• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Na ty týdny to zní optimističtějc :wink:

S barvama to chápu. Taky jsem si říkala že budu pořizovat univerzální, ale on člověk k té růžové nebo modré prostě tíhne. Jinak to nejde,
25. črc 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tihne... :wink: par neutralnich veci mam, ale kdyz vidis tu ruzovou, fialkovou a tak... se neda odolat :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nevím, jestli přímo zatuchnou, to asi ne, stejně je budeš mít v nějakém šuplíku nebo skříňce ne? Já se chystám na praní a žehlení v půlce srpna a povlečení na postýlku vyperu a povlíknu až tak 14 dní před termínem a hodím přes to něco, aby se na to neprášilo.
25. črc 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych je ted musela dat do nejaky krabice, vis.. nez se to predela... byly by u tchyne, ale stejne... asi je jeste fakt brzo... ja jen nerada nechavam veci na posledni chvili :wink:

Musim jit, jde mi zakaznice, tak ji musim jit vyhlizet :wink: paaaaaaaa
25. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě počkej, až to budeš mít kam dát. Při rekonstrukci se napráší všude.

Tak ať ti to utíká, nehtíku :wink:
25. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem došla z města a tak tak, už tu leje
no bylo dusno na padnutí, myslela jsem, že v těch obchodech padnu, ale dárky nakonec mám pro bráchu i švagrovku
jinak koukám na ty seznamy a už mám deprese, skoro nic nemám :grinning:
25. črc 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ilci, o vedru mi ani nemluv. Ještě ke všemu mi volal MM, že možná bude muset být dýl v práci. K naštvání, hlavně že má auto a já se v tom vedru budu handrkovat busem. To bylo řečí, že autem jezdí kvůli mě, aby mě mohl vozit. :angry:
25. črc 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je blbý, kor v pátek odpoledne
25. črc 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, moc pěkný :wink:
a s těma nebesama ...... už jen ten růžový uzlíček do postýlky
25. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, moje řeč :slight_smile: je to úplně k sežrání, že jsem i MM odpustila, že jsem musela jet busem a vyzvednout si to na poště sama. :slight_smile:
25. črc 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jéje, fakt krásně nachystané
25. črc 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to je fakt nadhernyyyyyyyy :dizzy_face: Uz se tesim na to nase :slight_smile: my mame teda dozelena :grinning: ruzovy mame spoustu jinych veci :sweat_smile: a zelenou miluju, bude tak vymalovany i pokojik...
Ale fakt je roztomiloucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mne vam dneska ten Spuntik tak dloube pod pravy zebro, ze tu u toho ani nemuzu poradne sedet :sweat_smile: :grinning: kdyby si zalezl na levou stranu, bylo by to prijemnejsi :grinning: ale aspon vim, ze tam je a hlasi se o slovo :dizzy_face: milacek nas :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky dítě narvané napravo
je tam úplná boule :grinning:
25. črc 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak nás čeká pěkný vedro, tak doufám, že se neuvaříme. My razíme s MM uklízet a dát do kupy pokojík, pak nákup a návštěva. Takže se stavím spíš večer.

Tak se opatrujte a pohlďte bříška. Jo a nelezte moc na slunce :slight_smile:.
26. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, konečně zdravím z PN, těch pár posledních dnů v práci bylo pěkně hektických tak jsem moc nestíhala se tu ukázat, ale už se polepším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás hlásím furt pod mrakem a děsbé dusno
byla jsem u našich na hodech a zítra jdu zas :wink:
26. črc 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak včera byl fakt hic, všichni se rochnili na zahradě v bazéně
a dneska bude zas :wink:

vrani, tak pokojík máte nachystaný :wink:

baji, tak ať na PN stihneš všechno, co sis naplánovala :wink:
mě to moc nejde :grinning:
28. črc 2008 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Baji, tak si pekne uzivej ted.... :wink:

K nam prijedou asi az pristi tyden :sweat_smile: Porad se to oddaluje a ja se zacinam bat, ze to nestihneme :sweat_smile: ale musime!!! :slight_smile:

Tak tento tyden mame volno, od ctvrtka jedeme na jizni Moravu - aspon do nedele... tak se tesim :dizzy_face: takova nase "minimini" svatebni cesta :dizzy_face:

Ted jedu pro manzu do prace, takze zase paaaaaaaa :slight_smile:
28. črc 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
poslušně hlásím příchod do rachoty a dneska jsem za to snad i ráda, poněvadž tu máme klimošku. Doma bych se asi uvařila. Doufám, že vy na sluníčko nepolezete a budete hezky někde ve stínu zavlažovat organismus :wink:
28. črc 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak klimu závidím
mě už tu pere slunko a navíc mi začíná být blbě na zvracení a bolí mě břicho :frowning2:
28. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko,
vrani, tak klimoška je asi jediný, co mi z práce bude chybět, bydlíme pod střechou na západ, takže odpo je tu k padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za to volníčko mi to stojí :grinning: :grinning:
zviz, tak si to pěkně užij, já se chystám na Moravu k našim příští týden, doufám, že počásko vydrží, mají nový bazén, tak by to chtělo využít :wink:
ilci, jo plánů mám spousty, tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně se musím zaměstnat, abych nemyslela furt na jídlo, lednička je tu doma příliš po ruce :grinning: :grinning: holky si představte, že jdu kvůli tý dietě s váhou furt dolů, doufám, že je to ok :confused:
28. črc 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, myslím že s tou váhou je to naprosto normální. Však po čem bys přibírala? O vedru doma mi ani nemluvte. Nám tam paří sluníčko celý den a navíc máme všechny pokoje v jedné řadě, takže nejde udělat ani průvan. :angry: Takže fakt zlatá práce. Jen přemýšlím, jestli se letos ještě vykoupu nebo jestli to po té infekci už nemám riskovat...nebo můžu s tím koupacím tamponem? Co myslíte? Já bych si tak zaplavala..
28. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, vůbec nevím... a už to máš v pohodě? já s tím taky bojuju někdy od května, teď dobírám třetí čípky:angry: snad už to bude ok
28. črc 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no že se zastavíme s váhou, to nám dr. říkala, ale nevím, jestli je ok to ubývání, skoro dvě kila za dva týdny.... :confused:
28. črc 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji asi jo. Aspoň doktor teď na kontrole nic neříkal. Jenže mi přišlo, že se tím ani moc nezabýval. Byl to záskok za moji dr. a jen mě vyšetřoval pohmatem, vlbec nepoužil zrcadlo. Moje dr. tu infekci odhalila právě zrcadlem. No když tak jestli polezu do vody tak asi s tím speciálním tamponem.

A kdy jdeš zase na kontrolu?
28. črc 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
28. črc 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj busti. Tak jak je po dovče? :wink:
28. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky busti
vrana, jdu zítra, už ani nevím, jestli chci, aby mi zas brala stěry :unamused:
28. črc 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se aspoň zeptáš na tu váhu.
28. črc 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš