Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
23. črc 2008
Ty jofka, jsem koukala na ten sebamed a ona je to fakt docela pálka: http://www.batolata.cz/katalog.php?kategorie=4507
zvizatinka
23. črc 2008
Vrani, jojo, palky to jsou :-N ale pry to miminkum vyhovuje... tak na zacatek zkusim tohle a az to vypatlame, tak treba i tu Niveu nebo DMkovy veci 😉
vrana
23. črc 2008
Hmmm, tak já to asi zkusím opačně. Nejdřív Niveu a když to nepůjde tak pak sebamed. 😉
zvizatinka
23. črc 2008
Vrani 😃 zkus 😉 treba si to pak vymenine 😃
vrana
23. črc 2008
😃

a co máš ještě dneska v plánu?
zvizatinka
23. črc 2008
Dneska....
Uvarit - mam tu nejaky maso, tak neco musim vymyslet... pak jeste udelam fazolovej salat - to tu asi vybouchnem 😃 na MM to ma neblahe ucinky 😃
zvizatinka
23. črc 2008
Vsechny jste mi zmizly, takze jdu variti :-S
vrana
23. črc 2008
Já tu jsem, jenže se hrozně nudim a už mě nebaví ani brouzdat po e-shopech...
zvizatinka
23. črc 2008
Tak jsem tu zas...
Cumim po detskych doktorech... kdy se budete u nejakeho registrovat? Ted je asi jeste brzo, co... 😉
ilci
23. črc 2008
tak jsem zpět, je tu děsnej vichr
taky pak musím MM něco uvařit, asi špenátovou polívku a zapečenou cuketu, maso teda nemůžu ani vidět 😃
vrana
23. črc 2008
zviz, asi až budu doma na konci srpna, tak někam zkusím zavolat. Dřív asi ne.
ilci
23. črc 2008
ten dětský doktor nevím, musím se někde pozeptat, kdy se registruje
vrana
23. črc 2008
prý většinou stačí tam zavolat pár týdnů před TP
zvizatinka
23. črc 2008
No, par tydnu pred TP je za chvili... kouknu na to asi taky koncem srpna/zacatkem zari 🙂 kdybychom nahodou chteli ven driv :-N
vrana
23. črc 2008
Jo, to přece musí stačit ne?
zvizatinka
23. črc 2008
Musi 😉 Kdyby ne, tak zavolat muzes i z porodky 😃 kdyby neco...

Vrani, v kolik koncis? Uz budou 4 a jsi porad v praci 😞
vrana
23. črc 2008
Brouku, v půl pátý... Ale zítra tu aspoň nebudu 😉 Ale jinak se hlásívám i večer a to už z domova 😃
vrana
23. črc 2008
Hledala jsem na netu něco o těch pediatrech, ale nenašla. Tak už mi to dneska asi nemyslí.
zvizatinka
23. črc 2008
Tak to uz utece 😉 Ja bych to uz v praci asi nevydrzela :-N samy lidi, kteri neco chteji... ted ten kour, hnusny jidlo... jenom sedet - bych mela nohy jak konve :-N
Jj, zitra budes na kontrole, ja viiiiiiiiiiiiiim x-) pak hlavne pisni, jak jste dopadly 😉
zvizatinka
23. črc 2008
http://www.babyweb.cz/
Tady najdes vsechno, i pediatry 😉
vrana
23. črc 2008
Na kontrole sice jo, ale pak budu i u mamky s mojí drahou ségruškou, tak se moc těším, na prďolu x-)

Po mně už v práci naštěstí nikdo nic moc nechce, o to pomalejc to ale utíká, když není nikdo na koníkovi :-N
zvizatinka
23. črc 2008
Vrani, ja tu byla 😃 Ty jsi brouzdala nekde jinde ]-(
S tou ctyrletou? x-) to je sranda, si to nedovedu predstavit, ze bych mela jeste tak malinkyho sourozenecka x-)
vrana
23. črc 2008
Jsem myslela nějaké obecné doporučení, kdy se k němu přihlásit.
vrana
23. črc 2008
Jsme se teda pěkně minuly 😃

Kdepak čtyřletou, 1,5 roku 😃
vrana
23. črc 2008
Jinak dneska jsem si vytiskla formuláře na volbu délky mateřský, žádost o porodný a rodičovský příspěvek. Tak doufám, že už to do té doby nezmění :-N
zvizatinka
23. črc 2008
No vidis, ja mam za to, ze uz jsou ji 4 :-N to nevim, kde jsem to vzala 😃
Jsi nejaka rychla, ja mam ty formulare ulozeny v oblibenych, ale tisknout se mi to jeste nechce :-N
vrana
23. črc 2008
No jo, když já když si to uložím v práci, tak už to nikdy nevytisknu a pak to budu doma hledat znova. Takhle si to vytisknu a doma to někam založím, takže to pak budu hledat taky 😃
zvizatinka
23. črc 2008
Ja Ti kdyztak pak hodim odkaz 😃 a je to vyreseny 😃
vrana
23. črc 2008
😃 Tak jo, platí. Už jenom půl hoďky 🙂 Dneska bych konečně mohla mít na poště to růžovoučký povlečeníčko s peřinama, že bych ho hned povlíkla.
zvizatinka
23. črc 2008
Se mas, ze uz muzes povlikat... ja nemuzu nic 😞 chybi mi to nejdulezitejsi - pokojicek :-N ale taky se dockam a doufam, ze to nebude dlouho trvat!