• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Tý jofka, to bude účet v drogošce a v lékárně...

Máte přehled, co všechno se pak na malý používá za kosmetiku a jak a tak? Mám na mysli třeba rybilku a bepanthen. Jaký je mezi tím rozdíl?
23. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz, to jsme na tom stejně. Přijde mi, že by mohla být jemnější než prášek..
23. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani, mam koupenou rybilku i bepanthen a uvidim, co nam bude vyhovovat :slight_smile: bepanthen na bradavky, rybilku na prdylu... pak jsem koupila v dmku od sebamedu neco na koupani, jeste kremik na oblicej, preci jen uz bude zima :wink: no zbyva jeste ten lih a borova voda - to jsem vycetla nekde na netu, jinak bych na to uplne zapomnela.
23. črc 2008 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás doporučujou do porodky bepanten, ten je i na bradavky
ale já doufám, že to fakt řeknou na kurzu, je tam i péče o novorozence :wink:
jen nevím, jestli si to nemám radši zapisovat, bo všechno zapomenu :grinning:
Kde mame dneska Fim??? :confused:
právě jsem přemýšlela, co koupit na to koupání, jestli třeba olejíček do koupele, čím mazat - jestli krém nebo olejíček,....
23. črc 2008 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Il, ja si papir a tuzku radsi vezmu :slight_smile: pac moje pamet stoji za prd :sweat_smile:

Holky moje, musim jet... jedu s babi do restaurace domluvit jeji 80.narozky a pak asi to SIKO...

Odpo se ukazu :dizzy_face:
23. črc 2008 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
A ten bepanthen je přeciš taky na opruzeniny... A to se maže po každém přebalení nebo jak to je? A zásypuž se nepoužívá? Sakra, kdo se v tom má vyznat :angry:
23. črc 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
zvizi pa a ukaž se :slight_smile:

ilci, já taky nevím, někteří říkaí, že olejíček ucpává póry... Tak ti nevím.
23. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz, měj se

vrani, taky právě nevím, někdo říká, že nejlepší je zase přírodní olivový olej
tak si vyber
prostě se to asi bude muset vyzkoušet a uvidí se
ten bepanten by měl být na zadek i na bradavky
23. črc 2008 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Možná udeřím zase na zkušené matky co používají. S kosmetikou pořád váhám jestli sebamed nebo nivea..
23. črc 2008 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tož udeř, ale stejně je každé mimčo jiné ( a matka taky)
já slyšela spíš o sebamedu a každá si ji chválila
23. črc 2008 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj kočky, už jsem tady. Jdu vás dočíst. :wink:

Jinak v pondělí jsem se objednala na tu diabetologii a hned v úterý ráno jsem tam naklusala - byla to rychlost. takže tu teď zkusím popíjet hořký čaj. :angry:
A konečně máme komody do pokojíčku. :dizzy_face: Tak se těším, až si tam vysklládám všechny dupajdy od mamky. :grinning: Je jich děsná spousta. :astonished:
23. črc 2008 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
No fim, že se taky ukážeš :wink:
23. črc 2008 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, tož já čaj nesladím vůbec, to zmákneš :wink:
máš dietku?
23. črc 2008 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem to dočítání nezvládla - když jsem zjistila, jak už řešíte detaily, propadla jsem panice. Nemám totiž vůbec nic!!!!! Ani ty vložky do podprdy. A to už jsem se po nich minule v Dm koukala. Ale neměli. Tak jsem si tam jen koupila krém a olej na mazání bříška. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Právě že dietu mám a jsem z ní děsně odvázaná. v pondělí jsem si nakoupila broskve a nektarinky a teď se na ně můžu chodit koukat do lednice. :cry: Meloun nehrozí ani smykem. A den před kontrolou si mám v průvěhu dne měřit cukr (4x, půjčili mi glukometr) a pak se uvidí. Strašili, že jestli to vyjde blbě, tak si půjdu lehnout a dostanu inzulín. :confounded: Tak mám na to necelé 2 týdny.
23. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hele, s tím výtokem....... taky se mi to stalo, ale už je to dýl. Jen jedene den, myslela jsem, že jsem se snad počůrala.... a od té mám výtok neustále, ale spíš spojený s mykozou. :unamused: Ale kdyby náhodou, tak si Vrani (dle chytrých knih) vezmi jednu tu vložku s tou voudou k doktorovi a on by měl nějakým činidlem poznat, co to je. Jinak to stejně nepozná než podle té vložky. :wink: Je to sice blbý, ale je to tak. V těhu si nakonec budeme muset asi zvyknout na víc nepříjemných nebo divných věcí..... (třeba i mužský doktory, který nás budou vyšetřovat :wink: ).
23. črc 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, radši se hlídej, ať je pak mimi OK, ať nemusíš do nemocnice
23. črc 2008 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ilči: když já mám teď třeba utrum s veškerým ovocem krom jablek a citrusů, omáček, které jsou zahuštěné, bílého pečiva, bramborové kaše a knedliků...... sýry jen níkotučné a málo, jogurt jen bílý........ pořád přemýšlím, co vlastně v té lednici je pro mě. :frowning2:
23. črc 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No to si piš, že se budu hlídat. Ale bude to dřina. :wink:
fim, dík. Už jsem si vzala slipovku. Je jen vlhká, jak se člověk potí a tak. Tak snad to bude dobrý. Zítra s sebou nějakou budu mít kdyby náhodou. Už mám seznam na co všechno se ho chci zeptat :grinning:
no, jogurty jím jen bílé, bez konzervantů, jen občas to vylepším domácí marmeládou a dávám si k tomu musli
ovoce - tož aspoň ta jabka, citrusy u nás teda nic moc výběr, já teď ulítávám na hroznech
tmavé pečivo jím taky, bílé jen občas
jinak si dáš brambory a rýži, kaši nemůžeš, že je s mlíkem?

hele, to zvládneš :wink:
23. črc 2008 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, tak slipovku v některých den používám furt, jindy nemusím
u nás je furt zima, takže s pocením si počkám až na konec týdne, to se má oteplit
23. črc 2008 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hele, s tím jak to letí.......je to fakt. Já mám pořád pocit, že jsem se zasekla někde u 20 tt a no to bude za chvíli - s tímhle tempem. Právě jsme včera v té diaporadně řešili, že je to opatření tak do 36 tt, což vlastně už tak dlouho není. :sweat_smile: A s tou taško do porodky...já to u sebe vidím tak na polovinu září - pro jistotu. Přeci jen je Toník o týden větší, snad už si větší náskok neudělá, ale jistota je jistota.
Jsem zvědavá, až to na nás přijde, jak se tu budeme přemlouvat navzájem, ať už to je, že se na ty prcky těšíme a ať nepřenášíme..... :grinning:
23. črc 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
fim :grinning:
23. črc 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tmavé pečivo v podstatě taky ne - je to barvený karamelem. jen chleba. Ale ten je dobrej. Kaši ne, protože jsou tam ty brambory už hodně rozvařené.... a to se pak škrob štěpí na cukr. :frowning2:
Když to se nedivím, když ty žiješ nějak moc zdravě. Já bílý jogurty nepapaám, jen ovocný.... a musli teď nehrozí, pořád je to ovoce...... Holt si nakoupím kvanta jablek a když na něco budu mít chuť, tak budu chroupat jabka. Kdyby aspoň nebyly tak drahý - zloději chtějí 40,- za kg nejmíň. A to je domácí ovoce. :angry:

Už jsem psala u nás na Ústí - fakt se těším, až Toníček vyleze. Může kllidně o trochu dřív. :dizzy_face: Hned si dám nějakej dobrej koláč nebo něco podobnýho. :grinning:
23. črc 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
já už mám asi 3dny křeče jak na MS a dopoju se hořčíkem jak blázen
ale dlouhodobější efekt to nějak nemá :angry:
23. črc 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, já jím jen chleba, občas peču doma v pekárně, tak si tu mouku namíchám podle svého
ony ty jogurty mají k jogurtům občas daleko :wink:
já kupuju ty půllitrové, husté, co netečou a jsou jako ty jogurty co bývali za nás ve skleničce s marmeládou naspod :grinning:
jabka máme padaný od našich, ty letní, ale rychle se kazí
jinak ty ceny jsou děsné, ale prý jsou ta jabka z dovozu
na druhou stranu peču i 2x týdně koláče, dělám nákypy, pudingy - manža je dost na sladké :wink:
23. črc 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No tak to mi ani nemluv, nebo se k vám nakýbluju a všechno vám sním. :grinning: :grinning: :grinning:
Hele a o těch křečech doktor ví a je v klidu, jo? :sweat_smile:
23. črc 2008 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla křeče už dřív, napřed mi stačil ten šumivej hořčík, pak jsem dostala tablety a pomalu si zvyšuju dávkování :wink:
můžu až 6tablet denně
tož uvidím, jak se to vyvine
23. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek