• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
baji, gratulace, super :wink:
my jsme byli na dovolené, takže jsem byla zvědavá, kdy prcek nakonec vykoukl na svět
27. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vikinkův aktuální sestřih. Když měl horečku tak se děsně potil, vlásky šly dolu a je mu fajn až na rýmu
27. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, tak co Viky? Už dorý? Ty teploty v těch vedrech musej bejt ještě víc na palici než normálně. :frowning2: Sestřih na léto je ideální. Máme ho též. :wink:
Iluš, koukám na FB, že dovča byla super, co? Snad jste si ji užili na 200%. Taky se už moc těším, ale já si musím počkat až do srpna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jj, dovča dobrá, akorát jsme se na lodi nachladili, já skoro nemluvím, což chlapům nevadí, nemá je kdo komandovat :grinning:
dneska ráno jsem vytáhla Mikšovi z hlavy klíště :unamused:
snad z toho nic nebude :angry: :angry:
30. čer 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo co to je za stav na tom FB, co se děje, něco mi uniklo? :frowning2:
30. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni diky za optani teplotu uz nemame bylo to takove dost stridave patek horecka od soboty ryma v pondeli zacal chraptit, ale uz se protahuje ranni spanek zase do pul devate, tak snad v pohode.
A co Ty, teda vy? taky koukam na ten stav na FB a moc se mi nelibi jestli se do Tebe nekdo navazi... My te mame radi a budem mit radi i holcicku :wink:

Ilonko, tak drzim pesti, asi bys to mela rict dr at si vas za ty dva tri mesice pozve na krev abys mela jistotu
30. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ále, to asi ty těhu hormony. Nějak mě dostaly řeči mých nejbližších, tak jsem to musela vyventilovat. Nečekám, že kvůli mému těhu budou všichni padat na zadek, ale na jisté věci asi nemám nervy. Víc veřejně psát nebudu - tady i zdi mají uši. :frowning2:
30. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco drz se a neposlouchej blby keci, jednim uchem dovnitr druhym ven :slight_smile: :wink: a pak to vsem s usmevem vratis i z urokama
30. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tož dr jsem to říkala, byla jsem se dneska domluvit na přeočkování priorixu a prý ho mám pozorovat
30. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilco, tak to je dobre ze o tom vi aspon kdyby se nahodou neco delo muze zacit vcas neco delat..... Doufejme ze se nic dit nebude
30. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak snad už to nezakřiknu, Kristýnka je kompletně bez plenek :slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak to je super
Mikeš jak vidí nočník, zdrhá :grinning:
ještě zkusím koupit tu redukci na WC, jestli ani to nezabere, tak nevím :wink:
7. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, ale u nás to fakt bylo tak, jak jsem psala výš, že to udělám. Prostě jsem se jí jen jednou ráno zeptala, jestli by nechtěla být bez plenky a chodit na nočník a ona chtěla a bez té doby je bez plenky. Na noc jsem jí jí ještě dávala, ale přišla mi suchá, teď jsem jí zkusila dát jen látkovku a opravdu je suchá. Ona to už umí i zadržet, říct si. Ale opravdu jsem sama počkala, až si to ona uvědomí. Naštěstí to šlo až kupodivu hladce :wink:
7. črc 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bustik - tak to je super drzim palce at se nesekne a hezky v tom pokracujete :slight_smile:
U nas porad stejne na nocnik si Vikinek nerekne, ale kdyz ho na nej dam pokazde se aspon trosku vycura, nejlepe vydrzi venku tam mu stahuju plinu a curame na stromecky :D
7. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, taky moc gratuluju k takovému úspěchu.
Já jsem nočník prozatím vzdala - nemám na to nervy. Tonda taky před nočníkem zdrhá - bere to jako hru na honěnou, ne že by mu jinak nějak nočník vadil. To samý, když mu chceme utřít nos. A já už prostě nemůžu - pořád ho někde honim, jakmile po něm něco chci. Vyjimkou je jen jídlo - to chodí sám a otvírá a říká Ham Ham, dokud nevyžebrá. :grinning: Takže takovej bramborák k večeři, proč ne? :sunglasses:
Ale mohla bych možná zkusit ty látkovky přes den - jen přes ně sehnat nějaký gaťata..... Jenže zas on má děsně citlivej zadek, doteď mívá problémy s opruzeninama - jakmile leze nějakej zub, je to poznat na zadku. A že mu jich ještě chybí.... :unamused:
8. črc 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a k té otázce, jak jsi se ptala malé, jestli by nchtěla být bez plenky a ona řekla ANO, tak u nás nevídáné. Na všechno se odpovídá NE nebo teď začal i NECHCI, TEĎ NECHCI - no je prča, když to použije zcela na místě. Ale pak tu pusu zas třeba otevře - asi je fakt ještě nezralej a tyhle věci nechápe, plete si jejich význam a tak. S nočníkem totiž taky nepochopil, že žádoucí je čůrat dovnitř. Když už se na něm nedávno konečně vyčůral, tak málem vytopil obývák, pže si hrál s pinďourem a všechno bylo venku. Asi máme blbej nočník.
8. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni tak to ze Tonnik tak hezky basti cokoliv zavidim, Vikin si o jidlo sice rekne a to tak ze zacne rikam mnam mnam, ale jak ho posadim ze teda bude jist at je to cokoliv zacne vymyslet blbosti uhyba hlavou porad ukazuje na hracky a chce je tahat na stolek. Kdyz uz jsem mu hracku prinesla vymyslel zas jinou jen aby nemusel jist :frowning2: fakt uz nevim. dnes si k snidani dvakrat kousl do chleba se syrem a zdrhnul a k obedu si dal lzici polevky a zacal zas vymyslet co by prinesl nebo kam by utekl :frowning2:
8. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj děvčata. U nás nočník taky nehrozí, my asi půjdeme do školy v plínách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mě to rozčiluje, ale co nadělám. Jinak mám jednu takovou nemilou zprávu. Chtěli jsme Káje pořídit sourozence, ale musíme to odložit. Byla jsem na gyndě a bohužel nemám dobré zprávy. Dr. má podezření na endometriozu. Nasadila mi na 1 měs. utrogestan a pak na další 3 v kuse HA, abych nemenstruovala, jestli se to náhodou samo nesrovná, ale asi ne a tak mě pak pravděpodobně čeká laparoskopie. Laicky řečeno, na konrtolu jdu v říjnu, takže do té doby mimi rozhodně nehrozí a obávám se, že ani nijak brzy po tom. Podle toho jak mudra mluvila, by to viděla abych se na jaře dala do kupy a pak někdy. Je mi z toho smutno.

Člověk míní, příroda mění že... :cry: :cry: :cry:
8. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Hani, tak ti přeju, ať je ta endometrioza co nejmenší a brzo se to přeléčí
je fakt, že kámoška to měla a taky přeléčovala asi půl roku, ale teď v září čeká mimčo, takže léčba byla úspěšná

ad jídlo - každou půlhodinu leze do židle a chce jogurt, fakt sní skoro 2 balení po 500g bílé Hollandie, musím mít vždycky zásobu
ale dám mu pár lžiček a pak "nutím" něco jiného, naštěstí oběd snědl a dokonce se pokoušel jíst sám, u nás jev nevídaný

ad nočník - dnes si na něj milostivě po půl roce ignorování aspoň sedl, ale jinak úspěch žádný
8. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilčo a nevíš jestli to bylo jen pomocí hormonů nebo operativně? Já jsem čučela jak puk. Nic mi nebylo, jen se mi zpozdila mrcha, což se ukázalo, že bylo cystou, tak jsem dostala utrogestan, ale chtěla mě po měsíci vidět a teď tohle. Člověk je fakt zdravej do tý doby než vleze k doktorům.

No jídlo, to je u nás hrozný. Žrala by od rána do večera, teď nejvíc frčí salátová okurka.
8. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, byla na laparce, tam jí to zjistili, tuším i odstranili a pak brala nějaké léky, neměla MS a hned po dobrání šla na kontrolu a hned byla těhu
ono záleží, kde ta endoška je a jak je velká
pokud tě nic nebolí, mělo by to být dobré, při větším rozsahu jsou prý bolesti
8. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vlastně nevím co všechno tam mám, nezdála se jí výška sliznice, kterou bych měla mít 5-7 mm a mám ji 9 a pak ta cysta, která má 4 cm, což je hodně. No jsem zvědavá, co z toho vyleze. Každopádně žádný bolesti teď nemám. Měla jsem ten minulý měsíc když přišla mrcha, ale taky ne nijak dramatický, tak snad to nebude tak vážný.
8. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to mě mrzí. Snad to bude brzo dobrý a Kája bude moct mít sourozence :wink:
9. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani - urcite se to srovna neboj... Preju moc moc moc stesticka aby bylo vse brzy v pohode
9. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chvilka klidu, jedno mrně chrní a druhý vzal taťka ven :sunglasses:
hani, to mě moc mrzí, teda to se to zkomplikovalo :frowning2: tak snad se dáš brzo dokupy a pak to určo půjde raz dva, jako s Kájou :wink:
9. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je vše při starém, jídlo a hlavně pití, škoda mluvit, nočník taky ne :wink:
9. črc 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, tak to mě moc mrzí - jak píšeš s tou přírodou, tak to máš teda recht. :frowning2: Snad se to brzy vyřeší a miminko pak půjde samo, akorát že to nebude podle původních plánů. Ono je ale důležitý, že to vůbec půjde. :dizzy_face: Tak nevěš hlavu a brzy bude líp. Držíme všechny pěsti, co doma máme. :wink:
Baji, ty mi přijdeš jako těžce vyladěná. To je moc dobře. :dizzy_face:
10. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, musím zaklepat, zatím se mnou kojo hormony nějak moc netřískají... ale taky tu mám pomocníky a Mikulášek je zatím relativně v pohodě, no a taky už to teď podruhé tolik neřeším jako s Kristýnkou... no uvidím, až na ně budu sama a Mikeš už nebude tolik spavej, to asi brzo začnu padat na ústenku... :wink:
11. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim to "těžce vyladěná" mě pobavilo :wink:
11. črc 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holciny, tak kdy jdete na preocko priusnic, zardenek a spalnicek? My jdeme ted ve stredu, snad nebude mit zas tak silenou reakci po tech deseti dnech :frowning2:
11. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek