• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Ahoj kočky, dneska jsme byli v proadně a máme 13,7 kg a 88cm. Na míru jsem docela čuměla, ale stál hezky, tak asi jooo. Doma jsme naměřili míň.
Mně je momentálně pořád blbě, sotva zvládám domácnost, tak jsem z toho taková přešlá. JIndy jsme pořád někde lítali, ale teď je to nad moje síly. Jsem šťastná, když přijde domů manža.
S prckem jsme si už stihli užít 3 dny v nemocnici. My holt nemůžeme těhotnět nějak normálně. Ale už je to snad dobrý.... (ťuk ťuk na dřevo).
Nočník jsem včera definitivně odložila na čas, až mi bude už zase dobře. Nemám sílu a nervy. Slipíky už nakoupený máme, tak pak můžeme kdykoliv začít. :slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam ze jsme nejmensi :D tak to je prca a to nam kazdej rika jak je velikej :D my nocnik zkousime prubezne porad, ale Vikous si sam nerekne :frowning2:
Moni, drz se urcite bude brzy lip :slight_smile: Copak jste vyvadeli ze jste byli v nemocnici?
15. dub 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, to víš, záleží, v jakým kolektivu se vyskytujete. :grinning: Když mám skoro 180 a manža ještě víc, tak přece Toník nebude za trpaslíka. Kdo by to pak chtěl všude vysvětlovat, že? :grinning:
A Ilča je podle fotek taky pěkná čára. :slight_smile:
V nemocnici jsme byli s hematomem. Toník mě nešštastně trefil nohou u přebalování. Docela mě vystrašili, ale nakonec jsem šla proti všemu očekávání domů takhle brzy. :wink:
16. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak snad už to bude v pohodě, ještě živě si pamatuju tvoje těhu s Toníkem
já měřím taky skoro 180cm a MM o něco víc, takže Mikeš nebude trpaslík, ale na plavču máme holčičku ještě o facku větší než je Mikeš
na druhou stranu spousta starších dětí je menších, ale já byla taky vždycky největší v kolektivu, i na základce jsem byla vyšší než kluci, nejvyšší ve třídě
až ke konci mě začali kluci dorůstat
16. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iluš, to znám. Taky jsem byla jedna z nejvyšších ve třídě. Naštěstí jsem nebyla jediná, tak nikoho nenapadlo si ze mě utahovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A o těhu mi ani nemluv. Jak to tak vypadá, taky my prostě nikdy nebudeme těhotnět dormálně, i když teď je příčina spíš zvenčí. Ale tak snad to doklepeme do konce a pak už bude utrum - další těhu rozhodně neplánuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavne ze jste Moni v poradku vsichi :slight_smile:
Monco prosim te nevis jak je to letos se zoo jestli deti v kocarku plati nebo ne? ja koukala na netu ale nedocetla jsem se to tam a mam dojem ze loni to tam zminene bylo
16. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, netuším - a myslím si, že omezovat to tím, jestli jsou děti v kočárku nebo ne je nesmysl. :sweat_smile: Spíš bych to viděla třeba jako do 3 let, ne? Každopádně pokud tam půjdeš dřív než my, tak dej vědět. Naopak to taky udělám - ale my se tam dostaneme nejdřív za 2 týdny. :wink:
16. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni my mame zoo naplanovanou na 1.5 :slight_smile: jj tak jsem to myslela do tech tri let, loni to bylo zdarma, ale taky to bylo napsane na webu, tak uvidime :slight_smile:
17. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Monco, vstup do zoo dospely 100 + 30 vlacek deti do 3let zdarma + 20vlacek do vlacku se dostanes i s kocarem. My jsme byli dneska lidi bylo strasne moc. A kupodivu jsme stihli v pul treti cviceni slonu a v pul seste cviceni lachtana to melo u Vikinka nejvetsi uspech :D
18. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
By Kristýnka byla mezi těma vašima chlapama jak trpaslík :grinning: Jinak Zoo je u nás hit. Máme jí kousek, tak máme permice a letos jsme tam včera byly už po 4 :sweat_smile:
19. dub 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hola hej. Zdravím vás všechny. Co je nového? Jak se má naše těhulinka, resp. obě těhulinky. Baji už bude za chvilku rodit ne???

My jsme byli před 14 dny na 18 měs. prohlídce, má necelých 13 kg a prý 82 cm,ale včera vedle sebe stály s holčičkou co má 87 a byly stejně velký, tak nevím jestli sestře neujela ruka nebo Kája blbě stála. Naočkovali nám tu trojkombinaci a přestáli jsme to v pohodě, už je to 14 dní, tak snad dobrý. Hurá a já z toho měla takovej strach. Pořád jí lezou špičáky a ne a ne dovyrůst. Věčně má ruku v puse a bývá protivná, tak ji to asi bolí. Takže sebrání dudlíku se odkládá.

Jinak my teď trávíme dny v kanclu, začali jsme podnikat, máme eshop se zdravotníma botama (mimch. opravdu krásnýma, až nebudete vědět co s penězma botyprokazdeho.cz) a pak oblečení bushman (bushman-outlet.cz) s cenama o 30% nižšíma než je běžně k dostání v krámě. Tak kdybyste věděly o někom, koho by to zajímalo, budu jenom ráda, když to rozšíříte :slight_smile:

A druhé dítko je trochu na spadnutí i u nás, během pár měsíců bychom do toho chtěli praštit, tak uvidíme, jak rychle se zadaří... :dizzy_face:

A nefungujete taky na FB? Bývám častěji tam než tady, tak si mě klidně přidejte, ráda uvidím vaše dětičky častěji.
21. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak druhý dítko, jo? :wink:
já si to konečně užívám, co začal Mikeš konečně spát celou noc a nebudí se co 2 hodiny :grinning:
krom dnů, kdy mu rostou zuby nebo má teplotu
21. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo no jo no, kolem mě to všechno těhulí, tak mě to nějak zvyklalo a asi se začínám docela těšit :grinning:
21. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, to věřím :wink:
22. dub 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, tak to se budu těšit na dobré zprávy. :dizzy_face:
22. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana - já na FB jsem a jsem tam taky vice jak tady tak si me muzes najit Michaela Venková
jinak noveho celkem nic lezou posledni 4 stolicky tak uz budem mit konecne klid spicaky jsme zvladli obstojne :slight_smile:
Ted bojujeme se spankem po obede. Prcek vecer usina v sedm budi se v pul desate rano driv ho nevzbudi ani hudba a vysavac no a pak po obede nechce spat :frowning2: k tomu nechce ani jist tak mame velkou spotrebu caje, kdyz prijde navsteva s cajem ve flasce tak to Vikous zabira a hned vysaje :D
22. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to je spáč :grinning:
u nás to je naopak - usne v půl desáté a budí se před sedmou
a někdy přes den taky nespí a z toho ho budím po 2,5h
taky si tě na FB přidám
22. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, mohu se k Vám také přidat, i když vím, že to není zrovna brzo, ale i tak :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jsem ostuda, jak to tady zanedbávám. POslední dobou je mi pořád všelijak - buď nevolnosti nebo nachlazení, naposledy zas hormony. Je toho na mě nějak moc. :rolling_eyes:
Teď jsme zas měli trochu nervíky s výsledkama z krve, trochu nás postrašili Downem, tak to jen aby toho nebylo málo. Ale snad je to už dobrý. ještě by to měly potvrdit triply za týden.
Molicova, vítej. Akorát že my jsme strašní lempli a dost to tu zanedbáváme. Tak snad tě nezklameme. A teda nejsme jen z Prahy - název jsme si daly kvůli Slovenkám, kterých bylo v našem termínu tak strašně moc, že už to bylo šíleně nepřehledné, tak ta Praha jako symbolizuje ČR. Možná hloupost, snad to pochopíš. :slight_smile:
Jak zvládáš Tomáška? A plánujete druhýho cvrčka? Já momentálně totiž nezvládám snad vůbec. Tonda je buď vztekloun nebo strašnej raubíř, nic mezi tím snad není.
17. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se taky hlásím po dlouhé době :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás začíná jít do tuhého, dneska jsem už byla poprvé v porodce, přijde mi to nedávno, co jsem tam chodila s Kristýnkou.. no a do porodu nám zbývá přesně měsíc (teda doufám, že to bude o něco dřív, už mě ten obr pupek skoro převažuje, ale zatím to k porodu nevypadá...)
fim, tak doufám, že budete ok, nám vyšly triply nějak blbě, ale na UTZ v pořádku, tak doufejme, že je malej zdravej:wink:
18. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to nevadí, já jsem občas zaškočím. To s tím názvem chápu, je to lepší to konkretizovat, aby sem nechodil uplně každý.
Jinak Tomík je pohodový mimčo už od narozní, takže si tu mateřškou strašně moc užívám. Je to spáč, takže i teď když mu je rok a půl tak prochrní celou noc a i přes den si na ty dvě či tři hodinky jde ještě dáchnout. Co se týče toho vztekání, tak to u nás je také a občas docela dost, že si říkám kde se to v něm bere.
Druhý mimčo plánujeme, ale až později, třeba až tak za 3, 4 roky. Ráda bych si Tomíka užila co možná nejvíc takhle malého. Koukám, ale, že ty čekáš už teď mrňouska. Tak to budu moc držet palečky. Baji a fim, to jste takhle plánovali brzo mít druhé mimičo?
Tak zatím papa Míša
18. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao, no ne, koukám pár příspěvků :wink:
Molicová neviděly jsme se už někde v nějaké diskuzi? Jsi mi povědomá :slight_smile:

Bóďo ahojky, jak je? Už se ti to krátí tý jo...
18. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, u nás to bylo plánované, chtěla jsem děti brzy po sobě :wink:
hani krátí, krátí.. stihnem ještě domluvit nějakej ten srázek?
jinak to teda vypadá, že mě zas čeká přinejmenším 4kiláč, ty jo, kdo to má furt rodit, to zas bude;o)
jo a fim, ještě mě napadlo, jak jseš na tom s cukrovkou? mě to tentokrát minulo, ikdyž všichni tvrdili, že ji budu mít téměř stoprocentně znova, tak držím palce, ať to máš taky tak...
18. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, my jsme s manželem za jedno, mít druhé pozdějit, tak uvidíme, jak to dopadne :slight_smile:
JInak Hani, je to dost dobře možné, ale teď si nejsem jista z které, ale to je jedno, teď jsme na sebe narazily tady :slight_smile: a co ty a druhé?
18. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, že bychom to tady zase rozproudily? :grinning:
Baji, ty bláho, to tak strašně rychle uteklo!!!!! A s tou cukrovkou jsi mě teda náramně potěšila. Myslela jsem si, že to ani není možné. Moc moc ti přeju, aby byl cvrček přeci jen trochu menší než 4kilový a aby to šlo dobře! :dizzy_face:
Míšo, jj, chtěli jsme - sice jsme chtěli začít se snažením "až" v květnu, ale jednou jsem si "spočítala" plodné dny a riskli jsme to a nějak to vyšlo holt dřív. Ale jak jsem už někde psala - kdybychom to tak nechtěli, tak neriskujem. Jde tu jen o ty 3 měsíce. I když teď bych je k dobru brala. když koukám na to vztekací období. :sweat_smile:
Baji a jak jste na tom s nočníkem a tak? Já si dala do listopadu za úkol naučit Toníka právě na nočník, ať nekupujeme dvoje plíny a k tomu pár dalších "drobností". Vesměs bych ale potřebovala, kdyby už měl ve dvou letech rozum aspoň jako tříletej. :grinning:
Nevíte, jak se to dělá?

A copak Ilča? Snad chudák neplave. Je mi tak strašně líto těch lidí, co mají zase ve svém okolí záplavy a říkám si, jak jsou na tom některé "známé" třeba tady odtud. :cry: Snad jsou mimo dění. :pensive:
19. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda chvilku tu nejsem a takhle se to tu nahromadí :slight_smile:
Tak zdravím všechny holčiny maminy a vítám molicovu (snad jsem to sklonila správně) :slight_smile:
Mončo držím moooc pěsti ať všechno dobře dopadne.
U nás je také období vzteku a nervíkování, ale v rámci možností se to dá zvládat. Až na krmení, jíst prostě nechce skoro nic do něj nenacpu :frowning2:
Nočník trénujeme, ale jen na čůrání s kaděním mi vždycky uteče jak se otočím a udělá to na zem, no věčná komedie :D. Když někam jdeme a bylo teplo tak jsme trénovali čůrání ve stoje, malýmu se to líbilo a vydržela nám tak suchá plena skoro celý den.
Jinak za Vikinem celý den lítam a sesazuju ho z vejšek, začínám toho mít plný kecky snad ho to přestane brzy bavit, dnes žuchnul po hlavé z křesla od PC jak blbnul, naštěstí má jen bouly na čele....a nedávno mi vylezl na přebalovák, no mám z něj občas šoky :D
Snad máte dítka klidnější a ne tak moc aktivní jako je můj Vikoušek :slight_smile:

Jak to máte s mluvením? malýmu se moc nechce ted se naucil rikat ťap ťap ťapi
19. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bóďo no snad bychom ještě nějaký sraz mohly spáchat do porodu. Jsme se neviděly ani nepamatuju. Akorát tenhle týden to nezvládám. Jedu v pátek na celorepublikový sraz se zářijovkama :slight_smile: Tak už prožívám přípravy. To je super, že nemá cukrovku a snad i ta váha mimča bude menší co? Hlavně aby byl porod lepší...

Molicova taky nevím kde to mohlo být, ale to je jedno. Druhé bychom chtěli, ideálně bych chtěla jarňáčka, ale uvidíme jak to vyjde. Nebudeme to nijak hrotit.

Na Ilču taky myslím, je to hrůza co se děje.
19. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, my mluvíme plynule svahilsky, jinak jen pár slov. Al :grinning: e vynadat nám umí bravurně - nebo vysvtělit. Vždycky nasadí tón i výraz a já pomalu čůrám.:wink:
Hani, vy s těma srazama válíte. Jak tam jedeš? Já jsem na cestování autem posera, vlakem vlastně taky.... dálky bych prostě nezvládla....
19. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, My spíš maďarsky :D ale máš pravdu vynadat umí obstojně ještě si u toho nadávání a vysvětlování zvedne ukazováček na ručičce a mele :D

Ilonka se každou chvilku ukazuje na FB, tak je snad v pohodě :slight_smile: Pošlu ji sem :slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsme OK, neplaveme :wink:
prý chybělo pár cm k vylití Bečvy z břehu, vzhledem k tomu, že je Přerov placka, bylo by město pod vodou hned
akorát teda byla zatopená teplárna, takže se netopí (venku už se aspoň dnes oteplilo na 10 stupňů) a teplá voda
měli by to v pondělí spustit
dneska už ani neprší, tak je to fajn

já mám akorát od pondělka nějakou chřipku, horečky, včera mě začalo bolet v krku a ještě do toho střevní potíže, takže super no :grinning: :grinning:

baji, tak přeju pohodový porod, už to máš fakt za pár

fim, tak ať se ti taky cukrovka vyhne
jinak 11.11. je super datum, to mám narozeniny :grinning:
pohlaví si necháte říct?
20. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek