Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
bustik
31. črc 2008
Ilci a kolik jich tam je - těch plen?
bustik
31. črc 2008
Jo jinak u Dr vše v pořádku, za těch 14 dní jsem přibrala 0,3 kg, takže mám o 5,8 kg navíc. A po dlouhých 20minutách se i malá uráčila a ukázala, že je opravdu holčička 😃
bustik
31. črc 2008
Já chtěla taky látkovky, ale vůbec tomu nerozumím. Ať se do toho zakousávám jak chci, vůbec nechápu co mám koupit a pak mě vždycky dorazí ta pořizovací cena. Takže asi bohužel. Ale zkusím alespoň bezplenkovou metodu, uvidím jak nám to půjde...
bustik
31. črc 2008
Fim, mě mamka taky straší, jenže si musíš vzít, že to bylo za doby látkových plen a svrchních kalhotek jen takových těch úplně obyč, takže ono to nikde moc netěsnilo, takže pak bylo jasný, že bylo třeba víc převlíkat 😉
ilci
31. črc 2008
busti, plínek je 28, takže počítám tak na 3-4 dny
to máte přesnou váhu, my jen tu klasiku, vždycky dlouho čekám, než se ručička ustálí 😉
vrana
1. srp 2008
Dobré ráno maminy.

Busti, buď na sebe dnes opatrná a v práci buď co nejkratší dobu, má být fakt hnusně.
ilci
1. srp 2008
dobré ráno
tu je zatím mírně pod mrakem, tak možná vyrazím do města
snad se tropická vedra vyřádí jinde 😃
vrana
1. srp 2008
Ilci to se máš, tady je to děs.
ilci
1. srp 2008
venku na východní straně máme jen 26st., to zatím jde 😉
ještě čekám pošťačku a vyrazím
vrana
1. srp 2008
Na odpoledne a zítřek prorokují pořádné bouřky a přívalové deště, to jsem zvědavá, jestlli jim to vyjde. Tak pěkné pořízení ve městě a ať se neuvaříš.
fimautor
1. srp 2008
Nazdar kočky. Koukám, že tady už přes hodinu nikdo neni..... vy ste prostě vzorňačky - pořád nšco provádíte.
U nás bylo včera hekticky - po návratu z města jsem total odpadla, ale mohla jsem jen na chvilku. pak jsme totiž objížděli celé Ústí a nakupovali a vyzvedávali a vyzvedávali a vyzvedávali..... přijeli jsme v deset a to ještě neměl Zdenda sbaleno na dovču. tak jsme balili do půl jedný v noci. :-N Prej jsou ženský příšerný, ale ten můj je ještě příšernější - teda pokud se týče právě balení.
Jinak koukám, že Ilči je z nás asi nejvzornější, co? Já si včera tak leda přivezla kufr dalších věciček od kamarádky. Jinak mě čekají nákupy opravdu nejdřív až v srpnu. 😎
baji
1. srp 2008
ahojky 🙂
tak už jsem taky z města doma, ráno jsem byla na krev a pak ještě pro lístek na vlak, zítra jedu na týden k našim na Moravu (uvidím, jak se sem dostanu, jestli tam bude signál, je to dost v kopcích)
fim, díky moc za ty návody... 🙂 už se těším, doufám že se k tomu dostanu... 😉
jdu vás dočíst..
baji
1. srp 2008
tak koukám, že jste toho moc nenakecaly 😉
nic tak já jdu taky něco dělat 😉
ilci
1. srp 2008
baji, tož si to u rodičů užij

fim, tož postupně nakupuju a zkoumám ceny v obchodech 😃
bustik
1. srp 2008
Tak už jsem doma, uf zvládla jsem to. Manža mi doma udělal ledovou kávu, tak je mi trochu líp, tlak asi opravdu nic moc 😞 Na noc jsem se vůbec nevyspala - odkryté mi byla zima, přikryté vedro, polštář tlačil - no hrůza. Ke všemu - jestli to taky máte - mám jako černou nemocenskou (takový ten těžký nepříjemný sen) noční můru, že stále přepočítávám dětské oblečeníčko. Už se mi to zdálo snad 5x - slušně mi hrabe no :-N
bustik
1. srp 2008
Vrani - pršet bude zítra určitě, protože synoveček má dětskou venkovní party 😞
baji
2. srp 2008
ahojky, zdravím z vlaku 😉
fimautor
2. srp 2008
Holky, přeju pěkný víkend, příp. celou dovču. 🙂

Baji - nemáš zač. 😉
ilci
2. srp 2008
tak u nás už je po krátkém dešti, vyčistil se vzduch a opět praží slunce 😞
fimautor
2. srp 2008
To to u nás se dneska mozol moc neukázal. Sprchlo kratičce v noci a od rána je zas dusno a dusno. Ale aspoň ne tak šíleně vedro jako když praží slunko. Ten deštík by bodl. 😉
fimautor
2. srp 2008
ilči, právě jsem koukala do tvého albíčka a mooooc ti to tam sluší - na té poslední fotce. Jaká zpocená velryba? :-N Víš jak vypadám v těch vedrech já? A to jsem o 2 tt míň. :-p
ilci
2. srp 2008
fim, díky 😃
to je z dnešní prochajdy s MM, jak bylo dusno, pot se ze mě jen lil, manža nechápal 😉
fimautor
3. srp 2008
Tak dneska měřím cukr a zatím jsme celkem úspěšná. Už začínám i doufat, že třeba tu diagnózu označí za mylnou (jako že to byl můj úlet a cukrovku ve skutečnosti nemám). 😃
No hele, skválně:
před snídaní 5,1, po 7,3
po obědě 4,7!!!!!!!
a po véče ještě nejsem. :-N
fimautor
3. srp 2008
No jestli to tak bude, tak jdu hned zítra do cukrárny a dám si ledovou kávu a kremroli!!!! :-p 😃
ilci
4. srp 2008
dobré ráno, tak jak je po víkendu?

fim, už slavíš? zase to moc nepřeháněj, ať ti cukr zase nestoupne 😉
vrana
4. srp 2008
Dobré ráno děvčata,
u nás dobrý. Zase kopeme o 106 a šly bysme spinkat a zatím musíme sedět v práci 😞 . Zítra odpo nás čeká utz a příští týden KO u doktorky x-)

Jaký byl víkend? My byli na chalupě ve výletnickém duchu a jsem úplně grogy. To ťapkání mi fakt nedělá dobře.
ilci
4. srp 2008
my byli akorát v sobotu na procházce (asi 3 hodiny) a pak na obědě, jinak tu pršelo, nebo bylo zamračeno
a trajdání už na mě taky není
vrana
4. srp 2008
A to si vem, že po mně tchánovci chtěli abych lezla na rozhlednu na Blaník, která stojí na kopci 638 m. To spadli z višně. Stačila mi procházka do 2 km vzdálené vesnice po silnici do mírného kopečka a myslela jsem že umřu a každých 5 minut budu muset stavět na čůrání. Holt už na tůry namáme fyzičku no 😃
ilci
4. srp 2008
na Blaníku jsme byli před lety
mě stačilo na začátku června vylézt na Čachtický hrad, šlo se přímo do kopce, s báglem na zádech, v poledne, vedro na padnutí a MM se divil, že su naštvaná a funím jak lokomotiva 😃
teď už nikam nechodím, to by byla moje smrt 😃 😃
ilci
4. srp 2008
tak jsem dnes byla v poradně
všechno OK, mimčo má 1,5kg a je hlavičkou dolů
ale dusno tam měli děsný, málem to se mnou švihlo :-p