• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Jani kdybys viděla ten bordel v pokojíku...Tam je ještě práce a ty okna špinavý....asi si je ale nechám, až budu chtít porodit :slight_smile: Takže jestli povlečení přijde a povlíknu ho, tak budu muset přemístit strategicky věci tak, abych to beztrestně mohla vyfotit a vypadalo to zase načančaně. Vždycky když přijdu domů, tak si říkám, že něco poklidím nebo vyžehlím a skutek utek. :sweat_smile:
23. črc 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, tak takhle to mam taky... ja nebudu uklizet, kdyz tu budou pristi tyden bourat - to proste nema cenu a navic se mi ani nechce... kdyz dlouho stojim, tak uplne citim, jak mi otekaji nohy, boli zada... neni to ono :sweat_smile: jsem takova unavena porad, to je taky z toho pocasi pitomyho hnusnyho :unamused: ale jinak je mi fajn :grinning: s manzou teda nic moc, posledni dobou je nejakej divnej :rolling_eyes: tak ho nechavam byt, pac ja jsem taky divna - podle nej :grinning:
23. črc 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy to máte mít hotový? Nálady jsou hnus, ale ty změny počasí tomu teda přispívaj. My jsme byli včera protivný taky oba :slight_smile:.
23. črc 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To kdybych vedela :sweat_smile: nevim :sweat_smile: ale doufam, ze to bude brzo... abych to tu stihla jeste uklidit... holt driv jsme se k tomu nedostali a kdyby jo, tak zase nemel cas MM strejda, ktery nam to tu bude delat. Takze ve skrytu duse doufam, ze to nebude trvat dlouho... zase tolik veci tu neni a jak jich je vic, tak by to melo jit rychle.
23. črc 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vic lidi :wink: = tak to jde rychlejs
23. črc 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když tak je trochu popoženeš, kdyby se flákali. Nebo je musíš postrašit, že když to nestihnou tak to budou uklízet sami až budeš v porodnici :grinning:
23. črc 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na uklid budu muset pozvat mamky a tetu a sestrenku nejspis... abychom to zvladly rychle :wink:
23. črc 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši taky rekonstruovali když byla máti těhu, akorát že celý panelákový byt... Máti byla tak v 8, když jsme jí pomáhlai s úklidem. Myslela jsem že ji kopnu, jak byla protivná a všechny nás komandovala, co je blbě. :grinning:

Mám tu manžu, frčím domů. Dík za společnost, hezky to uteklo. Zahlásím se z domova nebo když tak zítra po kontrole.

Pa
23. črc 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to budu taky delat - komandovat :grinning:
Tak pa a zitra drzim palce :dizzy_face:
23. črc 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak ať kontrola klapne
a těším se na to růžové povlečení :wink:

já teda zatím komanduju jen manžu, tož koukám, že se budu muset hlídat, ať nejsu moc protivná :grinning:

holky, hodíte mi ten link na formuláře?
díky
23. črc 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, jdu ho najit. Mmnt :wink:
23. črc 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, díky :wink:
23. črc 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni zac :slight_smile:
23. črc 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se pred chvili dozvedela, ze MM jede zitra do Prahy a bude tam pres noc :frowning2: to tu zas budu sama... doufam, ze budu tak utahana, ze usnu a budu spat jak spalek.
23. črc 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spat... brou :pensive:
23. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou a krásné sny :wink:
23. črc 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

u nás je furt dost větrno, v noci lilo, vypadá to jak na podzim
hlavně aby nepršelo o víkendu, přijedou pražáci, naši mají hody, tak bude zas žranice :grinning: :grinning:
24. črc 2008 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano! :slight_smile:
tady je taky hnusne... MM uz je v Praze :frowning2: tak jsem slamena vdova :frowning2:

O vikendu by melo byt tropicky vedro - ted to pisou na seznamu :wink:

Tak a ja se jdu osprsit, protoze po desate jedu za kamoskama :slight_smile:
24. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím vyrazit koupit bráchovi dárek k narozkám, měl je v květnu, ale vidíme se až teď
ale vůbec se mi nechce :unamused:
24. črc 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, tak to Ti neporadim :frowning2: na darky nejsem dobra :sweat_smile: pro chlapy neco vybrat, to je umeni... :wink: zensky jsou jednodussi, i kdyz taky jak ktery :grinning:
24. črc 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož mám nějaké tipy od švagrovky, ale je problém trefit se mu do vkusu
dneska už mu taky všechno nevoní :grinning:
24. črc 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj :slight_smile:

Fiiiiiiiiim, neflakej se na Usti a prid!!! :grinning:

Vrani, jsem zvedava, jak jsi dopadla.. :dizzy_face:
24. črc 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čus. Tývado, jsem napsala jeden vzkaz a hned jsem profálknutá...... :grinning:
24. črc 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsem zase úplně kožená - no nebyl polední klid, tak je to znát...... Holky, ve zkratce - co novýho, co se řešilo..... Dočítat budu zítra. :wink:
24. črc 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, no cau :grinning:
Ja se byla kouknout, jesti jsou holky z CB online a nejsou... ale videla jsem Tebe :dizzy_face:
24. črc 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, co se resilo... rekonstrukce, pak ty formulare... Vrani mela jit dneska na kontrolu a pak za segruskou :dizzy_face:, pocasi :sweat_smile:
24. črc 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vidíš, já ani nepostřehla, že před tebou tu byly holky až v 10..... Fakt jsem groggy.
U nás na Ústí se očekává další přírůstek, tak jsem to zapla jen kvůli němu. Ale pořád nic. A tys mě takhle vyhmátla.
Dneska jsem byla u mamky (optě), měla přijet ségra - už na oběd, ale opět zaspala, tak dorazila později a já tam kejsla...... No a trochu jsem si nakoupilia zeleninku na dietku, tak jsem se pak málem strhla. Pěkně jsem si pak vynadala, jak to bylo těžký. Snad to Tonda ustojí v pohodě.
Poslední dobou se mi zdá, že nějak míň kope. Tak snad se mi to jen zdá :sweat_smile: , z každýho kopance mám ale velkou radost. :dizzy_face:
24. črc 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak formuáře by mě momentálně asi dorazily, počasí je u nás pěkně hnusný - akorát jsem ještě s tím nákupem zmokla a Vraňule dneska nebyla, co? Ale snad dobrý...... Jo ona včera řešila vlastně ten výtok, tak snad to nebylo nic vážnýho. :sweat_smile:
24. črc 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek