• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
@mousunek my máme termín od 3.9., ale prý je nedostatek vakcín
11. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky. Díky moc za podporu. Nějak to snad zvládnu. Je to jen pár měsíců, snad. Jak zvládate vedra? My jsme zůstali na celý týden na chalupě, v Pze bysme se asi uvařily. Bodo jsem rada že to zvládate a už se na Miksika těším. Mějte se tu bajo a já zase nakouknu. Pa
11. črc 2010 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iluš, víš proč jsem to tak napsala? Protože těžce závidím. :grinning: Já se hrozím, co si počnu, páč Tonda je šídlo naprosto neskutečný - každej žasne, kde bere tu energii a do toho ten druhej kope snad polovinu dne. To u Toníka neznám. :astonished: Už teď je min. týden i vidět!!!!!, že mě kope. Takže se připravuju psychicky na to, že to bude nespavec a možná tentokrát poznám i co to jsou prdíky. :frowning2: Takže já asi moc v pohodě nebudu. :sunglasses:
12. črc 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Míšo, my jdeme někdy o prázdninách, až se vrátíme z dovči, takže na konci srpna. Toník měl 11. den po očku horečky, 39,3 max., ale taky mu k tomu vylezla čtyřka. Tak těžko říct, k čemu to měl. Na žádné očko jnak reakci nikdy neměl a k ostatním čtyřkám teplotu taky ne. :wink:
Hani, závidím. Užijte si chalupu. My se plácáme po různých koupácích, abychom přežili. :rolling_eyes:
12. črc 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Mous - my už byly a tentokrát to měla bez reakce :wink:
12. črc 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Baji, přejeme všechno nejlepší k narozeninkám. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo tak nás ani neobjednala ani nic neříkala :astonished:
13. črc 2010 v 00:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My taky nejsme objednaní - měly by už být nové vakcíny, pro každé dítě samostatná, tak se už nezve - to bylo kvůli tomu, že ji dělili pro 3 děti, tak ať ji udají. No a teď, jak to je jednotlivě, tak my jsmy domluvení, že máme přijít po 21. měsíci (myslím, cca půl roku po první, ne?) raději později než dřív, tak jdeme po dovolených - jak Mudry, tak naší. :wink:
13. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni - jojo druha vakcina je po pul roce to souhlasi. Nas objednala, ze to bude presne po pul roce na den :D Jsem na to zvedava
13. črc 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, díky moc za přání :slight_smile:
my si máme taky zavolat až v září o termín, šli jsme později..
13. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás byla vakcína pro 10 dětí, nám zas pošlou sms
13. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my mame ockovani za sebou Vikousek byl mooooc sikovnej a statecnej ani neplakal az jsme se s doktorkou i se sestrickou divily :grinning: celkem me to dojalo cekala jsem rev a ono nic
14. črc 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj kočičky, blahopřejeme s Toníčkem Karolínkám k jejich dnešnímu svátku. :dizzy_face: Hezky to oslavte a ať maminky moc nezloběj. :slight_smile:
Míšo, tak to je šikulka. :wink: Toník nikdy moc neplakal, ale co je starší, tak je čím dál nedůtklivější - takže u ns bude spíše změna k horšímu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Aaaa jo Karolikny Kacky maji dnes svatecek, tak to se pridavam a prejem s Vikouskem vse nej nej nej :wink:

Moni - Vikinkovi to driv taky nevadilo, ale jak je vetsi a vetsi tak si to uvedomuje a rve jak tur... Dneska to bylo do rucicky a asi tim ze videl co mu delaji tak byl ticho, kdyz ho pichaji do zadecku tak asi nerve ani kvuli ty injekci jako kvuli tomu, ze se mu nelibi kdyz ho nekdo nasilim drzi
14. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
I my přejeme Karolínkám vše nej :slight_smile:
14. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak všem Karolínkám všechno nejlepší :slight_smile:
14. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
opožděně se taky přidávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kájo, všechno nejlepší přejeme, ať děláš mamince a taťkovi jen samou radost a oni tobě :wink:
16. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem Kristýnkám vše nej :slight_smile:
24. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristýnce přeji vše nej nej nej k svátečku ať si užívá malého brášky dokud ji nezlobí :wink:
24. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Taky se přidávám ke gratulucím oběma "našim" Kristýnkám k jejich dnešnímu svátku. :dizzy_face: Ať jsou pořád veselé, krásně rostou, dělají maminkám a tatínkům samou radost a jsou především zdravoučké!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Toník přidává po jedné pusince každé z nich. :grinning:
24. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
všem Kristýnkám taky všechno nej :wink:
což mi připomíná, že bych měla taky popřát mé babičce, páč je Kristýna :grinning:
24. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@fim jsem zvědavá na jméno vašeho chlapečka :wink: jinak se cítíš dobře? už se konečně ochladilo, tak snad je to lepší
24. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
děkujeme za přání a taky přejeme bustikovic Kristýnce všecko nej :wink:
24. črc 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee ja jsem ostuda a jo my tu mame Kristynky dve, tak bustikovic Kristynce omluva a dodatecne pranicko :wink:

Jinak hlasime, ze jsme 11.den po ockovani a zvladli jsme to bez obavane reakce, tak jsem rada
25. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Fim - já to nějak přehlédla, koukám, že holčička se nekoná a budeš mít doma bandu rošťáků :slight_smile:

Kiki za přáníčko děkuje všem a Toníkovi speciálně - pusa prý byla slaďoučká :grinning:
26. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bustik :grinning: :grinning: :grinning:

@mousunek Tak to je prima. :wink:
27. črc 2010 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ilci Iluš, cítím se jako hroch, co nestíhá vůbec nic, ale jinak žádné obtíže moc nemám. Občas namožený břicho, jinak dobrý. Dík za optání. :wink: Ale byla jsem na cukrovce a bohužel, zázrak se nekoná. Ba naopak už zaznělo i slovo inzulín, tak se bojim bojim. :frowning2:
27. črc 2010 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@fim tak to je mi líto, myslela jsem, že pro tentokrát se ti to vyhne :unamused:
hele, já taky nestíhám a to nejsem těhu :wink:
ale opět se mi vrátila angína, zas horečky přes 39, tak se opět léčím, mám radost, už to tak táhnu od června
27. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ilci Iluš, tak ať jsi brzy fit! Mně akorát volali z nemocnice a zítra jdu nafasovat inzulínové pero. :frowning2:
27. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@fim tak se drž, ale pero prý moc nebolí
hlavně ať je prcek v pořádku a ty taky
27. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek