• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
fim noční můry jsou normálka, ono tě to chce donutit, aby sis všechno připravila :slight_smile:

jak vytahovat fusaky až v září? Vždyť je mají v nabídce celoročně ne?
6. srp 2008 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, jj, já myslela zimní
tak ono může napadnout sníh už v říjnu :wink:

to je prča, jak všichni jezdíte na Moravu :grinning:
je zajímavé, že se u nás neříká, jedu do Čech, aspoň jsem to teda neslyšela ...
6. srp 2008 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zimní už mám v obchodě k vyzvednutí. Nakonec jsem vzala tu samou značku jako je kočár, mají to i ve stejné barevné kombinaci a je fajn, že jde dát jak do hlubokého, tak do sporťáku a golfek. Ale původně se mi líbil emitex.

No jo, na moravu jezdíme, ale o Čechách jsem to taky neslyšela :slight_smile: Zrovna o víkendu jsme s MM vzpomínali, když jsme byli loni na konci srpna v Lednici. Moc se nám tam líbilo a s Kájou tam plánujeme jet příští rok zase :wink:
6. srp 2008 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vrani: taky jsem myslela zimní fusaky.
Ono mě to ani nutit nemusí. možná je to z toho, že na všechno chci (v podstatě můžu) vlítnout až po dovče, a to pořádně. Tak snad se tam opradvu nic nestane. Ale stejně mi to pořád vrtá hlavou. :unamused:

Ilči: o sněhu v říjnu se mi zdálo už v květnu, že napadl sníh a my akorát potřebovali jet do porodnice. A neměli jsme přezutý zimáky. :grinning: Ty samozřejmě pořád nemáme koupený, manža je shání zalevno už od té doby, co jsme koupili to auto. :angry:
6. srp 2008 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele řešili jste už v čem půjde mimi z porodnice? Já nevím, jakou pořídit velikost, když se až do porodu moc nedá odhadnout velikost mimča...
6. srp 2008 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já když jsem si uklízela věcičky do komody, tak se mi tam děsně líbí jedna soupravička a tu mu připravím. A pro jistotu, kdyby to byl obřík, tak vyberu i něco většího. Stejně to stačí přivézt až ten den, tak to tam Zdendovi nachystám. :wink: Věcí máme hafo, nic dalšího už kupovat nebudu.
6. srp 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, já mám tohle :
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1577322&vReferer=%2Fphotos%2Filci
plus podle počasí - teplejší mikinka, svetřík, rukavičky
velikost mám 62, ať je to případně radši trochu větší a unosíme to i pak
6. srp 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ilci to je krásňoučký :slight_smile:

Já mám právě věcí taky hafo, ale z porodnice chci něco nového a slavnostnějšího nebo jak to říct. Asi to bude chtít pořídit naše mamka, jenže já fakt nevim jakou velikost.

Teda ta Kája si tam zas dneska dělá čurbes. To je teda vlnobití.
6. srp 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, tk já doufám, že se vyplní pronozy dr., že je mimčo v měřených parametrech o týden starší a narodí se začátkem října
tak snad bude ještě hezky :grinning:
já totiž ještě nemám vymyšlenou dopravu tam a zpět
porodnici mám procházkou 15min od baráku, auto nemáme, ale můžu jet MHD, pokud mě to nechytne v noci :grinning:
poslední varianta jsou tchánovci, ale auto parkují v garáži na opačném konci města
s tchánem jsme jela autem 2x, vždycky horor a poté, se naboural i s tchýní 4dny před naší svatbou, odmítám dobrovolně k němu coby řidiči nasednout :grinning:
6. srp 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ilci, tak to bude mazec, tvoje cesta do porodky. Byť je to kousek, ale neumím si představit jít s kontrakcema pěšky nebo nedej bože busem :astonished:
6. srp 2008 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Olči: v nejhorším máš nárok na sanitku. :wink: Tahle nakonec jela kamrádka v březnu, když v těch jejich kopcích ještě znovu napadl sníh (po týdenní oblevě akorát tu noc, co jí to začlo). :slight_smile:
6. srp 2008 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ta soupravička je fakt hezounká. :wink: Já tu svoji ani nenafotila a teď nemám foťák.
6. srp 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tož ještě jsou tu taxíky :wink:
jako být tchán dobrý řidič, tak to neřeším
a než by dojeli naši z dědiny, budu v porodce pěšky :grinning:
6. srp 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Třeba budeš v poho a dojdeš to sama. Jen abys nám neporodila někde po cestě s taškou v ruce :grinning:
6. srp 2008 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To je fakt. Já už přemýšlela - taky teď nedávno :grinning: , co když to na mě přijde o měsíc dřív a Zdenda bude na školení v Praze. Tak jestli by to stihl do Ústí k porodu a na kolik by asi vyšel taxík. Pže nevím, jak jinak by se sem dostal co nejrychleji. :sunglasses:
6. srp 2008 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jen už vidím toho taxikáře, jak ochotně tě bere do auta. :grinning: Třeba nakonec budeš přenášet a tohle vůbec nebudeš muset řešit- dojdeš si po svých na vyvolání..... Ale to radši ne. :wink:
6. srp 2008 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už v září taky nechci moc vytahovat paty z domu a MM rozhodně přes noc nikam nepojede. Moji spolužáci plánují nějaký víkend někde na chatě u Písku, druhý týden v září. Tak jsem jim řekla, že se zbláznili, že fakt netoužím po tom, abych rodila někde v pr.... a do porodnice mě veli ožralý spolužáci :confounded: Tak to nějak nechápali, že přece budu mít ještě celý měsíc do porodu :astonished: No když to vidím v zářijové diskuzi, kdy 2.8. jsme měli na světě 3 miminka...
6. srp 2008 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, tož to radši v termínu, přenášení musí být i psychicky vyčerpávající

vrani, už se vidím, jak rodím někde před branou nemocnice :grinning: :grinning:
6. srp 2008 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme koncem září sraz z VŠ, tož opět nejedu, minule jsem byla na dovče
celkem mě to štve, páč jsem dost lidí x let neviděla
taky to mohli udělat loni :wink:
6. srp 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Přenášení neeeee. To fakt nechci. Zrovna dneska jsem si psala do diáře podle včerejšího utz, tak mi TP vychází na 8.10., podle pohybů na 7.10. a podle MS 10.10. a kdybych přenášela 14 dní ( :astonished: ), tak rodím až 22.10., to by mě kleplo :astonished:
6. srp 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem koukala na ty naše termíny a máme to ezky popořadě. Já mám totiž ten můj termín z 3D utz stanovenej na 12.10. :grinning: Je fakt, že je to díky cukrovce, ale nebudu se zlobit, když se začne v tuhle dobu opravdu drát na svět. :sweat_smile:
Spolužáci nepochoppí, dokud sami nezažijí coby rodičové. :wink:
6. srp 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně, fim. To máš jako když mě viděla v 5. měs. kamarádka a říká mi, ono už ti to břicho ale moc neporoste ne? Tak jsem na ni koukala jak z jara, jestli to jako myslí vážně... Kdyby mě viděla teď, tak se asi bude divit. :grinning:
6. srp 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My máme sraz naštěstí ještě teď v srpnu, tak to tam ještě zajdu. A u nás v Ústí, do Prahy bych se taky netáhla. :rolling_eyes:
6. srp 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
my to máme v Pardubicích
podle utz ve 20tt mám TP 5.10., tož uvidíme
mě by se líbilo 10.10. (já jsem 11.11.) :slight_smile:
6. srp 2008 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, kdyby udělali nějakou normální slezinu v Praze někde na venkovní zahrádce, tak taky půjdu, ale to cestování rozhodně ne. Stejně by mě MM nepustil.
6. srp 2008 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Taky už tě ty dotazy a poznámky začínají unavovat? Mně teda vysloveně štvou, pže každej se hrozí, jaký mám břicho a buď naprsto z cesty říká tohle - že už snad vůbec neporoste, ne? a nebo jak na ní to v tomhle měsíci ještě nebylo skoro vidět. :rolling_eyes: Ty druhé poznámky mě teda s....u víc. :unamused:
6. srp 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tam mě na břicho nikdo nic neříká
jen když dojel brácha (viděl mě naposled v dubnu, to nebylo nic vidět), tak první pohled nebyl do očí, ale na břicho :grinning: :grinning:
6. srp 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vrani: a že jich je v Praze dost, co? To asi plánujou pěknou klabu, když to musí být na chatě.... A tam by to pro tebe nebylo. :wink:
6. srp 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, tak to u mě naštěstí nehrozí, jsem ze všech spolužáků první, takže rad chytrých horákyň jsem ušetřená :wink:

ilci, mě by se i líbilo 28.9., to mám narozky já a nebo 2.10., to je má tchýně :grinning: Jinak je mi to jedno, halvně když nebudu přenášet.
6. srp 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vrani. já to taky neposlouchám od spolužaček - ty by se spíš ptaly na to první, ale od mamky a tety stereo. :unamused:
6. srp 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek