• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Baji: já jsem taky kůže líná, ale jak jsem doma, tak na sobě tsrašně cejtim, jak potřebuju pohyb. A na procházku se sama nevykopu. Tak sousedka dostala za úkol, když jde se psem, ať na mě zazvoní a vytáhne mě. A jiank to cvíčo. Ale už se nemůžu dočkta, až si zaplavu. To mi děsně chybí. :frowning2:
20. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - to je dobre :wink: ja si to myslela, ale zeptat jsem se musela :grinning:
ahojky zviz, my na sebe asi zatím nikde nenatrefily :wink:
Teda to by mě zajímala ta vaše zpráva z IP :wink: .

baji, to budeme skoro sousedky, já jsem z Hájů a teď pracuju ve Štěrboholích, uhříněves je coby kamenem...

Líná jsem taky, ale musím se donutit, chtěla bych aspoň zkusit nějak porodní polohy a to dýchání....Vůbec nevím, do čeho jdu :wink:
20. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja budu chodit na cviceni, az udelam ten rekv. kurz, coz bude zacatkem cervence hotovy :wink: tak pak asi zacnu nekdy.. je fakt, ze ja mam kazdy den neco, takze se vubec nenudim... ale trosku pohybu by neskodilo :wink:

No, budu vas muset zase opustit, za chvili tu mam byvalou kolegynku :dizzy_face:
20. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám vyšla jak ta krev, tak i čínskej. tak to budu muset ještě skouknout pro tu holčičku. :wink:

Vrani: v tom filmu právě chytali u toho rybníka nějakýho hrocha nebo co..... Já to nikdy neviděla celý. :sunglasses:
20. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baji :slight_smile: no my se jeste nezname :wink:
20. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim a vy budete mit chlapaka :dizzy_face: to je parada :slight_smile: aspon nejakej klucina :grinning:
20. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dýchání na té joze cvičíme taky - fakt jsem spokojená. :wink:
Zvízi: tos tu s náma moc nebyla. Ale já taky budu muset jít konečně dělat, to so mám a musím už asi týden. :frowning2: Jenže se mi do toho vůbec nechce, tak to pořád odkládám. :angry:
20. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana, tak to jo, my to budeme mít hned na okraji uhřínevse, kousek za Petrovicemi, tak to je super :slight_smile: jj, to dýchání a polohy bych taky ráda natrénovala...
20. čer 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: přes Zvízi jsem zjistila, že by se témátko v poho uchytilo. :wink:
20. čer 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nebyla :frowning2: ale ja se polepsim... zitra teda ne, to mam kurz :wink: v nedeli ma byt vedro, tak to si aspon umyju auticko :sweat_smile: po stopadesati letech :grinning: a v pondeli zase kurz... proste fakt kazdej den neco :wink: aspon se nenudim a utika mi to :grinning:
zviz: a vy zatím nevíte nebo se chcete nechat překvapit?
autor
Vrani: Ip byla o tom, jestli je to i na SK. :wink:
autor
Zviz: a co to je vlastně za kurzy? :confused:
20. čer 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, my vime :dizzy_face: , ale rikame, ze nevime :sweat_smile:
autor
A já to vím taky, heč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fim, delam si rekv. kurz na modelaz nehtu... s mimi bych to uz asi nezvladla a tohle jsem chtela vzdycky, tak jsem to do porodu chtela zmaknout, vis? :wink:
ahá tak už taky asi tuším :wink:
20. čer 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Juuu a uděláš mi pak nehtíky? :grinning:
20. čer 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vy jste obě PN?
20. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už od února. :wink:
20. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, ja jo :wink:

Fim, no udelam :grinning: ale nevim, kdy :sweat_smile:

Milackove, jdu! Ale odpo se mozna jeste objevim :dizzy_face: Zatim paaaaaaaa
20. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky :slight_smile: - konečněěěěěě a jsem ráda, že jsem nebyla s takovým pocitem sama.
Jinak my taky holčičku, taky Týnku a ve středu jsem si už od švagrové přivezla nějaké věcičky po neteři, a jak jsem z toho zblblá, tak se mi hned zdál sen, že mi doktorka řekla, že to nakonec bude chlapeček a já jí furt vehementně tvrdila, že TO (jako pindík) ještě třebas do října zmizí, protože když mám vše růžové, tak přeci nemůžu mít chlapečka :grinning:
20. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz: pá
no já se možná přidám v srpnu, nechce se mi trčet v práci až do konce prázdnin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zviz, já propásla tvé fotečky na beremku? :fearful:
No to nás ještě čeká práce :slight_smile:. Tak doufám, že se nás tu sejde víc a víc a že nebude žádná negativní odezva :wink:
20. čer 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik ahojky :slight_smile: máš dobrý sny :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana, koukala jsem na ten pomad a dostanu se jen na tu úvodní stranu, kde je jen o plavání :sweat_smile:
20. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, ale v srpnu už můžeš jít normálka na MD ne? Mě to vychází 8 týdnů před termínem zhruba na půlku srpna...

Hoj busti :wink:

O snech mi povídejte, já předevčírem v noci přeblovala psa a hrozně jsem mu nadávala, že nechce dřžet a dostal na prdel a pak brečel :grinning:
20. čer 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek