Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
zvizatinka
16. črc 2008
Fiiiiiim, uz nenapinej 😃
ilci
16. črc 2008
já mám babi Kristinu, tak vím, že slaví v červenci

fim, v klídku, pěkně si to nafoť, už tu slintáme 😃
ilci
16. črc 2008
největší mazec je mít Adama nebo Evu narozené na Štědrý den 😃 😃
vrana
16. črc 2008
Dobré ráno, jsem musela dělat nějaké testy v práci a hrozně mě to zdrželo ]-(

ilci, ten chránič jsem brala z batoleshop.cz, mají tam jen jeden druh, matroš jsem pořádně nezkoumala, je to prostě takový povlak tužší, který na to natáhneš, výšku má podle mě tak 1 cm..

Fim, ad kojící polštář, na kojení bude super, pro mamču na sezení a na opření je taky fajn. Spát s ním v noci asi nebudu, leda přes den při siestě, až budu doma. V noci mi vadí, že šustí, když se s ním chci otočit, takže břicho budu podkládat jen malým polštářkem.

ilci, být to kluk, tak jsme Adama zvažovali, ale kvůli štědrému dni jsme ho ze hry vyřadili.
bustik
16. črc 2008
Ilci, i právě proto to bude asi tak Kristýnka 😉
zvizatinka
16. črc 2008
Ahoj Vrani 🙂
Do kdy budes jeste pracovat??
bustik
16. črc 2008
Kamarádi to takhle mají, jméno Adam a narozeniny 2.1. - docela mazec. Manža to taky moc nevyhrál, všechno během jednoho měsíce, pak přes rok skuhrá, že by si něco přál a já že má smolíka, že až na Vánoce 😃
bustik
16. črc 2008
Mmch říjen je jediný měsíc, kdy nikdo z rodin nemá žádný svátek ani narozky. Si to mimi hezky vybralo 😃
zvizatinka
16. črc 2008
Busti, tak to my mame kazdej mesic neco 😉 😃 a jmeno teda budu asi jeste hledat, zatim vitezi Anetka x-)
bustik
16. črc 2008
Zviz, jak se objednává přes ten e-bay? Koukala jsem, že tam dobře vycházejí takové ty baby bagy, ale nevím jestli jsem to dobře pochopila. Tam je i něco jako aukce? Jsem z toho docela jelen =-)
zvizatinka
16. črc 2008
Jj, bud aukce nebo si to muzes koupit hned - teda pokud to u toho ktereho vyrobku jde 😉 Ti to objednam, jestli chces :-N
bustik
16. črc 2008
Zviz, to bys byla moc hodná. 🙂
ilci
16. črc 2008
vrani, dík, já jsem si říkala, ať to třeba není pro mimčo moc měkké 😉
zvizatinka
16. črc 2008
Busti, akorat mi musis pisnout, ktery chces a musime zjistit, jestli to posilaji do CR 😉
zvizatinka
16. črc 2008
Fiiiiiiim, tak co, uz to mas??? Ja budu muset za chvili jit - tak za 20 minut!!!
zvizatinka
16. črc 2008
no hura 😃
vrana
16. črc 2008
zviz až do 29.8. 😞

ilci, měkký asi ne, večer ti to zkouknu
fimautor
16. črc 2008
Uffff, byla to pěkná dřina. 😎
zvizatinka
16. črc 2008
Vrani 😞 to si to doma moc neuzijes :-N

Fimi, mate to krasny x-) kocar jak novej a ta vesticka 🙂 sice bez knofliku, ale bude to fesak 😃
vrana
16. črc 2008
fim, supér. Ten kočár je fakt krásnej x-)

zviz, no moc ne. Ale zatnu zuby a vydržím, co nejdýl 😉

Právě jsem objednala pleny a osušky s obrázkama. Koukněte do alba. Ty ovečkový jsou naprosto k sežrání 🙂
fimautor
16. črc 2008
Zviz: knoflíky jsou dávno koupený, jen na to nejsou lidi - děsně nerada šiju v ruce. ]-( 😃 I manža pochopil, že jestli potřebuje přišít knoflík, tak to bude mít letos jedině, když si ho přišije sám. 😎
fimautor
16. črc 2008
Holky, dík za pochvalu. Já byla jeho stavem naprosto unešená.
Vrani: a kde jsi je objednávala? To jsou Kikka?
baji
16. črc 2008
ahojky holky 🙂
fim, koukám, že máte doma cortinku, moooc hezká x-)
zvizatinka
16. črc 2008
Vrani, jj, taky jsem koukla i k Tobe 😃

Ahoj Baji 🙂 co u vas novyho?
baji
16. črc 2008
ahojky zviz, no nová je cukrovka :-S
baji
16. črc 2008
koukám, že máte nový jméno, anetka byl i u nás jeden z favoritů x-)
zvizatinka
16. črc 2008
Baji, jak to? Kolik mas? 😞
fimautor
16. črc 2008
Ahoj Baji. Přivezli jsme ji včera večer. 😉 Jsme z ní nadšená, že jsem ani nemohla ráno dospat. 😃
vrana
16. črc 2008
fim, kdepak, objednávala jsem je tady: http://www.simkahracky.cz/katalog/37/pleny-osus...
zvizatinka
16. črc 2008
Musim jit, jede mi na navstevu kolegyne 🙂
Zatim paaaaaaaa