• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
fim, plánujou moštování...jenže jak je znám, starý dobytky, tak si to klidně nechám ujít.. Tak to mě rodina nechává břicho na pokoji. Jen chtějí, aby je malá kopala, a ona vždycky natruc přestane.

Sranda byla když mě poprvý v těhu viděl asi před měsícem kamarád a říká mí: Tý jo, to je dobrý, ty máš konečně větší břicho než prsa :grinning: Jsem myslela, že z něj padnu.
6. srp 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frčím na oběd, budu tu tak za hoďku.
6. srp 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou chuť. :wink:
6. srp 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou chuť, já si dám zbytek od včera, jen si udělám čerstvý salát
6. srp 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tak jsem tu, totálně přežraná plněnýma bramborovýma knedlíkama. Byly výborné, ale asi se teď nehnu. :fearful:
6. srp 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, knedlíky bych si dala taky :grinning:

já byla dnes na 1.lekci předporodního kurzu
probrala se výbavička mimča, co do porodky pro nás a pro mimčo, 1.doba porodní, jak poznat porod, bylo i video
video porodu bude zas příště :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak doporučovala kupovat ty mastičky z lékárny radši až fakt před porodem, a ne je mít třeba 3měsíce doma
na koupání mýdlo Nela batole až od 1 měsíce, jinak prý stačí olejová emulze do koupele
a prý to nemíchat
max. umývat mýdlem zadeček
na mazání olej Balneum hermal (je na předpis) nebo slunečnicový, olivový olej, hlavně bez parfemace
na zadeček doporučuje Babynol , Leniens mast na suchou kůži
dobré je se i pořídit gel proti nadýmání
6. srp 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak mě předporodní kurz čeká dneska, tak jsem zvědavá co budou říkat nám. Přijde mi sranda, že co jiný kurz, to jiné kecy a kolikrát si i protiřečí. A doufám že video porodu nebude, nebo nebudu koukat. Stačilo mi amatérský na you tube a víckrát už takovou blbost, jako dobrovolně na to koukat, neudělám. Pěkně mě to rozhodilo. Lepší nevidět, co se tam dole přesně děje...
7. srp 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak pak poreferuj :wink:
já jsem zvědavá, až bude lekce s tatínkama, ať tam MM neomdlí :grinning:
7. srp 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
žjova, to je mazec, ta moje porodnice už má naplněnou kapacitu porodů do 10.2. No to je teda drsný...
7. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, tak hlavně ať rodíte podle plánu, ať v tom nemají binec :wink:
7. srp 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám na obhlídku naší porodky, dělají to prý v pondělí a pátek ve 12h, ale v tomhle počasí se mi tam nechce
tož možná, až půjdu sepsat porodopis
7. srp 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:wink:
taky se chystám na ten předporodní kurz, až se vrátím do prahy... vrani, mají nějaký program těch přednášek? nebo je dělají nějak pravidelně?
7. srp 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, u nás je snad ta prohlídka v rámci toho kurzu dneska, tak uvidíme. Aspoň jsem to tak pochopila.

baji, řekli mi, že si mám ve 30tt zavolat, tak jsem tm zavolala a domluvili jsme se, že mám přijít dnes v 18:30, to je standardní čas, kdy to dělají..
7. srp 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, tak já si tam taky cinknu, když jsem ten 30tt :wink:
koukala jsem, že už máte doma korbičku, móóóc hezká :dizzy_face:
7. srp 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nedělá kurzy porodka, ale PA, mají svoje prostory, pořádají i další besedy, cvičení a po porodu pak docházejí do rodiny (když je samo zájem)
7. srp 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, to máte super :slight_smile:
7. srp 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tož snad jo, zatím je to dobré :wink:

vrani, tak jsem okoukla album a korbička je fakt moc pěkná, krásně ladí s fusakem a doplňky
7. srp 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji dík, taky se mi moc líbí. Nejdřív jsem se bála té černé, ale budeme s ní jezdit v zimě, takže vedro od sluníčka asi nehrozí a na jaře už půjdeme do sporťáku. No a doplňky, to bylo moje, mají to všechno super sladěné, jen nemůžu sehnat tu přebalovací tašku, ta je vyprodaná :frowning2: . Tak teď už jen aby to nebyl Jirka :grinning:
7. srp 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu se vykopat na chvíli ven, dokud ještě nezačly ty tropy :stuck_out_tongue_closed_eyes: páčko
7. srp 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zrovna mi volali z porodnice, že na ten dnešní kurz jsem tam sama a jestli to můžeme přehodit na příští středu... Takže dneska nic
7. srp 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky. My byly včera s Ústečandama pařit, tak dneska trham rekordy. :grinning:
Já už v úterý absolvovala 2. lekci předporodního kurzu, tak už jsem skoro moudrá. Nakonec jsem se rozhodla, že do pordoky na kurz nejdu, páč bych tam šla stejně jenom kvůli prohlídce a na tu se nakonec ani nemusíme dostat. Tak mi ta paní, co vede kurz, jenom nakreslila plánek porodního sálu, ukázala fotku boxu a stačí mi to. Na co vyhazovat 500,- zbytečně... :sunglasses:
7. srp 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teeeda Vrani, bodejť bych neměla takový děsný sny, když vidím, jak ty už jsi připravená...... :grinning: Ta postýlka a všechno je tak krááááásnýýýýýýý. :dizzy_face:
7. srp 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, u vás je prohlídka sálu za 500??? U nás za 150...

fim dík, dělám debordelizaci v albech, už se mi to tam nevejde :sweat_smile: Neboj, zdaleko všechno nemám, to jen vypadá. O vikendu jedeme k našim namontovat korbu na kočár, tak vám to nafotím, jsem zvědavka :wink:
7. srp 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oni tomu říkají předporodní kurz a jeho součástí je prohlídka. Ale ani se na ni nemusíš dostat, když je zrovna frmol. :wink:
7. srp 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš a já bych na tý dnešní byla sama :grinning:
7. srp 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím jako když se hodně rodí. :wink: Ono je to pochopitelný, ale řeči kolem porodu si poslechneme jinde a tu prohlídku nakonec oželíme......
Vrani, kolik tak vyjde ballík pamprsek.....?
7. srp 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec nevim, ale podívám se ti, za chvíli jdu do krámu
7. srp 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by měl dojít kočár v nejbližších dnech, tak jsem v očekávání :dizzy_face:

fim, tak co už jste všechno na kurzu probrali? jsi tu teď nejvíc informovaná
7. srp 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek