• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Vrani: dík. Hledám inspiraci, kde si je pak taky pořídím. teď mam na chvíli utrum. Máme kočárek. :grinning: Tak snad příští měsíc. :wink:
16. črc 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Paaaaaaaaa.
16. črc 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mmch, proč si myslí, že Zviz už pohlaví zná, jen ho ale tají? :slight_smile:
16. črc 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, 4,2 - 10,1 - 8,5, takže jsem na dietě... :frowning2:
16. črc 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, pěkný kočárek :slight_smile:

já taky dneska ráno čučela na plínky a osušky a tak
už chci mít co nejvíc toho shánění za sebou :wink:
16. črc 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky závidím, my budeme většinu pořizovat až do novýho
16. črc 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem se včera smála, že o kočárku pořád mluvím, čučim na ně a pak najednou šup, zblázníme se a je doma. Tak my nevěděli, jestli je reálný ho sehnat obstojně na inzerát, tak jsme radši začali dřív a měli jsme hned štěstí. A to prej se Cortiny špatně shánějí.... :grinning: Jinak bychom ho (nový) taky ještě nekupovali. :wink:
Já bych nejradši už taky objednala nějaké plínky a soušky, ale pořád na ně nemám tu komodu a teď ani prachy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pak budem asi až v září malovat, stěhovat nábytek a tak, pak už nebudu mít asi tolik času ani energie :grinning:
16. črc 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to chápu. Já jinak taky plánovala, že po dovče objednám ty plínky a ev. ten kojící polštář. olt ten kočárek nás zaskočil. :wink:
16. črc 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
buď ráda, že ho máte, já furt váhám, který vybrat
16. črc 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A víš, že jsem? :grinning: Jsme si dělala legraci, že co teď budu řešit, když kočárek už máme. A Zdenda mě uklidnil, že si prej nějakou blbinu zase vymyslím. :grinning:
16. črc 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to furt něco :grinning:
16. črc 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky zatím s kočárkem furt váhám, jsem viděla na živo tu zelenou cortinu, sice jiný typ trochu, ale taky s těmi bublinami a vůbec se mi teda nelíbila...
16. črc 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jeden kočár mám v záloze, ale hledám dál :wink:

fim, pěkně to albíčko plníš
16. črc 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám se bubliny taky nelíbily. A ten straší typ taky ne - sice měla nafukovací kolečka, ale korbička byla na sporťáku - takže ten byl za a) hodně "použitej" a za b) kočár zbytečně těžkej. :frowning2:
Tenhle je bezva - můžeš nacvakávat v obou směrech i autosedačku - i když nevím, proč bych to dělala. možná i korbičku, ale taky nevím, proč a pak takový vychytávky, co jsem původně ani nevěděla..... Manža mě musel krotit, abych tam včera nebyla moc vykulená. :grinning: A to jsem myslela, že už ji znám úplně dokonale. :wink:
16. črc 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, my by šli do nového, líbí se mi, jak je na něm jednoduché ovládání... jen asi budu muset přehodnotit tu barvu :wink:
16. črc 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se smála, když Zdenda žasl, jak je jednoduché ovládání, hlavně to sundavání, jak snadno se nosí korbička v jedné ruce, jak je velká, jak je skladný......... Jsem ho utřela, že právě proto jsem si ho vybrala. A představ si, že i v korbičce můžeš mírně zvednout podložku, když si mimi třeba ublinkne, kolečka sundáš děsně jednoduše, moskytyéra je zabudovaná, tak ji aspoň neztratíš a nehledáš.......takovýhle detaily mě pak dostávají. :slight_smile:
Jo a u nás ji teď seženeš za 15 000,-. Cam na ně dělá akci. :wink:
16. črc 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně se jinak hodně líbil v t oranžové. Ať už celý oranžový s černou korbou, nebo i ten mezimodel - myslím, že byl oranžovošedý nebo tak nějak. :wink: A nebo i ten celý červený. :slight_smile: Jen ta plastová korba je černá, myslím.
16. črc 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, jj, my ji právě viděli v obchodě a MP je z ní díky všem těm vychytávkám unešenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: jo a ta černo oranž byla další varianta, hned po tý zelený, takže ještě uvidíme... :wink:
nic běžím domů vařit dietní oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa :slight_smile:
16. črc 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pa. Já budu mít taky dietku - zeleninový salát. :wink:
16. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já měla špenát od včera :wink:
16. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmm, dala bych si. S kouskem uzenýho...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já měla salám a rohlíky, taky nektarinku a teď se půjdu projít a pak si dám melouna.
16. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám tu kilo hroznů :grinning:

fim, bylo to jen s vajíčkem, slepice teď dost nesou :wink:
16. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak já pádím vytvářet nějaké hodnoty. Musím uklidit Lojzíkovi terárko a sesmolit nějakou blbinu na PC. :wink: Pa.
16. črc 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, já taky musím zas něco doma udělat :wink:
16. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se teď nasmála
psala jsem manžovi, co má k obědu, ať mu to zas neuvařím k večeři
ať si dá nějaké maso, že to doma určitě nebude (nemůžu ho ani vidět)
a on mi teď napsal : Tak dal jsem si maso. Jmenovalo se to "dukátové buchtičky s krémem"

:grinning: :grinning:
16. črc 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si vyfotila bruch :grinning: nic moc fotka, ale to podstatny tam videt je :grinning: Ono to jde tezko, se sama fotit :sweat_smile:
16. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem si u toho málem vykroutila ruku. :grinning:
Pořád marně porovnávám s ostatníma těhulema, jestli je ten můj břuch opravdu tak obří nebo je normální. :sweat_smile:
16. črc 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek