• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Jo tak, zviz, to jsem asi zapomněla :grinning: těhu demence no...
17. črc 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak jedeš utrácet, jo :wink:
17. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :grinning:

Ilci, no utracet... kdyz tam neco bude, tak jo :grinning: ale spoustu veci uz mam, tak spis jedu na cumendu, abych vedela, kde co maji, vis? :grinning:
17. črc 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu ke tchynce - s tou jedu ke kadernici dneska :grinning: mam nabitej program :wink:

Paaaaaa
17. črc 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa, já zas čekám na mamu, má se zastavit a furt nikde :wink:
17. črc 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau kočky, koukám, že jste ranní ptáčata - nejvíc drbů takhle poránu a pak nic. :slight_smile:
Já byla dneska na poradně a pak jsem trochu kvaltovala doma. Teď musím sice sedět u PC, ale bohužel pracovně. V sobotu máme klubovou akcičku a něco jsem slíbila - tak budu muset tvořit.
A jinak krmíme tchýni zvěř a už jsme našli 3 mrtvé králíčky. Tak vůbec netušíme, čím to je. Jednoho jsme si vzali domů, že ho ještě zachráníme, ale i toho jsem našla dneska mrtvýho. :cry: A přitom jsou tak slaďoučký. :cry: :cry:
17. črc 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem psala takový dlouhý příspěvek a selhalo mi přpojení :confounded:

Taakže - taky jsem dneska byla na poradně, mám už celkem 5 kg navíc. Dostala jsem horčík na křeče a mastičku na výtok. Mímo je v pořádku, sestřička zkoušela natočit tep, ale zadařilo se jen jednou, mímo se mlelo jak divé, ale nechtělo se nechat vyhmátnout. Však to říkám, zlobilka :grinning:
31.7. jdu na UTZ, objednala jsem se tak, aby mohl jít i manžel, takže se oba moc těšíme. Doufám, že bude mimís spolupracovat, a bude potvrzena holčička - jinak nevím co s tím růžovým oblečeníčkem :grinning:
17. črc 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim a co ta cukrovka? jak jsi dopadla?

busti, hořčík mám taky
17. črc 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy, :wink: Včera jsme to tady teda pěkně proflákaly...
18. črc 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, koukala jsem do albíčka, jak pořizujete další věci pro mimčo :wink:
18. črc 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ilci, myslíš ty dřevěné dekorace, koše atd? To je zatím ve fázi představy... Dekorace jsem spočetla na dva litránky, tak budou asi muset počkat na další výplatu :sweat_smile: Ale mám na poště přebalovací podložku, v pondělí mi přijdou obrázkové plíny a včera jsem koupila teploměr :dizzy_face:
18. črc 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chci ještě podívat u nás nebo v Olomouci a pak taky budu objednávat :wink:
dnes mě pobavila hláška z rodinky - nechávám si posílat denně ty zprávičky - " Bude dobré zjistit, jak jste na tom s úsporami určenými pro nákup potřeb pro miminko. Nebude to dlouho trvat a budete muset začít pomalu nakupovat "
:grinning: :grinning:
18. črc 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi tenhle týden taky přišlo a moc mě to pobavilo. Přijde mi, že už ty jejich zprávy začínají upadat. Mimochodem, včera jsem byla v Tescu, mají tam prosteradla, froté i bavlnu za 138 Kč, to je zatím nejlevnější, co jsem kde narazila..
18. črc 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vida, u nás jsem na to v Tescu nenarazila
já koupila ty tenké v Ikey, 2 kusy tuším za 129? už nevím
ale chci ještě froté na zimu
18. črc 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, to je taky dobrý. Já zas nepostřehla žádný v Ikee :grinning: Koukala jsem v Tescu že mají výprodej prádla a mají tam kojící podprsenky za 80,-. Žádnou jsem ale nepořídila, jsem asi rozmazlená a vůbec se mi nelíbily :frowning2:
18. črc 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to tesco asi nemáme tak zásobený, ale asi to ještě dneska zkusím omrknout :wink:
já brala v Ikee v Ostravě poslední kus toho balení prostěradel
koukala jsem tam i na mantinely, ale přišly mi takový vachrlatý, že to dítě musí lehce strhnout, tož nevím ...
18. črc 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, já bych spala a to je teprve ráno :confused:
18. črc 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, to mě se nelíbí snad žádná kojící podprda, zvažuji zda si je vůbec budu kupovat, ale za těch 80 kč bych do toho šla, kdyby měli mojí velikost :grinning:

Já snad něco pořídím v Německu. Ikdyž minule jsem koukala na ten baby bag jak se tam pohybuje a vychází tam ještě o dost dráž jak tady :confused:
18. črc 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě to padá vždycky kolem poledne a zvetím se až k večeru
ale spát přes den nechodím, co bych dělala v noci? :wink:
18. črc 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, a na té Národní jsi nebyla? Měli tam velký výběr i B
18. črc 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - nebyla, mám to dost z ruky a nějak nemám náladu se tam harcovat :wink:

Ilči, a to já bych si s chutí po obídku odpočinula - ale v práci to jde těžko :grinning:
18. črc 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda že jsem si ti neřekla o číslo a kamče, mohla jsem prosondovat jestli je mají v ČB a když tak ti to na té národní vzít. No teď už je to jedno. Tak třeba příště :wink:
18. črc 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau kočky. Začíná mi hektickej víkend, už aby bylo po něm. Dneska mám premiérovou jízdu autem - sama na delší vzdálenost. Tak snad se nikde s Toníčkem nepřizabijem. :frowning2: Měla jsem z toho i noční můry. :angry:

Jinak včera mě pochopitelně doktorka poslala na diabetologii, tak ještě občas hřeším, než mi to zakážou ofiko a výtok mám neustále, takže opět mi něco předepsala..... Na křeče v lýtkách jsem už neměla sílu si stěžovat, naštěstí bříško nechávají na pokoji. :slight_smile:

Joooo zprávy z rodinky jsou "kvalitní" nejmíň měsíc. Už mi celkem lezou na nervy - mně momentálně radí se sexem. :grinning: To chudáci netušej, že už doma nevíme, co to je. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, B?
já mám teď D a výš a nemůžu sehnat ani normální :slight_smile:
18. črc 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, neboj, obryně měli taky, dokonce F a G
18. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fim, tak hlavně opatrně za volantem, ju?
18. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - já nevím, mě prostě přijde, že jsem v prsou stále stejná, alespoň prádlo nosím stále své. Ikdyž v práci už mají jiné komentáře, tak nevím :sweat_smile:
18. črc 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak právě buď ráda, že ti se sexem poradí :grinning:
já už to čtu jen pro pobavení, myslela jsem, že to bude o nečem jiném
18. črc 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, já měla C a do ničeho se nevlezu, ani do prádla ani do šatů
jsem si plánovala, jak je využiju, přes pupek jsou dobré, ale přes prsa je nezapnu :cry:

vrani, já mám dojem, že u nás mají pár D, ty jsou mi malé a vyšší snad nevedou :grinning: :grinning:
18. črc 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
I mi přijde, že občas ty informace o velikosti a váze mají úplně zcestné... Nu co, nikdo nás nenutil to odebírat že?

busti, půjčím ti svoje tekoucí D, chceš :grinning:
18. črc 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek