• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
fim, tak to je bezva, žes to v pohodě zvládla :wink:
do Lhotky teda nejedu, užij si víkend
19. črc 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen v rychlosti zdravim :slight_smile: Dneska jsme vystehovavali pokojik, aby to bylo pripraveny, az zednici prijedou :wink: jeste to musime dodelat, ale to nejhorsi je pryc :slight_smile: takze tak...
Spunt dneska pekne radi :dizzy_face: i bracha citil, jak kope :dizzy_face:

Tak ja mazu, jedem s manzou na nakup - ocet, koreni, atd. ... s tchyni budu zavarovat okurky :grinning:

Paaaaaaaaaaa a hezky zbytek vikendu!!! :sunglasses:
19. črc 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po víkendu na chalupě :slight_smile:

Doma máme nové přírůstky pro Káju, přišla přebalovací podložka a osušky a pleny. Je to naprosto úžasné a všechno mám v albu :dizzy_face: .

Jak jste se měly vy a doufám, že je vše v pořádku?
20. črc 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

vrani, tak výbavička pěkně postupuje :wink:
právě jsem včera přemýšlela, kolik plen a těch tetra osušek objednat
podložku chci stejnou, ale v jiné barvě :wink:

jinak chci dnes zajet do Olomouce omrknout kočár, snad nebude pršet, to by se mi nikam nechtělo

víkend byl příjemný, hrozně rychle utekl
21. črc 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

ilci, já těch barevných plen vzala 6 a budu mít cca ještě 20 bílých. A osušky jsem vzala 4, mělo by to bohatě stačit. Podložku jsem chtěla taky v jiné barvě, jenže oni nakonec moc výběr neměli a docela zvažuju, že si na ni pořídím froté návlek http://www.ebutik.cz/index.php?men0=63&men1=119, takže ve finále by ta barva byla i jedno :slight_smile:. S kočárem dobře pořiď, já chci dneska zjistit dostupnost té nší korbičky a příslušenství ke kočáru v e-shopu, jak dlouho jim bude trvat dodání...

Jinak v noci mě zase pekelně bolelo břicho, stejně jako minulý týden, tak se na to musím zaměřit, po čem to bývá a když tak se zeptat Dr. Je to hodně nepříjemný...
21. črc 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten návlek je dobrej, aspoň bude pro mimčo příjemnější přebalování, když bude ležet na froté místo gumy

právě chci vzít na kočáry i manžu, v Olomouci pracuje, takže si odskočí na polední pauzu a ukážu mu na živo, co jsem na netu vybrala
ještě by bodlo, kdyby tam měli tu barvu, co chci :wink:
21. črc 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A který máš vybraný?
21. črc 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci kouknout na tyhle dva, měli by je mít oba v prodejně

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1603636&vReferer=%2Fphotos%2Filci
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Filci&vImageID=1609343#navigator

další v pořadí jsem měla Patron Bohemia, ale ta kobička je níž u země než u těch klasičtějších kočárů
ale ten Implast jsem právě na živo ještě neviděla
nakonec jsem ho našla v Olomouci, takže se nemusím hnát až do Ostravy
21. črc 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten implast je na obrázkách nádherný... Taky by se mi líbil a maminy ho docela chválí... Tak uvidíš :wink:
21. črc 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, na obrázkách vypadá dost dobře, tak teď si ho ještě "omakat" na živo
a zas bude o starost míň :wink:
21. črc 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakou starost? :slight_smile: To jsou přeci radosti ne? Teda mě to aspoň hrozně baví vybírat. Pravda je, že se ale nemusím zabývat tím nejtěžším jako je kočár a autosedačka, ale jen "prkotinkama". :wink:
21. črc 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez mučení se přiznávám, že vybírat kočár už mě nebaví :grinning:
auto nemáme, takže sedačku neřeším, tan zbytek už jsem si tak nějak vybrala, dneska ještě omrknu něco v kamenném obchodě a zbytek snad večer objednám
pak už budou jen drobnosti :wink:
21. črc 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš fajn, že máš aspoň o sedačku míň. Jsou to docela pálky za novou... Koukej pak dát vědět, co ten kočár. Je fakt krásnej :slight_smile: Roan Marita je asi velkej a bytelnej, ale Implast je prostě hezčí :slight_smile:
21. črc 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, přesně tak :wink: Implast je hezčí
možná budem řešit autosedačku na léto, naši si chtějí prcka půjčovat, ale to se uvidí časem, to bychom si někde půjčili nebo vzali bazarovou
21. črc 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
na bazarovou bacha, bustik tu zrazovala, že se nepozná že byla bouraná a používat ji po bouračce není bezpečný :confused:
21. črc 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož ještě uvidíme, přes zimu budem jezdit k našim busem, je to ani ne 10 minut
a na jaře se uvidí
21. črc 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj baby, hlásím se po náročném víkendu...... :sweat_smile:
Ilči: já bych taky hlasovala pro ten Implast - kdybych teda mohla. :grinning: Už jen kvůli tomu bezva podvozku. Taky jsem ho měla mezi mými třemi favority. :wink:
Vrani: na další nakupování se taky moc těším. Pořád ale řeším tu komodu..... :frowning2: S tím návlekem ti teda nevím - když bys ho kupovala, tak asi ale víc kusů, ne? Abys je mohla měnit mezi praním.... Já tam radši budu dávat pod prcka vždycky plínku. Rozhodně neplánuju ho pokládat na holou podložku. :astonished: A s tím bříškme..... taky to poslední dobou pozoruju - v noci mě vzbudí molest na pravé straně žeber, tak se překulím a pak zase na levé..... tak se pořád převracím a nemůžu se toho zbavit. :unamused: Pak se přidají křeče do lýtek a já jsem už totálně vzhůru. :angry:
Zviz: vy teda jedete..... Jsem zvědavá, až to budete mít hotové. :wink:
21. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fim,
povlak jsem koupila jeden, v krémové barvě. Když se počůrá, tak tam hodím tu plínku. Víc jich brát nebudu. Mám to spíš na "estetično" a aby to nestudilo. Se znám, že by mě štvalo, jak se ta plínka hrne... Tak tak.

Spaní už mě taky trápí, vždycky mám celý rozbolavěný tělo a vím o každým otočení. Jak budu spát poslední měsíc, to si netroufám ani tipovat :confounded:
21. črc 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: tak to jo, s tím povlakem. Třeba vydrží i jeden celý den čistý..... :grinning: To hrnutí mě pobavilo. Taky poslední dobou nemám moc trpělivosti. :grinning:
Já jsem vždycky šťastná, když se odněkud vrátím a můžu se vyspat ve vslatní posteli. To pak spím jak zabitá. Ale k ránu je to tu zas. Myslela jsem si původně, že si ten bok přeležím, ale nevím nevím. Hlavně, aby to nebylo tvrdnutí bříška. :sunglasses:
21. črc 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caues holky :slight_smile:

Fim, moc nejedeme, pry maji prijet az pristi tyden... tak doufam, ze to budou mit brzo hotovy :wink:
Dneska mi prisel konecne prvni balik s vecma pro mimco, tak se tu tim kocham a musim to odnest ke tchyni do skrine, tady to mit nechci, pac by se na to prasilo :wink: a zabiralo by to akorat misto...

Hele, mne se zatim spinka dobre :dizzy_face: spim pokazdy jak spalek... zatim :wink:
21. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manža okoukl kočáry a Implast vyhrál :wink:
má taky nastavitelnou rukojeť dost vysoko, mnohem výš než ten Roan a je i hezčí a je v ceně pláštěnka a ještě něco, už si nepamatuju :grinning:
korbičky mají s Roanem stejně velké

jinak chození po městě už je pro mě děsné, furt musím někde posedávat, děsně mě bolí záda a zadek, jakobych si ho narazila
tak su ráda, že su doma :grinning: :grinning:
naštěstí se spaním je to dobré, spím jak špalek
21. črc 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, super. To ti budu závidět :slight_smile: Implast se mi začal hodně líbit :slight_smile: Chození mě taky zmáhá.
21. črc 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani :grinning: :grinning: vždyť vy máte taky krásnej kočár - aspoň soudím podle albíčka
dneska jsme se s manžou shodli, že furt čučíme na ulici po kočárech :wink:
21. črc 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre raaaaaaaanooooooooooooooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Me zmaha chozeni, stani a sezeni - u vsech mi natekaji nohy, tak to musim stridat :wink: jako neni to az tak strasny, ale neprijemny :frowning2: jo a zase jsem pribrala :frowning2:
22. črc 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :wink:

No jo, o to mco mě zmáhá, radši nemluvme. Přijde mi, že už všechno. Ale co, máme nárok ne? Vždyť za chvíli rodíme :grinning:
22. črc 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani ahoj :slight_smile:
No, za chvili... :confused: ono to tak utika, to je sileny :sweat_smile:
22. črc 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele co to máte za rošádu s těma jménama?
22. črc 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, jsem vam to tu nerikala??? :grinning:

MM se rohodl, ze Manu nechce :frowning2: takze jsme museli vybrat jiny jmeno... Honzik zustava, ale ten ted neni tolik aktualni :grinning:
22. črc 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná říkala, ale jsem skleróza :confounded: A co máš dneska v plánu?
22. črc 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mam nehty - za dve hodky a pak nemam v planu nic :wink:
Zitra musim jet do Sika a snad tam na me bude mit nekdo cas, aby se mnou navrhl koupelnu, kterou uz mam navrzenou, ale potrebuju to jeste mit od nich... Takze spis zitra to bude zajimavejsi :wink:

Co Ty?

Jeeeeeeee, jsem vam zapomnela rict, ze se dneska moji kolegynce narodila holcicka Baruska, rano pred sestou hodinou a vazi 3,25kg :dizzy_face:
22. črc 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek