• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ahoj baji a v čem ta dieta spočívá? Co ti všechno nakázali a zakázali?
15. črc 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji,
tak ať dieta pomůže a cukrovka se zlepší
já jsem právě četla o vlivu na mimčo a celkem jsem se toho bála
myslím, že se ani nemůže ovoce, ne? že má moc cukru
a všechno hlídat....
15. črc 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nesmím nic sladkýho a pak všechno ostatní, v čem jsou sacharidy, tj. pečivo, přílohy, ovoce, mlíko apod. vážit a jíst v přesných intervalech...
15. črc 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíha, to by mě zabilo. Protože zrovna o maso nestojím. To bych normálně pošla hlady. :astonished:
15. črc 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, dočítala jsem, že řešíte bydlení, tady v praze je to fakt děs, holt bez hypo to nejde :frowning2: my ji teď taky brali, měli bychom ji začít splácet od příštího měsíce... holt to chce spočítat tak, aby se to dalo i z jednoho příjmu :frowning2: jinak neboj, zas tady v Praze je výhoda, že člověk nemá problém sehnat práci... a když by neplatil nájem, tak ho taky nenechají bydlet... vy teď bydlíte kde?

ilci, jak ses ptala na ty hodnoty, já měla 4,2 - 10,1 - 8,5
15. črc 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, no maso, vejce a houby je jediný, v čem se nemusím krotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, dík
vajíčka můžu taky :wink:

já si právě po MD budu hledat novou práci a tady je to horší, tak mám obavy
ale vidím to třeba na bráchovi, když se mu v práci něco nezdá, za chvíli sežene něco jiného a lépe placeného
když jsem mu řekla výši svého platu, tak se ptal, z čeho žijem :grinning: :grinning:
15. črc 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, brácha žije v matičce Praze :grinning:
15. črc 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak to by byl průser vejce a houby nejím vůbec a maso mi teď právě nejede...

Bydlení teď neřeším, nedělá mi to dobře. Praha nepřipadá v úvahu, je to drahý. No uvidíme.
15. črc 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych asi taky umřela hlady, ale co člověk neudělá pro mimčo

vrani a vy teď bydlíte v Pze nebo v okolí?
15. črc 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
přímo v Praze, na Hájích
15. črc 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my taky museli z Prahy pryč, tady se to fakt nedá... stejně to máme jen 2kk a za pár let budeme muset řešit větší... ale je to fakt hnus, taky jsem z toho měla depky... :confounded:
vrani a vy jste na podnájmu?
15. črc 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, ne ne, státní byt na dobu neurčitou, ale nájem se nám zvyšuje taky a podle propočtů by to mohlo dosáhnout i 10 000, ne-li víc a to za 2+kk a ještě ve státním fakt ochotný dát nejsme. To radši budeme cpát stejný peníze do vlastního. Ale u mě je problém, že se bojím změn a takovýho velkýho finančního závazku.
15. črc 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt, že to jde nahoru hodně, za chvilku se to srovná s tržním nájmem... :unamused: my teď platíme 12,5 tis., hypo bude 13,5t., takže žádný velký rozdíl...
a s tím závazkem, no ber to tak, že kdybyste přestali platit nájem, tak taky jsou problémy a s tou hypo se to zas v bance dá i domluvit, že třeba ti pár měsíců počkají, když je potřeba... spíš je potřeba to dobře spočítat, aby zbylo i na normální živobytí...
15. črc 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek, jsem zpátky. Je tu někdo? :confused: :slight_smile:
15. črc 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky fim, já tak trochu, jsem v práci :wink:
15. črc 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj. Koukala jsem na ty tvoje hodnoty a že máš přísnou dietu. Schválně najdu ty svoje... jsem zvědavá, co řeknou mně. zatím jen vím, že jsou taky zvýšené. :frowning2: Nevím, co budu dělat bez ovoce. Teď v létě se nic jinýho pořádně jíst nedá. A to bych ani nemohla zmrzlinku. :cry:
15. črc 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmm, tak jsem jasná - jak ta hvězda: 6,3 - 11,2 - 9,1. :angry:
15. črc 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji, můžu se zeptat kolik jsi už přibrala? :sweat_smile:
15. črc 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem taky na sladkém. A maso fakt nic moc. Ale zase mám málo železa - slabou anémii a prý je to i z toho, že nejím maso. Jenže já ho nejím moc ani normálně, jím jen bílé maso a nejvíc železa je samozřejmě v červeném, takže asi tak :sweat_smile:
15. črc 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ovoce můžeš, ale omezeně, zmrzlinku bohužel ne, ale dá se třeba udělat mražená ovocná dřeň... hlavně je to hodně o tom, aby si člověk dělal všechno sám z čerstvých surovin, aby si to pohlídal...
jinak s tu dietu jsme dostaly všechny stejnou...
a tobě něco říkali, co dál? budou tě někam ještě posílat?
15. črc 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jdu až pozítří k doktorce. Na laborce mi jen řekli, že je to zvýšený a že to mám ukázat svojí doktorce. Ale ta měla dovču, pak zase já a teď jdu ve čtvrtek, tak už jsem si říkala, že se to nezblázní. :wink: Ale ta mě zřejmě stejně jako tebe pošle do diaporadny a tam mě spucujou, že jsem tlusťoch. :grinning: A nadiktujou mi tu dietu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám nejradši zmrzlinku vodovou citronovou u nádraží. :grinning: Tu bych třeba občas mohla...... :confused: :sweat_smile:
Zdenda se mi směje, že mam hlavně utrum s melounama, tak tu zase hřešim, než mi to ofiko zatrhnou..... :zipper_mouth:
15. črc 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já s tím taky čekala, až dr. skončí dovču... a jaký máš ty hodnoty?
15. črc 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no melouny jsem nikdy nemusela až teď v těhu, ještě jsem si říkala, jak jsou supr zdravý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem je psala v 16:25. :sweat_smile: a přibrala jsem mmch už 11 kg. :zipper_mouth:
15. črc 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé fim, já jsem slepoň, jsem úplně přeskočila pár příspěvků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. črc 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi si na chvilinku zallíznu. Jsme úplně groggy. zatím páčko.
Zítra očekávejte v mém albu smršť. Budu fotit jak o život - co jsme si dovezli z dovči, 3D fotečky a možná bude i kočárek..... :dizzy_face:
15. črc 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám nahoře 10 kg (a dalších 8 z před těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale zatím mi to jde hlavně do břicha, vypadám na 8. měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hm, tak s těma hodnotama tě nepotěším, prý jsou hraniční hodnoty 5,5 - 8,8 - 7,7 :frowning2:
busti: co vajíčka, tam by mělo být taky, ne?
15. črc 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím papa, na 3D jdeme ve čtvrtek, tak už se moc těším :dizzy_face:
15. črc 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek