Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
bustik
13. led 2010
My museli mít taky stromek vysoko a pak to bylo vpohodě. Světýlka se jí líbí moc. Docela šikovná je v mluvení, i když či znamená hned několik různých slov (číst, hačí, tři, stačí, čiči - kočička a možná ještě něco dalšího). Ale umí i svoje jméno a o Vánocích začala říkat kaka - jako kakat, tak začínáme trénovat na záchod.
mousunek
25. led 2010
Ahojte holky, urco mate za sebou ockovani proti zardenkam, priusnicim.... meli jste po 10 dnech nejakou reakci? my byli 14.1 v patek 22 zacal mito Vikous teplotu a 24 se mu udelalo par flicku jako reakce. Teplotu uz pres den nemame vece se trochu vysplha, ale dnes jsem prisla na to ze ho asi k tomu vsemu boli v krku, tak nevim co byla vlastne ta reakce 😞

Ptala jsem se v batolatech na tomhle tematu, ale po mem dotazu je spousta dalsich vzkazu a ani jedena mi neodpovedela
ilci
25. led 2010
Míšo, my jdem až v únoru, právě se bojím té reakce (i když údajně je tahle vakcína skoro bez reakcí - haha), malej byl trošku nachlazenej, taxem to posunula
je tu nějaké téma - reakce na očkování, dřív jsem si to četla a tam holky tyhle reakce - teploty, vyrážky - popisovaly
pokud máš pochybnosti, radši zavolej dr.
mousunek
25. led 2010
me taky dr tvrdila, ze reakce zadna urcite nebude a kdyz tak pupinky a to az za tech 10dni a malej mel horecku uz ten sedmy den vece, myslela jsez ze to ma od zubu a pak jsem si uvedomila ze to bude asi k te reakci, nastesti je dneska uz uplne bez teplot a pupinky mizi, tak jsem rada

Ale vypadal teda hrozne kruhy pod ocima oci krvave sklenene no zombik hadr
ilci
26. led 2010
někde jsem četla, že to může být 5-10 den, někde zas říkají něco jiného, čert aby se v tom vyznal ....

hlavně, že už je malej lepší
mousunek
26. led 2010
jojo lepsi po ockovani uz je, ted pro zmenu chrapti...
Aspon doktori by mohli rict ze zkusenosti jake reakce byvaji a ne aby rekl dr zadne nejsou
fimautor
1. únor 2010
Ahojda kočky, náhdou jdu kolem koně... 😃
Míšo, my byli na očku myslím 21. a tenhle víkend měl Toník teplotu 38,5. Teplotu mívá opravdu hodně vyjimečně a takhle vysokoiu ji nikdy neměl. přisuzovala jsem to zubům a až dneska jsem si vzpomněla na to očkování a myslím, že to bude opravdu tím - i ostatní mi říkají, že nejčastěji chodí reakce na tohle očko tak 11. - 14. den, takže mi to splňujeme 100%ně. JInak jsme nic dalšího naštěstí neměli.
Papa a mějte se krásně, já se zas někdy ukážu. 😉
Kdyby něco, tak IP kontroluju pravidelnějš. 😉
baji
3. únor 2010
ahojky, nás očko teprva čeká, máme to kvůli všem těm nemocem trochu posunutý... dávali jste klas. priorix nebo ten tetra (+neštovice)?
jinak dneska jsme byli na velkém UTZ a čekáme zdravého chlapečka 😉
mousunek
3. únor 2010
baji - hlavne at chlapeckovi zdravicko vydrzi 🙂 a hlasuji pro Ondraska 🙂

Jinak jsme uz taky bez teplot a bez bolistek, tak jsem rada 🙂
vrana
7. únor 2010
Čao, teda jsem nás málem nenašla...

My jdeme na očko 31.3. a dám ten normální priorix, tj. bez neštovic.

Jinak u nás hrozný období - vztek. Cokoliv jí nedovolíme, tak je zle. Dneska šla do sprchy. Fakt se to nedá. Doufám, že ji to brzy přejde.

Bóďo moooooc gratulujeme ke klučíkovi x-)
fimautor
10. únor 2010
Baji, moc gratuluji k chlapečkovi. To už je to tolik tt? :-o To tak šíleně letí....
Hani, taky máme vzteklouna, ale já ho ignoruju, když má amok. A nebo prostě dostane na zadek. :-x
Jo a my máme ten klasickej priorix. Jen ať si těma neštovicema hezky projde. jen bych ráda, kdyby to bylo už co nejdřív. 😉
ilci
11. únor 2010
baji, gratulka 🙂

taky máme příšerného vzteklouna 😃
a mamánka na entou :-p
mousunek
13. únor 2010
Ahojte zdravim vzteklounky 🙂 taky se vztekame jak zbesili, ale delam to jednoduse jak zacne tak proste odejdu vedle do mistnosti a behem chvilicky je klid, zadny extrem zatim
mousunek
15. únor 2010
Ahojte holciny, tak my mame za sebou druhou davku synflorixu (je v tom zahrnuty i zanet stredniho ucha) a prvne jsme byli u dr po svych zvladli jsme to v pohode 🙂 doktorka Vikouse i vazila tak ma 13,2KG 🙂
vrana
11. bře 2010
Baf, teda fim!!!! To koukám! A gratuluju! x-)
fimautor
15. bře 2010
Hani, když jsem psala Baji, tak jsem ještě netušila, že se nám za pár dní podaří taky jeden prcek. Sice trochu dřív, ale to nevadí. A díky. 😉
Jo a hele, nelekej mě, jo? 😃 Budu mít šok. 😃
Míšo, tak to jste nakonec štíhlouni oproti nám. My máme 13,5 kg. 😎
bustik
23. bře 2010
Fim - gratuluji! 🙂

My momentálně moc nevztekáme, spíš mě štve takové to kvičení, když něco chce a jak to neumí říct, to bych po chvilce vraždila :-x Jinak Kiki má 75 cm a 10kg. A momentálně máme APEC, něco jako 5,6 nemoc, jen to má pouze vyrážku, ale zase až 8 týdnů a blbý je, že se o tom moc neví, tak ti každý říká něco jiného - mazat/nemazat, nakažlivé/nenakažlivé atd.
bustik
23. bře 2010
Ha, něco zkusím. Kiki včera na procházce:
bustik
23. bře 2010
Funguje to, tak to se mi líbí 😃
fimautor
30. bře 2010
Busti, krásnýýýý. Já ci taky takovou majinkou hojčičku. Ale vidím to na druhého obříka. 😎
JInak to kňourání znám taky. Chce na sebe buď upozornit nebo chce něco podat a kroutí u toho ručičkou a kňučí. Tak vždycky nadávám, že je horší jak holka. Přitom si ji tak přeju. 😃
Ať jste brzy fit! 😉
bustik
31. bře 2010
Fim 😃 Já to posléze řeším posláním za dveře, protože většinou - když stále nemohu pochopit co chce - přejde v pláč a to jí nemíním tolerovat. Dveře máme prosklené a musím říct, že je mi jí děsně líto, jak jí vidím, že stojí těsně za těma dveřma a brečí :-N Jinak pomalu začnem trénovat nočník, ona sice hlásí, že kaká, ale nočník neee
bustik
31. bře 2010
Jooo a neboj, tentokrát ta holčička určitě vyjde 😉
fimautor
31. bře 2010
Busti, já s tím spíš nepočítám, ale dík. 🙂
Já to kňučení ignoruju, ale radši ho mám na dohled, páč on jak je vzteklej, tak má destruktivní sklony - mlátí se vším, na co přijde a co unese, sám tluče hlavou o zem a tak.... :-N Nevím, kam na to přišel.
ilci
31. bře 2010
fim, gratulka !

tak u nás už je asi měsíc bojkot nočníku, občas to zkouším, ale odmítá si prostě sednout a já se s ním prát nebudu
za dveře ho taky dávám, když je vzteklej a háže vším, co mu přijde pod ruku
horší je to někde mezi dětma, to se bojím, ať někomu neublíží
ilci
3. dub 2010
holky, všem přeju veselé Velikonoce 🙂
mousunek
13. dub 2010
Ahojte vsem a detickam k roku a pul vse nej 🙂
My jsme ted prisli od dr z 18.mesicni, tak mame 13.5Kg a 85cm 🙂 meli jsme prinest moc 😃

a co nastavajici maminky jak se mame, co zdravotne v pohode?
ilci
13. dub 2010
Tak to jsme větší 😃
87cm a 13,8kg
mousunek
14. dub 2010
téda a o celý dva cm to je fofr jak dětičky rostou rychle 🙂

Doplnila jsem konečně fotečky, tak můžete juknou 🙂
ilci
14. dub 2010
Míšo, já doma naměřila ještě víc, ale ono je to fuk 😃
na fotky mrknu
mousunek
15. dub 2010
u nas je taky mereni doma a u dr rozdilne nejvetsi rozdil byl skoro 5cm a to jen proto ze Vikin nechtel stat v klidu

Začni psát odpověď...

Odešli