• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
vrani, já mám pidi mini košilku (ale už mi začíná byt malá) a peřinu už teda ne
stejně se furt převaluju, že je mi hic
tím převalováním se vzbudí mrňous a jsem rázem vyspaná :grinning:
31. črc 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si na sebe dneska vzala sukni, co jsem nosila před těhu a pořád mi byla volná a ještě před dvěma měsícema jsem si libovala že ji budu mít až do porodu a obávám se, že tenhle msíc ji mám naposled. :sweat_smile: Ten pupík nějak vylez.

Taky mi přijde, že ty mrňata to vedro vnímaj, Kája taky začla k ránu prudit, že mám vstávat...
31. črc 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdar bazar..... ZDržel mě jeden maník na skypu......abyste si nemyslely, že tak pozdě vstávám. :grinning:
31. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sukně před těhu neobleču už dávno :wink:
ale je fakt, že teď pupík roste rychleji
31. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tohle je taky jedna jediná :grinning:

tý jo, zrovn mi to naše dítě něco narvalo pod žebro, to je teda fakt nepříjemný :confounded:
31. črc 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: si piš, že to vnímaj. Tonda je poslední dobou jak praštěnej - nejdřív měl výkyv, že skoro vůbec nic, jen malinko v noci - už jsem se i začala bát- a pak najednou vedra a on neví, kdy skončit....... :wink:

Ilci: byla sranda, když jsem si koupila halenu na bříško a říkám - tu budu mít ta na srpen, září...... a v červnu jsem ji měla naposled. Steně tak jedny šaty od mamky - myslela jsem, jak je budu mít v říjnu místo riflí - jsou silný a dlouhý až kek kotníkům..... Už je taktak obleču. :grinning: :grinning:
31. črc 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já sukní a šatů před těhu obleču docela hodně, dokonce mám i kalhoty, ale všechno to má samozřejmě pružný pas :grinning:
31. črc 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A moje švagrová oblékla skoro všechno. Jenže ona to měla lepší jak já, já mám břicho dost dole, takže mi logicky v bocích nejsou. Ona měla bříško výš, takže to měla v pohodě. Přinejhorším dala gumičku, což jsem tedy myslela, že taky budu dávat, ale vadí mi to, takže to jsem vůbec nedělala
31. črc 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám jedinou těhu sukni s pásem přes pupek, je mi ještě mírně volná, snad to v ní doklepu
jinak jsem si kupovala spíš obyč věci zapínané pod pupek, ale už je to taky horší
jako co bude v říjnu, pokud se ochladí, fakt nevím :grinning:
31. črc 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak to máme úplně stejný s těmi pohyby :grinning:

U oblečení mám největší problém s tričkama, všechny jsou mi totálně krátký a nátělník neobleču ani jeden, tak jsem si musela koupit dva nové s tlustšíma ramínkama, protože ta těhu podprsenka má strašný ramínka a pod špagetový ramínka to prostě nejde nosit. :angry:
31. črc 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem dnes byla v dia poradně a hodnoty nedopadly nejlíp, jednu mám vyšší... :frowning2:
tak doufám, že nakonec neskončím ještě na tom inzulínu... :cry:
31. črc 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když se ochladí tak to jsem v poho, těhu džíny mají ještě vůli a tříčtvrťáky z CaA naštěstí taky a ty mám dvoje. Tak to je pohoda. Jen tohle vedro je děs no.
31. črc 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji ach jo, to je mi moc líto :frowning2:
31. črc 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji - to mě mrzí. Myslela jsem, že s tím nějak vyběhnem....... a co teda musíš dál?
Jooooo říjen - to jsem taky zvědavá...... Klidně bych ho vyhnala hned na začátku ven. :sunglasses:
31. črc 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, já klidně na konci září, hezky bych si ho dala k narozkám :grinning: nebo tchýni k narozeninám. To by bylo dobrý...
31. črc 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak to je blbý :frowning2:

vrani, nátělníky mám to samé
31. črc 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám jedny manžestráky ještě před těhu a byly mi dost volnější, tak s nima počítám, ale je pravda, že už jsem je dloooouho nezkoušela :sweat_smile:
31. črc 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, to bude překvápko :grinning:
31. črc 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, dělám si seznam co musím koupit všechno v drogerii příští týden. Co budete brát za dětskou kosmetiku? Nemyslím značku ale jako typ. Určitě bepanthen, ale pak mi jde o to, jestli šampon, mýdlo, něco do koupele...nebo co mám sakriš pořídit? Asi na zimu vezmu i nějaký krémík na ksichtík.
31. črc 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kamarádka třeba kupovala místo krémů olejíčky, ale na ksichtík asi krém....., pak nějaký šampon, podle mě je to 2v1, že jako na celý tělo......
31. črc 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
líh na pupíček + čtverce, borovou vodu, nevím jak s pudrem.....
31. črc 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já přemýšlím o nějaké olejové emulzi do koupele a krém po koupání, to ostatní taky nevím
31. črc 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatím nic, měla jsem kousek mandarinky ke snídani, takže mi zakázali ovoce ke snídani, a za týden znova na kontrolu a uvidí se, jestli to pomohlo...
koukám, že jste se rozkecaly, musím vás dočíst...
a co to fim? kdy jdeš na tu kontrolu?
31. črc 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, právě že o oleji se říká, že naopak ještě víc vysušuje...

Říkám si, že na zadek bepanthen, pak na koupání jednou za čas klasické dětské mýdlo a jinak asi taky něco do té koupele. Ach jo, já vůbec nevím..
31. črc 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ona ta olejová emulze do koupele asi nebude k zahození - asi bych to teda kombinovala jako Ilči. :wink:
Používá se pudr na prdelku nebo spíš nějaká ta mastička? Na co je ta Rybilka nebo jak se to jmenuje? :sweat_smile:

Baji - jdu v pondělí a mám z toho celkem bobky. Otravuje mě to děsně, hlavně ta dieta, hrozím se, jak tam budu courat každý týden, ale miminko to potřebuje, tak budu muset. :wink:
31. črc 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na zadeček buď zásyp nebo mastička. Oboje ne. Rybilka by měla být obdoba bepanthenu, ale někdo tu psal, že prý docela smrdí.
31. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to chci bepanthen...... ten je i na prsa. :wink: Na prdelku bych obojí taky nedávala. :wink: Takže asi spíš tu mastičku.....
31. črc 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, švagrová dávala malé na radu dr. do vody na koupání čaj (tuším že černý, ještě se poptám), jinak nic nepoužívala na mytí a malá měla krásnou čistou pleť...
autor
Holky a kdy budete pořizovat plínky - resp. je to dotaz na Ilči, která bude pořizovat látkovky....... :slight_smile:
jo, mám někde sepsanou výbavičku, tak to pohledám...
31. črc 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek