• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
holky to je mazec, dneska mi tam skočilo 39tt :sweat_smile: a koukám, že fim už je taky skoro v půlce :wink:
4. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji, tak teď už to bude jedině v termínu. Myslím, že cvrček čekal jen na tuhle chvíli a každou chvíli vyleze. :slight_smile: Moc držíme palečky, ať to jde dobře. :dizzy_face:
Jj, letí to strašně - teda jsem sice už skoro v půlce (taky si to tak říkám), ale doteď jsem schopná objímat záchodovou mísu. Tak to se zase prozměnu vleče. :unamused: Nějak mě ty nevolnosti nebavěj.
Jinak se vzdorování a tak - Tonda minulý týden krásně rozvázal, je jakoby přístupnější komunikaci, leccos se snaží opakovat nebo se i předvést, co už umí, ale prostě ty procházky mě ničej. Nechápu, že můžou existovat i děti, co nikdy nenapadlo, že by mohly jít jiným směrem než maminka, Bohužel Tondu tohle napadlo okamžitě, co se naučil chodit, takže my při každé procházce bojujeme, vzteká se, kleká si kamkoliv a kdykoliv a vždycky nakonec skončí v kočáře. Netuším, jak ho to naučit bez řevu a vejřezu. :frowning2:
4. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sleduji kazdym dnem kdy se tu zobrazi zprava ze baji jede rodit a porad nic.....
Baji kdyz bych te tu nezastihla, tak drzim pesti at vse probehne hladce a rychle
8. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, moc gratuluju k dobrým triplům :dizzy_face:
u nás se zatím nic neděje, včera jsem byla zas na ko, ale nález pořád stejný... váhový odhad prcka tentokrát už 3700, takže dr. povídal, že pokud do příště nic, tak bychom se začli domlouvat na vyvolávání, to je to poslední, co bych chtěla, tak doufám, že se prcek umoudří a nejlíp o víkendu vyleze :wink:
8. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mous díky :slight_smile:
8. čer 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda tak to bude kus chlapa :slight_smile: me vyvolavali a vubec to nepomohlo

jinak holky byla jsem dneska u kamosky ma holcinu o mesic starsi jak je Vikinek a ta je vejskove s Vikinkem na stejno a vahove o necele 2kila ma vic 15kg priznam se ze jsem na ni zirala s otevrenou pusou
8. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, taky Baji bedlivě sleduju, ale včera jsem ji zahlídla online na FB, tak jsem se zas uklidnila. :slight_smile:
Baji, noooo 3,7 je už docela mazec. Odhad může být + - půl kila, u mě byl v den porodu stejný a malej měl nakonec spíš nahoru - 4,15. Tak snad už to brzy bude. A lepší vyvolat než rodit pětikiláčka, ne? :wink: :dizzy_face: Jaké máte vlastně jméno? :confused:
Míšo, no ani ne ve dvou letech mít 15 kilo..... u holčičky mazec. I když ony bývají takový naplácaný ve tvářičkách, ne? A teda Tonda má teď 14, ale myslím, že bude vyšší než Viky. Má opravdu bezmála 90 čísel. :wink:
8. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni ona je uplacana komplet postavou bych ji rekla spis na takove tri roky a jak byvaji deticky hezoucke tak u ni uz to ani hezke neni :frowning2: je mi ji celkem i lito kdyz mi rikala ta znama ze holcina zbasti tri talirky polevky a jeste se dorazi prikrmem nechapala jsem.... Vikinek ma ted asi 88cm tak z nej taky zadny prcek neni, jen mame tedy problem s katatama vsechny mu padaji :D
Baji jsem si chtela na FB pridat taky ale nebyla jsem si jista jestli je to ona, ale koukam podle Tveho seznamu ze Hanu mas jedn jednu a ve spolecnych je i Ilca tak to bude jiste ona :slight_smile: jdu na pridani
8. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek, byli jsme teď bez PC, nějak nám zkolaboval, chudáček

taky na baji myslím, termín se blíží, teď ta vedra

Mikeš měl v 1,5 roce nějak 88cm a 14kg, ale jak byla jako malej oplácanej, hlavně tvářičky, tak teď mu trčí žebra
:grinning:
10. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se zase hlásím po kontrole a nález zas stejný, takže nic... tentokrát jsem ale ráda, protože jsme o víkendu všichni tři slehli s nějakou virozou, tak doufám, že se do porodu stihneme trochu vykurýrovat.... další kontrolu mám v pátek, v den termínu, a to mám přijet radši rovnou s taškou - malýmu zas udělají váhový odhad a podle situace a nálezu by mě možná přijali na vyvolávání - tak že bych si zopákla Kristýnčin porod? to jsem taky měla nástup na vyvolávání v pátek - no snad to půjde tentokrát líp :wink:
14. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek Hanka je vrana, přidala jsem si tě na FB, doufám, že jsem to trefila :wink:
@fim no inspirovali jsme se u Ilči a budeme mít taky Mikuláška :wink:
14. čer 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji - ja jsem si rikala ze nema brisko :D ale nejak mi uniklo Tvoje krestni jmeno, tak hlavne ze uz jsme se na FB nasly vsechny. Ted uz mam jasno kdo je kdo :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak ať se prcek rozmyslí a radši zavčasu vyleze sám :wink:
budem držet palce
15. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bóďo,
myslela jsem na tebe, jestli už nerodíš :slight_smile: a ono nic. Tak držím palečky ať se malej rozhodne sám a nemusíš na vyvolání a kdyby náhodou jo, tak ať to jde líp než minule, Písni mi prosím sms, až bude malej na světě :wink: A kdybys stála o návštěvu v porodnici, tak dej vědět. Mám to kousek a ráda se na vás sjedu podívat :slight_smile:

Jinak u nás teď hrůza. Kája má nějaké debilní období, vzbudí se o půlnoci s brekem, chodíme tam co 30 minut, pak stejně skoní u nás. Je to na palici, vůbec se nevyspíme. Důvod moc nevidím, skoro se obávám nějakých nočních můr. Je to fakt hrůza. Už jsem na ni protivná, protože mě to fakt nebaví :frowning2:
16. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, asi si to dovedu představit. V porodnici jsem měla chvíli na pokoji paní s holčičkou, co měla porodní áhu bzemála 5 kilo. :astonished: To opradvu nebylo hezké mimi. Teda ona ta paní byla trochu obryně, to je fakt.... :sweat_smile:
Baji, myslím na tebe každý den, jestli už třeba náhodou.... Tak ať to jde lépe a raději samo. :wink:
Hani, uvidíte, jestli ten zoubek vyleze nebo ne. Já tipuju, že jo. :wink: I když noční můry jsou taky někdy možný - zažili jste teď nějaké hektické dny, plné nových vjemů? Občas to má Tonda taky, ale nikdy ne moc dlouho - tak 2 - 3 noci za sebou max. :wink:
Jo a na Mikuláška jsem si pak vzpomněla i sama. Nakonec to se mnou ještě není tak zlý. :grinning:
My teď zase brutálně řešíme nočník. Teda ne že by u nás tekla krev kvůli tomu, ale mě tečou nervy a mám obavy, že tohle asi do dvou let Toníka nezvládnu. :frowning2:
16. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
Baji tak vsichni tu na Tebe myslime tak domluv Mikuláškovi at chce na svet sam od sebe a hlavne rychle :wink: drzime pesti ted uz to muze zacit kazdou minutu :slight_smile:
Monco, ta holcicka o ktere pisu byla hooodne dlouho o dost drobnejsi nez je Vikinek a behem neceleho roka co se odstehovali ho predehnala o ty dve kila.
k nocnim muram, meli jsme to jeden cas hodne, kdy malej spal a z niceho nic vyletel se strasnym placem a celej se klepal a nebyl k utiseni... Ted je celkem klid i kdyz obcas treba zaknoura, ale hned spi dal. Vcera me v noci vzbudilo jeho povidani tak jsem se sla podivat a Vikinek si v klidku chrnel a kecal ze spani :D
16. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo nočník, to je další věc, která mi drtí nervy. Ta potvora už sakra rozumí, přijde za mnou, zatahá si za plínu a řekne kakat a už je pokaděná. Na nočník prostě odmítá a když ji tam posadím i přes protesty, tak tam bude sedět třeba 15 minut, nic neudělá a 10 na to se počůrá, potvora jedna.
16. čer 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, aspoň ti to nahlásí. Tonda si někam zaleze a pak v tom lítá. Když ho chci zkontrolovat nebo mu cokoliv oblíknout, něco jiného - prostě naněj zavolám, tak akorát zdrhá a ještě mi to ztěžuje.
Dneska se mi během dopolka 3x pochcal na zem, naprosto vklidu se v tom hrabal, lítal mokrej... pak jsem ho chytla, že tlačil, tak jeden úspěch máme, ale jsem totálně vyšťavená a říkám si, jestli to má cenu. :frowning2:
Malej na to ale není. Vím, že srovnávat se nemá. Ale když mohl být kamarádky kluk v roce a půl bez plen i na noc, tak proč by Tonda nemohl už sakra aspoň začít doma přes den na nočník? :angry:
Míšo, já vím. Vzpomínám si, že jsi to tak psala. Jen že si dovedu představit oplácané dítě, že to není hezký a spíš to vzbuzuje zděšení. :wink:
16. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani to chce klid :wink: znama ma dvouletou holku a ta taky nocnik naprosto odmita jak slysi ze pujde curat zacne bud rvat nebo utece a schova se..... Ale je to zvlastni kazdy rika ze holcicky jsou na tohle sikovnejsi
16. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky, že na mě myslíte, zatím furt nic, občas mi trochu tvrdne břicho, ale to mám už dýl a nic z toho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@vrana hani, určitě ti písnu a ty dej pls pak vědět tady holkám, ju :wink:
ráda bych na nadstandard, tak tam by návštěvy byly v poho, to víš, jak nemám domluvenou spolubydlící, tak se mi na šestinedělí nechce :grinning: fakt to bylo moc fajn, že jsme tam na to vyvolávání tenkrát nastupovaly spolu, brala bych to zas :wink: no aspoň kdyžtak už vím, co mě čeká :sunglasses:
jinak mě mrzí, že máte s Kájou blbý období, třeba to bylo těmi vedrami zničehonic, a snad to brzo přejde...

na nočník zatím prdím, kdoví jak bude Týnka reagovat na malýho, tak by mě šlehlo, kdybych se ji teď snažila naučit na nočník a pak třeba musela znova, když by ze sebe začla znova dělat mimino... ona si zatím ještě ani neříká, že se jí chce nebo že je potento, takže se zatím nevzrušuju.... kdyžtak pak od vás budu čerpat rady, jak na to :wink:
16. čer 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baji Bóďo dám vědět holkám, určitě :slight_smile: Taky na to vzpomínám, jak jsme tam bydlely spolu. Tak třeba se poštěstí při vašem třetím :slight_smile:. I když pořád přemýšlím, jestli s dalším půjdu do Krče. Byla jsem teď u nové gyndařky a trochu jsme to rozebírali, ale to až jindy, je to na delší povídání.

Na nočník teď taky kašlu, očividně to nikam nevede, tak to za pár dní zkusím zase.

No a to spaní. Já fakt nevím a jsem z toho zoufalá :frowning2: Dneska jí zkusím dát na noc poloviční dávku nurofenu, jestli to třeba pomůže, kdyby to byly zuby, tak by mohlo a když ne, tak už si fakt hodím mašli. Nebo ji zavřu v pokoji a dáme si špunty. Vedro už to nebude, teď tu máme snesitelně. Ale zažili jsme si..Nakonec spala nahatá jen v plíně a spala celou noc. Ale než jsme přišli na to, že řve pro to, že je jí vedro :confused:
16. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo díky, nebojím se že by nebyla bez plen. Ale štve mě že to dělá z nějakého nesmyslného důvodu.
16. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, jj, radši to proberem až po porodu:wink:
tak snad Nurofen pomůže...
16. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baji neboj, bude to všechno v pohodě. Kristýnka malýmu protáhla cestu, tak to bude raz dva. :grinning:
16. čer 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tím se utěšuju, že tam po ní mujsel zůstat přímo tunel :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim si postezovat :D Vikin mi dneska zdrhnul 4x do koupelny otevrel si dvere vlezl do vany a pustil na sebe vodu. Uf uz nevim co s nim litam za nim jak pitomec a jen potrebuju umyt nadobi nebo cokoliv tak mi proste zdrhne nebo si tu jak trubka hraju s kostkama abych ho zabavila protoze vim ze kostky ma rad a stejne je behem par minut v koupelce dnes uz i po tme a to jsem byla rada ze se tmy chvilku bal :frowning2:
16. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mous, fakt máš stejně starý dítě? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ta naše cácorka je asi fakt nějaká zabržděná, podle toho, co tu kolikrát píšete :wink: no dobře že tak... Viki je fakt šikovnej, akorát si teda s ním užiješ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak se na dalšího šikulku Mikulku těšíme :wink:

ad nočník - bojkotuje ho už několi měsíců, prohne se do luku, řve, ani si nesedne
zkouším to teda sem tam, páč denně to asi nemá smysl
a to chodil tak pěkně čůrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak do vany Mikeš teda ještě nevleze, zato se mu moooc líbí skříňka s kosmetickýma přípravkama :grinning:
16. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baji aspoň máš klidné dítko :wink:
Mikeš začal chodit sám až později a teď to asi dohání nebo co, má snad v zadku vrtuli, musím vedle něj běžet :grinning:
16. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek