• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
tož na rýmu budu mít na lux, mám ji objednanou
na mlíko ještě nevím, někdo říká, že je lepší koupit až po porodu, že se v některých případech ani nevyužije
asi udělám průzkum trhu a v případě nutnosti budu vědět kde a jakou koupit
5. srp 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela taky na rýmu na lux. Prsní ne.
5. srp 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co to je na lux? to je jako značka? :slight_smile:
5. srp 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brouku tohle: http://www.babyvac.cz/ Připneš ji na lux a netaháš to pusou apod.
5. srp 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mi přijde šílený. Nám stačil balonek, tak proč najednou vyvíjet takovej podtlak? :sweat_smile:
5. srp 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, naopak, je to rychlý a mimi dlouho netrápíš, koukni tady někde do diskuzí. Klasické odsávačky jsou na prd. Dlouho to trvá a nic nevysají.
5. srp 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já to ještě naštuduju.... :wink:
5. srp 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I když ta představa, jak chci prckovi vyčistit nosánek, tak musím nejdřív vyndat a zapnout lux..... :grinning: Navíc sousedi asi v noci moc velkou radost mít nebudou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ji objednanou :wink:
5. srp 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já tu diskuzi nemůžu najít. vyhledávač na koníkovi mi nefunguje. :frowning2: A témat je asi milion. :angry:
5. srp 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, akorát mě pěkně nasr..... naše želva. Konečně jsem našla tu diskuzi, spokojeně si čtu a ona mi vypla PC. Hrabe jak pitomá kolem počítače, už mi s tím leze na nervy. tak už jsem ji musela plácnout. Potvoru. :angry:
5. srp 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, má to něco do sebe.... Asi do ní taky půjdu. :wink:
5. srp 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj hojkyyyyyyyyyy :dizzy_face:
5. srp 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim se zpet z dovci :slight_smile:
Zrovna varim obed :unamused: po tom se mi vubec nestejskalo :grinning:

My uz mame snad temer vsechny veci doma, akorat ten lih a borovou vodu dokoupit... jinak tu vsechno ceka n vyprani - porad si rikam, ze je jeste casu dost :wink:
Odsavacku na nosik pripojitelnou na vysavac mame taky :slight_smile: jsem zvedava, jakej to bude tah, asi poradnej, ale zase bude mit mimi za chvili klid a nebudem ho trapit tou mechanickou vycucavaci :sweat_smile:
5. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu to dodelat... tak zatim paaaaaaa :dizzy_face:
5. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož máte akční želvu

zviz, není jak u maminky, co? člověk si aspoň oddychne :wink:
5. srp 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky. Vše ok, odpovídáme přesně 31+0, placenta na přední straně, poloha hlavičkou dolů. Pohlaví nepotvrdil, neroztáhla nožky :wink: . Jinak váhu prý nemá teď smysl odhadovat, ale říkal že v tuhle dobu mívají 1750g a ve 32. týdnu už 2000.
5. srp 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak super :wink:
tož je to holka stydlivá, přece se nebude ukazovat před cizím chlapem
5. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím z moravy :wink:
fim, gratuluju k dobrým cukr výsledkům :slight_smile:
ilci a vrani, vám k úspěšné kontrole a UTZ :slight_smile: (nás UTZ čeká příští týden, až dorazím zpátky do Prahy)
zviz, téda, ty už máš všechno nakoupený :sweat_smile: já ještě nemám nic, asi bych měla začít :wink:
5. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Vrani, to je dobre, ze jste ok :dizzy_face: my jdem na utz az 21. a pak 22. na krev - jak mame negativni Rhcko...

Ilci, to jo, bylo to fajn, aspon na tech par dni.... zase jsme toho hodne nachodili :grinning: babicka by ze me mela radost, porad rika, chod chod chod, tak jsem chodila :grinning:

Baji, no, myslim si, ze temer vsechno mam :grinning: jeste ta lekarna a pak to vyprat, vyzehlit a uklidit do skrini - to by ale musel byt pokojik a vlastne vsechno hotovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: coz bohuzel neni a zacnou az za 14 dni :sweat_smile: mam trosku strach, ale snad to stihnou... :wink:
5. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, teda ty jsi šikulka :wink: neboj to stihnete, my čekáme na celý byt, klíče bychom měli dostat 5.9. tak doufám, že to klapne, no a pak teprv budeme všechno muset ještě zařídit, doufám, že to do porodu zvládneme...:pensive:
5. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že dost z nás bude teprve tak v září zařizovat a upravovat pokojík, příp. byt :wink:

no, já už toho teď moc nenachodím, furt musím posedávat, jinak mě bolí břicho
6. srp 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

zviz, to se máš, že už máš skoro všechno. Já jdu tenhle týden vyzvednout korbu ke kočáru, tak jsem moc zvědavá. Jinak zítra už snad budou prašule na účtě, tak vyplením drogérku a lékárnu. Už se nemůžu dočkat. Jo a příští týden se chystám práti :dizzy_face: .

Máte některá tu tekutou lovelu? Voní aspoň trochu?
6. srp 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož zatím ji nemám, manža je furt do večera v tahu, takže není nosič
6. srp 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já už jsem si to vymyslela, v pátek pojedu do práce autem, nakoupím si to místo oběda, pak MM vyzvednu a on mi to odnese domů :grinning:
6. srp 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož teprve teď jsem si všimla nového pupíku :wink:
moc pěkný
mám podobné kalhoty, ale už nezapnu knoflík, takže šňůrka to jistí :slight_smile:
6. srp 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci tyhle jsou těhu, takže bez knoflíku s těhu pásem a na šňůrku. Mám dvoje a už netahám jiné. Po těhu se mi po nich bude stýskat :wink:
6. srp 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak já mám obyč s knoflíkem :wink:

jinak - už jste někdo řešil fusak do kočárku? určitě jo, že
já teprve koukám co a jak
6. srp 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci já mám objednaný do kočárku akorát zimní fusak. Jiný ne.
6. srp 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky.
Ahoj Zviz, jak bylo na dovolence? Dovolovali jste si hodně? :grinning: Určo super, viď? I když v těch hicech těžko říct, jak ti to svědčilo.....

Holky, mě poslední dobou přepadají noční můry, že začínám rodit a ještě nemáme nic hotovýho a pořízenýho.... V pondělá jedeme na Moravu a včera už se mi zdálo, že mě tam museli odvézt do porodnice. Vůbec si nedovedu představit, jak by to pak bylo s transportem domů a tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já se už trochu ptám po fusacích, ale prý je začnou vytahovat až v září. :wink:
6. srp 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek