• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
@vrana - Dekuju je to tezky meli jsme ho od mych 10le, vyhodou je ze maji nasi jeste kocoura, myho psa a Vikinka, ten je nenecha dlouho premyslet nad tim co se stalo.

Moni - dulezite aby ten inzulin pomohl a aby jste byli vsichni zdravi a v poradku, vydrz to, mas to za par :wink: I kdyz vim ze ke konci se to desne tahlo a hlavne kvuli tomu curani nez dojdes ze zachoda abys sla znovu :D drz se :wink:
16. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrana Hani, máš recht. Co by jiní za Kulihráška dali. A já si tady stěžuju, viď? Tak já se polepším. :wink: A dodatečně blahopřeju k svátečku, nějak jsem si neuvědomila, že jsi taky Hanička. :dizzy_face:
Míšo, já na wc ani tak často nechodím - s podivem. Inzulín začal konečně poslední dva dny zabírat, hodnoty jsou ráno nízké, tak snad to tak už zůstane. Mě ničilo, že si už dva týdny píchám a zatím žádný efekt. Až teď, konečně. Tak mám z toho dneska radost a hned je mi líp. :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim tak hlavně, že už se to lepší :wink:
drž se

@vrana Hani, neboj, příští rok se určitě dočkáš
17. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je Moni super ze se hodnoty cukru srovnavaji, ono je to na dele, preci jen mas "dva" krevni obehy a nez se to vsechno procisti trva to.
17. srp 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co pořizujete prckům ke 2.narozeninám?
hoďte nějaké tipy :wink:
19. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilci Ahoj, my jsme chtěli pořídit v Ikee takovou tu malovací tabuli a teď koukám, že už ji nemají, tak ji asi budu shánět jinde. Jinak možná nějakej větší kočárek pro panenky, ale to si nejsem jistá. Taky nemám moc nápadů, tak určitě nějaký uvítám.
19. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iluš, my zařizujeme Toníkovi k narozkám pokojíček na spinkání, ale i tak to chce nějakou hračku. Tu tabuli jsem chtěla taky, ale právě že to taky není hračka. Tak zatím netuším. A už se to sakra blíží. :wink:
20. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
o té tabuli jsem taky uvažovala :grinning:
zítra jedu do Ikea, tak jestli ji budou mít ....
ale už to nemáme kam dávat, pokojík má 8m a má tam nacpanou skříň, knihovnu, postýlku, větší postel a ještě stolek na kreslení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže bych ji musela dát asi prozatím do ložnice, než zrušíme postýlku

já mám akorát lego duplo a dřevěné puzzle, jako nic moc, no :unamused:
20. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilci Ilčo ještě se prodává podobná, ale nestojí na zemi, přivrtá se na zeď, taky to nevypadá špatně.
20. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Hani, taky nevypadá špatně, to je fakt
no uvidím, co nakonec vymyslíme
20. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holciny, co k narozkam zatim netusim, snad me neco vhodneho nekde trefi do nosu :D

@fim - Moni, jak je?
27. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, my budeme pravděpodobně pořizovat Ikeácké otočné křesílko. Našim jsem říkala o stoleček a židličky, aby si měla kde kreslit a formelovat. Pak mám pro ní knížku a horu oblečení. Máme velkou rodinu, tak věcí určitě dostane až až. Od tchýně už mám v autě uklízecí set (mě to tedy přijde jako zbytečnost, luxuje se mnou ručním luxem atd., ale budiž :wink: )
27. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár fotečky naší Čakyny
7. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bustik ty jo, jak je vyfiknutá, jako modelka :wink:

já mám dřevěné puzzle, knížky, lego, no pak ještě bude svátek a vánoce :slight_smile:
7. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, přiznávám, že to trochu prožívám :grinning:, ale rozhodně to nejsou fotky z cesty na hřiště :grinning:
7. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bustik :grinning: tak u nás je fuk, kam míříme, prcek je vždycky špinavej, ale taky si ho ráda vyfešákuju :wink:
7. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda kočky, tady to celkem žije....
Míšo, díky za optání. Je tak nějak přiměřeně stavu. Břicho mám jak kdybych už měla rodit, ale jinak nemám ještě vůbec nic připravené, ani netuším, kdy to budu chystat a kam to všechno dám. Nejsou prachy, asi to znáš. Dokonce i občas úplně zapomínám, že jsem vůbec těhotná - kmitám třeba v kuchyni a jen si tak pomyslím, co jsem blbýho snědla, že se mi tak melou střeva a on to kope prcek.... no schýza jak prase.... :grinning:
Tohle těhu si vlastně nijak neužívám, momentíky, kdy jsem se rozplývala, bych spočítala asi na jedné ruce. :zipper_mouth:
Co se týče čančání, tak z toho jsem nějak vyrostla - jak píše Il, je hned jako prase. Pokud jde s manžou, tak 100%, se mnou tak na 60%. A to pak už nneí co dávat, tak těžko vymýšlet nějaký čančy. :slight_smile:
Busti, Kristýnka je parádnice. :dizzy_face: A vypadá to, že je hodňoučká a hezky chodí vedle vás. :wink: Závidím.
8. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Hihi, jak zdání klame, když se podaří dítko šikovně vyfotit. :sweat_smile: To jsou fotky u nás před domem, jen co vyjdeme. Domů už se vrací mírně (mírně=docela dost) zapatlaná a ušmudlaná. A vedle nás fakt nechodí, ikdyž ona se ještě hodně vozí kočárem, to je fakt. To je opravdu jak jí postavím před dům než jdeme do garáže tak je ještě hodná a čistá :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, taky zavidim hodne deticky :D U nas to nehrozi musim Vikouska porat vodit za ruku pac jak ho pustim zdrha a hlavne se nidky nevrati, takze bych ho jak pako honila po sidlisti. Na druhou stranu se alespon nevraci domu tak spinavej. Kocar vytahnem maximalne jednou do mesice...
Holky Jak to mate s mluvenim a kdy se chystate k zapisu do skolky letos nebo to nechate az na pristi rok?

Kristynka je moc hezka prpinceznicka :slight_smile: je fajn kdyz deti pri foceni drzej, to u nas nehrozi :D
9. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek vodění za ruku u nás nehrozí, učím ho chodit za ruku aspoň přes silnici, ale radši ho přes ty frekventované převážím v kočárku, to se fakt nedá
zdrhací je taky, je mu fuk, že jde sám, lítám za ním furt :grinning:

mluvit nemluví - jen mama a ham, ví, co je v životě nejdůležitější :grinning: :grinning:

do školky zkusím na jaře u zápisu, ale moc šancí si nedávám, páč jsem během MD přišla o zaměstnavatele a ve školkách je dost nával, no uvidíme
9. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, se hlásím po delší době. U nás nic nového. Nočník nehrozí, dudlík na spaní taky pořád. Už si přijdu trochu neschopná :confused: Žvatlá teda o stopéro, pusu nezavře od rána. O to víc mě štve ten nočník, řekne Kája čurala, fuj, chro chro. Chceš na nočník? Neci. Prostě na palici.

Trénujeme chození bez kočáru. Měla fóbii z lidí a chtěla pořád chovat, tak to překonáváme.

Jinak nic moc nového, pomalu začínáme plánovat narozky.

Fim ty jo, se ti to krátí, to je mazec.
9. zář 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrana Hani, to teda je. Už teď jsem docela hotová, z toho jak nedoběhnu zdrhače Tondu a jak to ještě 2 měsíce budu dělat. Ven už skoro nejdeme... jooo, mít zahradu, tak je vyřešeno, ale v paneláku ne. Navíc má 15 kilo, takže když se s ním peru, je to o nervy, síly a pomalu o zdraví mimča. :frowning2: Nechápu, jak to tak krásně Baji zvládla - ale holt má hodné dítko na rozdíl ode mě. :sunglasses:
Nočník neřešte. ono to přijde jednou samo a třeba i brzy. Lepší je na ně netlačit. Teď zrovna kamarádky holčička, co měla fóbii z nočníku!!!!!! a vypadala tak dost beznadějně si začala sama říkat. Ze dne na den!!!! A to bylo tak, že když se měla vyčůrat a neměla plínku, tak byla hysterická, že se nemá kam vyčůrat a museli ji zabalit, aby si mohla ulevit. Ale zas je fakt, že si to už teda uvědomovala, což je na tom nejdůležitější. Toník si zatím uvědomuje jen to, že se pokadil - občas přijde a řekne: "Mami, kakam." Ale bobana už má samozřejmě v plíně a na nočníku neposedí. :frowning2: Ale už to neřešim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kája si to uvědomuje moc dobře, to je právě to co mě na tom štve. Už si řekne i včas, ale prostě nepůjde ani na nočník ani na záchod, potvora jedna.

Vydrž, uteče to jako voda a nakonec budeš na pupík ještě vzpomínat :slight_smile: Ale chápu že to je s prckem náročný. Bylo to i samo o sobě, natož se ještě starat o druhé. Držím palce.
10. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, ty asi tu schízu nezažiješ, tudíž tomu nebudeš ani věřit - je to i tím, že jsme to načasovali právě na tohle "období" a temperamentem Toníka - ale já kolikrát úplně zapomenu, že jsem vůbec těhotná. Břuch mám, ale na ten člověk, když kmitá, nekouká. A pak si jen v tom kvapu říkám, co jsem zas blbýho snědla, že mi tak škrundají střeva a ono to je mimčo, co kope. :grinning: Nebo holky na Ústí řešily mrchu a že po porodu ji dostaly tak a tak a já se najednou zarazila, že jsem ji už neměla nějak dlouho. :grinning: Fakt si to nestíhám nějak užívat a těším se už teď, až bříško shodím a budu se moct zase trochu víc hejbat. A to mě zatím netrápí courání na wc a nějaký poslíci. :sweat_smile: Vím, že mi to pak bude líto, páč další mimčo už neplánujeme, ale teď na to není čas. Ale zas budou mít kluci k sobě blíž a to je podstatný. :dizzy_face:
10. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak koukam je to silene vsude ufff ditka nase divoka....
u nas nocnik celkem klape, jen nesmi mit slipy, kadi ve stoje nad nocnikem nechapu jak to zvlada, ale jde mu to :D
z povidani mame: mama, jeji (jako jerry), pipi (ptacek), a kdyz vyplasi nejakeho ptacka rekne pipi neni, na jidlo i na piti rika mnami a kdyz cura nebo kadi rekne čí
10. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, dnes rano jsem nasla Vikinkovi u trisla bulku o velikosti hrasku, myslite ze jde o triselkou kylu?
11. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek to bohužel nevím no, brnkla bych doktorce zítra, pro jistotu

ad školka, ještě jsem se moc nezamýšlela, ale asi možná na jaře zápis zkusím, kdyby náhodou bylo od října 2011 místo, byla by asi škoda to nevyužít, ale moc s tím počítat nebudu že... stejně je to mazec, že už řešíme školky :confused: :cry:

ad mluvení, ha ha, no konečně věc, kde se můžeme pochlubit, když s nočníkem ani s dudlíkem nemůžu. Kája pusu nezavře, kdybych tu chtěla vypsat co všechno říká, tak se upíšu. Už skládá věty jako že ze 3 slov. Ale největší úspěch je že umí rozlišit a říct 4 barvy, bílou, červenou, modrou a žlutou. Je to taková pitomost, ale mám z toho radost :slight_smile: Oslovuje maminko, tatínku, když je něco moje řekne maminky, takže fakt paráda. Je teď jak houba, opakuje úplně všechno, akorát si občas přijdu jak pitomec, když jdeme po ulici a já s ní mluvím třeba hodinu v kuse o tom, jaká je tráva, kde je sekačka, bagr, jeřáb, ptáček a tak, fakt na palici.
12. zář 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana tak já taky furt venku všechno popisuju :grinning: Mikeš teda jen ukazuje a říká eeee, takže když takhle osloví cizí lidi, jsou v rozpacích :grinning: hlavně se zaměřuje na mladé chlapy
12. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci :grinning:

Kiki rozlišuje jen žlutou, tu umí. Mluví hezky, opakuje všechno, ale je to taková ta hatmatilka. Není to zřetelné. Když to zopakuje hned, tak víš co říká, ale když to vybafne bez kontextu, tak jí rozumím prd :sweat_smile: Takhle jsem jí už několikrát venku vynadala, že dudu (taky s ním Hani bojujeme) je jen na doma, načež ona se na mě podívá a řekne VODU, PITÍ :sweat_smile:

Jo a dobrou hlášku měla nedávno. Pro vysvětlení hned zkraje dup, dup = ježek
Něco se jí líbilo a já jí říkám, tak třebas ti to přinese Ježíšek. Kiki: "Dup, dup"? :fearful:
14. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek