• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ilci super, dělali ti utz jo? To má krásnou váhu a super že už je otočené :wink:
4. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, dr. mě uklidňoval, že se to může ještě změnit :grinning: :grinning:
tak snad bude v den D dobře otočené :wink:
4. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek.
tak dietu mi nezrušili, další kontrola za dva týdny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale trochu jsem to oslavila a upekli jsme si s taťkou perník s marmoškou. Tak jsem si dala dva kousky. :sunglasses:
Už se taky těším na utz, až zjistím, jak si Tonda hoví...... Nemám ani tušení, i když se mele jak o život a kopance jsou už tak nějak na stejných místech. Bohužel datum utz ale ještě nevím. A už se i tak nějak blíží termín Dopplera, ne? Nebo v kolikátým se chodí? :confused:
Holky, zítra ráno mám jógu, tak zas nebudu. :wink: A chtěla jsem slíbit, že dám odpo do alba můj dnešní úlovek v bazaru, ale vlastně nemám foťák. :sweat_smile: Takže nic.
Páčko. mějte se famfárově. :dizzy_face:
4. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, co je doppler?
4. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je měření průtoku krve pupečníkem - jestli je mimi dobře vyživováno..... :wink: Netuším, jak se to dělá - určitě ale neinvazivně. :wink: A myslela jsem tak v tom 30tt..... :sweat_smile: Ale asi teda neee. nebo možná jen u vytipovaných mamin. :wink:
4. srp 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim ee, to nebude standardní vyšetření. Nikde o něm není ani čárka :wink:
4. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to ještě jednou porberu zítra na józe s holkama a pak dám kdyžtak vědět. :wink:
Jdu chrnět, jsem tuhoš. papa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak o Dopplerovi taky nic nevím, ani dr. včera neříkal
5. srp 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Tak tady dneska pěkně fičí. Po obědě razím na ultrazvuk, tak držte palečky, ať je vše ok.
5. srp 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, určo to bude OK :wink:
5. srp 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky. Nedržím slib a na jógu jsem nešla. Včera jsem to nějak přepískla a dneska mě šíleně bolí podvozek. Bych se tam převracela na podložce jak vorvaň. Možná ještě hůř. :sweat_smile:
Vrani: co by nemělo být O.K.? Takhle vůbec nepřemýšlej. :slight_smile:
5. srp 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic, to jen tak preventivně, ať je vše ok. Cítím se vcelku dobře.
5. srp 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře, že se cítíš dobře. A na preventivní stres se vyprdni. :grinning:
Co jinak nového?
Já se nemůžu vynadívat na to lehátko, co jsem včera dotáhla. Už v něm úplně vidím šmudlu. A těším se, až mě manža pochválí - až ho uvidí. :grinning:
5. srp 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele, našla jsem ho v inzerátech. Ta ležící plocha je ale šedá, vložka na novoše žlutá.... :dizzy_face: http://deti.bazos.cz/inzerat/2145455/Polohovaci-lehatko-Chicco-Soft-Relax.php
5. srp 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, vypdá moc hezky. Na kolik tě přišla?
5. srp 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na 700,-. A vypadá jako nové. Proto z něj mám takovou radost. jo a je k němu i ta hrazdička s hračkama. :dizzy_face:
5. srp 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super. Nový jsou opravdu hrozně drahý. A ty tyče jsou z plastu nebo z kovu?
5. srp 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty nosný, na kterých se to houpe? Kovový. :wink: Vsázela jsem i na to, že je to Chicco, tak snad to bude kvallita.
5. srp 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chicco sice nebývá záruka kvality, ale spíš vyšší ceny :grinning: Ale tohle vypadá fakt dobře a kovový tyče jsou lepčejší. :wink:
5. srp 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě jsme se včera celkem pronesla - opět. Taky jsem to chtěla vzdát a nechat to lehátko u našich, že by mi ho taťka dneska donesl, až půjdou na návštěvu. jenže jsem si tam pak dlouho odpočinula, byla jsem tam až do večera, tak jsem ho pak donesla až domů sama. Musela jsem se totiž na něj pořád chodit koukat. :grinning: A dneska skučim kvůli tomu podvozku. :sweat_smile: Ale stejně nelituju. :grinning:
5. srp 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To naprosto chápu. Já takhle táhla v obří krabici z pošty sadu povlečení s výplněma a konstrukcí na nebesa. Taky se to nechalo nést, hlavně ta krabice byla blbě veliká a ještě ve vedru... No jenže jsem to chtěla mít hned doma a vyzkoušet. :grinning: No nám prostě není pomoci.
5. srp 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani - to už jsem taky táhla - teda bez té kontrukce. A vedro bylo požehnané. navíc bydlíme na kopci, takže jsem supěla jak lokomotiva. pravda, byla jsem "teprve" tak ve 24tt. :grinning:
5. srp 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsem přemýšlela, co všechno budu kupovat v lékárně a co se dá koupit i jinde... Co na to říkáš?:
teploměr (asi dogi s měkým hrotem)
líh
bepanten
gázové čtverečky
borová voda
dětská koupací kosmetika (asi ten olej do koupele a nějaký krémík)

teploměr do vaničky, hřebínek, kartáček, odsávačka a sterilizátor se dají koupit i jinde, ne?

Chybí mi něco?
5. srp 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a pro sebe - hlavně síťovaný gatě (kolikery?), aspoň dva balíky porodnických vložek a vložky do podrpdy. Ještě něco? :sweat_smile:
5. srp 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, lehátko vypadá bezvadně :wink:
5. srp 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim záleží jestli si ty gatě budeš prát, jestli jo, stačí ti prý 2. Já si je prát asi nebudu a chci mít tak 5

odsávačku bych vzala taky v lékárně a to tu na lux, všichni jí chválí. Jinak mě nic moc dalšího nenapadá.
5. srp 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co velikost kalhotek? já teď vůbec nemám přehled, ale vejdu se do straých
jinak prsní vložky mám z DM
odsávačku na mlíko? já myslela, že na lux je jen na rýmu
5. srp 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přemýšlím totiž, jestli by mi v lékárně nevyspali paragonek na něco kapánek inčího, abych to mohla vrazit pojišťovně. jeden balíček je mi naprd a kdybych si nechala napsat ty produkty, na které je, tak bych měla o 500 na útratu v lékárně víc. :sunglasses: Tak to chci sčítnout, jestli k tomu potom právě přihodit třeba tu odsávačku....
Co je to odsávačka na lux? Ta je na baterky? :confused:
Ilči: dík. Mám z něj or radost. Až se vrátí foťák z dovolený, tak nafotím originál. :grinning:
5. srp 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči: já taky oblíknu i tsarý gatě - ale musí být nízký. jinak jsem si za poslední dobu musela nějaký dokoupit, aby byly pěkně pohodlý a mám teda L/XL. :sweat_smile: Jsem prostě cvalda. :grinning:
Ta odsávačka - zapomněla jsem napsat odsávačku právě na rýmu, myslela jsem jinak na mléko. :wink:
5. srp 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sorry, píšu jak tatar. máme navíc zahnojenou klávesnici, tak už mi vynechávají písmenka. :pensive:
5. srp 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek