• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
taky se porovnávám a jsem tak ve středu :wink:
16. črc 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak po tom debilním dny mě aspoň doma čekalo překvápko. Přišly mi výsledky z té zkoušky.... a UDĚLALA JSEM TOOOOOO!!!!!!!! Juchůůůůůůůůůůůůůůů! :grinning:
16. črc 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, bezva!!! posílám velkou gratulaci :wink:
bych řekla, tak to musíš zapít :grinning: ale něčím nealko
16. črc 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapiju to klidně vodou a bude m chutnat, to si piš! :grinning:
16. črc 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to moc gratuluji! :slight_smile:
16. črc 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, gratulaceeeeeeeee :dizzy_face:

Fim, ja se fotim samospousti :wink:
16. črc 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo, břuch bych možná taky mohla vyblejsknout. A co strie, máte? Já hodně :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, nemam - zatim :sweat_smile: jenom na bocich a tam uz jsem je mela pred tehu :wink: ale ony jeste prijdou - se obavam.. i kdyz mazu teda :confused:
16. črc 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a fotni hoooooooooo :dizzy_face:
16. črc 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mažu o stošest,ale bohužel jsem k nim měla vždycky sklony, tak už mě postihly. Zatím ale aspoň jenom na břiše... Už aby zesvětlaly.
16. črc 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak co? Bude fotka nebo az zitra???:slight_smile:
Jako ja je taky ocekavam, ne teda s radosti, to neeeeeee...
16. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska asi ne, jsem nějaká líná :unamused: ale budu na to myslet :wink:
16. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, mysli :wink:
Dneska tu budu dlouho asi... manza je v Praze a ja tu jsem sama :frowning2: budu cucet na ebay zas :sweat_smile: ale uz nesmim nic objednavat :grinning:
16. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, nejsem zvyklá, že by tu večer někdo byl :wink: MM šel na jedno s bývalým spolužákem, tak uvidíme, kdy dorazí...
16. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manža už jde domů. Jdu mu naproti s psíkem. Tak dobrou
16. črc 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak brou :slight_smile: ja asi taky zalezu... :pensive:
16. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno - u nás teda deštivé :wink:

taky jsem si říkala, že bych si vyfotila pupík
takhle zhora to vypadá jakžtakž, ale jakmile se vidím v zrcadle, ztrácím iluze :grinning:
17. črc 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak u mě byla snaha vyfotit ho ráno, ale byla jsem jak velryba, tak v brzké době zmáčknu MM, ať mě vyfotí normálně.

Jinak noc byla hrozná, strašně mě bolelo břicho od jídla, takové křeče jsem fakt dlouho nezažila. Teď už je to snad dobrý. Nic méně ráno jsem vlezla na váhu a hned půl kila dole. :grinning:
17. črc 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, máme porouchaný autíčko, dali jsme ho hned v pondělí do servisu s tím, že do pátku bude určitě hotové, ale bohužel jim to nejde, tak až za týden. Jsou načatý ložiška na zadních kolech. Prý by to uměl nějak zbrousit, že bysme do toho Německa (cca 500km) dojeli, ale stejně jsme na vážkách to risknout. Ke všemu ve mě hlodá takové to, že je to určitě znamení. :sweat_smile: No ale tak posuďte samy - nejdřív nedali manželovi v požadovaném termínu dovču, pak se nám porouchalo auto a teď nejde opravit :confused:
17. črc 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, to je škoda. Ale taky bych to asi brala tak, že to takhle má být. My to měli stejně s dovolenou u moře a nakonec jsem ráda, že to nevyšlo. Asi bych to přes koleno nelámala..
17. črc 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak to je blbý s tím autem
ale asi bych to taky neriskovala :wink:
17. črc 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, když my se tam hrozně těšili. Ke všemu to beru tak, že se manža s mámou vídá párkrát ročně, já za ní můžu jít kdykoliv (bydlíme asi 100 m od sebe). Ke všemu je tu varianta, že by nám to auto opravili v Německu. Už jsme ho tam takhle jednou měli a nebe a dudy oproti našim servisům. A cena nebyla nijak vysoká... Fakt nevím. :frowning2:
17. črc 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vy tam nemůžete jet až to bude opravené?
17. črc 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, bylo by to zase přehazovat dovolenou a hlavně s každým dalším dnem se bojím, že už bych tu cestu nezvládla, přeci jen je to 500km....
17. črc 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, dala bych na svůj pocit, jestli ti něco říká, že tu cestu máš zvážit a máš pochybnosti o tom zda jet, tak bych to neriskovala. Jestli nic takového nemáš, tak klíďo jeďte. :wink: Člověk by měl poslouchat svoje tělo a tím spíš v těhu :wink:
17. črc 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - díky za radu. No je to těžký :pensive:
17. črc 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti já vím, fakt jsem řešila to samé dilema, zda jet nebo nejet na dovolenou ve Slovinku autem...
17. črc 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre raaaano!!! :slight_smile:

Tak jsem noc osamote prezila :grinning: Spala jsem jak dudek :grinning:

Tady taky prsi, v noci byl teda slejvak silenej, ted uz jen tak kape :sweat_smile:

Busti, ja nevim... taky bych si rikala, ze je to nejaky znameni... a auto od nekoho jinyho si pujcit nemuzete???
17. črc 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zviz. To přišel MM tak pozdě jo?
17. črc 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, neeeee, MM je v Praze, jsem to tu psala, ne? :wink: A prijede - kdyz to pujde dobre - dneska vecer, jinak az zitra :frowning2:

A zitra jedu do Rakous na nakupyyyyyyyy :dizzy_face:
17. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek