těch jedněch. :sweat_smile: Ale jsou to zrovna podle mýho gusta, co jsem si pro něj představovala. A stály 600,-. :sunglasses:
Hani, Toníček dostane knížku se zvířátkama ze statku, co dělá zvuky (Levné knihy to jistí :grinning:), pak dřevěný vláček s kostkama, dřevěnou zatloukačku, koš na hračky, vkládací mašinku a toť asi vše. Teď když na ten seznam koukám, tak bych mu nejradši běžela koupit ještě něco, ale stejně když se mi něco líbí, tak mu to koupím vánoce nevánoce a navíc z toho ještě nemá rozum. Tak nemá smysl blbnout. :wink:
21. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco ja u bati na botky koukala ale i 25 nam byla mala :frowning2:

Holciny a prtata preji vsem moc krasne Vanoce a hodne spokojenosti z dareckama
22. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste teda ostudy holky :D Tak preji jeste hezkeho Silvestra a vse nej do roku 2010 :slight_smile:

mejte se krasne a snad v pristim roce pokecame jak se deticky tvarili na vanoce :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste??? :confused:
7. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana - taky by me zajimalo, uz od konce lonskeho roku :frowning2:

Tak aspon Ty povidej co rikala Kaja na Vanoce, stromecek, darecky a jak jsme zvladly silvestr?
8. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás vánoce dobrý, i když nějaké extra nadšení se nekonalo. Myslím že za rok to bude o něčem jiném. 29. jsme odjeli na chalupu a byli tam až do 3.ledna. Byla to paráda. Byli jsme tam s pár kamarády, jedni měli skoro ročního chlapečka, takže paráda. Děti si spolu hráli, koupali...fakt sranda. 2.1. jsme jeli na výlet do jihlavské ZOO, byla zasněžená takže nádhera. Máme z toho takovou malou tradici.

No za to teď je to horší, Kája má od čtvrtka horečky, a to jako že 40-ky. Fakt hrůza. Byli jsme na pohotovostí včera a to byl teda zážitek. Ale kromě teplot jí nic jiného není, tak je možný že je to reakce na středeční očkování (prevenar), ale už mi to přijde fakt dlouho.

A co u vás?
10. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás Vánoce dobrý. Kiki vše zvládala na 1 a to i přesto, že se stihla na ruce opařit kafem. 25tého pak zvládla hned 3 návštěvy, domů jsme přišli po 19hod a byli víc grogy jak Kristýnka. No a 27.12. jsme jeli na týden do Německa za tchýní a oproti loňsku to bylo naprosto super. I 5 hodin jízdy zvládla Kiki suprově.
11. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my se máme taky fajn. Týnka konečně od Vánoc nestůně, asi jak začalo mrznout a vymrzly všechny ty brebery...

Hani, moc mě mrzí, že Kája stůně, ty jo jsem myslela, že konečně dáme nějaký to rande, když už je Týnka konečně fit a teď zas marodíte vy :frowning2: Tak hlavně ať je brzo líp. Jinak nějakou takovou virozu před Vánocemi taky chytla, vysoký horečky a ani nějak moc nekašlala (trochu odkašlávala až když já opadly ty horečky) a neměla rýmu, prý to lítalo ve vzduchu...

Vánoce byly fajn (teda předvánoční čas fakt hektickej, slehli mi oba i s MM), stromeček se Týnce líbil, hlavně světýlka a svíčky na stole:wink:, Štedrý den v pohodě, dokonce s námi baštila i rybí polívku, ale kapr samotnej ji moc nejel :wink: 25.tého jsme byli u MM rodičů a 26.tého odjeli k našim a vrátili se až po Silvestru. Tam řádila se setřenkama (6 a 3) a já si uvědomila, že už to není mimino :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky tam konečně začla chodit, takže už jsme vás dohnaly :grinning:

No a taky jsem byla min. týden u dr. a vypadá to, že čekáme kluka :wink: Teda zatím to ještě není stopro, protože se tam trochu motal i pupečník, tak uvidíme na velkým UTZ v 20tt...
11. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek :wink:

baji, tak Týnka bude mít asi brášku, jo? o to jsem zvědavá :wink:

Mikeš furt nechodí, radši sedí a něco zkoumá nebo si "čte"
furt bojujem se spaním, přes den už kolikrát nespí vůbec nebo usne v 15h, v noci ječí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

stromek jsme sice dali na stůl, ale stejně na něj dosáhne a strhává ozdoby
ale nějak extra odvázanej z něj není
12. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeje, tak to si užíváte :frowning2:
já o vánocích odstavila Týnku a už se mi budí "jen" dvakrát v noci na mlíko, a to jsem šťastná jak blecha, takže chápu :wink:
12. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek