Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
17. črc 2008
Jo tak, zviz, to jsem asi zapomněla 😃 těhu demence no...
ilci
17. črc 2008
zviz, tak jedeš utrácet, jo 😉
zvizatinka
17. črc 2008
Vrani 😃

Ilci, no utracet... kdyz tam neco bude, tak jo 😃 ale spoustu veci uz mam, tak spis jedu na cumendu, abych vedela, kde co maji, vis? 😃
zvizatinka
17. črc 2008
Jdu ke tchynce - s tou jedu ke kadernici dneska 😃 mam nabitej program 😉

Paaaaaa
ilci
17. črc 2008
pa, já zas čekám na mamu, má se zastavit a furt nikde 😉
fimautor
17. črc 2008
Čau kočky, koukám, že jste ranní ptáčata - nejvíc drbů takhle poránu a pak nic. 🙂
Já byla dneska na poradně a pak jsem trochu kvaltovala doma. Teď musím sice sedět u PC, ale bohužel pracovně. V sobotu máme klubovou akcičku a něco jsem slíbila - tak budu muset tvořit.
A jinak krmíme tchýni zvěř a už jsme našli 3 mrtvé králíčky. Tak vůbec netušíme, čím to je. Jednoho jsme si vzali domů, že ho ještě zachráníme, ale i toho jsem našla dneska mrtvýho. 😢 A přitom jsou tak slaďoučký. 😢 😢
bustik
17. črc 2008
Jsem psala takový dlouhý příspěvek a selhalo mi přpojení :-S

Taakže - taky jsem dneska byla na poradně, mám už celkem 5 kg navíc. Dostala jsem horčík na křeče a mastičku na výtok. Mímo je v pořádku, sestřička zkoušela natočit tep, ale zadařilo se jen jednou, mímo se mlelo jak divé, ale nechtělo se nechat vyhmátnout. Však to říkám, zlobilka 😃
31.7. jdu na UTZ, objednala jsem se tak, aby mohl jít i manžel, takže se oba moc těšíme. Doufám, že bude mimís spolupracovat, a bude potvrzena holčička - jinak nevím co s tím růžovým oblečeníčkem 😃
ilci
17. črc 2008
fim a co ta cukrovka? jak jsi dopadla?

busti, hořčík mám taky
vrana
18. črc 2008
Dobré ráno maminy, 😉 Včera jsme to tady teda pěkně proflákaly...
ilci
18. črc 2008
vrani, koukala jsem do albíčka, jak pořizujete další věci pro mimčo 😉
vrana
18. črc 2008
Ahoj ilci, myslíš ty dřevěné dekorace, koše atd? To je zatím ve fázi představy... Dekorace jsem spočetla na dva litránky, tak budou asi muset počkat na další výplatu :-N Ale mám na poště přebalovací podložku, v pondělí mi přijdou obrázkové plíny a včera jsem koupila teploměr x-)
ilci
18. črc 2008
já se chci ještě podívat u nás nebo v Olomouci a pak taky budu objednávat 😉
dnes mě pobavila hláška z rodinky - nechávám si posílat denně ty zprávičky - " Bude dobré zjistit, jak jste na tom s úsporami určenými pro nákup potřeb pro miminko. Nebude to dlouho trvat a budete muset začít pomalu nakupovat "
😃 😃
vrana
18. črc 2008
To mi tenhle týden taky přišlo a moc mě to pobavilo. Přijde mi, že už ty jejich zprávy začínají upadat. Mimochodem, včera jsem byla v Tescu, mají tam prosteradla, froté i bavlnu za 138 Kč, to je zatím nejlevnější, co jsem kde narazila..
ilci
18. črc 2008
no vida, u nás jsem na to v Tescu nenarazila
já koupila ty tenké v Ikey, 2 kusy tuším za 129? už nevím
ale chci ještě froté na zimu
vrana
18. črc 2008
No vidíš, to je taky dobrý. Já zas nepostřehla žádný v Ikee 😃 Koukala jsem v Tescu že mají výprodej prádla a mají tam kojící podprsenky za 80,-. Žádnou jsem ale nepořídila, jsem asi rozmazlená a vůbec se mi nelíbily 😞
ilci
18. črc 2008
my to tesco asi nemáme tak zásobený, ale asi to ještě dneska zkusím omrknout 😉
já brala v Ikee v Ostravě poslední kus toho balení prostěradel
koukala jsem tam i na mantinely, ale přišly mi takový vachrlatý, že to dítě musí lehce strhnout, tož nevím ...
vrana
18. črc 2008
Ježíš, já bych spala a to je teprve ráno =-)
bustik
18. črc 2008
Vrani, to mě se nelíbí snad žádná kojící podprda, zvažuji zda si je vůbec budu kupovat, ale za těch 80 kč bych do toho šla, kdyby měli mojí velikost 😃

Já snad něco pořídím v Německu. Ikdyž minule jsem koukala na ten baby bag jak se tam pohybuje a vychází tam ještě o dost dráž jak tady =-)
ilci
18. črc 2008
na mě to padá vždycky kolem poledne a zvetím se až k večeru
ale spát přes den nechodím, co bych dělala v noci? 😉
vrana
18. črc 2008
busti, a na té Národní jsi nebyla? Měli tam velký výběr i B
bustik
18. črc 2008
Vrani - nebyla, mám to dost z ruky a nějak nemám náladu se tam harcovat 😉

Ilči, a to já bych si s chutí po obídku odpočinula - ale v práci to jde těžko 😃
vrana
18. črc 2008
škoda že jsem si ti neřekla o číslo a kamče, mohla jsem prosondovat jestli je mají v ČB a když tak ti to na té národní vzít. No teď už je to jedno. Tak třeba příště 😉
fimautor
18. črc 2008
Čau kočky. Začíná mi hektickej víkend, už aby bylo po něm. Dneska mám premiérovou jízdu autem - sama na delší vzdálenost. Tak snad se nikde s Toníčkem nepřizabijem. 😞 Měla jsem z toho i noční můry. ]-(

Jinak včera mě pochopitelně doktorka poslala na diabetologii, tak ještě občas hřeším, než mi to zakážou ofiko a výtok mám neustále, takže opět mi něco předepsala..... Na křeče v lýtkách jsem už neměla sílu si stěžovat, naštěstí bříško nechávají na pokoji. 🙂

Joooo zprávy z rodinky jsou "kvalitní" nejmíň měsíc. Už mi celkem lezou na nervy - mně momentálně radí se sexem. 😃 To chudáci netušej, že už doma nevíme, co to je. :-N :-p
ilci
18. črc 2008
busti, B?
já mám teď D a výš a nemůžu sehnat ani normální 🙂
vrana
18. črc 2008
ilci, neboj, obryně měli taky, dokonce F a G
vrana
18. črc 2008
Ahoj fim, tak hlavně opatrně za volantem, ju?
bustik
18. črc 2008
Ilci - já nevím, mě prostě přijde, že jsem v prsou stále stejná, alespoň prádlo nosím stále své. Ikdyž v práci už mají jiné komentáře, tak nevím :-N
ilci
18. črc 2008
fim, tak právě buď ráda, že ti se sexem poradí 😃
já už to čtu jen pro pobavení, myslela jsem, že to bude o nečem jiném
ilci
18. črc 2008
busti, já měla C a do ničeho se nevlezu, ani do prádla ani do šatů
jsem si plánovala, jak je využiju, přes pupek jsou dobré, ale přes prsa je nezapnu 😢

vrani, já mám dojem, že u nás mají pár D, ty jsou mi malé a vyšší snad nevedou 😃 😃
vrana
18. črc 2008
I mi přijde, že občas ty informace o velikosti a váze mají úplně zcestné... Nu co, nikdo nás nenutil to odebírat že?

busti, půjčím ti svoje tekoucí D, chceš 😃