• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ilci a kolik jich tam je - těch plen?
31. črc 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak u Dr vše v pořádku, za těch 14 dní jsem přibrala 0,3 kg, takže mám o 5,8 kg navíc. A po dlouhých 20minutách se i malá uráčila a ukázala, že je opravdu holčička :grinning:
31. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chtěla taky látkovky, ale vůbec tomu nerozumím. Ať se do toho zakousávám jak chci, vůbec nechápu co mám koupit a pak mě vždycky dorazí ta pořizovací cena. Takže asi bohužel. Ale zkusím alespoň bezplenkovou metodu, uvidím jak nám to půjde...
31. črc 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, mě mamka taky straší, jenže si musíš vzít, že to bylo za doby látkových plen a svrchních kalhotek jen takových těch úplně obyč, takže ono to nikde moc netěsnilo, takže pak bylo jasný, že bylo třeba víc převlíkat :wink:
31. črc 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, plínek je 28, takže počítám tak na 3-4 dny
to máte přesnou váhu, my jen tu klasiku, vždycky dlouho čekám, než se ručička ustálí :wink:
31. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy.

Busti, buď na sebe dnes opatrná a v práci buď co nejkratší dobu, má být fakt hnusně.
1. srp 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tu je zatím mírně pod mrakem, tak možná vyrazím do města
snad se tropická vedra vyřádí jinde :grinning:
1. srp 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci to se máš, tady je to děs.
1. srp 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku na východní straně máme jen 26st., to zatím jde :wink:
ještě čekám pošťačku a vyrazím
1. srp 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na odpoledne a zítřek prorokují pořádné bouřky a přívalové deště, to jsem zvědavá, jestlli jim to vyjde. Tak pěkné pořízení ve městě a ať se neuvaříš.
1. srp 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdar kočky. Koukám, že tady už přes hodinu nikdo neni..... vy ste prostě vzorňačky - pořád nšco provádíte.
U nás bylo včera hekticky - po návratu z města jsem total odpadla, ale mohla jsem jen na chvilku. pak jsme totiž objížděli celé Ústí a nakupovali a vyzvedávali a vyzvedávali a vyzvedávali..... přijeli jsme v deset a to ještě neměl Zdenda sbaleno na dovču. tak jsme balili do půl jedný v noci. :sweat_smile: Prej jsou ženský příšerný, ale ten můj je ještě příšernější - teda pokud se týče právě balení.
Jinak koukám, že Ilči je z nás asi nejvzornější, co? Já si včera tak leda přivezla kufr dalších věciček od kamarádky. Jinak mě čekají nákupy opravdu nejdřív až v srpnu. :sunglasses:
1. srp 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak už jsem taky z města doma, ráno jsem byla na krev a pak ještě pro lístek na vlak, zítra jedu na týden k našim na Moravu (uvidím, jak se sem dostanu, jestli tam bude signál, je to dost v kopcích)
fim, díky moc za ty návody... :slight_smile: už se těším, doufám že se k tomu dostanu... :wink:
jdu vás dočíst..
1. srp 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že jste toho moc nenakecaly :wink:
nic tak já jdu taky něco dělat :wink:
1. srp 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tož si to u rodičů užij

fim, tož postupně nakupuju a zkoumám ceny v obchodech :grinning:
1. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem doma, uf zvládla jsem to. Manža mi doma udělal ledovou kávu, tak je mi trochu líp, tlak asi opravdu nic moc :frowning2: Na noc jsem se vůbec nevyspala - odkryté mi byla zima, přikryté vedro, polštář tlačil - no hrůza. Ke všemu - jestli to taky máte - mám jako černou nemocenskou (takový ten těžký nepříjemný sen) noční můru, že stále přepočítávám dětské oblečeníčko. Už se mi to zdálo snad 5x - slušně mi hrabe no :sweat_smile:
1. srp 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - pršet bude zítra určitě, protože synoveček má dětskou venkovní party :frowning2:
1. srp 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím z vlaku :wink:
2. srp 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, přeju pěkný víkend, příp. celou dovču. :slight_smile:

Baji - nemáš zač. :wink:
2. srp 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už je po krátkém dešti, vyčistil se vzduch a opět praží slunce :frowning2:
2. srp 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To to u nás se dneska mozol moc neukázal. Sprchlo kratičce v noci a od rána je zas dusno a dusno. Ale aspoň ne tak šíleně vedro jako když praží slunko. Ten deštík by bodl. :wink:
2. srp 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilči, právě jsem koukala do tvého albíčka a mooooc ti to tam sluší - na té poslední fotce. Jaká zpocená velryba? :sweat_smile: Víš jak vypadám v těch vedrech já? A to jsem o 2 tt míň. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, díky :grinning:
to je z dnešní prochajdy s MM, jak bylo dusno, pot se ze mě jen lil, manža nechápal :wink:
2. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska měřím cukr a zatím jsme celkem úspěšná. Už začínám i doufat, že třeba tu diagnózu označí za mylnou (jako že to byl můj úlet a cukrovku ve skutečnosti nemám). :grinning:
No hele, skválně:
před snídaní 5,1, po 7,3
po obědě 4,7!!!!!!!
a po véče ještě nejsem. :sweat_smile:
3. srp 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jestli to tak bude, tak jdu hned zítra do cukrárny a dám si ledovou kávu a kremroli!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. srp 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak jak je po víkendu?

fim, už slavíš? zase to moc nepřeháněj, ať ti cukr zase nestoupne :wink:
4. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata,
u nás dobrý. Zase kopeme o 106 a šly bysme spinkat a zatím musíme sedět v práci :frowning2: . Zítra odpo nás čeká utz a příští týden KO u doktorky :dizzy_face:

Jaký byl víkend? My byli na chalupě ve výletnickém duchu a jsem úplně grogy. To ťapkání mi fakt nedělá dobře.
4. srp 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli akorát v sobotu na procházce (asi 3 hodiny) a pak na obědě, jinak tu pršelo, nebo bylo zamračeno
a trajdání už na mě taky není
4. srp 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to si vem, že po mně tchánovci chtěli abych lezla na rozhlednu na Blaník, která stojí na kopci 638 m. To spadli z višně. Stačila mi procházka do 2 km vzdálené vesnice po silnici do mírného kopečka a myslela jsem že umřu a každých 5 minut budu muset stavět na čůrání. Holt už na tůry namáme fyzičku no :grinning:
4. srp 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Blaníku jsme byli před lety
mě stačilo na začátku června vylézt na Čachtický hrad, šlo se přímo do kopce, s báglem na zádech, v poledne, vedro na padnutí a MM se divil, že su naštvaná a funím jak lokomotiva :grinning:
teď už nikam nechodím, to by byla moje smrt :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes byla v poradně
všechno OK, mimčo má 1,5kg a je hlavičkou dolů
ale dusno tam měli děsný, málem to se mnou švihlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek