• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ahá, tak to mi nešoupali s termínem ani podle UTZ :sweat_smile: - tam bylo mímo cca o 5 dnů menší a to by i odpovídalo ovu... a pohyby jsem cítila teda dost brzo, úplně první kolem 16tt, pak chvilku nic a od 18tt už pravidelně :sweat_smile:
20. čer 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu jí napsat, to by mě zajímalo
20. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou PN jsem to asi napsala blbě - myslela jsem jako, že by jsi kdyžtak předtím mohla jít na chvilku na PN, aby jsi nemusela celý léto trčet v práci, když by sis tu dovču nechala až na ten r. 2009... taky si ještě zjisti u dr., kdy přesně by tě na tu MD napsala, tady jde fakt o dny :wink:
20. čer 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě, když si budeš vybírat nějakou dovču až po MD, tak si o to musíš zažádat, automaticky ti to nedají... prostě cavyky :rolling_eyes:
20. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: Máš pěkné fotečky. Tak to se vám splnilo tajné přání. To je krásné. To manžílek si trošku víc přál kluka, já holčičku a teď se oba moc na Elinku těšíme :slight_smile: Já už jdu za chvilku domů, tak se mějte a přeji pěkný víkend.
20. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu: u nás to bylo podobně, ale teď už je i MP s Týnky unešený a moc se těší na "tatínkovu holčičku" tak pá a hezký víkend :wink:
20. čer 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu, no docela se schovávala, ale i tak to byl zážitek... Tak hezký víkend

baji, to víš, už naháním mzdovku, o těch pár dní by mě fakticky švihlo. A příští pátek zmačknu sestru na gyndě, jak by se to dalo udělat.. Prostě to nějak musím vykoumat. Vidíš, ještě že tu to téma máme :dizzy_face:
20. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: přesně tak, teď už mi to taky moc chybělo, poradit se, posbírat tipy na výbavičku a tak :wink:
20. čer 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Já to tu moc nestíhám, spíše občas jen nakouknu, co je nového, takže ani nevím, co se dělo, že je nové témátko, ale ráda se zase juknu, případně i přispěju troškou do mlýna - když mě ta naše cácora nechá :grinning:
Teď zrovna spinká, tak mám čas :slight_smile:
A Busti, díky za info :wink:
20. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji tak tak :slight_smile:

ahoj ivet
20. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ivet, jé vy máte doma taky Týnku :slight_smile:
20. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si ohřála obídek a nakukuju - to co tu řešíte, je pro mě španělská vesnice. O tom se prostě budu muset poradit a té dotyčné osobě budu slepě důvěřovat, že jinak to prostě nejde..... :sunglasses:

Busti, jsi tu ještě? :confused:
20. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, u tebe to bude ještě jinak kvůli PN :wink:
20. čer 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak vidíš, stejně bych to tady asi nevyřešila. takže si ani nebudu zatěžovat hlavinku. :grinning:
20. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, jj máme, ale Týnko jí skoro nikdo neříká :sweat_smile: Většinou prostě Kristýnko, já někdy Kiki, manžel to ale nemá rád, tak se krotím :grinning: Asi si tak bude říkat sama, zatím si říká "'Tytýnta" :slight_smile: :dizzy_face:
20. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Ivet.

Jinak jsem ráda, že "ten pocit" nebyl omyl, ale že jste ho měly taky. :dizzy_face:
To je rozumný. :slight_smile:
autor
Mně se jméno Kristýnka stráááášně moc líbí. :dizzy_face:
20. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, no zas jestli jsi normálně zaměstnaná a bereš PN od zaměstnavatele, tak by se tě to taky mohlo týkat - radši se na to poptej, škoda každý korunky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim: mě se kdysi vůbec nelíbilo a nikdy bych nevěřila, že se tak bude jednou jmenovat moje dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teď už se mi líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se právě moc líbí Týna a je to fajn, že se to dá různě kombinovat, teďka bříšku taky říkám občas Kiki nebo Kiti :wink:
20. čer 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, ale měli jste pro holčičku nachystanou Lucinku, jestli se nepletu? :sweat_smile:
20. čer 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše bude Kája a už jí slyším, jak si říká Jája :wink:
20. čer 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jestli bude miminko holčička (zatím je to Oříšek), tak to bude Karolínka - chtěli jsme něco, co zní stejně jako Kristýna - navrhovala jsem více, ale u manžela prošla jenom Karolínka :slight_smile: Tak teď učíme Kristýnku obě jména (chlapeček by byl HOnzík po tátovi)...tak HOnzíček je "ondíček" (nebo tak něco :grinning:) a Karolínka je "Kajujaja" ....to dětské žvatlání je super :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrana, třeba ne, naše malá už Kája říct umí :dizzy_face: a je to čísté K na začátku...takže to nekomolí :slight_smile:
20. čer 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá. U nás Karolína byla jasná volba, to jen to klučičí jméno byl "porod". Já chtěla Matěje, manžel Daniela. Nakonec dopadl kompromis Jirka. Ale ještě že je to holka :slight_smile:
20. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to jsme se hezky sešly :wink:
20. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak určo se na ty prašule zeptám, to je jasný. jen to nehodlám počítat sama, pže tomu vůůůbec, ale vůůůbec nerozumím. :wink:

A se jménem pro holčičku to je složitý. V pasu jsem měla nachystanou Lucinku, pže tu chtěl manža. Ale mně se nelíbilo, že by měla svátek brzy před vánocema a pak už do října zase nic....tak jsem tajně pomýšlela třeba na Zuzanku - budeme to stejně řešit až na dovče. :wink:
Jak už jsem psala dřív, Kristýnka mi neprošla proto, že tam je "R" a manža má pocit, že ho neumí pořádně vyslovit. Takže ani Karolínka, která se mi moc líbí, má smůlu. :sweat_smile:
20. čer 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme klučičí už od minula, jsem zvědavá, jestli to klapne teď - když jo, tak bude radost v rodině veliká (manžel samo chce kluka, když holčičku už máme) a můj táta...ten má 3 dcery a už 2 vnučky, takže by kluka bral taky :grinning: :grinning: ....no a když neklapne, tak aspoň mám pro manžela větší motivaci na to 3. dítě, které ještě někdy chci :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my to měli přesně naopak, Ondra byl jasný, ještě než jsem byla těhu :wink: holčičí jsme vůbec neměli, začli jsme vymýšlet až po UTZ :wink: můj favorit byla Nela (neprošla mi Daniela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale ta bude až příště (teda jestli jich nebude moc, nějak to přichází do módy :wink: )
20. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek