• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ilci, to je taky dobrej sen :wink: :grinning: dvojcata :sweat_smile:
25. črc 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak, sny v těhotenství, to je fakt labůžo. By mě zajímalo, kde se některý ty blbiny berou.

Do plnýho močáku taky kopeme, asi nám chtějí sdělit, že tam mají fakt málo místa a potřebujou upustit :grinning: . Stejně je to zázrak co? ty malý vetřelečci v břiše. To chlapy prostě nikdy nemůžou pochopit, ten pocit.
25. črc 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, to jo, je to vetrelec :grinning: ja mu tak taky rikam :slight_smile: ale je to krasny :dizzy_face: MM obcas posloucha pres bricho nebo ceka, jestli ho mimi kopne, ale to je malokdy :frowning2: kolikrat si na mimco ani nevzpomene a mne je to pak lito :frowning2: :cry:
25. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, manža občas taky poslouchá nebo mi dá ruku na břicho a mimčo v tu ránu přestane kopat
a když MM přijde z práce a kecáme spolu, kope jak divý, tak říkám, že vítá tatínka a chce si povídat s náma :grinning:

a ty dvojčata byl páreček, napřed holka, pak kluk :grinning:
25. črc 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz u nás je to stejný, taky občas poslouchá šplouchání. Když jsem mu včera vyprávěla o tom monitoru, jak tam bylo slyšet žblunknutí, když se Kája pohla, tak říkal, že to bývá slyšet přes to břicho stejně :slight_smile:. Ale jinak to máme taky, že když mě kope o 106 a MM mi dá ruku na břicho, tak jak na potvoru nic. Když on to ani dlouho nevydrží, tak to je pak těžký.

Jinak dneska v noci se mi zdálo i o kojení. Jsem na to akt zvědavá, jak to všechno budu po porodu zvládat. Teď mě chytaj takový stavy jako že nevím, do čeho ho budu mět navlíkat, jak přiměřeně, kdy a jak kojit, jak dlouho...prostě děs. Bych potřebovala nějakou příručku a tam si to pak odškrtávat :grinning:
25. črc 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, to je hezky :dizzy_face:
MM kdyz sahne na bricho, kdyz mimi kope, tak schvalne prestane :grinning: a kdyz ruku odenda, tak kopne :grinning: ten bude delat pekny naschvaly :grinning:
25. črc 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou to vychytralci. By mě zajímalo, jak v tom břiše fungují a jestli fakt dělají naschvály nebo je to náhoda.
25. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera jsem si přinesla zase nějaký věci od mamky a nestíhám valit oči. Ohřívačka na lahve od Aventu, stála 1700 :astonished: Ani nechci vědět, kolik prašulí nám těma všema věcma ušetřili.
25. črc 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: já myslela, že jdeš do krče??? tam se vše te´d předělává, nadstandarty a ordinace a ambulance...takže konec září to tam bude jAKO V POHÁDCE :grinning: ..no neboj, ty sny jsem měla taky, te´d už chci porodit :sweat_smile:
25. črc 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule, jo jo, jdu do Krče, neboj. :wink:
25. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do podolí mě poslali, že kdybych se otvírala a bylo potřeba vyvolat porod, tak že nejsou na takhle malý děti zařízený, až od 32.tt,.
25. črc 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, se mas :wink: ja ohrivacku zatim kupovat nebudu... uvidim, jestli budem kojit nebo ne :slight_smile:
Ale koupila jsem si sterilizator lahvi :sweat_smile: dobudoucna :grinning:
25. črc 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nad sterilizátorem jsem ještě neuvažovala.
25. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis to :grinning: a mne uz snad behem pristiho tydne dorazi... dneska by mi meli privezt kos na plinky..
25. črc 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já s těmahle věcma asi počkám po porodu, jak se to bude vyvíjet
25. črc 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na plíny kupujete ten specielní koš?
já bych chtěla jít po čase do látkovek, ale jako 100% to nevím, až to pořádně nastuduju a uvidím podle situace
25. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sterilizator poridila, protoze si myslim, ze budeme pit treba nejaky cajiky a tak :sweat_smile: no, tak uvidim :slight_smile: kdyztak ho prodam :grinning:
25. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci já asi ne, stejně ho budeme vynášet každý den, když půjdeme se psem a popravdě mi přijde hrozně drahý.
25. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, jj :wink: ten jak Ti je zabali :slight_smile:
Nevim, jestli do latkovek pujdu... :sweat_smile: ze zacatku urcite ne :slight_smile:
25. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já do látkovek taky nepůjdu, jsem moc pohodlná :sweat_smile:
25. črc 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu ke tchyni :wink:
Zatim pa :slight_smile:
25. črc 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, řekla bych, že akorát navíc je tam to praní a taky nevím, jestli jdou dávat do sušičky
25. črc 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz pa pa.

ilci, asi jo. Ale nějak si neumím představit, skladovat je někde v kýblu a prát je až jich bude dost, pak to žehlit... Asi prostě využiju dnešní doby a půjdu do jednorázovek.
25. črc 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - prani, zehleni a ty hovinka :confounded:
25. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, to se nežehlí, to není jako za nás :wink:
a hovínka musíš prý vybrat i z jednorázovek a spláchnout
25. črc 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na to je odborník fim, se furt někde fláká :slight_smile:
25. črc 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci a jak vybereš ty mazlavý kašoidní z jednorázovek??? To snad ani nikdo nedělá ne? :confused:

dneska už se do těch látkovek nestrakjí ty klasické žehlící? To jsou jenom ty samostatné bavlněné kalhotky? Kolik jich tak člověk musí mít?
25. črc 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
látkovky neberte, no do sušičky bych je nedala, jsou dost slabé...ty si užijete u doktorky.jedna na váhu, jenda na podložku, pak se dávají do postýlky pod hlavičky, do kočáru a na utírání pusiny :slight_smile:
ohřívačku myslím nevyužijete...tak mamina s dvojčaty...jinak mikrovlnka je ok...já holky nekojila od 2,5 měsíce a no problém, řešila jsem to i formou vody v termosce...speciální koš na pleny si myslím je také zbytečný :slight_smile: .Sterilizátor lahví je rozhodně dobrý..pokud nekojíš...pač na dovolené je to praktické... : :grinning:
25. črc 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já to někde četla, že se to má vybírat, ale jako nevím, vlastní zkušenost nemám
ty látkovky jsem ještě moc nestudovala, ale jsou to ty kalhotky a dává se tam nějaká vložka, fakt jsem to jenom prolítla, nějak není čas
25. črc 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já plánuju do sušičky přes zimu valit všechno, jinak suším na balkoně, ale v zimě to nejde
a nám se tu drží plísně, teď máme nové plasťáky, tak to bude ještě náchylnější a přece jen to prádlo taky při sušení doma nějakou tu vlhkost vydá :wink:
25. črc 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek