• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
no to jdu jen do poradny, s tou cukrovkou chodím k apolináři, ale taky se tam stavím koncem týdne, měla jsem jít až po neděli, ale to budu týden pryč... tak se poptám.. jako ne že by mi to vadilo, přibrala jsem předtím 10 kg, takže docela dost, jsem se bála, že brzo doženu s váhou MP, ale teď to vypadá, že by to hned tak být nemuselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, určitě to bude v pohodě. Myslím že se můžeš zeptat i té dr. jestli to není problém. Ale určitě nebude.
28. črc 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau kočky, koukám, že už máte probráno.... :grinning:
28. črc 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, my nezahálíme :grinning:
28. črc 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, no já musím snídat podle budíka, takže asi tak :wink:
ty nemáš asi rozpis, kdy musíš jíst, viď? a jak se ti vůbec daří držet dietu?
28. črc 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHojky.
Baji, chtěla jsem napsat, že si to nedovedeš předsatvit, ale asi dovedeš..... :slight_smile: Strašně mě trápí - mám teď nějak míň radosti ze života - pořád myslím na to, že tohle a tamto nemůžu.... a přitom jen takovýho ovoce, co všude kolem je. :cry: Včera jsem málem lezla po stropě, jak bych si v tom hicu dala vychlazenýho melouna. :sweat_smile:

Vrani: a jak ti vlastně dopadlo nakonec to obávané vyšetření? Je to to "nijaké" se záskokem? :confused: Jinak já chodím plavat, ačkoliv mám záněty neustále. Teda nééé na koupaliště do bazénu, ale do zatopenýho uhelnýho lomu tady kousek od nás. A bez čípku. Spíš si večer zavádím preventivně takové kapsle s bacilama na udržení rovnováhy, co jsou volně prodejné. Doporučila mi je Dr jako novinku. :wink:
28. črc 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, to je děs, nám ovoce nezakázali vlastně žádný, akorát si to musíme vážit... a nechceš to teda zkusit, že bych ti skenla ty tabulky, co máme, že by sis třeba k svačince navážila nějaký ovoce a jinak jedla podle toho, jak to máš nařízený od dr.?
28. črc 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teď taky ujetá na ovoce, a když nemůžu sladký, tak aspoň to ovoce... ptala jsem se na to min. týden u dr. a je v poho, když si teba k večeři dám místo dvou rohlíků jen jeden a k tomu třeba mandarinku nebo broskev nebo jablko, tak je to v poho... a výsledky jsem měla teď taky dobrý..
ty máš přímo ten glukometr nebo chodíš na odběry k dr.?
28. črc 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: já mám vyjmenováno, co nesmím a co můžu, nic vážit nemusím a příští neděli před kontrolou si mám udělat doma profil - mám půjčený glukometr. :wink: Podle toho mi v pondělí řeknou, jestli je to lepší nebo jestli si mě nechají v nemocnici. :astonished: Tak to víš, že experimentovat moc nechci. Ale fakt mě to trápí pekelně.
28. črc 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápu, jen mě třeba napadlo, že když máš ten glukometr, tak bys třeba mohla zkusit malý kousek ovoce a pak se změřit, co ti to udělá s tím cukrem, ale chápu, že nechceš riskovat... kor jestli vyhrožujou nemocnicí... a zkoušela sis teď někdy měřit ty hodnoty, jak ti vychází?
já byla min. týden na kontrole a měla jsem to ok, na lačno má být do 5,5 a hodinu po jídle do 7,3
28. črc 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám přidělený počet těch konců, takže jima moc plýtvat nemůžu. A navíc jsem neznala ty hodnoty. ALe když jsi mi je napsala, jdu zkontrolovat, jak moc můžu experimentovat. Dík. :wink:
28. črc 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela mě mrzí, že jsem nedostala ten glukometr, tak si to nemůžu kontrolovat sama, ale musím si vždycky odebrat krev a pak to nýst do laborky :confounded: asi je nás hodně, tak mají nedostatek :wink:
28. črc 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mám jen o jeden navíc. To je skoro na houby. :frowning2:
28. črc 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá, no jestli můžu doporučit, tak se snídaní moc neexperimentuj, ta je háklivá, nám dokonce dr. zakázala mléčné výrobky k snídani, že to prej 85% těhulí blbě snáší, ale přes den už je můžu... dobře mi vycházel oběd a večeře, to jsem měla obě hodnoty pod 6 (měří se to 1 hod. po dojedení jídla)
jinak chodím k tý dr. Moravcový, zabývá se GDM už přes dvacet let, a četla jsem o ní, že je to prý nejlepší kapacita u nás, takže myslím, že to má vychytaný, jinak bych si netroufala tě k něčemu navádět... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já se taky snažím dělat, co mi dr. řeknou, abych si to pak nemusela vyčítat, že mi Kristi nějaký problémy... :pensive:
28. črc 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jo, to toho moc nezkontroluješ :frowning2:
to je škoda, člověk by byl hned klidnější, kdyby věděl, jak na tom je.... :frowning2:
28. črc 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já to zkusím dneska po obědě. Budu mít kuřátko s bramborem, tak snad to bude v pohodě. :unamused: Jdu ho konečně hodit do trouby. :wink:
28. črc 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to budem mít stejný, mě zbyla porcička od včera :wink: tak držím palce, ať to dobře vyjde :wink:
28. črc 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim a jak jseš na tom s váhou? taky hubneš?
28. črc 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem na tom stejně. Ale to tak bylo vždycky a pak mi třeba vyskočila o 2 kila. Tak snad už to tak nebude..... :wink:
28. črc 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslím, že teď už asi ne... ale předtím mi to taky takhle skákalo...
28. črc 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono v tom taky asi můžou být otoky, mi říkali, že jsem tou dietou splaskla, tak třeba nehubnu, ale jen jsem přestala zadržovat vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď jsem koukala k tobě do alba a máš nádherný bříško. Kde by se tam vzalo něco zbytečnýho navíc? :sweat_smile: Myslíš jako vodu ve stehnech a tak? A pociťuješ to tak?
28. črc 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem tu zase na měkko. Koukala jsem na album zářijovek a je tam další miminečko, co se narodilo v 29tt. Při každém takovém případu smekám před doktorama a nemůžu se dočkat našeho Toníčka. :dizzy_face:

Vrani: konečně jsem se dostala k tvému albíčku a máte to náááádhernýýýýýýýý. Opravdu už jen ten uzlíček. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zase se nemůžu dočkat. :grinning:
28. črc 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak celkově, prý jsem byla oteklá i v obličeji...
díky :slight_smile: to nové bříško je aktuální, už s dietou, mám pocit, že se taky trošku smrsklo, navíc ty fotky trochu zkreslují, ve skutečnosti je větší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tý brďo, fakt? to je síla, božatko malučké :pensive: no teď už jsme v sedmém, už to na nás vlastně může předčasně přijít, pomalu abychom si nachystaly takšu do porodky, ne... :sweat_smile:
28. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, jsem taky trochu klidnější, když vidím i ty zázraky, co se doktorům daří. Proto si taky občas dovolím se rouhat a říkat, že klidně může vylízt dřív. Ae nemusel by to zas přehánět. Nad taškou do porodky taky přemýšlím - tak za měsíc ji pro jistotu nachystám - to nejnutnější. :wink:
28. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, si vem, že miminka už zachraňují od nějakého 24-25tt, to už jsme vlastně za vodou :wink: ale taky doufám, že Týna vydrží v bříšku tak, jak má... no brala bych pár dnů před termínem, ať už je donošená ale ještě ne moc přerostlá :wink:
28. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baji, loučím se. Pádím na předp. kurz. Jsem na něj moc zvědavá. zatím páčko. :wink:
28. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ty se máš, tak to pak poreferuj, papa :slight_smile:
28. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo, teda já mám zase dneska pracovní morálku :confounded: . A to budu celé odpoledne sama doma, páč MM přijde až pozdě. Teda co já v tom vedu budu dělat..
28. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky nic moc, celý dopoledne vysedávám u netu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek