Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
25. črc 2008
Na ty týdny to zní optimističtějc 😉

S barvama to chápu. Taky jsem si říkala že budu pořizovat univerzální, ale on člověk k té růžové nebo modré prostě tíhne. Jinak to nejde,
zvizatinka
25. črc 2008
Tihne... 😉 par neutralnich veci mam, ale kdyz vidis tu ruzovou, fialkovou a tak... se neda odolat x-)
vrana
25. črc 2008
Jani nevím, jestli přímo zatuchnou, to asi ne, stejně je budeš mít v nějakém šuplíku nebo skříňce ne? Já se chystám na praní a žehlení v půlce srpna a povlečení na postýlku vyperu a povlíknu až tak 14 dní před termínem a hodím přes to něco, aby se na to neprášilo.
zvizatinka
25. črc 2008
Ja bych je ted musela dat do nejaky krabice, vis.. nez se to predela... byly by u tchyne, ale stejne... asi je jeste fakt brzo... ja jen nerada nechavam veci na posledni chvili 😉

Musim jit, jde mi zakaznice, tak ji musim jit vyhlizet 😉 paaaaaaaa
vrana
25. črc 2008
Tak ještě počkej, až to budeš mít kam dát. Při rekonstrukci se napráší všude.

Tak ať ti to utíká, nehtíku 😉
ilci
25. črc 2008
tak jsem došla z města a tak tak, už tu leje
no bylo dusno na padnutí, myslela jsem, že v těch obchodech padnu, ale dárky nakonec mám pro bráchu i švagrovku
jinak koukám na ty seznamy a už mám deprese, skoro nic nemám 😃
vrana
25. črc 2008
ahoj ilci, o vedru mi ani nemluv. Ještě ke všemu mi volal MM, že možná bude muset být dýl v práci. K naštvání, hlavně že má auto a já se v tom vedru budu handrkovat busem. To bylo řečí, že autem jezdí kvůli mě, aby mě mohl vozit. ]-(
ilci
25. črc 2008
tak to je blbý, kor v pátek odpoledne
vrana
25. črc 2008
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
ilci
25. črc 2008
vrani, moc pěkný 😉
a s těma nebesama ...... už jen ten růžový uzlíček do postýlky
vrana
25. črc 2008
ilci, moje řeč 🙂 je to úplně k sežrání, že jsem i MM odpustila, že jsem musela jet busem a vyzvednout si to na poště sama. 🙂
ilci
25. črc 2008
no jéje, fakt krásně nachystané
zvizatinka
25. črc 2008
Vrani, tak to je fakt nadhernyyyyyyyy x-) Uz se tesim na to nase 🙂 my mame teda dozelena 😃 ruzovy mame spoustu jinych veci :-N a zelenou miluju, bude tak vymalovany i pokojik...
Ale fakt je roztomiloucky x-) x-) x-)

Mne vam dneska ten Spuntik tak dloube pod pravy zebro, ze tu u toho ani nemuzu poradne sedet :-N 😃 kdyby si zalezl na levou stranu, bylo by to prijemnejsi 😃 ale aspon vim, ze tam je a hlasi se o slovo x-) milacek nas x-)
ilci
25. črc 2008
já mám taky dítě narvané napravo
je tam úplná boule 😃
vrana
26. črc 2008
Dobré ráno,
tak nás čeká pěkný vedro, tak doufám, že se neuvaříme. My razíme s MM uklízet a dát do kupy pokojík, pak nákup a návštěva. Takže se stavím spíš večer.

Tak se opatrujte a pohlďte bříška. Jo a nelezte moc na slunce 🙂.
baji
26. črc 2008
ahojky, konečně zdravím z PN, těch pár posledních dnů v práci bylo pěkně hektických tak jsem moc nestíhala se tu ukázat, ale už se polepším :-p
ilci
26. črc 2008
tak u nás hlásím furt pod mrakem a děsbé dusno
byla jsem u našich na hodech a zítra jdu zas 😉
ilci
28. črc 2008
dobré ráno
tak včera byl fakt hic, všichni se rochnili na zahradě v bazéně
a dneska bude zas 😉

vrani, tak pokojík máte nachystaný 😉

baji, tak ať na PN stihneš všechno, co sis naplánovala 😉
mě to moc nejde 😃
zvizatinka
28. črc 2008
Ahoj holky 🙂

Baji, tak si pekne uzivej ted.... 😉

K nam prijedou asi az pristi tyden :-N Porad se to oddaluje a ja se zacinam bat, ze to nestihneme :-N ale musime!!! 🙂

Tak tento tyden mame volno, od ctvrtka jedeme na jizni Moravu - aspon do nedele... tak se tesim x-) takova nase "minimini" svatebni cesta x-)

Ted jedu pro manzu do prace, takze zase paaaaaaaa 🙂
vrana
28. črc 2008
Dobré ráno,
poslušně hlásím příchod do rachoty a dneska jsem za to snad i ráda, poněvadž tu máme klimošku. Doma bych se asi uvařila. Doufám, že vy na sluníčko nepolezete a budete hezky někde ve stínu zavlažovat organismus 😉
ilci
28. črc 2008
vrani, tak klimu závidím
mě už tu pere slunko a navíc mi začíná být blbě na zvracení a bolí mě břicho 😞
baji
28. črc 2008
bré ránko,
vrani, tak klimoška je asi jediný, co mi z práce bude chybět, bydlíme pod střechou na západ, takže odpo je tu k padnutí :-p ale za to volníčko mi to stojí 😃 😃
zviz, tak si to pěkně užij, já se chystám na Moravu k našim příští týden, doufám, že počásko vydrží, mají nový bazén, tak by to chtělo využít 😉
ilci, jo plánů mám spousty, tak uvidíme :-p hlavně se musím zaměstnat, abych nemyslela furt na jídlo, lednička je tu doma příliš po ruce 😃 😃 holky si představte, že jdu kvůli tý dietě s váhou furt dolů, doufám, že je to ok =-)
vrana
28. črc 2008
baji, myslím že s tou váhou je to naprosto normální. Však po čem bys přibírala? O vedru doma mi ani nemluvte. Nám tam paří sluníčko celý den a navíc máme všechny pokoje v jedné řadě, takže nejde udělat ani průvan. ]-( Takže fakt zlatá práce. Jen přemýšlím, jestli se letos ještě vykoupu nebo jestli to po té infekci už nemám riskovat...nebo můžu s tím koupacím tamponem? Co myslíte? Já bych si tak zaplavala..
baji
28. črc 2008
vrani, vůbec nevím... a už to máš v pohodě? já s tím taky bojuju někdy od května, teď dobírám třetí čípky]-( snad už to bude ok
baji
28. črc 2008
no že se zastavíme s váhou, to nám dr. říkala, ale nevím, jestli je ok to ubývání, skoro dvě kila za dva týdny.... =-)
vrana
28. črc 2008
baji asi jo. Aspoň doktor teď na kontrole nic neříkal. Jenže mi přišlo, že se tím ani moc nezabýval. Byl to záskok za moji dr. a jen mě vyšetřoval pohmatem, vlbec nepoužil zrcadlo. Moje dr. tu infekci odhalila právě zrcadlem. No když tak jestli polezu do vody tak asi s tím speciálním tamponem.

A kdy jdeš zase na kontrolu?
bustik
28. črc 2008
Ahojte holky 🙂
vrana
28. črc 2008
Ahoj busti. Tak jak je po dovče? 😉
baji
28. črc 2008
ahojky busti
vrana, jdu zítra, už ani nevím, jestli chci, aby mi zas brala stěry :-|
vrana