• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ty jo, taková hrubka
co jsem těhu, píšu jak analfabet
29. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - moře bych si taky nechala líbit....
29. črc 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já bych moříčko brala a už se tším až k němu vyrazíme s Kájuchou a taky na sníh a tak :dizzy_face:
29. črc 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža moc k moři nemusí, u nás bude asi spíš turistika
ale doufám, že ho co nejdřív ukecám a pak vyrazíme s prckem :wink:

teď byla kámoška s holčičkama 4 a 3/4 roku u Bibione a říkala, že pro děti jak stvořené, moc se jim tam líbilo
29. črc 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty dětičky jsou u moře k sežrání, MM na moře taky moc není, ale s malou si to prostě prosadím. :wink:
29. črc 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já manžu přemluvila k moři po 6letech jako svatební cestu a Chorvatsko si doslova zamiloval, takže teď už se nebrání, spíš naopak. Příští rok tedy plánujeme Chorvatsko nebo Řecko - uvidíme :wink:
29. črc 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska jdu jen pozdravit, jsem v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj, k moři se taky s malou těšíme, taky zvažujeme, že vyrazíme už příští rok, koncem sezony už jí bude skoro rok... :wink:
29. črc 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky z plavča a bylo to bóoooží :dizzy_face:
29. črc 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, to věřím
nám se tu naštěstí zatáhlo a teď svítí skrz mraky, tak není takový hic
29. črc 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bylo hic celý den, ale asi na mě leze nějaká nemoc, tak z toho tedy nejsem nadšená. A to jsem jako měla mít příští týden dovolenou, kterou mi šéf zrušil, protože od 1. nastupuje nová holčina, tak abych jí zaučila. Jenže jestli mi bude blbě, tak to zabalím a budu doma. Jenže když je venku tak krásně, tak se mi fakt nechce být nemocná :confused:
29. črc 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak to nezávidím
ale pokud ti bude hůř, vybodni se na práci, zdraví je přednější

dneska to zas vypadá na pěkný pařák, tož nic pro mě, asi zas budu zalezlá doma
30. črc 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, nad naší částí Prahy je zataženo.

Jinak je mi stále hůř, takže čekám v práci na šéfa, abysme se nějak domluvili. Léky jsem si nakoupila, ale stejně bych si k doktorce asi zašla, nicméně bych nechtěla nejraději neschopenku, abych v případě nutnosti a zlepšení nemoci mohla do práce docházet, třebas alespoň na dopoledne. No uvidíme jak se domluvíme, každopádně v březnu a dubnu jsem měla asi to samé a léčila jsem se z toho 2 a 3 týdny (během 2 měsíců), samozřejmě jsem do práce chodila, takže to bych fakt nerada.
30. črc 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si březen/duben léčila zánět průdušek a v červnu jsem něco chytla zas, ale naštěstí jsem zrovna nastoupila na PN
ovšem 14dní jsem byla nepoužitelná, léčila se homeopatiky, protože obvoďačka mi na to radši nechtěla nic dávat
tak ať jsi brzo v pořádku
30. črc 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukám, jak je hezky, tak tu moc nejste :wink:
já včera myslela, že z toho vedra chcípnu, přes den jsem byla v práci a odpoledne se ještě podívat na kachlíky do kuchyně...
jo a ráno jsme byli v poradně, malá je dle pohmatu prý docela velká, leží podélně, ve čtvrtek jdeme znovu na to 3D, tak jsem na kočku zvědavá :dizzy_face:
30. črc 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé busti, tak to mě mrzí, radši to ale nepřecházej, já tak na začátku těhu slehla skoro na měsíc, furt se mi to vracelo... :unamused:
30. črc 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Ja vcera nemela vubec cas - dopoledne jsme litali po meste a odpo mi nesel net :angry: zrovna kdyz jsem ho potrebovala...

U nas novyho nic, akorat ze teda doufam, ze zitra odjedeme :slight_smile: jdu jeste na kontrolu, tak uvidim, co mi dr. rekne... posledni dobou se mi zda, ze mi nejak tvrdne brisko :frowning2: hlavne vecer, tak mi snad da magnesko, mela jsem ho jenom na zacatku tehu a ted uz nic... a rozhodne se nebudu nijak namahat.
30. črc 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha prcek má zrovna škytavku, to je děsně srandovní :grinning:
30. črc 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak ať je všecko ok :wink:
30. črc 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, doufam, ze bude :wink:
30. črc 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé busti, to musí bejt sranda :grinning:
mě zase malá ráno po probuzení skákala v břiše - jak je naštorc, tak když ležím na boku, tak to vypadá, jak kdyby skákala na matraci jako na trampolíně, dole se odrazí a vrchem břicha vyboulí :grinning:
30. črc 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji :grinning:

Já jdu k doktorce na UZ zítra, tak jsem zvědavá. Jsem měla pocit, že je taky pořád naštorc, ale od minulého týdne si myslím, že se otočila, tak jsem zvědavá jak to je doopravdy :slight_smile:
30. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám poradnu v pondělí, jsem zvědavá
mě taky připadá, že je prcek naštorc a už mě ty jeho vylomeniny pěkně bolí
musím ho vždycky pomasírovat, ať se jako laskavě přemístí jinam :slight_smile:

zviz, a kam to jedete?
30. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, na jizni Moravu - Hodonin, Breclav, Valtice, Lednice, Mikulov a pres Znojmo domu :wink:
Zitra vecer spime v hotelu v Brne, tak se tesim :dizzy_face:
30. črc 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se tam docela mele mám pocit, pokaždý kopká jinde...
kde vlastně budeš rodit?
30. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - tak to jsme na tom stejně. :slight_smile:
Baji - to mě taky, tak jsem zvědavá jaký mám odhad :sweat_smile: Rodit budu na Bulovce. Nejdřív jsem byla jednoznačně pro Brandýs, ale tam se od loňského podzimu strašně zhoršili a naopak na dříve hrozné Bulovce se za ta léta zlepšili a ještě tam dělá PA moje spolužačka ze základky, tak trochu doufám v "protekci" :slight_smile:
30. črc 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik, tak to jo, taky už jsem na bulovku slyšela chválu...
zviz, tak hlavně ať máte dobrý počasí, tak akorát... :wink: u nás je teď pod mrakem, tak si to po včerejšku docela užívám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nic holčinky, zatím se loučím, jdu se učit, už jsem to flákala dost dlouho :grinning:
30. črc 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, to jsou naše oblíbená místa
děláme tam pravidelně výlety, jen to Znojmo je dál, takže jsme tam byli loni týden na dovolené
máme v plánu tam do budoucna jet s prckem na kole - myslím lednicko
30. črc 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky, tak dneska jsem si to trochu vynafradila. Včera jsem byla v tom hicu na cvíčku a pak na randeti a když jsem přišla ve tři domu, tak jsem myslela, že snad umřu vederem - sotva jsem dolezla. Asi na mě musel být srandovní pohled, když i sousedka, která jindy nezdraví, zvedla ruku na pozdrav. :grinning: Pak jsem si myslela, že doženu tu šílenou noc, kdy Tonda řádil, jenže on se té činnosti chopil zas, tak jsem dospávala opravdu až dneska. Jsem šťastná, že dneksa nikam nemusím a s velkou radostí budu uklízet.
JInak když vidím ta vedra, tak moře mě vůbec neláká. Manža na něj stejně moc není, tak plánujeme s prckem sice Řecko, ale až za hoooodně dloiuho. Do té doby nám budou stačit Čechy a Morava - moc se nám tu líbí. :wink:
Busti - ty se vyprdni na zaměstanavatele a radši se vykurýruj teď než pak těsně před porodem, aby tě to tak vyčerpávalo. :wink:
Zviz - vy si tu dovču užijte. :dizzy_face:
30. črc 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, ahoj
tož přijď uklidit i k nám, když budeš uklízet s velkou radostí :grinning: :grinning:
já jsem akorát vyprala a vytáhla nádobí z myčky
zbytek až odpoledne, to sem přestane pražit
ovšem dítě je dneska nějaké aktivní, úplně se tu kroutím, co zas vyvádí
30. črc 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to já se kroutila včera a předevčírem - na jednu stranu jsem byla ráda, že je ještě v bříšku, že k té jeho nespokojenosti neslyším i ten řev a na druhou stranu jsem už začínala šílet, že si snad ani na chvilinku neodpočinu...... :grinning:
30. črc 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek