• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
zviz, tak to je bezva zpráva :slight_smile:

plodovka mě taky napadla, ale člověk to asi sám tak nepozná
já jdu k dr. až 4.8. a nevím ani termín na utz ve 30tt
23. črc 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, oni Ti nerekli termin na UTZ? :sweat_smile: a nebudou Ti ho delat toho 4.???

Vrani, to je, to mas pravdu.... tssssss, se zitra budes mit :dizzy_face:

Ja premyslim, jestli jet do Sika dneska nebo zitra... ale asi dneska, at to mam z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož neřekli
mě to na té kontrole nenapdalo, až pak asi po týdnu
ale dr.říkal, že má dovču
a já na všechny důležité utz chodím jinam, no uvidím
má to být v rozmezí 30-32tt, tak to snad stíhám :wink:
23. črc 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, tak to se dohodnete toho 4. urcite :wink:
Ja se na to budu muset taky zeptat... tenhle utz dela uz muj dr. sam :slight_smile: nemusim nikam... tak aspon ze tak.
Mi furt nedochazi, ze uz jsme u 30tt :sweat_smile: jako ze uz bude za chvili konec :grinning: tak to leti, ze si pripadam tak ve 20tt :grinning:
23. črc 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se té kontroly zítra bojím. Jdu hned v 9, tak mi držte palečky jo? Jinak jsem psala porodní bábě, tak uvidíme, co řekne...
23. črc 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak snad to bude zítra v poho, ne?

jo, letí to jak blázen, I.trimestr se mě vlekl a teď nějak nestíhám :grinning:
navíc mám dost kámošek, které rodily 2-3 týdny před termínem a už mě straší, jestli si chystám tašku do porodnice :grinning: :grinning:
23. črc 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, nebooooooooooj, ceho by ses mela bat? :wink:

Ilci, jj, presne :slight_smile: vcera jsem si cetla nejaky clanky na emiminu a psaly, ze uz bychom mely mit zbalino treba 2 mesice pred porodem, kdyby nahodou :sweat_smile: a to taky nemam... asi to budu muset napravit... clovek nikdy nevi :fearful:
23. črc 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, na druhou stranu lepší 2 týdny před termínem než dva týdny po ne? Tak jsem sondovala na porodnici.cz Tak prý výtok teče nárazově, plodová voda pořád. Předčasné úniky plodové vody nemají vysvětlení. Posoudí to jen lékař osobně. Chjo, no tak to musím do rána vydržet, ale asi mě švihne nervozitou. Malou ale cítím, tak snad je vše ok.
23. črc 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, ja naseho Spunta citim taky :wink: akorat proste obcas neco unikne :sweat_smile: a neni to moc prijemny... tak pak napis, jak jste dopadly, ju? :wink:
23. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, já nevím no, asi jsem rozhozená ještě od minule, jak mi našla tu infekci. Do té doby jsem chodila na kontroly jako nebojsa a teď jsem spíš bojsa. Ještě jdu k zaskakujícímu dr., kterýho znám jen z utz a je to chlap. Tak asi všechno dohromady. Určitě se ozvu, jak jsem dopadla a vy koukejte držet palečky až vám zmodraj, ju?

Tašku si chci zabalit na zač. srpna, řekněme tak do 14 dní. To snad stačí...
23. črc 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, to bude dobry urcite :wink: Chapu, ze je to neprijemny, kdyz si zvykla na zenskou :confused: a jeste ho neznas... ale 100% se ozvi, v kolik tam jdes???
23. črc 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjdu tam hned na 9. Stejně asi nebudu moct dospat. Zase si říkám, že kdyby se něco dělo, tak by mi asi bylo divně, blbě nebo tak. Tak to už přestávám řešit a vyčkám do zítřka no.
23. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych i balila, ale nemám zatím co :grinning:
mám jen balení plínek pro novorozence a prsní vložky :grinning:

vrani, já mám chlapa furt a už mě to neva (po těch letech)
na kontrole mě akorát zkontroluje čípek, zeptá se co mi je, jestli cítím pohyby
a když mám nějaké potíže, tak mi většinou odpoví, že je to v těhu normální ( a slyším ten podtext, co bych jako chtěla)
on dělá hlavně v porodnici, ordinuje jen 2x týdně odpoledne, takže mu možná tyhle věci přijdou oproti porodnici malicherné nebo jinak nevím
:wink:
23. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak já mám zatím akorát ty prsní vložky. :grinning: Ale jo, o toho chlapa mi ani tolik asi nejde, dělal mi 2x vnitřní utz, což je skoro jako vyšetření. Snad bude vše ok.
23. črc 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, tak ja mam dr. v pohode - taky chlapa :grinning: Taky se me pta, jestli nemam nejake potize, jestli citim mimco, minule se na nej jeste jednou koukal pres utz, jestli je zivy :dizzy_face: pak si domluvim dalsi navstevu a to je vsechno :slight_smile:
Jo a jeste vlastne - kdyby neco, tak mame jet do porodky :wink: lepsi jet 3x zbytecne nez jednou pozde :slight_smile:

A prsni vlozky jeste nemam... to budu muset napravit :slight_smile:
23. črc 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně někde sehnat kojící podprdu a nevím, jak kojící noční košile?
stačí obyč s rozepínáním nahoře?
23. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zas dr. řekne, kdyby jste měla potíže, přijďte dřív i kdyby to nakonec nic nebylo :wink:

já se zaregistrovala u DM, takže využívám ty slevové kupony, ale nakupuku postupně, páč ty peníze fakt jen letí a to nemám pocit, že nakupuju blbosti :grinning:
23. črc 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, ja myslim, ze staci... ja si ji teda koupila u nas v Tescu, docela pekna :slight_smile: a ma takovej velkej vystrih... kosili na porod nam daji, pokud chci, muzu si vzit nejakou z domova... a jeste jednu kojici asi budu muset koupit...
Podprdu jsem si koupila predevcirem v Makru za 260,- takze to uz mam taky vyreseny :grinning:
23. črc 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, taky jsem zaregistrovana :wink: mam zalusk jenom na vlozky do podprdy a pro maly vlhceny ubrousky... pak me ceka jeste lekarna - lih na pupicek, borova voda a anatomicky tamponky do usi
23. črc 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, určitě stačí košile na pár knoflíčků. Mám kojící z mother care a není to nic jiného, jen má nahoře 4 patentky.

Na ty slevové kupony se taky chystám, asi koupím v DM ten prací prášek Lovela a zkusím i ty jejich pleny.

No jo, jenže jak rozeznat ty potíže co? Doufám, že s druhým těhu už budu zkušenější a budu to všechno míň řešit :sweat_smile:
23. črc 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož u nás v Tescu je to jak po vykradení :grinning:
ty pleny jsou prý dobrý, uvidíme, jak se osvědčí, pak by ev.koupila i ty větší
lovelu chci taky, ale zdálo se mi, že v tescu to velké balení vyšlo celkem levně
ale neměla jsem s sebou "nosiče" a sama to nepotáhnu
23. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co vložky po porodu? taky lékárna, že?
snad nebude více druhů, bych nevěděla, které koupit :grinning:
23. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě v tom DM je kupon na tu Lovelu s 50 Kč slevou na prášek a 20 Kč na ten tekutý, to mi přijde docela dost. Jinak tam asi ještě využiju ty přebalovací podložky, tam je sleva jen 10 Kč, ale lepší než nic. Na ty pleny 15 a na jiné 20. Jinak asi nevyužiju nic. Ty vlhčený ubrousky tam ani nemám :frowning2:
23. črc 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, u nas ty poporodni davaji v nemocnici... koupim si tak jedno baleni :wink:
Je to znacka Hartman :wink:

Pleny mam ty fialovy z tesca, kdyz si je vsichni chvali... ty babylove taky mozna vyzkousime.. ale az se narodi :slight_smile: a Lovelu jsem videla nekde v akci a meli to velky baleni, coz podle me vyjde levneji nez to maly :slight_smile:
23. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, u nás v porodnici vlžky třeba dávají, ale jedno balení si s sebou vezmu jako záchranné. Určitě to chce ty z lékárny, ideálně asi SAMU. http://www.zbozi.cz/?q=porodnick%C3%A9%20vlo%C5%BEky Jsou bez lepítek, prý příjemnější, rozhodně to nechce žádné uměliny. A nesjou ani extra drahý. Ale prý spotřeba bude veliiiikááá. :unamused:
23. črc 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a půjdete do toho prášku nebo do tekutého? Docela uvažuju na d tím tekutým, když se nemá dávat aviváž
23. črc 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás právě nedávají, co vím
a máme si vzít s sebou podložky na přebalování nabo plínu
snad nám řeknou víc na kurzu
23. črc 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis, ja je tam taky nemam :grinning: ty vlhceny :grinning: ale koupim je v DMku taky :wink:
23. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vlhčený v balení po 3 paklech vycházely celkem dobře, maminy je tam dost braly
23. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, u nas davaji pry skoro vsechno...

Vrani, ja mam zalusk na tekutou :wink: holky mi porad tvrdi, ze je to lepsi nez prasek...
23. črc 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek