• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Moni velika gratulace k Vojtiskovi :wink: mimochodem moc hezke jmeno
27. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monče moc gratulujeme k Vojtíškovi!
27. říj 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nádherná zprávička - gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
28. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, díky moc. Samozřejmě jsem s sebou opět neměla na nikoho kontakt - přišlo to přecijen krapet dřív. :sweat_smile: A navíc jsem pak ležela na JIPu, tak jsem nemohla mít zapnutý telefon...
Vojtíšek měl 3,370kg a 50cm. Narodil se 24.10. ve 14:28. :slight_smile:
29. říj 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim ještě jednou gratuluju :wink:
a děkujeme za zprávu, já se těšila, že bude Vojtíšek na moje narozeniny :wink:
30. říj 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilci Dej pokoj, to jsem absolutně odmítala vydržet takhle dlouho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim Ještě jednou moc gratuluju! :dizzy_face: A prosíme si fotkyyyyy :wink:
31. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsem to konečně napravila. :slight_smile: :wink:
1. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je krásňoučkej :dizzy_face: A co na něj Toník? A co vůbec porod?
1. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, díky. :slight_smile: Toník je z něj unešenej, zaskočenej, asi i žárlí - záleží na jeho momentální náladě - když se na nás zlobí, jde po Vojtovi. Když se nám chce zavděčit, dělá na něj tulituli. Když je rozdováděnej, prcháme s malým pryč. :grinning: Je to šichta, dneska jsem s klukama 1. den sama doma a jsem kantáre. Jeden by furt jedl, no ten druhej vlastně taky, ale bonbónky :grinning:, spolu sami zůstat nemůžou ani vteřinu, je to vyšší management. :rolling_eyes:
Porod vcelku strašnej, skončilo to nakonec sekcí. Vojtík měl celou dobu špatný ozvy při kontrakcích a já se otevírala pomalu. Takže s mrňousama mám vybráno tak jako tak. Ale nevadí, plánovali jsme stejně "jen" dvě děti. :wink:
1. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, Vojtisek je kouzelnej.... :slight_smile:
1. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim krásnej chlapeček :slight_smile:
2. lis 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim Vojtíšek je fakt krásný, takový maličký miminečko :dizzy_face:
4. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky moc, tetky. :dizzy_face:
5. lis 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak válčíte před Vánoci? Už máte naklizeno a napečeno? :grinning: Já ani omylem. V pondělí nastupuju na laparoskopii na vyndání nějaké cysty, doufám, tedy, že nastupuju, protože mám podezření že na mě něco leze, tak musím čajovat a zaříkávat, ať se choroby leknou. Úklid jsem chtěla zvládnout ještě před špitálem, ale pak jsem se napomenula, že by mi to bylo k ničemu, páč 24. je daleko a do té doby tu bude bordel ještě 100X, takže uklidím pořádně asi 20. Dárků ještě moc nemám a ani moc nevím co pořídím. Udělala jsem věnce, perníkovou chaloupku, nakoupila Káje ozdobičky na stromeček...

Jinak jsme přes den úplně bez plíny, přišlo to ráz na ráz, fakt ze dne na den. Paráda. S nocí nespěchám, to mě nedrtí, ale za ten den jsem ráda. Asi to chtělo čas, protože pak jí najednou cvaklo a šlo to samo bez jediné nehody. Nicméně máme pořád dudlík na spaní.

Co u vás nového? A co malá miminečka???
30. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana - drzim, pesti at laparoskopie dopadne dobre :wink:

S uklidem jsem na tom stejne chtela jsem umyt aspon okna, ale jak vlezu na stafle tak je ocasek za mnou a leze nahoru. Musim tedy pockat az mi ho nekdo pohlida abych je mohla umyt.

Aspon, ze mam z vetsi casti nakoupene darecky a nemusim se honit v prosinci na posledni chvili, loni jsem kupivala 20. prosince a vylozene jsem musela kupovat bez rozmysleni co me trklo, letos jsem to mela tak nejak vymyslene.

Co se curani tyka, jsem se dneska zasmala. Vikousek si predemne stoupl udelal z nozicek X zacal na nich perovat a hulakal číííííí, tak snad to je prvni znameni, ze si zacne rikat. V lete to byla pohoda lital bez katat a chodil na nocnik sam, ale ted pres zimu jsme to nejak spatne vysledovali a vetsinou to stihl do pleny nebo do kalhot....

Povidani u nas porad zadna slava, akorat nekde vyposlouchal fuj a na vsechno rika fuj to je :grinning:
1. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi tak to je sranda, u nás nočník nehrozil v létě, a to lítala pořád nahatá a prostě se počůrala a pak najednou cvak a ze dne na den začla chodit sama a říkat si a jsme bez nehody. Včera dokonce čůrala i v obchoďáku na velkém wc :astonished: Tak jsem ráda. Ty noční mě tolik nedrtí, to jednou taky přijde.

No a povídání, to je děs, jen rozlepí oči a už to jede..přijede babička, s terezkou, půjdeme do krámečku, maminko nespinkej...občas mi z ní jde hlava kolem, ale je to sranda :slight_smile:
1. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tim svym gestem se mi dneska uplne vybavil ten klucina z filmu s tebou me bavi svet jak si skripne pindika na sanich a skace tam.... Neco podobneho predvedl Vikousek celkem jsem se zasmala, ale pochopila jsem hned o co jde :grinning:
1. pro 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana tak držím palce, ať je všechno OK :wink:

Mikeš sice říká AA, ale až po akci, na WC si chodí jen číst noviny, to tam vydrží i půl hodiny a občas se vyčůrá, ale nijak cíleně
říká jen pár slov + jak dělají zvířátka, teď je v trendu rybička, to mlaská a špulí pusu na akvárko :grinning:
1. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilco, tak koukam ze s povidanim jsme na tom podobne :slight_smile: :slight_smile: u nas ted boduje ovecka a ptackove.... Na cepici ma tucnaka a to je cepice pipi :grinning:
1. pro 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek :wink:
abych do něho nacpala čaj s medem a citronem, řekla jsem mu, že tam má med od včeliček, takže čaj je teď bzzzzz
2. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, u nás vánoce stěží najdete. Jsem ráda, že stihnu obden uvařit oběd, ven nechodíme kvůli zdrhačoovi, jen s doprovodem, okna už mýt ani nebudu.
V týdnu jsem se parádně naprdla a zavelela jsem, že už bude spát v té velké posteli, co má nachystanou od narozenin, takže máme veselo. Pořád chodí, má z toho prču, bojujeme každý poledne a každý večer, vysvětlit si nic nenechá.
Jeden den si ukázkově říkal na nočník, druhej den byl v plíně, páč mi došly tepláky, takže je to naprd. Mluví celkem dobře, snaží se hodně opakovat a dost si pamatuje.
Pacholek ví, jak nám udělat radost nebo nás naštvat. Je na něm vidět, jak čeká na naši reakci a jak si to užívá. :sunglasses:
Vojtík je pohodář. Ono mu ani nic jinýho nezbývá. Až je mi ho líto, že na něj nemám tolik času jako jsem měla na Toníka. Občas musí počkat než srovnám draka, tak to teď vypadá, že má možná trochu kýlu. Ale je šikovnější než Tonda, zatím s malým dokrmem kojíme. :dizzy_face:
3. pro 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim jo velká postel :grinning: prcek tam spí tak 2x za týden, protože furt zdrhá, ale poctivě se stěhuje každý večer z malé do velké
ovšem když nás chodí do půlnoci kontrolovat, je to o ničem, pak jsme s MM nevyspaní
3. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilci Jéžiš, ani nevíš, jakou jsi mi tím udělala radost. Už jsem myslela, že jen ten náš je takovej exot. :grinning:U nás na Ústí totiž snad všechny dětičky krásněj spinkají ve velké posteli od samého začátku. To jen my paka ho nechali usnout v postýlce, pak jsme ho přendali do velké a když v noci přišel, tak jsme ho zase strčili do postýlky. Tam usnul v pohodě. Ale po porodu, když jsem ho nemohla tahat a vyndavat z velké postýlky, tak jsme rozdělali cestovku s otvíracím bokem a na tu bylo místo jen vedle té velké. Tak to už nám přišlo megauhozený a nechali jsme ho spát normálka v tý malý. A když ji začal tenhle tejden likvidovat, pže v ní schválně strašně dupal a skákal a proskočil pomalu dno, tak jsem se naprdla a řekla DOST a s šílenejma scénama jsme najeli rovnou na velkou postel. A musim teda říct, že každý spaní je se strašnejma scénama, zlobením a nakonec výpraskem. :pensive: Jen dneska se mi podařil malej zázrak - dostal nasekáno vpodstatě hned a usnul během 10 minut. Jiak mi trvá uspávání, přemlouvání a výhružky tak 1,5 hoodiny a 1,5 hodiny spí. Teď už spí od 12 skoro 3 hodiny. :sweat_smile: Ale včerejšek byl fakt tak šílenej, že možná dospává deficit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrana Hani, zapomněla jsem napsat, ať ti to všechno dobře dopadne a už máš klid. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Snad ta ATB zaberou a vše budeš mít rychle za sebou. :wink:
3. pro 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim tak Mikeš už po obědě dneska ani nespal, ale usnul nám aspoň večer brzo - to je ve 21h :sweat_smile:
normálně usíná kolem 22h - takže my jsme exoti v tomhle :grinning: :grinning:
mu se velká postel moooc líbí - protože z ní může zdrhat, on zdrá odevšad :grinning:
jako taky doufám, že to časem vypilujeme :wink:
hlavně kvůli místu, páč nám 2 postele zabírají v pidipokojíku dost místa
3. pro 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky a dítka,
tak hlásím, že od středy máme úspěšně plenky jen na spaní a pro jistotu ven, sice chodíme domů se suchou, ale náhoda je blbec. A vzali jsme to jedním vrzem protože Vikoušek už nechce ani dudlika.
S velkou postelí to kvůli nedostatku místa zatím nehrotím, tak spinkáme pořád v postýlce.
Se zdrháním mame mega problém protože Vikuš je prostě živelná pohroma a zdrhá i doma když ho chci obléknout svléknout nebo cokoliv jiného, ještě že máme jen 1+1 :grinning:
4. pro 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousunek gratuluju :wink:
tož Mikeše taky oblíkám a krmím za běhu, ten leží jen když spí a sedí jen u oběda, jinak je furt v pohybu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilci - bud rada, ze Ti sedi u obeda Vikin by byl nejradeji kdyby mohl u obeda stat a mezi sousty pobihat po byte, je desnej. ted jsme bydli od dvou do peti pryc a prijeli jsme se suchou plenou, tak jsem rada, ze uz na to prisel
5. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek