• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
@fim - Moni drz se, dulezote je aby se to podchytilo vcas treba i s inzulinem a aby Ti nebo vam cukrovka nezustala (bratrankovo manzelce po prvnim diteti zmizela a po druhym ji zustala) drzim mooooc palecky at je vsechno v pohode
27. črc 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dík. Právě se docela bojim, aby mi to pak ještě nezůstalo. S mým štěstím bych se snad už ani nedivila. :frowning2:

Míšo, přejeme Vikinkovi všechno nejlepší k jeho dnešnímu svátečku. Moc ho dneska nezlob, oslavence našeho. :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
28. črc 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky Viktorkovi všechno nejlepší, hlavně zdravíčko :wink:

@fim tak doufám, že ti to nezůstane, tys to měla i minule na hraně, ne? myslím s tím inzulínem
nebo si tě s někým pletu?
28. črc 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilci Ee, neměla. Nahraně tak s těma hodnotama, jestli by to vůbec byla cukrovka. V pohodě stačila jen dieta. Ale stejnětak byla vyšší právě hlavně ta hodnota nalačno. :wink:
28. črc 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim hmm, tak to byl asi někdo jiný :wink:
28. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holciny dekujeme za pranicka Vikinkovi jsem vyridila :slight_smile: zlobit ho nebudu kdyz nebude zlobit on s jidlem, uz dlabal tak hezky a ted by byl zas radeji kdyby jidlo zrusili :slight_smile:

Moni - ja mela udajne cukrovku taky, jenze u nme byla blbost ze jsem si vecer pred testama dala meloun, protoze dalsi testy a vsechno jsem mela v normalu i po jidle
28. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

@mousunek všechno nej Vikinkovi k svátku :wink:

@fim to mě mrzí s tou cukrovkou :frowning2: ale toho pera se neboj... já se inzulínu při Kristýnce snažila vyhnout za každou cenu, ke konci už jsem skoro nejedla, abych to uhlídala a stejně byla Kiki obřík.. teď jsem si říkala, že kdybych to měla znovu, tak se inzulínu nebráním a radši se normálně najím (no teda skoro normálně) ale je to opruz, tak hlavně ať to zmizne aspoň po těhu...
mámě teď před nedávnem zjistili stařeckou, máme ji v rodině, no takže se taky asi můžu těšit, že mě to dřív nebo později potká, chjo... :angry:

@ilci to jsem byla asi já :wink:

jinak u nás je to zatím docela v klidu, máme za sebou první menší koliku, ale to si prcek vybral o víkendu, takže jsem na to nebyla sama, jinak to překvapivě jde :grinning: Mikulášek už má trochu režim a docela se doplňujou, takže se u nich zvládnu prostřídat :wink: taky docela hezky spí, mnohem líp, než Kristýnka v jeho věku, sice ponocuje a usíná tak mezi desátou a půlnocí (no jo, šprtal se mnou na zkoušky po nocích, tak co se divím, že :grinning: :grinning: ), ale pak chrní min. do devíti s dvěmi kojeními, no a odpo, když je oba uspím, mívám i dvě hodky klídek, takže zatím fakt pohoda, klepu na co se dá, ať to nezakřiknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: akorát od včerejška máme spurtík, tak kojíme přes den po hodině, hodině a půl :wink:
28. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baji - moc dekujeme za pranicko :wink:
28. črc 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek přejeme Viktorkovi všechno nejlepší k svátku!!!
28. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodatečně se přidávám s přáním Viktorkovi - vše nej! :slight_smile:
29. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jednou vsem moc dekujem za pranicko :slight_smile:
29. črc 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holciny, tak hlasim, ze mame plinkly jen na noc nebo kdyz jdeme nekam na delsi dobu. Doma Vikinek chodi na nocnik sam, sice si nerekne, ale rovnou na nej sedne a cura, posledni dva dny i kadi. Snad nam to vydrzi a zacne si uz i rikat
30. črc 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, tak to gratuluju. U nás se nočník zatím vesele ignoruje. :unamused: A abych pravdu řekla, nemám sílu to řešit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni dej mu cas.. Ted je dulezite abys davala na sebe a ma mimco pozor a abys byla v pohode... :wink:
31. črc 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim u nás to samé, nočník mu nic neříká a na silu to řešit nechci :wink:
31. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Tak jsem zas bez nálady, Vikin už druhej den zase nic nejí nemůžu do něj dostat ani to co má normálně rád :frowning2: už fakt nevím co mám dělat
9. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek tak co, už se to zlepšilo a baští? my jsme s jídlem taky na štíru, je to věčný boj... :unamused: co jí jeden den chutná, druhej den už nejí, takže my opravdu musíme pestrou stravu, ale je to kumšt se trefit, do toho, na co zrovna má chuť, jediná stálice je večerní kaše, ještě že tak :wink: jo a ještě nakládaný okurky, ty miluje :grinning: :grinning: :grinning:
no a hlavně teď přes léto, když je vedro, tak občas taky nemá vůbec chuť k jídlu, jeden dva dny neuškodí, oplácaná je stejně furt, akorát váha se nám téměř nehýbe, víc mě štve ale to pití, to je hrozný, narvat do ní aspoň půl litru :frowning2: :angry:
tak snad už zase baštíte hezky..
11. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek ještě mě napadá nebyli jste teď někdy na tom priorixu, týnka po něm měla dost zkaženej žaludek, taky nechtěla jíst, aj se několikrát poblila, že jí třeba i za několik hodin nevytrávilo...
11. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baji - očkování to už máme za sebou dlouho a proběhlo vše v pohodě bez reakcí, dokonce celkem jedl.
Včera u známeé si dal těstoviny s omáčkou doma zbaštil perník a večer se zas ládoval těstovinama s rajskou, tak včera to šlo měl žravou a dneska zas stávkuje... chjo proste kdyz si vezme vezme když ne tak ne nutit ani přemlouvat ho nebudu. S pitím jsme nikdy problém neměli a když tak spíš opačný, je schopnej vypít třeba dva litry za den...
11. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek asi se pak nají do zásoby :wink: ještě mě napadá, jestli tolik pije, že teď přes léto ho to může zasytit, jestli pije i něco jiného než čistou vodu (třeba nějakej džus, mlíko, slazený nebo tak). Švagrový čtyřletá holka mívá doteď období, kdy téměř nejí a jen hodně pije mlíko, už obyč krabicový, a hubeňour to teda rozhodně není, i když je děsnej živel a chvilku neposedí:wink:
11. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, teď koukám, že @fim má přesně 3 měsíce do TP, tý brďo to letí :sweat_smile:
a ten náš novej člověk bude mít za chvilku 2 měsíce... :wink: no už to vidím, ještě chvilku a budu se s jídlem mordovat už i u druhýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar vespolek
já furt zápolím s tím mým bolavým krkem, dneska už mám třetí antibiotika za poslední 2,5 měsíce :unamused:
už mě to štve, jsem i dost unavená, po obědě chodím spát s Mikešem :grinning:
akorát dneska nějak nemohl zabrat usnul až teď, já jsem si zdřímla asi 5min, páč se furt rozčiloval a nechtěl být v postýlce

@baji tak jak se vede? Kristýnka je s bráškou v pohodě? já si fakt nedovedu představit mimčo s tím naším rarachem
jaký máš kočárek? pro sourozence nebo už Kiki chodí sama?

@mousunek tak s jídlem je to u nás dobrý, i když má taky svoje chutě, ale zas nechce pít, to mě vadí víc
a pak je večer schopnej vypít půl litra sunaru :unamused:
11. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás byl dnes smutný den, jeli jsme nechat utratit Ronyho. Bylo mu 16 a měl zánět ledvin, na chvíli zabrali prášky, ale poslední 3 dny zase nežral, tak jsme se rozhodli mu ukončit trápení. Je mi z toho smutno, ale vím že je mu líp.

@baji Bóďo jsem ráda, že doma zvládáte. :slight_smile: Nechcete se nějak sejít?
11. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana chápu, jak ti je, u nás to samé před 14dny, Bety už taky nežrala, prášky a injekce zabrali jen na chvíli, bylo jí teda 12let a měla něco s dělohou
11. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baji - prave ze on pije neslazeny caj sunar ani jine mleko vubec nechce

@vrana - je to smutne, ale lepsi nez aby se trapil.... Nas to ceka brzy taky mama ma 16ti letyho jezevcika kardiaka, uz je slepej hluchej a prezil uz vic zivotu jak kocka, je chudera po bouracce, po operaci strev a predloni na silvestra mel zastavu srdicka, ale po masazi naskocilo, tak nevime dne ani hodiny kdy pojedem taky :frowning2:
11. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já vím, že je mu líp, ale bylo to smutný, přece jen 16 let s námi byl no. Tak jsem to celou zpáteční cestu obulila a pak i večer, teď už je to snad dobrý.
12. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevim dnes si dal VIkousek s chuti tri knedliky s houbovou omackou k snidani pernik a zitra bude asi zas stavkovat:D
12. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se bohuzel uz dnes pridavame s uspanim 16ti leteho pejska v sobotu vecer prestal chodit po schodech a dnes prestal chodit uplne :frowning2:
16. srp 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky, jj, ten čas neskutečně letí. Vždyť těm našim raráškům budou už brzy 2 roky! Kam ten rok utekl netuším. :astonished:
S pejskama je mi to moc líto, ale tam, kam odešli, jim je už dobře a nic je nebolí. :wink: My pejska naštěstí nemáme a naše želva bude doufám součást dědictví. :slight_smile:
@baji Jsem zvědavá, kdy to nakonec bude. Jestli opravdu za 3 měsíce nebo třeba i dřív.
JInak poslední info - už teda nevím, co jsem psala naposled..... na noc píchám inzulín, teď už je to 9 jednotek. Snad už to začíná konečně zabírat. Jsem z toho nevrlá, unavená..... asi si to dovedete představit. Mám pocit, že nikomu kolem se nic neděje, jen já se musím ve všem omezovat. :unamused: Mrňous kope jako o závod, že už břicho bolí teď, co pak v říjnu a v listopadu. Nebýt tak malinkej, tak ho začnu už teď vyhánět. Ale stejně myslím, že budu ráda, když donosíme do štíra - nějak mám před očima 31.10., že v listopadu už bude venku, tak uvidíme. :wink:
16. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek Míšo, pejska je mi líto, ani nevíš jak

Fim, vydrž, co bych za to dala, mít kulihráška v pupíku :wink:
16. srp 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek