• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Vrani - a víš, že ani ne :grinning:
18. črc 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si hodit alespoň sprchu, ať se nakonec ještě nečeká na mě, až se manža probudí po noční :sweat_smile:
18. črc 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňam, právě jsem si uvařila vanilkový gravimilk a voní to jako pudink :dizzy_face:
18. črc 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ona ta Rodina byla ze začátku zajímavá - co všechno se vyvíjí, jak je velké a tak.... ale pak už to začalo být spíš trapné. Nebo spíš mě štvalo, že si tam dost odporovali - nějak se podle jejich čísel mimi zmenšovalo a tak. :grinning: Ale i tak jsem pořád zvědavá, co nového vymyslí, tak jsem to zatím nezrušila. :sweat_smile:
Holky, já měla D před těhu, některý podprdy i E. :sweat_smile: Takže teď..... Ty Ečka jistě. Plavky jsem si koupila dokonce snad v G. :sunglasses: Je fakt, že mi jsou malinkato větší, což je u mě neobvyklý pocit. :grinning: A prsa se mi zatím zvětšila hned v březnu a pak už klídek. Tak snad už to tak zůstane. Jinak nevím, kam až porostou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak dobrou chuť :wink:
18. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak to jsme na tom podobně, taky se mi o číslo zvětšily hned na začátku a teď zatím dobrý. Tak snad to nebude taková trága...

No pravda, voní to líp než chutná, ale třeba mě aspoň ta dávka vitamínů probere. Jinak to asi po obědě zabalím a hurá prvním busem domů.
18. črc 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já se jdu zase odhodlávat k práci na pc.... tak zatím . :wink: A odpoledne na mě myslete! :slight_smile:
18. črc 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, je pátek :wink:
a u nás svítí sluníčko
18. črc 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás tedy žádná sláva, sluníčku se moc nechce
18. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, to se teda máte, tady je pod mrakem, ale je to fajn. Jen moct zalézt do pelíšku :pensive:
18. črc 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, to máme dobrý co? Si povídáme ve dvou tématech :grinning:
18. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás bylo pod mrakem celý týden, ale to mi nějak nevadí, špatně snáším ta vedra
18. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, moje řeč. Ostatním léto přeju, ale sama bych radši do max. 25° a pod mrakem až do porodu a pak klidně sníh. :wink:
18. črc 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těším na vánoce s prckem :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já. Bude to asi úplně jiné. I když asi ještě ne letos, ale příští rok už to bude vnímat... A taky se těším na kočárkování :dizzy_face:
18. črc 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to mě vedra nevadí, ikdyž líp by mi při nich bylo u bazénu jak v práci. A sníh já ráda jen kolem Vánoce. Na ty se už taky moc těším - letos asi budeme u našich, ale na ten příští rok jsem moc zvědavá. Letos jsem spíš zvědavá na to, jak dopadne cesta za tchýní do Německa s 2 měsíčním prckem. Snad bude cestovat rád a nejlíp cestu prospí :grinning:
18. črc 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, letos to ještě vnímat nebude, ale to neva :wink:
busti, tak snad to bude v pohodě
18. črc 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jdu jen nahlásit, jak jsme dopadli včera na 3D, fotečky nemáme, Týnka se schovávala, navíc mám placentu vepředu, takže stínila, ale na 2D jsme ji viděli krásně, jak si cucala paleček a tak... :slight_smile: půjdeme ještě jednou za dva týdny, tak snad se nám podaří ulovit nějaké fotečky...
jinak je už o dva týdny napřed, má přes 1 kg, takže doufám, že se to teď dietou stopne... za těch pár dnů diety už jsem shodila kilo, tak doufám, že je to ok a mimi to neublíží... asi to bude spíš jen voda, nějak jsem poslední dobou otékala - prý to s cukrovkou také souvisí...
tak se mějte moc hezky, ozvu se zas po víkendu, papa :slight_smile:
18. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji a jak tu dietu zvládáš? Nemáš hlad? Tak snad se příště kočka umoudří :wink:
18. črc 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela se to dá, zeleninu a maso můžu, a když mě honí mlsná, tak si dám trochu ovoce...
u koho si byla na tom 3D? já si úplně nepamatuju jméno, ale taková drobná blondýnka, mluvila s přízvukem a prý dělá na půl úvazku v krči...
18. črc 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň že to jakž takž snášíš...

člověče nakone přímo u té šéfky: http://www.gynaecology.cz/stranka-o-nas-2 Byla moc fajn.
18. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Původně jsem ale měla jít k té Hrochové http://www.gynaecology.cz/stranka-lekarsky-tym-5
18. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak já byla u té Vesialukha - byla moc milá, má krčskou poradnu v pátky, tak zvažuju, že bych chodila k ní...
18. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, tak to je fajn. A ty si v Krči můžeš vybrat ke komu chceš chodit?
18. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prý je to tak, že každý den má někdo poradnu, tak asi pak když chodíš ve stejné dny, tak chodíš ke stejnému dr.
18. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic já valím vařit oběd :wink:
o víkendu jedem využít slevy ve scontu, budeme pořizovat kuchyni a příp. další nábytek do nového... :wink: a pak na chalupu, tak hezký víkend a papa v pondělí... :slight_smile:
18. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsem nevěděla, to je fajn.

Tak dobře pořiďte a hezký víkend. Já za chvíli taky frčím domů. :wink:
18. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak hezký víkend :wink:
18. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobě taky :wink:
18. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer, dámy. Tak jsem tu cestu zvládla a jsme doma živí a zdraví. přeju pěkný víkned, my máme klubovou akci, tak nebudu. Kdybyste některá měla zítra cestu přes Lhotku u Mělníka, tak tam pořádámě sraz přívěsných vozíků PAv. Můžete se stavit, budu na bráně. :grinning: Páčko. :wink:
18. črc 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek