Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
ilci
31. črc 2008
vrani, já mám pidi mini košilku (ale už mi začíná byt malá) a peřinu už teda ne
stejně se furt převaluju, že je mi hic
tím převalováním se vzbudí mrňous a jsem rázem vyspaná 😃
vrana
31. črc 2008
No já si na sebe dneska vzala sukni, co jsem nosila před těhu a pořád mi byla volná a ještě před dvěma měsícema jsem si libovala že ji budu mít až do porodu a obávám se, že tenhle msíc ji mám naposled. :-N Ten pupík nějak vylez.

Taky mi přijde, že ty mrňata to vedro vnímaj, Kája taky začla k ránu prudit, že mám vstávat...
fimautor
31. črc 2008
Nazdar bazar..... ZDržel mě jeden maník na skypu......abyste si nemyslely, že tak pozdě vstávám. 😃
ilci
31. črc 2008
tak sukně před těhu neobleču už dávno 😉
ale je fakt, že teď pupík roste rychleji
vrana
31. črc 2008
ilci, tohle je taky jedna jediná 😃

tý jo, zrovn mi to naše dítě něco narvalo pod žebro, to je teda fakt nepříjemný :-S
fimautor
31. črc 2008
Vrani: si piš, že to vnímaj. Tonda je poslední dobou jak praštěnej - nejdřív měl výkyv, že skoro vůbec nic, jen malinko v noci - už jsem se i začala bát- a pak najednou vedra a on neví, kdy skončit....... 😉

Ilci: byla sranda, když jsem si koupila halenu na bříško a říkám - tu budu mít ta na srpen, září...... a v červnu jsem ji měla naposled. Steně tak jedny šaty od mamky - myslela jsem, jak je budu mít v říjnu místo riflí - jsou silný a dlouhý až kek kotníkům..... Už je taktak obleču. 😃 😃
bustik
31. črc 2008
Tak já sukní a šatů před těhu obleču docela hodně, dokonce mám i kalhoty, ale všechno to má samozřejmě pružný pas 😃
bustik
31. črc 2008
A moje švagrová oblékla skoro všechno. Jenže ona to měla lepší jak já, já mám břicho dost dole, takže mi logicky v bocích nejsou. Ona měla bříško výš, takže to měla v pohodě. Přinejhorším dala gumičku, což jsem tedy myslela, že taky budu dávat, ale vadí mi to, takže to jsem vůbec nedělala
ilci
31. črc 2008
já mám jedinou těhu sukni s pásem přes pupek, je mi ještě mírně volná, snad to v ní doklepu
jinak jsem si kupovala spíš obyč věci zapínané pod pupek, ale už je to taky horší
jako co bude v říjnu, pokud se ochladí, fakt nevím 😃
vrana
31. črc 2008
fim, tak to máme úplně stejný s těmi pohyby 😃

U oblečení mám největší problém s tričkama, všechny jsou mi totálně krátký a nátělník neobleču ani jeden, tak jsem si musela koupit dva nové s tlustšíma ramínkama, protože ta těhu podprsenka má strašný ramínka a pod špagetový ramínka to prostě nejde nosit. ]-(
baji
31. črc 2008
ahojky holky, tak jsem dnes byla v dia poradně a hodnoty nedopadly nejlíp, jednu mám vyšší... 😞
tak doufám, že nakonec neskončím ještě na tom inzulínu... 😢
vrana
31. črc 2008
Když se ochladí tak to jsem v poho, těhu džíny mají ještě vůli a tříčtvrťáky z CaA naštěstí taky a ty mám dvoje. Tak to je pohoda. Jen tohle vedro je děs no.
vrana
31. črc 2008
baji ach jo, to je mi moc líto 😞
fimautor
31. črc 2008
Baji - to mě mrzí. Myslela jsem, že s tím nějak vyběhnem....... a co teda musíš dál?
Jooooo říjen - to jsem taky zvědavá...... Klidně bych ho vyhnala hned na začátku ven. 😎
vrana
31. črc 2008
fim, já klidně na konci září, hezky bych si ho dala k narozkám 😃 nebo tchýni k narozeninám. To by bylo dobrý...
ilci
31. črc 2008
baji, tak to je blbý 😞

vrani, nátělníky mám to samé
bustik
31. črc 2008
Tak já mám jedny manžestráky ještě před těhu a byly mi dost volnější, tak s nima počítám, ale je pravda, že už jsem je dloooouho nezkoušela :-N
vrana
31. črc 2008
busti, to bude překvápko 😃
vrana
31. črc 2008
Kočky, dělám si seznam co musím koupit všechno v drogerii příští týden. Co budete brát za dětskou kosmetiku? Nemyslím značku ale jako typ. Určitě bepanthen, ale pak mi jde o to, jestli šampon, mýdlo, něco do koupele...nebo co mám sakriš pořídit? Asi na zimu vezmu i nějaký krémík na ksichtík.
fimautor
31. črc 2008
kamarádka třeba kupovala místo krémů olejíčky, ale na ksichtík asi krém....., pak nějaký šampon, podle mě je to 2v1, že jako na celý tělo......
fimautor
31. črc 2008
líh na pupíček + čtverce, borovou vodu, nevím jak s pudrem.....
ilci
31. črc 2008
no, já přemýšlím o nějaké olejové emulzi do koupele a krém po koupání, to ostatní taky nevím
baji
31. črc 2008
no zatím nic, měla jsem kousek mandarinky ke snídani, takže mi zakázali ovoce ke snídani, a za týden znova na kontrolu a uvidí se, jestli to pomohlo...
koukám, že jste se rozkecaly, musím vás dočíst...
a co to fim? kdy jdeš na tu kontrolu?
vrana
31. črc 2008
fim, právě že o oleji se říká, že naopak ještě víc vysušuje...

Říkám si, že na zadek bepanthen, pak na koupání jednou za čas klasické dětské mýdlo a jinak asi taky něco do té koupele. Ach jo, já vůbec nevím..
fimautor
31. črc 2008
ona ta olejová emulze do koupele asi nebude k zahození - asi bych to teda kombinovala jako Ilči. 😉
Používá se pudr na prdelku nebo spíš nějaká ta mastička? Na co je ta Rybilka nebo jak se to jmenuje? :-N

Baji - jdu v pondělí a mám z toho celkem bobky. Otravuje mě to děsně, hlavně ta dieta, hrozím se, jak tam budu courat každý týden, ale miminko to potřebuje, tak budu muset. 😉
vrana
31. črc 2008
No na zadeček buď zásyp nebo mastička. Oboje ne. Rybilka by měla být obdoba bepanthenu, ale někdo tu psal, že prý docela smrdí.
fimautor
31. črc 2008
No tak to chci bepanthen...... ten je i na prsa. 😉 Na prdelku bych obojí taky nedávala. 😉 Takže asi spíš tu mastičku.....
baji
31. črc 2008
holky, švagrová dávala malé na radu dr. do vody na koupání čaj (tuším že černý, ještě se poptám), jinak nic nepoužívala na mytí a malá měla krásnou čistou pleť...
fimautor
31. črc 2008
Holky a kdy budete pořizovat plínky - resp. je to dotaz na Ilči, která bude pořizovat látkovky....... 🙂
baji
31. črc 2008
jo, mám někde sepsanou výbavičku, tak to pohledám...

Začni psát odpověď...

Odešli