• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ahoj, tady to žije :grinning: :grinning:
tak máme novinku, Kristýnku nám vzali do miniškoličky, bude chodit 2xtýdně na dopoledne, dneska tam byla prvně a líbilo se jí tam, tak doufám, že jí to vydrží... :wink:
a co vaše zlatíčka, jak školku snášejí?
a Hani jak se daří Vám, co Natálka a co na ni Kája?
22. lis 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baji tak to máte fajn :wink:
No Mikeš je víc doma než ve školce, od října tam strávil asi 12 dní celkem
dneska měl jít zase po týdnu do školky, ale v noci dost brečel, že ho bolí pindík, no nic zvláštního jsme na něm neviděli, ale radši šli na pohotovost, jeden nikdy neví
cestou ožil a vypadal naprosto zdravě :grinning: no ani doktorka tam nic nenašla, tak jdeme ještě dneska k naší dětské
spát jsme šli po 3h ráno a po 7h už byl prcek fit
do školky samo nešel, zas propadlý oběd, no hlavně ať je zdravý :wink:
24. lis 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak u nás školka je zase v pohodě, snad ho to nadobro přešlo, jen občas se mu tam nechce, že má doma zrovna něco "neodkladnýho". :grinning: Se zdravím si taky nestěžuju, vím že může být hůř. :wink: A teď to radši pořádně zaklepu.:grinning:
Vojta je taky docela dobrej. Ještě teda nechodí, ale vůbec na něj nespěchám. Zato mi dělá radost jinak - jeho smyslem hry totiž není bordel, ale pořádek. Tak jsem z něj pokaždý naměkko, když uklízí třeba kostičky do bedny - u Toníka jsem si mohla nechat zdát - ten počkal, až jsem to uklidila a okamžitě to vysypal zpátky na hromadui. :grinning: :angry: Kluci jsou každej jinej jak vizuelně, tak třeba v tomhle, Vojtík je takovej dumavější, klidnější, ale když přijde na věc, tak se tu honěj po čtyřech a oba vřískaj jak magoři - no to byste musely vidět. :grinning: :rolling_eyes: Občas mi kapánek hrabe, domácnost moc nestíhám, blahořečím školku, že si obden v klidu uvařím a jak je Toník doma dýl jak 3 dny, tak šílím, páč okamžitě jde jeho režim do kytek a je protivnej jak činže. :unamused:
24. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tady je teda veselo :grinning: U nás dobrý až na to že mám 3 týdny Káju doma, protože marodila, tak v pondělí snad konečně pofrčí do školky... Jinak malá už si začíná snad dělat nějaký režim a snad je to míň hektický...
24. lis 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme doma od doktorky, krev v moči, tak zánět a jsme doma další týden (1,5 týdne už je za náma)
je taky už protivnej jak bolavá noha :grinning:

@fim jj, Mikeš bude v tomhle druhej Toník :grinning: u nás se uklízí jen pod pohrůžkou, že dostane oběd :grinning:
24. lis 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilci Tý bláho, vidíš to, tak si nevymejšlel...jsem se zapomněla ráno zeptat, jak jste na tom s přetahováním (my totiž prachbídně, moc nám to furt nejde :frowning2:) a on nakonec zánět. :frowning2: Tak snad to nebudete léčit nějak příšerně dlouho. :frowning2: A jak jsi na tom v práci - máš nějakou vůbec? :confused:

Hani, režim je celkem fajn, tak snad si už malá brzy nějaký nastolí. A teda 3 týdny mladej doma, tak mě vezou do Beřkovic..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co jí bylo? :astonished:
24. lis 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim přetahování - nechce na sebe moc nechat sáhnout, nicméně se snažíme a na té pohotovosti doktorka říkala, že se to přetahuje krásně, nemá žádné jizvičky, ani cystu apod.
v tomhle jsem za to ráda, páč naše dr. mu to na tříleté nekontrolovala vůbec, jen se mě ptala, jestli přetahujem
ovšem čůrání je teď děsný, řve samo jak tur, na bolest dáváme nurofen a ještě jsme vyfasovali nějaký sirup
prý by to mělo do 2dnů přestat
práci zatím nemám, dojižděla jsem 100km daleko, takže bych se zpátky nevracela a stejně to nakonec zrušili a přesunuli na centrálu do Phy
doufám, že se ta nemocnost zlepší, takhle mě nikdo nezaměstná, byla bych víc doma než v práci :wink:
24. lis 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pohodové Vánoce a hodně zdraví a rodinného štěstí v novém roce, B+K+M :slight_smile:
23. pro 2011 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2011 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Čau kočky, radši to tu trochu oživím, ať nám to tu třeba nezavřou.... .-D
Jak se máte, co děláte, jak rostete....?
U nás to jde, jsou to oba draci, poslední dobou teda si dost přehazujou zánět spojivek a jak sjou doma spolu, je to masakr, když je doma jen Vojta, leccos taky zvládne sám, hučí navíc jak piliňák, tím že nemá společnost, ale radši tohle, než tu první zmiňovanou variantu. Tu si právě opět užívám....
Zubů má už dlouho jen 6, tak furt čekám, jestli k tomu plivání a hučení přibude aspoň zub, ale taky to moc nevypadá. :frowning2:
Jinak jaro klepe na dveře, už bylo na čase - ta zima bez sněhu mě absolutně nebavila, ačkoliv jsme byli 2x na horách - ale opět, bylo to docela náročný s oběma, jeden ještě venku moc nechodí, takže pořád saně, kočár apod., Toník zkusil lyže, ale zezačátku si nechtěl zkusit ani přeskáče - je paličák pořád stejnej.... takže boje, boje, boje :rolling_eyes: Docela mě to vyčerpává - i teď - ještě není převlečenej, umytej, naštěstí po snídani, ale ignorace nebo vztek je na denním pořádku a já už nemůžu. :rolling_eyes:
Posílám jejich foto....
19. bře 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nějak nám to tu pochcípalo co... všichni zdrhli.

My se máme fajn, jen každou chvíli marodíme. Natálka roste, až to není možný, už jí bylo půl roku :astonished: Kája je ve školce spokojená, ale věčně tahá nějaký rýmy a kašle.

Koupili jsme zahrádku, tak máme ve volném čase co dělat. A já jsem navštívila výživovou poradkyni a začala se sebou něco dělat a nese to ovoce. Od 26.2. mám skoro 7 kilo dole, takže paráda a vesele pokračuju dál :dizzy_face:

Jdu pověsit prádlo a frčíme pro Káju. Dneska krásně svítí punťa, tak vyrazíme ven, i když jsem nachrchlaná.

Hezký týden všem!
23. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Hani, ráda tě vidím. :slight_smile:
A co jsi změnila, že jdeš tak krásně dolů? Taky bych potřebovala....

Natálka je šikulka, když už kolínkuje. Opravdu to šíleně letí. :pensive:
23. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim no ona mě zvážila, zjistila bazální metabolismus a na základě toho mi stanovila kolik mám mít denní příjem v kJ a ke kterému jídlu mám mít kolik sacharidů a bílkovin, mám k tomu takovej tahák, takže to není tak složitý, jak se to zdá. Sice si všechno vážím, ale stojí to za to. Hlad nemám vůbec. No a zařadila jsem 3x týdně pohyb.
23. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je krásný a vypadá to moc nadějně, že to tak i zůstane, viď? :slight_smile:
Já jsem líná jak vepř, nedržím dietu ani na cukrovku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana gratulka k hubnutí a k zahrádce :grinning:
já jsem děsně na sladký, naštěstí mám díky Mikešovi dost pohybu, tak se váha drží
ale vím, že jím blbě, měla bych víc ovoce a zeleniny, jsem furt unavená

@fim máš dietu na cukrovku? já myslela, žes to měla jen v těhu
26. dub 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iluš, bohužel mi ta lačná glykemie zůstala vysoká i potom. Ale kdo ví, třeba jsem ji měla vyšší i předtím, jen to nikdo nezkoumal. Každopádně s drakama bez cukru bejt nemůžu, to bych se zbláznila. A tak nervy obaluju a obaluju.... :sunglasses:
26. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim jasně, obalovat je třeba :wink:
27. dub 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek