• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
My museli mít taky stromek vysoko a pak to bylo vpohodě. Světýlka se jí líbí moc. Docela šikovná je v mluvení, i když či znamená hned několik různých slov (číst, hačí, tři, stačí, čiči - kočička a možná ještě něco dalšího). Ale umí i svoje jméno a o Vánocích začala říkat kaka - jako kakat, tak začínáme trénovat na záchod.
13. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, urco mate za sebou ockovani proti zardenkam, priusnicim.... meli jste po 10 dnech nejakou reakci? my byli 14.1 v patek 22 zacal mito Vikous teplotu a 24 se mu udelalo par flicku jako reakce. Teplotu uz pres den nemame vece se trochu vysplha, ale dnes jsem prisla na to ze ho asi k tomu vsemu boli v krku, tak nevim co byla vlastne ta reakce :frowning2:

Ptala jsem se v batolatech na tomhle tematu, ale po mem dotazu je spousta dalsich vzkazu a ani jedena mi neodpovedela
25. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, my jdem až v únoru, právě se bojím té reakce (i když údajně je tahle vakcína skoro bez reakcí - haha), malej byl trošku nachlazenej, taxem to posunula
je tu nějaké téma - reakce na očkování, dřív jsem si to četla a tam holky tyhle reakce - teploty, vyrážky - popisovaly
pokud máš pochybnosti, radši zavolej dr.
25. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky dr tvrdila, ze reakce zadna urcite nebude a kdyz tak pupinky a to az za tech 10dni a malej mel horecku uz ten sedmy den vece, myslela jsez ze to ma od zubu a pak jsem si uvedomila ze to bude asi k te reakci, nastesti je dneska uz uplne bez teplot a pupinky mizi, tak jsem rada

Ale vypadal teda hrozne kruhy pod ocima oci krvave sklenene no zombik hadr
25. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
někde jsem četla, že to může být 5-10 den, někde zas říkají něco jiného, čert aby se v tom vyznal ....

hlavně, že už je malej lepší
26. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo lepsi po ockovani uz je, ted pro zmenu chrapti...
Aspon doktori by mohli rict ze zkusenosti jake reakce byvaji a ne aby rekl dr zadne nejsou
26. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda kočky, náhdou jdu kolem koně... :grinning:
Míšo, my byli na očku myslím 21. a tenhle víkend měl Toník teplotu 38,5. Teplotu mívá opravdu hodně vyjimečně a takhle vysokoiu ji nikdy neměl. přisuzovala jsem to zubům a až dneska jsem si vzpomněla na to očkování a myslím, že to bude opravdu tím - i ostatní mi říkají, že nejčastěji chodí reakce na tohle očko tak 11. - 14. den, takže mi to splňujeme 100%ně. JInak jsme nic dalšího naštěstí neměli.
Papa a mějte se krásně, já se zas někdy ukážu. :wink:
Kdyby něco, tak IP kontroluju pravidelnějš. :wink:
1. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nás očko teprva čeká, máme to kvůli všem těm nemocem trochu posunutý... dávali jste klas. priorix nebo ten tetra (+neštovice)?
jinak dneska jsme byli na velkém UTZ a čekáme zdravého chlapečka :wink:
3. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji - hlavne at chlapeckovi zdravicko vydrzi :slight_smile: a hlasuji pro Ondraska :slight_smile:

Jinak jsme uz taky bez teplot a bez bolistek, tak jsem rada :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čao, teda jsem nás málem nenašla...

My jdeme na očko 31.3. a dám ten normální priorix, tj. bez neštovic.

Jinak u nás hrozný období - vztek. Cokoliv jí nedovolíme, tak je zle. Dneska šla do sprchy. Fakt se to nedá. Doufám, že ji to brzy přejde.

Bóďo moooooc gratulujeme ke klučíkovi :dizzy_face:
7. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji, moc gratuluji k chlapečkovi. To už je to tolik tt? :astonished: To tak šíleně letí....
Hani, taky máme vzteklouna, ale já ho ignoruju, když má amok. A nebo prostě dostane na zadek. :zipper_mouth:
Jo a my máme ten klasickej priorix. Jen ať si těma neštovicema hezky projde. jen bych ráda, kdyby to bylo už co nejdřív. :wink:
10. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, gratulka :slight_smile:

taky máme příšerného vzteklouna :grinning:
a mamánka na entou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zdravim vzteklounky :slight_smile: taky se vztekame jak zbesili, ale delam to jednoduse jak zacne tak proste odejdu vedle do mistnosti a behem chvilicky je klid, zadny extrem zatim
13. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holciny, tak my mame za sebou druhou davku synflorixu (je v tom zahrnuty i zanet stredniho ucha) a prvne jsme byli u dr po svych zvladli jsme to v pohode :slight_smile: doktorka Vikouse i vazila tak ma 13,2KG :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf, teda fim!!!! To koukám! A gratuluju! :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, když jsem psala Baji, tak jsem ještě netušila, že se nám za pár dní podaří taky jeden prcek. Sice trochu dřív, ale to nevadí. A díky. :wink:
Jo a hele, nelekej mě, jo? :grinning: Budu mít šok. :grinning:
Míšo, tak to jste nakonec štíhlouni oproti nám. My máme 13,5 kg. :sunglasses:
15. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - gratuluji! :slight_smile:

My momentálně moc nevztekáme, spíš mě štve takové to kvičení, když něco chce a jak to neumí říct, to bych po chvilce vraždila :zipper_mouth: Jinak Kiki má 75 cm a 10kg. A momentálně máme APEC, něco jako 5,6 nemoc, jen to má pouze vyrážku, ale zase až 8 týdnů a blbý je, že se o tom moc neví, tak ti každý říká něco jiného - mazat/nemazat, nakažlivé/nenakažlivé atd.
23. bře 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, něco zkusím. Kiki včera na procházce:
23. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Funguje to, tak to se mi líbí :grinning:
23. bře 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, krásnýýýý. Já ci taky takovou majinkou hojčičku. Ale vidím to na druhého obříka. :sunglasses:
JInak to kňourání znám taky. Chce na sebe buď upozornit nebo chce něco podat a kroutí u toho ručičkou a kňučí. Tak vždycky nadávám, že je horší jak holka. Přitom si ji tak přeju. :grinning:
Ať jste brzy fit! :wink:
30. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim :grinning: Já to posléze řeším posláním za dveře, protože většinou - když stále nemohu pochopit co chce - přejde v pláč a to jí nemíním tolerovat. Dveře máme prosklené a musím říct, že je mi jí děsně líto, jak jí vidím, že stojí těsně za těma dveřma a brečí :sweat_smile: Jinak pomalu začnem trénovat nočník, ona sice hlásí, že kaká, ale nočník neee
31. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a neboj, tentokrát ta holčička určitě vyjde :wink:
31. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, já s tím spíš nepočítám, ale dík. :slight_smile:
Já to kňučení ignoruju, ale radši ho mám na dohled, páč on jak je vzteklej, tak má destruktivní sklony - mlátí se vším, na co přijde a co unese, sám tluče hlavou o zem a tak.... :sweat_smile: Nevím, kam na to přišel.
31. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, gratulka !

tak u nás už je asi měsíc bojkot nočníku, občas to zkouším, ale odmítá si prostě sednout a já se s ním prát nebudu
za dveře ho taky dávám, když je vzteklej a háže vším, co mu přijde pod ruku
horší je to někde mezi dětma, to se bojím, ať někomu neublíží
31. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, všem přeju veselé Velikonoce :slight_smile:
3. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsem a detickam k roku a pul vse nej :slight_smile:
My jsme ted prisli od dr z 18.mesicni, tak mame 13.5Kg a 85cm :slight_smile: meli jsme prinest moc :D

a co nastavajici maminky jak se mame, co zdravotne v pohode?
13. dub 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme větší :grinning:
87cm a 13,8kg
13. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda a o celý dva cm to je fofr jak dětičky rostou rychle :slight_smile:

Doplnila jsem konečně fotečky, tak můžete juknou :slight_smile:
14. dub 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, já doma naměřila ještě víc, ale ono je to fuk :grinning:
na fotky mrknu
14. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je taky mereni doma a u dr rozdilne nejvetsi rozdil byl skoro 5cm a to jen proto ze Vikin nechtel stat v klidu
15. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek