Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
zvizatinka
25. črc 2008
Ilci, to je taky dobrej sen 😉 😃 dvojcata :-N
vrana
25. črc 2008
Kdepak, sny v těhotenství, to je fakt labůžo. By mě zajímalo, kde se některý ty blbiny berou.

Do plnýho močáku taky kopeme, asi nám chtějí sdělit, že tam mají fakt málo místa a potřebujou upustit 😃 . Stejně je to zázrak co? ty malý vetřelečci v břiše. To chlapy prostě nikdy nemůžou pochopit, ten pocit.
zvizatinka
25. črc 2008
Vrani, to jo, je to vetrelec 😃 ja mu tak taky rikam 🙂 ale je to krasny x-) MM obcas posloucha pres bricho nebo ceka, jestli ho mimi kopne, ale to je malokdy 😞 kolikrat si na mimco ani nevzpomene a mne je to pak lito 😞 😢
ilci
25. črc 2008
jo, manža občas taky poslouchá nebo mi dá ruku na břicho a mimčo v tu ránu přestane kopat
a když MM přijde z práce a kecáme spolu, kope jak divý, tak říkám, že vítá tatínka a chce si povídat s náma 😃

a ty dvojčata byl páreček, napřed holka, pak kluk 😃
vrana
25. črc 2008
zviz u nás je to stejný, taky občas poslouchá šplouchání. Když jsem mu včera vyprávěla o tom monitoru, jak tam bylo slyšet žblunknutí, když se Kája pohla, tak říkal, že to bývá slyšet přes to břicho stejně 🙂. Ale jinak to máme taky, že když mě kope o 106 a MM mi dá ruku na břicho, tak jak na potvoru nic. Když on to ani dlouho nevydrží, tak to je pak těžký.

Jinak dneska v noci se mi zdálo i o kojení. Jsem na to akt zvědavá, jak to všechno budu po porodu zvládat. Teď mě chytaj takový stavy jako že nevím, do čeho ho budu mět navlíkat, jak přiměřeně, kdy a jak kojit, jak dlouho...prostě děs. Bych potřebovala nějakou příručku a tam si to pak odškrtávat 😃
zvizatinka
25. črc 2008
Ilci, to je hezky x-)
MM kdyz sahne na bricho, kdyz mimi kope, tak schvalne prestane 😃 a kdyz ruku odenda, tak kopne 😃 ten bude delat pekny naschvaly 😃
vrana
25. črc 2008
Jsou to vychytralci. By mě zajímalo, jak v tom břiše fungují a jestli fakt dělají naschvály nebo je to náhoda.
vrana
25. črc 2008
Jinak včera jsem si přinesla zase nějaký věci od mamky a nestíhám valit oči. Ohřívačka na lahve od Aventu, stála 1700 :-o Ani nechci vědět, kolik prašulí nám těma všema věcma ušetřili.
petule.h
25. črc 2008
vrana: já myslela, že jdeš do krče??? tam se vše te´d předělává, nadstandarty a ordinace a ambulance...takže konec září to tam bude jAKO V POHÁDCE 😃 ..no neboj, ty sny jsem měla taky, te´d už chci porodit :-N
vrana
25. črc 2008
petule, jo jo, jdu do Krče, neboj. 😉
vrana
25. črc 2008
Do podolí mě poslali, že kdybych se otvírala a bylo potřeba vyvolat porod, tak že nejsou na takhle malý děti zařízený, až od 32.tt,.
zvizatinka
25. črc 2008
Vrani, se mas 😉 ja ohrivacku zatim kupovat nebudu... uvidim, jestli budem kojit nebo ne 🙂
Ale koupila jsem si sterilizator lahvi :-N dobudoucna 😃
vrana
25. črc 2008
Tak nad sterilizátorem jsem ještě neuvažovala.
zvizatinka
25. črc 2008
No vidis to 😃 a mne uz snad behem pristiho tydne dorazi... dneska by mi meli privezt kos na plinky..
ilci
25. črc 2008
tak já s těmahle věcma asi počkám po porodu, jak se to bude vyvíjet
ilci
25. črc 2008
a na plíny kupujete ten specielní koš?
já bych chtěla jít po čase do látkovek, ale jako 100% to nevím, až to pořádně nastuduju a uvidím podle situace
zvizatinka
25. črc 2008
Ja sterilizator poridila, protoze si myslim, ze budeme pit treba nejaky cajiky a tak :-N no, tak uvidim 🙂 kdyztak ho prodam 😃
vrana
25. črc 2008
ilci já asi ne, stejně ho budeme vynášet každý den, když půjdeme se psem a popravdě mi přijde hrozně drahý.
zvizatinka
25. črc 2008
Ilci, jj 😉 ten jak Ti je zabali 🙂
Nevim, jestli do latkovek pujdu... :-N ze zacatku urcite ne 🙂
vrana
25. črc 2008
Já do látkovek taky nepůjdu, jsem moc pohodlná :-N
zvizatinka
25. črc 2008
Holky, jdu ke tchyni 😉
Zatim pa 🙂
ilci
25. črc 2008
no, řekla bych, že akorát navíc je tam to praní a taky nevím, jestli jdou dávat do sušičky
vrana
25. črc 2008
zviz pa pa.

ilci, asi jo. Ale nějak si neumím představit, skladovat je někde v kýblu a prát je až jich bude dost, pak to žehlit... Asi prostě využiju dnešní doby a půjdu do jednorázovek.
zvizatinka
25. črc 2008
Ilci - prani, zehleni a ty hovinka :-S
ilci
25. črc 2008
zviz, to se nežehlí, to není jako za nás 😉
a hovínka musíš prý vybrat i z jednorázovek a spláchnout
ilci
25. črc 2008
ale na to je odborník fim, se furt někde fláká 🙂
vrana
25. črc 2008
ilci a jak vybereš ty mazlavý kašoidní z jednorázovek??? To snad ani nikdo nedělá ne? =-)

dneska už se do těch látkovek nestrakjí ty klasické žehlící? To jsou jenom ty samostatné bavlněné kalhotky? Kolik jich tak člověk musí mít?
petule.h
25. črc 2008
látkovky neberte, no do sušičky bych je nedala, jsou dost slabé...ty si užijete u doktorky.jedna na váhu, jenda na podložku, pak se dávají do postýlky pod hlavičky, do kočáru a na utírání pusiny 🙂
ohřívačku myslím nevyužijete...tak mamina s dvojčaty...jinak mikrovlnka je ok...já holky nekojila od 2,5 měsíce a no problém, řešila jsem to i formou vody v termosce...speciální koš na pleny si myslím je také zbytečný 🙂 .Sterilizátor lahví je rozhodně dobrý..pokud nekojíš...pač na dovolené je to praktické... : 😃
ilci
25. črc 2008
vrani, já to někde četla, že se to má vybírat, ale jako nevím, vlastní zkušenost nemám
ty látkovky jsem ještě moc nestudovala, ale jsou to ty kalhotky a dává se tam nějaká vložka, fakt jsem to jenom prolítla, nějak není čas
ilci
25. črc 2008
já plánuju do sušičky přes zimu valit všechno, jinak suším na balkoně, ale v zimě to nejde
a nám se tu drží plísně, teď máme nové plasťáky, tak to bude ještě náchylnější a přece jen to prádlo taky při sušení doma nějakou tu vlhkost vydá 😉

Začni psát odpověď...

Odešli