• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Nazdar kočky. Jsem zpět. Ten můj kurz byl taky v mateřským centru, a součástí těch lekcí je porod, všechno kolem něj včetně dýchání a poloh, šestinedělí, koupání a tak. Poslední lekde je i pro taťuldy a každá lekce stojí 200,-. Celkem jich je 6, tže celkem 1200,-. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí mi pojišťovna přispěje 1500 na kurzy a všechno možný kolem mimi. :wink:
Dneska jsme probíraly právě porod, ale asi nic nijak novýho jsem se nedozvěděla. Občas nějaký detail a pak to dýchání. Ale to nacvičujeme i na józe. Neodvedu si představit, že bych se učila až u porodu psí dýchání - dělá mi to problémy i teď v klidu, natož pak při těch bolestech....

Já dneska koukala, co bych tak koupila Toníkovi za hračky a na kolik by mě to vyšlo - jestli má cenu něco objednávat. Jsem na částce 1800,-, tak mám obavy, že mě manža vynese v zubech. :grinning:
28. črc 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, myslím, že zrovna včera říkali, že Orlík je jedna z nejšpinavějších vod v ČR, takže se ani nedivím, že si něco chytila.

Fim, já jsem si řekla, že hračky kupovat nebudu. Něco předpokládám dostaneme a hlavně za 2 měsíce budou pak Vánoce.... Jako tedy něco mám: půjčenou hrací deku, půjčený kolotoč na postýlku (ale je starší, umělohmotný, takže nic moc), nové chrastítko na kočárek a mamča asi spirálu na postýlku a pak mám jedno plyšové chrastítko :wink:
28. črc 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti: ym už nějaký chrastítka dostali, ale právě umělohmotný. Tak jsem koukala po nějaký parádě na kočárek, spirálu na postýlku, hrazdičku na autosedajdu a tak.... :wink: A stejně se to takhle vyšplhalo. Zas k vánocům ať nám radši koupí nějaké praktické věci - potřebuje 2.sadu nádobí a příborů, povlečení atd.... :grinning:
28. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti to jo, teď už je toho špinavého mraky. Jenže já se tam koupala jetě v červnu, když teprve začalo být teplo.. No uvidím, jak ta voda bude zítra vypadat. Je to račický kanál, takže ne stojatá voda, což by mělo být dobrý a lidi tam taky nelezou, páč tam trénují veslaři. Tak uvidíme. Obávám se ale že při 32 °C nebude čas na hrdinství a prostě tam vlezu :sweat_smile:
28. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, tak mi dostáváme každý svoje dárky. Ke všemu mamina je blázen a nakoupila by stejně, pak by to nebylo kam dávat, takže já si raději počkám, ona bude mít radost. Je to první vnouče, tak to tak hezky prožívá :slight_smile:
28. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, pojďte klábosit než pojedu k vodě :dizzy_face:
29. črc 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, ty se máš :wink:
zas tu na mě praží, bude fakt děsnej hic

já taky hračky nebudu řešit, když budou ty vánoce a ještě mezi tím bude mít asi mimčo svátek :grinning:
29. črc 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani my hračky neřešíme. Myslím, že to je takovej standardní dárek, který nosí návštěvy a když ne, tak holt potom něco pořídíme.
29. črc 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, baby, a mám vás. To koukáte, co? Takhle "brzy"..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo fim, sis dala budíka ne? :grinning:
29. črc 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cssssssssssssssss, dala. Ale vzbudila jsem se i dřív. Už jsem i po sprše a skoro končím se snídaní.
Já jdu totiž na jógu a na rande. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. črc 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a kde jako jste všechny teď?
29. črc 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vráni, v práci :confounded:
29. črc 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani, já teď slavím - na Ústí jsme porodily a na snažilkách další otěhotněla. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ty co musí v práci pracovat.... :sweat_smile:

fim, tak gratulace...
29. črc 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak rande, jo? :wink:

já jsem teď dosnídala mamin bezkonkurenční jablkovej závin :wink:
29. črc 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, dosnídáno, doslaveno, musím se chystat na bus. Za chvilku pádím.
Ilči, ty provokatérko!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já tady s hořkým čajem a postrašeným chlebem a ty na mě se závinem. :grinning:
No randíme s Ústečandama - jdeme hormadně na jógu a pak na kafíčko. :wink:
Vrani: to jsou nápady, co? Pracovat v práci........ :grinning:
29. črc 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Páčko. :wink:
29. črc 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxi to užij :wink:
já nechtěla provokovat, jsem zapomněla, že máš zákaz :sweat_smile:
29. črc 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, a kdybys věděla jak se mi nechceeeeeeeeeee :sweat_smile:
29. črc 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A máš toho hodně busti?
29. črc 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já už si to v práci nedovedu představit, jen to dojíždění - jedna cesta 2hodiny třeba v tomhle pařáku by mě zabilo :grinning:
29. črc 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak dojíždět 2 hodiny, tak to taky nedám. Já to mám od domova 20 minut, nanejvýš půl hoďky. Takže to jde. Navíc teď v těch vedrech je tu fakt líp než doma, díky klimě. A už mám na monitoru jen 4 samolepky do odchodu :dizzy_face:
29. črc 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani - co nálepka to týden, nebo jak?
29. črc 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, do mateřské :wink: Jako v Lucie postrach ulice
29. črc 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ale není lepší to mít po dnech?
ovšem to bys přes nálepky skoro neviděla na monitor :slight_smile:
29. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dny mám napsané v diáři, jenže to je pořád docela dost dní, ty samolepky jdou optimističtější.
29. črc 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani a v kolik se jedeš koupat? po obědě?
29. črc 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, měli jsme jet teď dopoledne. Jenže je tu nakonec docela šrumec, tak to vypadá, že z toho sejde :angry:
29. črc 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, tak to je škoda
dneska je to fakt jak na koupání
hned bych se vivalila někde u vody, nejlíp slané :wink:
29. črc 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek