Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
fimautor
15. črc 2008
no já právě vím, že jsou vysoké - dokonce je mám i vyšší než ty. 😞
Co se týče těch kil, je to šílený, ale na druhou stranu je snad jinde než v břiše nemám. Holt to je kluk, no. 😃 A je fakt, že mi včera pan doktork posunul termín o 10 dní dřív - takže jsem ve skutečnosti 27+2. :-o
fimautor
15. črc 2008
páčko 🙂
baji
15. črc 2008
tý jo, tak to si dost napřed :-N no mě mimčo měřili naposledy v 20tt, to odpovídalo, ale kdoví, kolik narostlo teď... tak papa 🙂
ilci
15. črc 2008
fim, tak to máš fakt vyšší hodnoty
nám měřili jen 2x, mám 4,0 - 5,6, takže pokud platí ty hraniční od baji, je to pohoda
jinak máme mimčo taky o týden napřed dle posledního utz
ale stejně mě dr. pošle na MD určitě podle toho prvního termínu, on ty další utz nebere moc v úvahu
vrana
15. črc 2008
Tak to já poslední odhad váhy vím ze 3D a to bylo cca 23-24 týden a měli jsme 606 g. Od té doby nevím... A hodnoty na cukrovku mi vůbec dr. neřekla, tak doufám, že to nebylo hraniční nebo tak. Páč toho sladkýho teď jím fakt na tuny :-S
ilci
15. črc 2008
já to mám zapsané v těhu průkazce
mimčo mělo před měsícem cca 700g - taky údaj z 3D
teď už můžu jenom odhadovat
😉
ilci
15. črc 2008
vrani, chtěla jsem se ještě zeptat - tys kupovala ten chránič matrace, že?
z jakého je to matroše? a je to jen tenké nebo silnější?
vrana
15. črc 2008
musím zmáčknout doktora na utz ve 30.tt, ať vím co můžu u porodu čekat 🙂

Jinak už mám doma kojící polštář terabag a je moc fajn x-)
ilci
15. črc 2008
koukala jsem do alba 😉
vrana
15. črc 2008
překvapil mě, bála jsem se toho, že je plněný kuličkama, ale moc dobře se s ním podpírá, myslím že i na kojení bude dobrý a dnes v noci ho zkusím na spaní, podložit si břicho. Už se mi s ním blbě spí.
ilci
15. črc 2008
já si dávám pod břicho malý polštářek a zatím to stačí 😉
furt se nemůžu rozhoupat ke koupi
vrana
15. črc 2008
Taky mi to docela trvalo, ale nakonec jsem se rozhodla a vypadá to že nebudu litovat 😉
bustik
15. črc 2008
Tak mě taky zatím stačí ten malý, ale kojící polštář už mám doma dlouho. Dostala jsem ho k narozeninám - ten co mám v albu
vrana
15. črc 2008
Ten je krásnej busti a jak je velkej? Ten terabag má 190 cm
bustik
15. črc 2008
Vrani, tenhle není tak dlouhý, ale to já jsem ani nechtěla. Ale zatím jsem s ním maximálně spokojená. Hlavně mě se tak líbil, že bych si ho snad koupila, i když bych těhu nebyla. Původně jsem totiž kojící polštář vůbec nechtěla, ale tenhle mě fakt uchvátil :-N
vrana
15. črc 2008
Je krásnej, takovej optimistickej 😉
bustik
15. črc 2008
Vrani - tak to k sobě přesně sedneme 🙂
ilci
15. črc 2008
jo, je fakt krásnej, nikde jinde jsem ho ještě neviděla 😉
fimautor
16. črc 2008
Nazdárek kočky.
KOukám, že jste řešily kojící polštář. Mně se už taky špatně spí - bříško mám spláclé na jednu stranu, tak budu muset začít vypodkládat. A vzhledem k tomu, že jsme se včera vycintali z peněz, tak malej poštářek zatím musí stačit. 😃 A Ilči - taky chci kupovat chránit matrace - aspoň pro sebe a pak samo i pro prcka. zatím jsem zjišťovala jen ty velké a u nás mají dva druhy - jeden je prošívanej, jakoby dva potahy matrace sešité k sobě a ten druhý je v podstatě slabý textilní potah ze spešl materiálu, co nepropustí vlhko, ale jen páru a tak. Já ji budu chtít kvůli plodovce a pak i krvácení - ať si nezničím matraci v posteli. Eventuelně i prťousek u nás bude občas ležet, tak ať mi ji nepročůrá. 😉
fimautor
16. črc 2008
Jste jinak připraveny na fičák v mém albu? Včera jsme totiž KOUPILI KOČÁREK!!!!!!! x-) x-) x-) x-) Tak jdu na to....... 😉
bustik
16. črc 2008
Fim, no už na to čekáme 😉
ilci
16. črc 2008
fim, vida, ještě ten chránič pro mě, já furt řeším jen chránič pro mimčo 😉
už se těším na fotky
zvizatinka
16. črc 2008
Ahooooooooj 🙂

Fim, tak kde to vazne??? 😃
ilci
16. črc 2008
no jo, jsme nedočkavé jak koně na startu Velké pardubické a furt nic 😃 😃
ilci
16. črc 2008
zviz, tak koukám, že už nemáte Mařenku 😉
zvizatinka
16. črc 2008
Il, no asi ne 😞 ma svatek v zari a aj bych chtela, aby melo mimi svatek nekdy na jare nejlip - proste pekne ca. po pul roce a ane aby melo vsechno za sebou 😉
ilci
16. črc 2008
já jsem v listopadu, pak jsou v prosinci vánoce a v lednu mám svátek
na ten svátek lidi většinou zapomenou, žijou ještě vánocema 😃
ale my teď stejně slavíme hromadně, protože máme problém se sejít

a MM má narozky i svátek v jeden den

já bych taky chtěla svátek pro mimčo jindy, ale nám zatím všechna jména, co se nám líbí, vycházejí listopad - prosinec 😉
zvizatinka
16. črc 2008
No, my prave ted koukali na jmena, co jsou na jare a pak taky jestli se nam libi 😉 a moc jich neni 😃
bustik
16. črc 2008
Zviz, na to jsem taky koukala. Se mi líbí Terezka a ta má svátek přesně v době termínu, to samé Renatka, která se zase líbí manželovi...
fimautor
16. črc 2008
Holky, já fotím a přestavuju kočárek jak šílená....... Tak ještě chvilinku, jo? 😉