• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
No to je hezký. Já už chci taku Káju domů :slight_smile:

No mně tradičně čeká pracovní den a jinak nic. Možná večer žehlení :confounded:
22. črc 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :confounded: to je teda vyhled...
Mne se tu nic uklizet nechce, kdyz maji pristi tyden prijit a bourat...
22. črc 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám sice nic bourat nemají, ale i tak máme doma bordel jak v tanku a pořádný úklid v nedohlednu... Jsem lenoch. Je to děs.
22. črc 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

zviz, jak moc to budete bourat a předělávat?
mě stačí ten prach z venku, když nám zateplují barák a dělají nové lodžie
22. črc 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, ono je to ted sileny - uklizet :wink: vim, ze MM sestrenka pred porodem uklizela treba celej den - vzdycky na chvili, pak odpocinout a porad dokola... ja to mam ted taky tak, kdyz neco delam... musim proste odpocivat, najednou na me prijde takova silena unava a to si odpocinout musim... obdivuju Te, ze to v tej praci jeste prezivas :slight_smile:
22. črc 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přežívám, to je ten pravý termín :grinning:
22. črc 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Il :slight_smile:
Budeme bourat jednu zed v pokojiku a stavet o kus dal novou - aby se zvetsil a pak jeste celou koupelnu + WC... menit podlahy v celym byte a nakonec jeste dvere, takze prachu to bude dost... jeste ze tu v tom nemusime bydlet :wink:
22. črc 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, to si máknete :wink:
já taky musím uklízet s přestávkama
nechci pak vidět ten účet za elektriku, když furt visím na PC
22. črc 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, to jo :slight_smile: uz aby to bylo hotovy... fakt.... nemam na to moc naladu, zase desnej bordel po celym baraku, ten prach :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na druhy strane vidim ten konecnej vysledek :dizzy_face: a lepsi to udelat ted bez mimca nez pak s mimcem :wink:
22. črc 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný :wink:
nás čeká jenom malování a menší úpravy a už teď z toho mám hrůzu
22. črc 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, zavidim :grinning:
ja se modlim, aby hlavne prisli uz ten pristi tyden... aby jim do toho neco nevlezlo, vis :wink:
22. črc 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím, ať to stíháte
my budem malovat až v září, snad to do té doby stihnou dodělat
nechci mít zaprášeno, sotva zamalujem
zatím vymýšlím, jak přestěhujem nábytek, ať se zatím všichni vejdem do ložnice a v pokojíčku to chci jen na přebalování, hraní a tak
22. črc 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, ja budu mit zatim pokojicek taky na prebalovani apod. ... ale to vis, hotovy to byt musi :wink:
Jeeeeje, az budeme malovat, tak uz to bude sranda :grinning:
22. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky budeme vsechno stehovat do obyvaku :sweat_smile: to to tu bude vypadat :sweat_smile: Fakt uz se tesim, az to budou mit hotove...
22. črc 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho si nic nedělej, my máme běžně kola na lodžii, teď to nejde, takže MM má kolo v kuchyni místo jídelního stolu a stůl jsme nacpali do obýváku :grinning:
22. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedelam :wink: to zase ne :slight_smile: jsem v klidu, jenom si tak premyslim, jak to tu bude :sweat_smile:
22. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jdu vás jen pozdravit, tenhle týden končím v práci, tak sem nestíhám zajít... v týdnu si chceme vyřídit internet domů, tak pak už tu budu častěji :wink:
22. črc 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já říkám MM, teď se hlavně vyspi a užívej klidu, za pár týdnů tu bude točo :grinning:
proti tomu bude malování pohoda
MM si furt myslí, že budeme mít hodné miminko, které nebrečí, nevzteká se atd. :grinning: :grinning:
já furt lítám po bytě s metrem a každý týden mám jinou verzi uspořádání bytu
navíc máme v obýváku dost blbé úchyty na skříňkách, než začne mimčo lozit, musí to pryč, ať se nezraní
taky nám tu visí jedna zásuvka (otec to už 5let opravuje), to musíme taky dát do kupy, tož furt něco :wink:
22. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baji, tak to si teda vyridte, at tu s nama muzes vysedavat :grinning:

Il, na to je jeste chvili cas :sweat_smile: ale ono to utece, jak to tak byva :dizzy_face: a uz budou lezt :dizzy_face: spunti jedni :grinning:
To ho pripravujes spravne, ja taky doufam, ze nase mimi bude hodne po nas, ale to vis... clovek nikdy nevi :zipper_mouth:
22. črc 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, ahoj

zviz, tož já prý byla děsně uřvaná a manža se zas děsně vztekal
to bude kombinace :grinning: :grinning:
22. črc 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu na ty nehty. Zatim paaaaaaaaaa :slight_smile:
22. črc 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
měj se :wink:
22. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy, tak jak jsme se vyspinkaly?
23. črc 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

dneska je fakt jak na podzim, ani se mi nechtělo brzo z postele
kor když manža nechtěl spát při otevřeném okně (cestou domů na kole promokl a prochladl) a mě bylo děsné vedro
ale ve 3ráno už mi okno dovolil otevřít :grinning:
23. črc 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tady je modro a kouká sluníčko, ale zatím je příjemně. MM teď taky zakazuje větrat, páč je mu ziminka :confounded: Můžu mít takovej blbej dotaz? Že jsou v těhu výtoky celkem normální to vím, ale stalo se vám, že jste neměli přímo výtok ale prostě mokrý kalhotky? Prostě průhledná, nezapáchající tekutina. Včera večer mi promočila až na tepláky... :confused: Nebylo toho nijak moc ale nevím jestli to je normoš...
23. črc 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, upřímně řečeno, já si myslím, že už se mi blbě udržuje moč, jak mimčo tlačí
ne, že by to bylo furt, ale občas mám pocit, že ze mě něco teče a výtok to taky není
jako né moc, pár kapek
ale je to blbej pocit :unamused:
23. črc 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :grinning:

Tady je hnusne zatazino, sedivo... vypada to na dalsi destik :angry:

Vrani, Ilci, to mam taky :sweat_smile: ale ne ze by mi to promocilo teplaky :sweat_smile: to neeeeeeeee... akorat je mi divny, na poradne se me dr. porad pta, jestli mi neodchazi plodova voda a ja pokazdy rikam, ze ne :sweat_smile: a co kdyz jo? Ale ja to takhle nepoznam... :frowning2:
23. črc 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni ty tepláky byly tenoučký bavlněný, jako od pyžama, ně nějaký tlusťochy. Ta plodovka mě napadla taky, ale říkám si, že by měla nějakej závan nebo barvu aspoň trochu, tohle je prostě jako obyč. voda. Zkusím se na to zítra zeptat.
23. črc 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, zeptej :wink: ja tam jdu az 31. :wink:
Jo a nemame cukrovkuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
23. črc 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super, tak to je dobrá zpráva. Cukrovka je pěknej vopruz. Zítra nejsem v práci heč. Jdu na kontrolu a odpoledne nehtíky. Hurá :dizzy_face:
23. črc 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek