• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Juuu dve hodiny spici dite zavidim :D Ja dam Vikina po obede lezet a behem chvilky preslapuje zas vedle me... Naucil se prelejzat postylku a nic ho v ni neudrzi. Dnes se snazil taky, ale nakonc teda usnul :D
4. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek
holky, jak máte velké děti? já dnes měřila synátora a 95cm a 15kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako tu váhu jsem tak tipovala, ale výška mě dostala :grinning:
10. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilci Ty jo, to je čahoun. Já Káju měřila naposledy tak před 3 týdny a to měla 90 a vážila 14. Aktuální stav nevím :wink:
10. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana mě ta výška právě šokla, možná měří i 96cm, nepostojí :grinning:
11. říj 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilci - Vše nejlepší k Mikešovo narozeninám, hlavně zdravíčko :wink:
11. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek děkujeme :wink:
11. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky přejeme ještě jednou všechno nejlepší k narozeninám, našemu milému Mikešovi :slight_smile: :dizzy_face:
11. říj 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana díky :wink:
11. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - Mikšíkovi vše nej :slight_smile:

Výška 82
Váha 11,5kg :sweat_smile:
11. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bustik díky :wink:
míry hezký, hold bude Mikeš čahoun
ale co se divím, že? já byla až do gymplu nejvyšší ze třídy i ze svého okolí, pak mě začali přerůstat kluci :grinning:
12. říj 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky, hlásím se zatím 2v1. :dizzy_face:

Moc gratuluju Mikšovi k jeho včerejším a Vikouškovi k jeho dnešním narozeninkám. :dizzy_face:

My už máme za sebou první várku oslav a byla to paráda. Teda žádná velká akce, všechno v klídku, páč já už ani žádný honičky neřeším a nechci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V sobotu nás čeká zbytek, tak pak sem lípnu pár fotek. :dizzy_face:
Jo a míry Toníka - výška cca těch 94cm a váha 15kg. :sweat_smile:
12. říj 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek Viktorkovi všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdravíčko a energii na spoustu lumpáren :wink:

@fim děkujeme za přání
jsem zvědavá na fotky :wink:
12. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujeme za pranicka :slight_smile:

Dodavam miry 93cm a 15Kg
12. říj 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
I my se připojujeme s blahopřáním všeho nejlepšího k 2. narozeninám, malému Viktorkovi a Kája posílá pusu :dizzy_face:
12. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viktorkovi vše nej.

Ilci - tak jednak má Mikeš vysoké rodiče a jednak má prakticky normální výšku ke svému věku, to Kiki je podprůměrák - tedy co se výšky týče, váhou se to snaží dohnat :sweat_smile:
12. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jednou moc dekujem za pranicka.

K vysce, nejak extra to neresim, hlavne ze jsou ditka zdrava. Ja mela ted hnusnou anginu a zanet dudit, tak jsem rada ze se to Vikinkovi obloukem vyhnulo. :slight_smile:
13. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo tu výšku fakt neprožívej. Jednak je to kluk a druhak, jste oba s manželem hodně vysocí, tak je to logický. Vem to, když i Kája má 90 cm, já mám 160 a Honza 186, tak je to normál, tak je jasný že Mikeš bude mít víc :slight_smile:
13. říj 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Hani, já to neprožívám, jen jsem chtěla srovnání :wink:
13. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tonickovi prejem s Vikinkem vse nej k narozeninam :wink: hlavne at maminku a brasku nezlobi :slight_smile:
15. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim Toníčkovi všechno nejlepší, hodně zdraví a energie na lumpárny :wink:
15. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
I my přejeme Toníčkovi dodatečně všechno nej nej nej a posíláme pusinu. Omlouvám se že až teď, ale byli jsme slavit na chalupě na víkend :slight_smile:)
17. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, díky moc. :dizzy_face:
18. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolince prejeme vsechno nejlepsi ke krasnym narozeninam. :slight_smile:
19. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také Kristýnce přejeme vše nejlepší k narozeninám
19. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája děkuje :wink:
19. říj 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky děkujeme a dodatečně přejeme k narozeninám taky ostatním "říjňátkům" :wink:
já nějak nestíhám, Miki už není spací mimino, co dřív, sice je pořád hodnej, ale má čím dál větší nároky :pensive: :grinning: a taky se mi teď úplně střídají s Kristýnkou, jednoho ukládám, druhý se budí, takže sice mám víc prostoru věnovat se jednomu nebo druhému, ale zas není čas na odpočinek, kolikrát ani na jídlo, natož na komp, večer padám a usínám pomalu dřív než děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
navíc mi teď dvakrát po sobě oba marodili, tak snad už je to za námi, dávám Kristýnce sice něco na imunitu a probiotika, ale s těmi ATB od narození má imunitu nanic :frowning2:
no a míry? z buřtíka máme pěknýho hubeňoura... 86cm a 11,5 kg ...jídlo je u nás pořád boj :unamused: Mikešovi budou zítra 4M, za dva měsíce začínáme s příkrmy - doufám, že bude jíst líp, jinak nebudu celý den dělat nic jiného než je krmit :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fim, koukám, že už to máš za pár, držím pěsti, ať rodíš v pohodě, nechají tě normálně, nebo znova sekce? a taky ať máš pokoj s tou cukrovkou :pensive:
20. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baji - koukam mas pekonou honicku, tak at se Ti deticky alespon trochu srovnaji a mas taky chvilicku pro sebe na odpocinek :wink:
Neboj az bude Mikulasek vetsi a bude si hrat s Kristynkou budes mit casu vic, pocitam dva tri mesice az bude sedet a budou si hrat :wink:
DRZ se :wink:
20. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
došla mi zpráva :

ahoj holky, mám mám s radostí přetlumočit, že se včera narodil císařským řezem Vojtíšek, má asi 3,3kg a 50 cm.Monča ležela na JIPce,tak nemohla dát vědět

pa barča

Monče gratulujeme
25. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim mooooc gratulujeme:slight_smile:))
26. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek