• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Já zatím šílím jen kvůli křečem do lýtek. Bříško ale nechávají na pokoji, tak to tak nějak přecházím a trpím. :frowning2:
23. črc 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dej si hořčík, křeče v lýtkách jsou u mě minulostí :wink:
a to jsem v noci brečela bolestí
23. črc 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, když to na tebe v noci půjde, tak si zakruť kotníkama a propni špičky a udělej fajfku. Já už to dělám automaticky ve spánku a křeč se pak nerozjede. Je to jediný, co mi fakt pomáhá.
23. črc 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani. o cosi podobného se pokouším a spíš mám pocit, že mi ji to pak rozjede...... alle i tak kroutím a netrvá to moc dlouho. Vitamíny brát moc nechci, aby nebyl Toník ještě větší - tak baštím ten Mamavit či co to je jen jednou místo 2x. :wink: Nebo myslíš jen čistej hořčík? :sweat_smile: To se dá koupit i volně? :confused:
23. črc 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě zkusit jednu stranu buď jen propnout nebo jen fajfku. A když si přes den vzpomeneš, tak to takhle obyč. procvičuj preventivně. Pak mám normální rozpustný magnésium z lékárny.
23. črc 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, čistej hořčík
já ho užívala dřív i kvůli migrénám, koupíš ho v drogerce nebo lékárně
já si dávala šumivý, ale pak už mi to nechutnalo :sweat_smile:
dr. mi předepsal klasické tablety, jen hořčík
jinak vitamíny beru ob den, já se musím hlídat i kvůli jodu - štítná žláza
takže pokud ten den nevezmu vitamíny, musím zase tabletku jodidu :grinning:
23. črc 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já asi prubnu rovnou ty tablety a budu je střídat - jeden den vitamín, jeden den hořčík. Ty vitamíny beru vždycky večer, právě aby ten hořčík tak nějak zabral aspoň na noc a stejně mě to třeba i 3x vzbudí.... Snad to přejde. :unamused:
23. črc 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož uvidíš, jak ti to bude vyhovovat
23. črc 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JInak jsem sondovala na říjnu něco o Tilky a Kubíkovi a objevila jsem i fotečky. na to, za jakých podmínek se narodil, tak je to chlapák..... :slight_smile: Jukněte:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=156008&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D1920%26vOrderBy%3D2
23. črc 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je to chlapík :wink:
23. črc 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, jdu si naskládat ty dupajdy do komody. Jsem na to celá natěšená......

Hele, kolik věciček a jakých plánujete tak mít od každé velikosti? :sweat_smile:
23. črc 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož já nakupuju 62,68, něco i 74
spíš to beru podle rozměru, některé 74 mám velké jako 62 :sweat_smile:
ale moc toho nechci, mám tak do začátku 3dupajdy 62, pak 3dupajdy 68, bodýček teda víc, snažím se dlouhý rukáv, mám kabátek a mikinku 62, pak teplejší 68 na zimu, zimní bundičku 68
tchýňka se nějak rozpletla, čekám 3svetříky, ale nevím rozměry, pak ještě pletu já
pár overálků na spaní, tuším 2dupky bez ťapek,...
23. črc 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči, a jak myslíš, že budeš oblíkat miminko? Bodýčko, na to dupajdy a pak ten svetřík a kamašky? (Teda jako na ven....) A na doma jen bodýno a dupky? Já fakt netuším. Pak už bych asi věděla ty počty + -. :wink:
S pletením teď nějak stagnuju, včera jsem byla nějak hotová (jako ostatně poslední dobou často), že jsem jen tupě zírala na pohádku a pletení jsem nechala ležet. :sweat_smile: Musím na to zase vlítnout. :wink:
23. črc 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidím, jaké bude na začátku počasí a kdy nám začnou topit :wink:
ale počítám body, dupky, ten svetřík, jak říkáš i snad doma
ven čepičku, tenčí rukavičky, zabalit do zavinovačky
jako uvidím v reálu, mimčo nemá vyvinutý termoregulační systém, v chytré knize psali - oblečte mimčo ven tak, jak byste se oblekli vy, pokud byste chtěli spát pod širákem :wink:
23. črc 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S tím širákem jsem to ještě neslyšela :grinning: Jen že stejný počet vrstev jako sebe + mimčo má fusak.... ale fajn, aspoň mám trochu lepší představu. Musím podle toho sepsat seznam, co ještě pořídit.
Moje mamka se trochu zbláznila a mám teď kvanta dupaček, i nějaké košilky, tak teď nevím, k čemu je budu dávat...... Jdu to konečně naskládat.
pa a dík za info :wink:
23. črc 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, ty se ale budeš hýbat, mimčo ne :wink:
a taky jsi o něco větší než ten drobek, pomaleji vychladneš nebo se přehřeješ
23. črc 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak zas jen na skok, fim, jak jsi dopadla s tou cukrovkou?
23. črc 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči: neboj, to si uvědomuju. :wink: Snad ho nenechám zmrznout. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Baji: blbě, viz album. :wink:
23. črc 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to mě mrzí :frowning2: tak vítej do klubu :wink: já byla dnes po týdnu diety na kontrole, a hodnoty jsou ok, takže zatím jsem na dietě, a další kontrola za 14 dnů... je to opruz, ta dieta, co? :angry:
23. črc 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, ahoj

fim, já vím, že si to uvědomuješ :wink:
to je v rámci mých filozofických úvah :wink:
23. črc 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to teda! Ale koukala jsem, že se bavíte na temátku o nějaké tabulce a tu já nedostala... já mám prostě vyjmenované potraviny, co smím a co nesmím a občas že můžu malililinkato zhřešit. Zatím mám pocit, že má strava bude dost jednotvárná, ale to snad do toho přijdu.....
Prosim tě, Baji, a kolik jsi zatím teda přibrala? Já 12 kg! :astonished:
Na kontrolu jdu za 2 týdny a den předtím si budu měřit hladinu cukru v krvi doma a zapisovat. Tak snad to taky bude dobrý, jinak si mě prý nechají v nemocnici a dostanu inzulin. :frowning2:
23. črc 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na předchozí stránku a to teda čumim :astonished: máme tu dietu dost jinak... v podstatě můžeme všechno kromě těch slazených potravin, ale všechno musíme vážit... já za chvilku mizím, ale už bychom měli mít ode dneška nebo zítřka doma net, tak se večer stavím a písnu co a jak, ju...
zatím papa...
23. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a přibrala jsem 10 kg a za ten týden mám kilo dole, ale to je prý ok, teď s váhou stojím...
23. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: taky jsem na to koukala, už jsem psala na téma o cukrovce. :wink: Měj se a já už jdu OPRAVDU naskládat ty dupajdy. :grinning:
23. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem tu! :slight_smile:

Fim, to me teda mrzi, ze mas dietu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co se da delat, vid...
Ja budu na diete taky, ale ne kvuli cukru, ale kvuli pribirani... kdyz to je strasny, nejvetsi hlad mam vecer :sweat_smile: Tak si musim nejakou dietu nastolit sama :unamused:
23. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj zviz, ty jsi teda fofrnice :grinning:
23. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já musím skočit obhospodařit byt tchánovcům, si dovolenkujou, a pak nakoupit
zatím pa
23. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, vid? :wink:

Ilci, tak se pak zastav :slight_smile: pa zatim :dizzy_face:

Jsme domluvily oslavu a pak jsem jeste zajela do Sika, koupelnu navrhnou pry do 14dnu, tak jsem zvedava... snad to bude driv :sweat_smile: Na tom neni zase tolik prace, aby jim to trvalo takovou dobu, kdyz to mam vsechno prednavrzeny :slight_smile:
23. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super, to jsi hezky pořídila.
23. črc 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k obleckum - mam vsechno s dlouhym rukavem, jenom jedno bodycko s kratkym - dostala jsem ho jako darek k objednavce :slight_smile: nekolik mikinek, spoustu teplacku a bodycek, spoustu ponozticek, nejaky dupky, ale ty budem mit asi jenom na doma.... no jsem na to sama zvedava... jinac velikostne - par veci mam 0-3mesice, par 62, vetsinu mam 3-6mesicu nebo 68.
23. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek