• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
no já právě vím, že jsou vysoké - dokonce je mám i vyšší než ty. :frowning2:
Co se týče těch kil, je to šílený, ale na druhou stranu je snad jinde než v břiše nemám. Holt to je kluk, no. :grinning: A je fakt, že mi včera pan doktork posunul termín o 10 dní dřív - takže jsem ve skutečnosti 27+2. :astonished:
15. črc 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
páčko :slight_smile:
15. črc 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, tak to si dost napřed :sweat_smile: no mě mimčo měřili naposledy v 20tt, to odpovídalo, ale kdoví, kolik narostlo teď... tak papa :slight_smile:
15. črc 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak to máš fakt vyšší hodnoty
nám měřili jen 2x, mám 4,0 - 5,6, takže pokud platí ty hraniční od baji, je to pohoda
jinak máme mimčo taky o týden napřed dle posledního utz
ale stejně mě dr. pošle na MD určitě podle toho prvního termínu, on ty další utz nebere moc v úvahu
15. črc 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já poslední odhad váhy vím ze 3D a to bylo cca 23-24 týden a měli jsme 606 g. Od té doby nevím... A hodnoty na cukrovku mi vůbec dr. neřekla, tak doufám, že to nebylo hraniční nebo tak. Páč toho sladkýho teď jím fakt na tuny :confounded:
15. črc 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám zapsané v těhu průkazce
mimčo mělo před měsícem cca 700g - taky údaj z 3D
teď už můžu jenom odhadovat
:wink:
15. črc 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, chtěla jsem se ještě zeptat - tys kupovala ten chránič matrace, že?
z jakého je to matroše? a je to jen tenké nebo silnější?
15. črc 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím zmáčknout doktora na utz ve 30.tt, ať vím co můžu u porodu čekat :slight_smile:

Jinak už mám doma kojící polštář terabag a je moc fajn :dizzy_face:
15. črc 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem do alba :wink:
15. črc 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
překvapil mě, bála jsem se toho, že je plněný kuličkama, ale moc dobře se s ním podpírá, myslím že i na kojení bude dobrý a dnes v noci ho zkusím na spaní, podložit si břicho. Už se mi s ním blbě spí.
15. črc 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dávám pod břicho malý polštářek a zatím to stačí :wink:
furt se nemůžu rozhoupat ke koupi
15. črc 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi to docela trvalo, ale nakonec jsem se rozhodla a vypadá to že nebudu litovat :wink:
15. črc 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě taky zatím stačí ten malý, ale kojící polštář už mám doma dlouho. Dostala jsem ho k narozeninám - ten co mám v albu
15. črc 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten je krásnej busti a jak je velkej? Ten terabag má 190 cm
15. črc 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tenhle není tak dlouhý, ale to já jsem ani nechtěla. Ale zatím jsem s ním maximálně spokojená. Hlavně mě se tak líbil, že bych si ho snad koupila, i když bych těhu nebyla. Původně jsem totiž kojící polštář vůbec nechtěla, ale tenhle mě fakt uchvátil :sweat_smile:
15. črc 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je krásnej, takovej optimistickej :wink:
15. črc 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - tak to k sobě přesně sedneme :slight_smile:
15. črc 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je fakt krásnej, nikde jinde jsem ho ještě neviděla :wink:
15. črc 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek kočky.
KOukám, že jste řešily kojící polštář. Mně se už taky špatně spí - bříško mám spláclé na jednu stranu, tak budu muset začít vypodkládat. A vzhledem k tomu, že jsme se včera vycintali z peněz, tak malej poštářek zatím musí stačit. :grinning: A Ilči - taky chci kupovat chránit matrace - aspoň pro sebe a pak samo i pro prcka. zatím jsem zjišťovala jen ty velké a u nás mají dva druhy - jeden je prošívanej, jakoby dva potahy matrace sešité k sobě a ten druhý je v podstatě slabý textilní potah ze spešl materiálu, co nepropustí vlhko, ale jen páru a tak. Já ji budu chtít kvůli plodovce a pak i krvácení - ať si nezničím matraci v posteli. Eventuelně i prťousek u nás bude občas ležet, tak ať mi ji nepročůrá. :wink:
16. črc 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jste jinak připraveny na fičák v mém albu? Včera jsme totiž KOUPILI KOČÁREK!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jdu na to....... :wink:
16. črc 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, no už na to čekáme :wink:
16. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, vida, ještě ten chránič pro mě, já furt řeším jen chránič pro mimčo :wink:
už se těším na fotky
16. črc 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooj :slight_smile:

Fim, tak kde to vazne??? :grinning:
16. črc 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, jsme nedočkavé jak koně na startu Velké pardubické a furt nic :grinning: :grinning:
16. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak koukám, že už nemáte Mařenku :wink:
16. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, no asi ne :frowning2: ma svatek v zari a aj bych chtela, aby melo mimi svatek nekdy na jare nejlip - proste pekne ca. po pul roce a ane aby melo vsechno za sebou :wink:
16. črc 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem v listopadu, pak jsou v prosinci vánoce a v lednu mám svátek
na ten svátek lidi většinou zapomenou, žijou ještě vánocema :grinning:
ale my teď stejně slavíme hromadně, protože máme problém se sejít

a MM má narozky i svátek v jeden den

já bych taky chtěla svátek pro mimčo jindy, ale nám zatím všechna jména, co se nám líbí, vycházejí listopad - prosinec :wink:
16. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my prave ted koukali na jmena, co jsou na jare a pak taky jestli se nam libi :wink: a moc jich neni :grinning:
16. črc 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz, na to jsem taky koukala. Se mi líbí Terezka a ta má svátek přesně v době termínu, to samé Renatka, která se zase líbí manželovi...
16. črc 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já fotím a přestavuju kočárek jak šílená....... Tak ještě chvilinku, jo? :wink:
16. črc 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek